Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
دوستان یه سوال فوری
من کد
Assassin’s Creed® Syndicate The Darwin and Dickens Conspiracy

رو توی استور سونی زدم ولی چیزی واسه دانلود نیومد

این دی ال سی قرار بعدا بیاد که چیزی واسه دانلود نیومد؟توی استور هم چیزی نیست

آخرین ویرایش:

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
دوستان یه سوال فوری
من کد
Assassin’s Creed® Syndicate The Darwin and Dickens Conspiracy

رو توی استور سونی زدم ولی چیزی واسه دانلود نیومد

این دی ال سی قرار بعدا بیاد که چیزی واسه دانلود نیومد؟توی استور هم چیزی نیست

خودم راهش رو پیدا کردم......

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
دادا بفرمایید چطور این کارو کردی؟
ببین شما
توی منو اصلی ps4 (اگه به نت وصل باشی) وقتی روی بازی صبر کنی.منوهایی زیرش میاد.که مثلا میگه شما این تروفی ها رو بدست اوردی و ....
توی همون جا گزینه add-on داره و اگه قبلش کد رو زده باشی امکان دانلود فایلش که یک مگ هست رو بهت میده

البته فعلا اجازه بازی نمیده و فکر کنم باید کل داستانی بازی رو تمومش کنی.چون من الان تا 15 % رفتم هم باز نشده

---------------------------------------------------------------------------------

یک نکته که واقعا بازی رو خراب کرده این گیم پلی و مبارزات بدرد نخورشه.عین این کارتون های انیمیشنی شده بجای اینکه طبیعیه بشه.هوش مصنوعی هم تعطیله.جلوی یه سرباز رفیقش رو کشتم همیجوری برگشت و رفت
شمشیر هم نداره و نمیشه مثل سری های قبلی 10-15 نفر رو کشت.فقط با مشت میزنه و وقتی سربازا تعدادشون بره بالای 6-7 نفر مجبوری در بری وگرنه میکشنت.همه سربازا هم عین همن
سیستم مهارت هم واسه خواهر و برادره یکیه.باید باهم فرق داشت تا طبیعتر بشه.
ولی موستقی بازی محشره

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
دوستان برای بازی چندتا آپدیت اومده تا حالا ؟ حجم هاشون رو هم ممنون میشم بگید .

بعد یه سوال دیگه . تروفی آنلاین هم داره ؟ یا کلا بازی آفلاین هست ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا

بعد یه سوال دیگه . تروفی آنلاین هم داره ؟ یا کلا بازی آفلاین هست ؟
فقط تروفی سینگل پلایر داره که البته وقت گیر هستن
آپدیت هم تا حالا فقط یکی اونم خیلی سبک بود، زیره 400 مگابایت بود

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA

آخرین آپدیتی که اومده 1.11 بوده که حجمش 509 مگ هست و میتونی از لینک زیر واسه ریجین یک دانلودش کنی

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...r=23.205.168.234&downloadType=ob&product=0187

البته فعلا اجازه بازی نمیده و فکر کنم باید کل داستانی بازی رو تمومش کنی.چون من الان تا 15 % رفتم هم باز نشده

مطمئن نیستم ولی حدس میزنم این dlc هم در کنار خط داستانی داره اجرا میشه.چون چند سری از ماموریت های داستانی مربوط به Darwin بود.

مثل اون ده تا مرحله اضافه مخصوص ps4 که قابل بازی کردن در کنار داستان اصلی باز هست

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
پست اول با سیستم مورد نیاز بازی آپدیت شد:
Minimum System:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions)
CPU: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
RAM: 6GB or more for Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Video: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX compatible sound card with latest drivers

Recommended:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
CPU: Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
RAM: 8GB
Video: Nvidia GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) or AMD Radeon R9 280X (3GB) or better
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
Hard Drive: 50 GB available space

Source

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
یادمه گفته بودن سیستم پیشنهادی برای 1080p@30fps هستش . با همون 970 توی یونیتی 50-60 فریم بود که :|
پس بهینه سازی کلا تعطیله . چه وضعی شده آخه . از گرافیک زدن ولی باز وضع همونه !!!؟

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
ویژگی های انحصاری کارت های NVIDIA که تو این بازی استفاده شدن (بعضی از ویژگی ها توسط کارتهای AMD ساپورت نمیشن)، به شرح ذیل می باشد :D
TXAA
NVIDIA algorithm for Temporal Anti-Aliasing
Works only on NVIDIA hardware

HBAO+
NVIDIA algorithm for Ambient Occlusion
Works on both NVIDIA and AMD hardware

PCSS
NVIDIA algorithm for Soft Shadows

GeForce Experience
Player with GFE can have adjusted graphics options for smoother performance experience

G-Sync Support
Support of special monitor with NVIDIA G-Sync chip

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
ویژگی های انحصاری کارت های NVIDIA که تو این بازی استفاده شدن (بعضی از ویژگی ها توسط کارتهای AMD ساپورت نمیشن)، به شرح ذیل می باشد :D
TXAA
NVIDIA algorithm for Temporal Anti-Aliasing
Works only on NVIDIA hardware

HBAO+
NVIDIA algorithm for Ambient Occlusion

PCSS
NVIDIA algorithm for Soft Shadows

GeForce Experience
Player with GFE can have adjusted graphics options for smoother performance experience

G-Sync Support
Support of special monitor with NVIDIA G-Sync chip

تکنیک های استفاده شده ـش کاملا مثل Unity ـه ، امیدوارم با اینکه گرافیک ـش پایین تره اما اتمسفر خوبی داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر