Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
:| نمیدونم چی شده یا من دیوانه شدم یا همه دارن خودشونو گول میزنن که بازی خوبه :D
خدایی با داستانش که اصلا نتونستم کنار بیام :D اون "آب" تو چاله هم چیز جدیدی نیست که ذوق کردین :D بارونش هم برعکس نسبت به ac unity وقتی به زمین میخوره افکت سابق رو نداره !
البته امروز تازه تونستم بعد یه اپگرید متوجه گیم پلی درست حسابیش بشم ولی خب این داستانش و همین طور انتخاب ماموریت بعدی خیلی اعصاب خرد کنه ! مثلا من اخر seq 3 میتونستم انتخاب کنم که بپرم یه دفعه رو seq 8 :-o
یکی از شخصیت های خیلی مهم که یکی از دلایل زندگی مدرن امروزی هست هم تو بازی حضور داره که ایده جالبی بود :D
ولی هر طور هم این رو با یونیتی مقایسه کنید از نظر داستان ، واقعا یه شکست محسوب میشه !
ولی خب نظر شخصیه هر کسی هست دیگه :D شاید من خوشم نیاد و یکی دیگه خوشش بیاد !
( امیدوارم دوستانی که دارن تعریف میکنن متوجه داستان ها هم شده باشن چون دیده شده اکثرا فقط بر اساس گیم پلی فکت صادر میکنن b-) )

صرفا جهت اطلاع بگم که بازی COD blackops3 هم از اول می تونی آخر بازی رو بری... این دلیل بد بودن بازی هست؟ دقت کنی مرحله های بازی خطی صرف نیست. هر مرحله یا اپیزود به حل شدن و رسیدن به سرنخ اصلی بازی کمک می کنه
از داستان بازی گفتی صرفا نقد و جمله پایانی Gspot رو مینویسم :

Wonderful story led by two of the strongest protagonists in the series

- - -ویرایش - - -

دوستانی که از بازی ایراد میگیرن فقط کافیه یه کم تو لندن راه برن.... شهر قشنگ زنده ست. آدما الکی حضور ندارن هر کدوم مشغول روزمرگیشون هستن و واقعا طبیعی کار شده... به نظرم لندن رو بی نظیر درست کردن. از موسیقی بازی هم حرفی نزنم بهتره. کافیه یکم به موسیقی متن بازی دقت کنین کاملا متوجه منظورم میشین. بحث بارون شد... با اینکه متال گیر بسیار عالی بود ولی بارون و آب و دریاچه بازی رو با سیندیکیت یه قیاس کنین می فهمین که همچین آسون نیست. تو متال گیر اصلا فیزیک نداشتن چاله ها توش میدوییدی یا راه میرفتی انگار رو آسفالت راه میری... :\

• Like
Reactions: Destro

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
صرفا جهت اطلاع بگم که بازی COD blackops3 هم از اول می تونی آخر بازی رو بری... این دلیل بد بودن بازی هست؟ دقت کنی مرحله های بازی خطی صرف نیست. هر مرحله یا اپیزود به حل شدن و رسیدن به سرنخ اصلی بازی کمک می کنه
از داستان بازی گفتی صرفا نقد و جمله پایانی Gspot رو مینویسم :

Wonderful story led by two of the strongest protagonists in the series

- - -ویرایش - - -

دوستانی که از بازی ایراد میگیرن فقط کافیه یه کم تو لندن راه برن.... شهر قشنگ زنده ست. آدما الکی حضور ندارن هر کدوم مشغول روزمرگیشون هستن و واقعا طبیعی کار شده... به نظرم لندن رو بی نظیر درست کردن. از موسیقی بازی هم حرفی نزنم بهتره. کافیه یکم به موسیقی متن بازی دقت کنین کاملا متوجه منظورم میشین. بحث بارون شد... با اینکه متال گیر بسیار عالی بود ولی بارون و آب و دریاچه بازی رو با سیندیکیت یه قیاس کنین می فهمین که همچین آسون نیست. تو متال گیر اصلا فیزیک نداشتن چاله ها توش میدوییدی یا راه میرفتی انگار رو آسفالت راه میری... :\
اولی رو من جزو دلایل اصلی بد بودن نگفتم این 1!
خدایی من نمیفهمم چرا ولی خب اصلا مهم نیست ! این نظر شخصی منه اونم نظر منتقدا در مورد بازی بالاخره هر کی بخواد لذت میبره هر کی هم بخواد نمیبره دیگه:D
ولی همین موارد گرافیکی رو اسکرین شات حتما میگیرم برای مقایسه ;)

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
من فن این سری هستم ولی نمیدونم چرا الان بهش فک میکنم هنوز نمیتونم باور کنم که بازی لگی نیست:d

- - -ویرایش - - -

:| نمیدونم چی شده یا من دیوانه شدم یا همه دارن خودشونو گول میزنن که بازی خوبه :D
خدایی با داستانش که اصلا نتونستم کنار بیام :D اون "آب" تو چاله هم چیز جدیدی نیست که ذوق کردین :D بارونش هم برعکس نسبت به ac unity وقتی به زمین میخوره افکت سابق رو نداره !
البته امروز تازه تونستم بعد یه اپگرید متوجه گیم پلی درست حسابیش بشم ولی خب این داستانش و همین طور انتخاب ماموریت بعدی خیلی اعصاب خرد کنه ! مثلا من اخر seq 3 میتونستم انتخاب کنم که بپرم یه دفعه رو seq 8 :-o
یکی از شخصیت های خیلی مهم که یکی از دلایل زندگی مدرن امروزی هست هم تو بازی حضور داره که ایده جالبی بود :D
ولی هر طور هم این رو با یونیتی مقایسه کنید از نظر داستان ، واقعا یه شکست محسوب میشه !
ولی خب نظر شخصیه هر کسی هست دیگه :D شاید من خوشم نیاد و یکی دیگه خوشش بیاد !
( امیدوارم دوستانی که دارن تعریف میکنن متوجه داستان ها هم شده باشن چون دیده شده اکثرا فقط بر اساس گیم پلی فکت صادر میکنن b-) )

این سری هرچی هم باشه درمقابل اون یونیتی شکست محسوب نمیشه:))

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
من فن این سری هستم ولی نمیدونم چرا الان بهش فک میکنم هنوز نمیتونم باور کنم که بازی لگی نیست:d

- - -ویرایش - - -

این سری هرچی هم باشه درمقابل اون یونیتی شکست محسوب نمیشه:))
یونیتی بعد اون قسمت سوم و ۴ و روگ واقعا عالی بود

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
اتفاقا دیروز استریم میدیدم از Live From PS برخوردم به یه بخش به اسم AC Victory ، رفتم توش دیدم همون ACS هستش ملت دارن بازی میکنن ، حالا داستان چیه نمدونم :D

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
امروز Digital Foundry نقد بررسی کیفت اجرایی بازی Assassin's Creed Syndicate منتشر کرده.

متاسفانه مثل پارسال بازی روی کنسولهای نسل هشتمی در رزولوشن غم انگیز 900p و در نرخ فریم 30fps اجرا میشه ( واقعا بازی کردن تو رزولوشن 900p تو سال 2015 از عجایب هفتگانس )
که خب دلیل تاخیر اندک نسخه PC مشخص شد.

از نظر اجرا تکنیکهای گرافیکی هردو کنسول در یک سطح هستن. گفته به نسبت سال قبل بازی باگ و لگ های بسیار کمتری داره .

درکل بنظرم کمی انتظار کشیدن ولی تجربه کردن بازیها با کیفیت بسیار بهتر واقعا ارزششو داره

250 تومن پول بازی میدن اخرش 900p بازی کنی ؟؟ خب کمی صبر کنن

آخرین ویرایش:

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
دوستان بخریم یا نه؟
من با همه اساسین ها بجر یونیتی حال کردم
یونتی رو وسط های بازی دیسکش رو اجکت کردم و با ی خداحافظی خوشحالش کردم
یونتی رو دوس نداشتم چون خیلی خیلی تکراری بود همش باید میرفتی تو ی ساختمون یکو میکشتی!! دقیقا ب ی روش

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دوستان بخریم یا نه؟
من با همه اساسین ها بجر یونیتی حال کردم
یونتی رو وسط های بازی دیسکش رو اجکت کردم و با ی خداحافظی خوشحالش کردم
یونتی رو دوس نداشتم چون خیلی خیلی تکراری بود همش باید میرفتی تو ی ساختمون یکو میکشتی!! دقیقا ب ی روش
بسیار بازی قشنگی شده بخری ضرر نمی کنی... دیسک بگیرکه بتونی بفروشیش

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
امروز توی استور ps زدم 10 مرحله ی اضافه دانلود بشه در کمال تعجب دیدم حجمش 1.1 مگ بود!!!!!!!!

سونی این محتوا داخل دیسک بازی گذاشته و فقط میخواد به استور وصل بشیم

اون فایل هم یجور لایسنس 10 مرحله اس

------------------------------------------------------------------------------------------------------

امروز ریجین آلش نسخه ps4 هم اومد بقیمت 240 تومن که 100% چون بازی هایی مثل کشتی کج,نیدفور اسپید,کالف اف دیوتی دارن تا یکی دو هفته آینده میان,این سریع قیمت پلمپش به 180 تومن میرسه (البته کشتی کج هم امروز اومده)

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
دوستانی که بازی کردن هرکدوم یه نوع نظری میدن، یکی واقعا تعریف میکنه از ته دل یکی هم از ته دل میکوبه بازی رو :D حالا نفهمیدم بازی ارزش خرید داره یا نه؟ :D

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
دوستانی که بازی کردن هرکدوم یه نوع نظری میدن، یکی واقعا تعریف میکنه از ته دل یکی هم از ته دل میکوبه بازی رو :D حالا نفهمیدم بازی ارزش خرید داره یا نه؟ :D
هر کی هر چی بگه

مهم خودتی که خوشت بیاد یا نه

من نقد بازی مدمکس رو از یه سایت خوندم.همش بد گفته بود.خودم بازی کردم کلی لذت بردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر