Assassin's Creed بعدی در کشور یونان ؟!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
به نام خدا

ac-teaser.jpg

یوبیسافت تیزر دیگه ای در ارتباط با عنوان بعدی Assassin's Creed منتشر کرده که اطلاعات جالبی رو به نمایش میزاره ...​

تیزر در صحنه کوتاهی دست یک Assassin رو نشون میدن ، ممکنه بتونیم هدایت یکی از دو فرد Altair ( شخصت اصلی و محوری عنوان اول Assassin's Creed) یا Ezio ( شخصت اصلی دو عنوان آخر این سری) رو بدست بگیریم !​

همچنین قلعه ای بهمراه نماد (سمبل خاصی از یک کشور) و نشانه هایی (حروف) عربی در پس زمینه وجود داره .​

اما مسئله جالب شبیه بودن سمبل موجود در تیزر با شی به نام Phaistos Disk ـه که در نزدیکی جزیره Crete واقع در کشور یونان ـه ! یعنی میتونه به معنی این باشه که Assassin's Creed بعدی در یونان اتفاق می افته ؟​

در هر حال انتظار میره عنوان بعدی از این سری در سال مالی 2012 شرکت Ubisoft منتشر بشه .​

همچنین یوبیسافت در ماه قبل وجود کنفرانس E3 در روز June 6 رو تایید کرد ، و انتظار میره اطلاعات اصلی در اون زمان به نمایش گذاشته بشه​

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
اولین نظر رو خودم بدم ، بنظرم بازی شخصیت جدیدی رو معرفی میکنه که ربط مستقیمی به Altair و Piece of eden داره ، نظر شخصیم اینه که بازی به کمی بعد مرگ الطایر و پیدا کردن قطعه بهشت توسط یه اسسین دیگست ...احتمالا ربط حروف عربی برمیگرده به رفتن اسسین بازی به آرامگاه الطایر .

asylum

کاربر سایت
Mar 4, 2011
52
دادا دمت گرم خیلی خوشحالمون کردی با این خبر.ممنون:-*

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اطلاعات جذابه!هر چند من خودم مشکلی با 2011 نداشتم,ولی این قضیه که 201 بیاد می تونه جلوی خیلی از انتقاد ها را بگیره.
پ.ن:دست خیلی شبیه دست الطیر هست.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
علی رضا نابود کردی این چند وقته با خبر های آساسین :d
خیلی خوشحال شدم , امیدوارم الطایر دوباره برگرده :d

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
درود به این تصویر دقت کنید
assassins_creed_5-t2.jpg

خیلی شبیه این تصویر بالایی هست من از یه چیزی مطمئنم که بازی را با شخصیت نسخه ی اول ادامه میدهید
ولی یه حسی میگه که بازی باز هم بر میگرده به زمان قدیم همون وقتی که مستر اساسیسن رو شکت داد (المعلم ) داستان فک کنم بر میگرده بعد از اون و موقع قدرت و اوج شهرت الطاهیر رو به نمایش میده .
حالا ببینید کی گفتم شب خوش ;)

• Like
Reactions: TOP Game

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
اولین نظر رو خودم بدم ، بنظرم بازی شخصیت جدیدی رو معرفی میکنه که ربط مستقیمی به Altair و Piece of eden داره ، نظر شخصیم اینه که بازی به کمی بعد مرگ الطایر و پیدا کردن قطعه بهشت توسط یه اسسین دیگست ...احتمالا ربط حروف عربی برمیگرده به رفتن اسسین بازی به آرامگاه الطایر .
gamespot هم تو بخش اخبارش همین حدسو زده بود .(altair spin off)!!

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
این پست رو تو اون یکی تاپیک گذاشتم گفتم اینجا مبذارم
اگر دقت کنید هیدن بلیدی که به دست طرف هست دقیقا همونیه که به دست الطیر هم هست حتی یکم بیشتر زوم کنید دستکشیم که دسته الطیر بود رو دستش میبینید و درباره Phaistos disc ممکنه داستان بازی یه ربط هایی به یونان داشته باشه مثله اتزیو که به کشور های دیگه سفر میکرد ولی این دست دسته الطیره
این عکس الطیر هست که هیدن بلیدش رو قشنگ نشون میده البته حجمش یکم بالاس
نه بابا شخصیت جدید رو که تو اسپین اف معرفی نمیکنن!
به نظرم بهترین کار همون ادامه کار با الطیر هست

• Like
Reactions: .:Soheil:.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
فکر کنم الطائر برگرده یه حسی به من میگه کارمون باهاش تموم نشده و سخته که با یک شخصیت جدید کنار بیاییم در کل داره مرموز و جالب میشه یوبی سافت داره خوب طرفدارا را برای E3 آماده میکنه

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
بچه ها مگه نسخه 2 يا برادر هود تموم شد كه برگرده به زمان آلتاير؟
ولي خدا كنه برگرده به همون زمان آلتاير خيلي باهاش حال كردم.به نظر من نسخه 2 و برادر هود كلا از مسير بازي خارج شد!همون نسخه اول خيلي جذاب تر بود براي من!

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
یونان باشه چه حالی میده آزاد باشیم بریم یه دور توی آکروپولیس بزنیم :D

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
دست الطایره چون اتزیو موقع بلید دراوردن دستشو باز میکرد ولی الطایر مشت میکرد که انگشتم نداشت

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
بیشتر از همه منتظر اطلاعات این بازی هستم تا رو بشه. بعدش هم مکس پین و ME3
یعنی بازی تو چه کشوریه؟! اگه الطائر باشه که من ذوق مرگ میشم :d الگوی منه این بشر :d البته باید Requiescat in pace رو به عربی بشنویم!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر