Multi Platform Assassin’s Creed: Revelations

درود

irinxj3n62uptaud0ot7.gif

بلاخره بعد از چند روز انتظار و نمایش تیزر بازی بازی به صورت رسمی تایید شد
در این شماره قرار هست شاهدپایان داستان اتزیو خواهیم بود
داستان از این قرار هست که شما برای یادگرفتن نگات زندگی الطائر و چگونگی تبدیل شدن به یک معلم و استاد بزرگ راهی قسطنطنیه می شوید
طبق گفته کارگردان بازی قسمت عمده داستان در این شمار اتفاق می افتند

به هر حال این بازی از کمتر بازی های هست که 2 شماره قبلی ان کاملا موفق بود اند و قطعا شمار سوم هم همینطور خواهد بود

اولین تصاویر بازی :

آخرین ویرایش:

Lord Abbath

کاربر سایت
May 30, 2008
461
دوستان من با این سیستم افت فریم پیدا میکنم 6950 2g6g ram q6600جریان چیه همچین گرافیک شاخی هم نداره اخه اپدیت درایور گرافیک هم نصبیدیم فایده نداشت!

hosseinkarimi

کاربر سایت
Aug 12, 2011
179
نام
H O 33 E I N
دوستان من با این سیستم افت فریم پیدا میکنم 6950 2g6g ram q6600جریان چیه همچین گرافیک شاخی هم نداره اخه اپدیت درایور گرافیک هم نصبیدیم فایده نداشت!

ویندوزت چیه دوست عزیز ؟

---------- نوشته در 10:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:27 PM ارسال شده بود ----------

بازی خوبی بود ولی زیاد منو جذب نکرد.
یعنی من از نسخه 2 پانشدم تا تموم شد ولی اینو ... متاسفانه یکم تکراری شده بود. قیافه یارو هم حالمو بهم میزد

آره درسته نسخه 2 ( ac 2 ) خیلی زیبا بود ولی این دو نسخه بعد ( bh & rel ) نمیگم بده ، میشد بهتر بشه
به هر حال کلا داستان زیبا و جالبی بود
راستی من نمیدونم ac ember چیه ؟ کسی میدونه؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
شما بازی رو با ژانر FPS مقایسه میکنید ؟؟ (بتلفیلد و ... ) ؟ الان این دو سبک چه ربطی به هم دارن؟؟/:)

در ضمن شما کراسبوو به اون بزرگی رو ندیدی تو شاپ اسلحه ؟؟:-o(باید میخریدیش تا اضافه شه)

بابت امتیاز بازی هم با شما موافقم و همونطور که گفتم منم از بازی تقریبا راضی بودم:x
عزیز من منظورم این بود که کراسبو توی برادر هود هم بود چرا میگی به هیچ کاری نمیاد
ولی راست میگی اصلا بدرد نمیخورد نه توی این ورژن نه توی برادر هود:D
در مورد مراحل هم منظورم این بود که بای هایی که میاد بیشترش مراحلش خیلی کمه و من فکر میکنم بازم ساعت گیم پلی این بازی نسبت به اونای دیگه خیلی بیشتر باشه
هرچی فکر میکنم بازی هایی که 6 یا 7 سال پیش بازی میکردم خیلی مراحلش بیشتر بود
الان شرکتا مف خور شدن
راست میگه خداکنه زن نشه
اصلا با زن حال نمیکنم چون نمیخوام قیافه ی اتزیو عوض بشه ولی این عکسایی که دیدم انگار زنه!!!!اه
شاید به جای دسموند اون زنه میخواد بیاد؟؟؟!!!اگه اینجوری باشه که جالب میشه

Nostradamus

کاربر سایت
Nov 16, 2011
185
نام
هرکول پوآرو
خدا کنه دیگه خفه بشن نسازن . دیگه کافیه .

نه زن نه بچه نه پیر مرد نه پیرزن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بسه دیگه این توهم الطیر رو تا کی میخوان ادامه بدن ! واقعا بند .....نی شده :-&

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
نفرین نکن مرد
من بدون اساسین زنده نیستم
من زیاد منتظر تحول نسیتم من فقط میخوام که نسخه ی جدید بیاد با داستان جدید و مراحل جدید نمیخوام چیزی اضافه بشه
خوب شما میگی یوبی سافت اساسین نزنه ب جاش چیز بهتری میزنه؟؟

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
نفرین نکن مرد
من بدون اساسین زنده نیستم
من زیاد منتظر تحول نسیتم من فقط میخوام که نسخه ی جدید بیاد با داستان جدید و مراحل جدید نمیخوام چیزی اضافه بشه
خوب شما میگی یوبی سافت اساسین نزنه ب جاش چیز بهتری میزنه؟؟

مجید مراحل desmond journey رو تو جزیره انیموس رفتی ؟؟
من که نتونستم چون از بازی میاد بیرون . نمیدونم به خاطره کرکه یا باید بازی رو اپدیت کنم؟؟:-/

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مجید مراحل desmond journey رو تو جزیره انیموس رفتی ؟؟
من که نتونستم چون از بازی میاد بیرون . نمیدونم به خاطره کرکه یا باید بازی رو اپدیت کنم؟؟:-/
نه کلا منظورم بود
منم نتونستم برم
اول فکر کردم مشکل از نسخه ی بلک باکس منه بعد دیدم انگار همه همین مشکلو دارن
مثل اینکه در نسخه ی کرک شده این مراحل وجود نداره
من آپدیتی که صفحات قبل دوست عزیزمون گزاشت رو دانلود کردم(بلک باکس)فقط اول بازی یک پیام های از یوبی سافت میده و هیچ تغیری توی بازی احساس نمیکنم
مراحل هم درست نمیشه
----------------
راستی یک فیلم برای من اون اخر اومد(بعد از تموم شدن بازی قبل از اینکه دسموند برگرده به انیموس عادی همیشگیه خودش) داشت زمین نابود میشد(پایان دنیاها)
اون قضیش چی بوده مال شما هم اومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hosseinkarimi

کاربر سایت
Aug 12, 2011
179
نام
H O 33 E I N
راستی یک فیلم برای من اون اخر اومد(بعد از تموم شدن بازی قبل از اینکه دسموند برگرده به انیموس عادی همیشگیه خودش) داشت زمین نابود میشد(پایان دنیاها) اون قضیش چی بوده مال شما هم اومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QU

واسه منم اومد میدونی واسه چی بود ؟ واسه اینه که دانشمندای خارجی (حالا یادم رفته کدوم کشور ) پیش بینی کردن تو چند سال دیگه (فک کنم 2013 ) باد خورشیدی زمین رو نابود می کنه البته فکر کنم واسه همین اون فیلمو نشون دا که البته بد هم نبود

آخرین ویرایش:

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
نه کلا منظورم بود
منم نتونستم برم
اول فکر کردم مشکل از نسخه ی بلک باکس منه بعد دیدم انگار همه همین مشکلو دارن
مثل اینکه در نسخه ی کرک شده این مراحل وجود نداره
من آپدیتی که صفحات قبل دوست عزیزمون گزاشت رو دانلود کردم(بلک باکس)فقط اول بازی یک پیام های از یوبی سافت میده و هیچ تغیری توی بازی احساس نمیکنم
مراحل هم درست نمیشه
----------------
راستی یک فیلم برای من اون اخر اومد(بعد از تموم شدن بازی قبل از اینکه دسموند برگرده به انیموس عادی همیشگیه خودش) داشت زمین نابود میشد(پایان دنیاها)
اون قضیش چی بوده مال شما هم اومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اره اون فیلم نابودی زمین در سال 2012 رو نشون میده

hosseinkarimi

کاربر سایت
Aug 12, 2011
179
نام
H O 33 E I N
خوب چه دخلی داره به اساسین؟؟؟

هیچ ربطی به ac نداره و فقط یه اطلاع رسانیه ، یا شاید هم واسه تبلیغ باشه

---------- نوشته در 08:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:39 PM ارسال شده بود ----------

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
خوب چه دخلی داره به اساسین؟؟؟

---------- نوشته در 08:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:39 PM ارسال شده بود ----------

یک مشت چرت و پرت واسه مردم تعریف کردن مردمم باور کردن
آقا امسالم سال 2012 ببینیم چه خواهد شد

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
چقدر کیفیت ساختمونا و سنگ و بناهای شهر و کلا تکسچرها نسبت به BH پیشرفت داشتن. بافتها و صورت اشخاص و شخصیتهای فرعی هم خیلی بهتر از نسخه ی قبلی کار شده. همین 2/3 دقیقه ای که از کشتی اومدم پایین بناهای دورتر و برجها و سنگهاش به وضوح قابل تشخیصه.واقعا جای تحسین داره این حرکتشون که توی 1 سال اینقد تونستن از همه لحاظ کیفیت بازی رو نسبت به نسخه ی قبلی ارتقا بدن.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
قضیه 2012 تم اصلی داستان اسسین هست . که تمپلار ها میخوان تو 21 دسامبر 2012 یه کاری بکنن در حد تیم ملی :d ...!!!
به قول دوستمون اینم 2012 ببینیم چی میشه ...سال دیگه اگه این موقع زنده بودیم که هیچی اگه نبودیم که همه خرافات به حقیقت می پیونده...!!!!:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
چقدر کیفیت ساختمونا و سنگ و بناهای شهر و کلا تکسچرها نسبت به BH پیشرفت داشتن. بافتها و صورت اشخاص و شخصیتهای فرعی هم خیلی بهتر از نسخه ی قبلی کار شده. همین 2/3 دقیقه ای که از کشتی اومدم پایین بناهای دورتر و برجها و سنگهاش به وضوح قابل تشخیصه.واقعا جای تحسین داره این حرکتشون که توی 1 سال اینقد تونستن از همه لحاظ کیفیت بازی رو نسبت به نسخه ی قبلی ارتقا بدن.
والا من که تمام نسخه هارو تموم کردم اما فرق زیادی بین BH و Revelation ندیدم اساسینز II خیلی با آ فرق میکرد هم صورت ها هم سختمونا ولی BH با revelation زیاد فرق نداشت

---------- نوشته در 01:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:42 PM ارسال شده بود ----------

قضیه 2012 تم اصلی داستان اسسین هست . که تمپلار ها میخوان تو 21 دسامبر 2012 یه کاری بکنن در حد تیم ملی :d ...!!!
به قول دوستمون اینم 2012 ببینیم چی میشه ...سال دیگه اگه این موقع زنده بودیم که هیچی اگه نبودیم که همه خرافات به حقیقت می پیونده...!!!!:d
بله
همین دیشب رفتم داستان بازی رو خوندم
نوشته نویسندش نوسنده ی شاهزاده ایرانی بوده و یکی از بهترین نویسنده های حال حاظر جهان بوده
و واقعا حال کردم با داستانش خیلی باحاله
نوشته انگلیسی ها به یک تکنولوژی در سال 2012 میرسن که همون انیموس هست
بعدش از بین 6 نفر از اعضای مخصوص دزموند رو پیدا میکنن و میارنش(چون جدش اطائر یا همون التاییر بوده)بعدش میخواد برگرده بشه الطائر و از وقوع جنگ های صلیبیی جلوگیری کنه و بقیش رو برین خودتون اینجا بخونید

محتویات نسخه ی I بازی و داستان کلی بازی Assassins creed
http://fa.wikipedia.org/wiki/Assassin`s_Creed

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر