Multi Platform Assassin’s Creed: Revelations

درود

irinxj3n62uptaud0ot7.gif

بلاخره بعد از چند روز انتظار و نمایش تیزر بازی بازی به صورت رسمی تایید شد
در این شماره قرار هست شاهدپایان داستان اتزیو خواهیم بود
داستان از این قرار هست که شما برای یادگرفتن نگات زندگی الطائر و چگونگی تبدیل شدن به یک معلم و استاد بزرگ راهی قسطنطنیه می شوید
طبق گفته کارگردان بازی قسمت عمده داستان در این شمار اتفاق می افتند

به هر حال این بازی از کمتر بازی های هست که 2 شماره قبلی ان کاملا موفق بود اند و قطعا شمار سوم هم همینطور خواهد بود

اولین تصاویر بازی :

آخرین ویرایش:
Mr.Ok جان ، این آخرین سری نیست ، آخرین سری Assassin's Creed III هست که شخصیت اون زن هست و زمان بازی نزدیک جنگ سرد و ... اینا هست ، این نسخه برای پایان داستان اتزیو میاد ;)

لطفا اطلاع غلط ندین عزیز اون velvet assassin هستش . منظور از آخرین هم یعنی پایانی بر داستا اتزیو نه کل بازی.

Mr.Ok جان ، این آخرین سری نیست ، آخرین سری Assassin's Creed III هست که شخصیت اون زن هست و زمان بازی نزدیک جنگ سرد و ... اینا هست ، این نسخه برای پایان داستان اتزیو میاد ;)

از ac3 که هیچی گفته نشده
این بازی آخرین سری بر داستان اتزیوئه
اینایی هم که از جنگ سرد(!) میگی من تا حالا نشنیدم اگه یه منبع بدی خیلی خوب میشه

یه چیزی بگم ;)

اگه این نسخه اخرین سری Ezio باشه پس به احتمال زیاد در این نسخه ی خواهد مرد :(:((
البته هیچی معلوم نیست :d;)
البته شاید درست بگید اما نظر من اینه هیچ وقت اساسین ازبین نخواهد رفت مگر اینکه با مرگ طبیعی ازبین بره

از ac3 که هیچی گفته نشده
این بازی آخرین سری بر داستان اتزیوئه
اینایی هم که از جنگ سرد(!) میگی من تا حالا نشنیدم اگه یه منبع بدی خیلی خوب میشه
لطفا اطلاع غلط ندین عزیز اون velvet assassin هستش . منظور از آخرین هم یعنی پایانی بر داستا اتزیو نه کل بازی.
http://search.ubi.com/search?site=de...reed+3&x=0&y=0
هیچ خبری نیست از AC3 اینم لینک سرچش !
شما اگه لینک داری از خبر بذار ما هم ببینیم !
اگرم نداری اطلاع رسانی غلط نکن !
مرسی !
i303291_matn.jpg

یوبی سافت به تازگی اعلام کرد که ACIII قرار است در جنگ جهانی دوم و شخصیت آن زن باشد.
بله درست متوجه شدید طبق گفته آقایی Sébastien Puel که با Xbox World 360 داشت فرمودند : وجود یک شخصیت مونث باعث جذابیت بیشتریی در این نسخه خواهد بود و به نوعی مخاطبان مونث بیشتری را جذب خواهد کرد و انتخاب شخصیت تاریخی از جنگ جهانی دوم از کشورهایی فرانسه و انگلستان بسیار مناسب خواهد بود.
در ادامه گفتند که ما در این مورد خیلی بحث کرده ایم و به نظر ما واقعاَ جالب و هیجان انگیز است تنها چیزی که هست پیدا کردن زمان مناسب است ، ما بدون دلیل کاری را انجام نخواهیم داد و ممکن است این بازی در انگلیس اتفاق بیفتد و یوبی سافت هنوز هم به این بازی امید دارد و اینطور که پیداست قرار نیست این نسخه از بازی هایی جذابشان را تعطیل کنن.

Assassins__s_creed_3_by_Lagoonnw.jpg

تنها عكس منتشر شده كه هنوز پيدا نيست ساختگي است يا ubisoft منتشر كرده است ، اين است

تو همین انجمن هم یکی از دوستان گفته خود یوبی تو سایتش آوردن (بعد از انتشار brotherhood برای 360 و پلی3 و قبل از انتشار brotherhood برای PC) لینک هم دادند ، من رفتم و درست بود ، حالا الان یوبی برداشته تقصیر من و اون دوستمون نیست .

==========

دوستان گلم من با دروغ گفتن و خبر غلط دادن یا مطمئن نبودن از خبر هیچ وقت تو این انجمن پست نمیدم ، و مطمئن باشید با این چیزا آدم به این اعتبار درجه نمیرسه ، کاری به این حرفا ندارم ، همتون رو دوست دارم ، و مطمئن باشید خبری که میدم ازش اطلاع دارم ، مِن بعد هم اخبار رو Up TO Date میکنم همیشه ، (باید هم اینجوری باشه) ، امیدوارم همه با هم به این انجمن و دوستانمون تو انجمن کمک کنیم و باعث پیشرفتمون و پیشرفتشون بشیم ;)

i303291_matn.jpg

یوبی سافت به تازگی اعلام کرد که ACIII قرار است در جنگ جهانی دوم و شخصیت آن زن باشد.
بله درست متوجه شدید طبق گفته آقایی Sébastien Puel که با Xbox World 360 داشت فرمودند : وجود یک شخصیت مونث باعث جذابیت بیشتریی در این نسخه خواهد بود و به نوعی مخاطبان مونث بیشتری را جذب خواهد کرد و انتخاب شخصیت تاریخی از جنگ جهانی دوم از کشورهایی فرانسه و انگلستان بسیار مناسب خواهد بود.
در ادامه گفتند که ما در این مورد خیلی بحث کرده ایم و به نظر ما واقعاَ جالب و هیجان انگیز است تنها چیزی که هست پیدا کردن زمان مناسب است ، ما بدون دلیل کاری را انجام نخواهیم داد و ممکن است این بازی در انگلیس اتفاق بیفتد و یوبی سافت هنوز هم به این بازی امید دارد و اینطور که پیداست قرار نیست این نسخه از بازی هایی جذابشان را تعطیل کنن.

Assassins__s_creed_3_by_Lagoonnw.jpg

تنها عكس منتشر شده كه هنوز پيدا نيست ساختگي است يا ubisoft منتشر كرده است ، اين است

تو همین انجمن هم یکی از دوستان گفته خود یوبی تو سایتش آوردن (بعد از انتشار brotherhood برای 360 و پلی3 و قبل از انتشار brotherhood برای PC) لینک هم دادند ، من رفتم و درست بود ، حالا الان یوبی برداشته تقصیر من و اون دوستمون نیست .

==========

دوستان گلم من با دروغ گفتن و خبر غلط دادن یا مطمئن نبودن از خبر هیچ وقت تو این انجمن پست نمیدم ، و مطمئن باشید با این چیزا آدم به این اعتبار درجه نمیرسه ، کاری به این حرفا ندارم ، همتون رو دوست دارم ، و مطمئن باشید خبری که میدم ازش اطلاع دارم ، مِن بعد هم اخبار رو Up TO Date میکنم همیشه ، (باید هم اینجوری باشه) ، امیدوارم همه با هم به این انجمن و دوستانمون تو انجمن کمک کنیم و باعث پیشرفتمون و پیشرفتشون بشیم ;)
علی جان نمیخوام بحث راه بندازم ولی از کی تا حالا منابع فارسی معتبر شدن ؟!
از کی تا حالا خبرارو با منبع فارسی میزارن ؟! :)

Assassin's Creed is a flagship product for Ubisoft. Some Ubisoft Montreal's developers stated in their interviews that Assassin's Creed III will be released eventually. The game will introduce a new character in an entirely new setting.[8] There has been much speculation about possible settings of this game. Corey May stated that Assassin's Creed III will not take place during World War II.[9] No other official information has been yet announced. Jean-Francois Boivin of Ubisoft stated that each numbered title in the franchise will introduce a new lead character and a new setting.[8] Patrice Désilets, former series' creative director, said that the series has always been planned as a trilogy. He also commented on the story of Assassin's Creed III, saying that it will focus on Assassins' quest to prevent the end of the world in 2012 and their race against time to find temples built by "Those Who came Before". Desmond would have to search for clues on locations of these temples by exploring memories of his other ancestors.[10] Asked about future of the series, Sébastien Puel from Ubisoft said that "[...] we could do 35 of these [Assassin's Creed games]".

اين مطالب رو از ويکيپدياي اسسينز کريد کپي کردم.
تا همين چند ماه پيش و قبل از برادرهود، من خودم هم مطلبي در مورد زن بودن شخصيت اول اسسينز کريد 3 و رخ دادن بازي در زمان جنگ جهاني دوم خونده بودم. ولي اينجا ميبينيم که Corey May (يکي از نويسنده هاي بازي) اين مطلب رو تکذيب ميکنه و ميگه بازي در زمان جنگ جهاني 2 رخ نميده ولي زن بودن شخصيت اول رو نه تأييد مي کنه و نه تکذيب.

به شدت منتظر این عنوان هستم ! کلا ً سری آساسین بهترین بازیهایی بودند که انجام دادم و همیشه منتظر نسخه های بعدی و ادامه داستان خواهم موند .حالا هم که قراره ازیو و الطایر با هم حضور داشته باشند که عالی تر هم میشه .

علی جان نمیخوام بحث راه بندازم ولی از کی تا حالا منابع فارسی معتبر شدن ؟!
از کی تا حالا خبرارو با منبع فارسی میزارن ؟! :)
کاملا حرفت درسته ، ولی یه منبع فارسی کاملا معتبر شناخته میشه ، خداروشکر که این هم شاید تا حدی تایید کنه :
تا همين چند ماه پيش و قبل از برادرهود، من خودم هم مطلبي در مورد زن بودن شخصيت اول اسسينز کريد 3 و رخ دادن بازي در زمان جنگ جهاني دوم خونده بودم. ولي اينجا ميبينيم که Corey May (يکي از نويسنده هاي بازي) اين مطلب رو تکذيب ميکنه و ميگه بازي در زمان جنگ جهاني 2 رخ نميده ولي زن بودن شخصيت اول رو نه تأييد مي کنه و نه تکذيب.
======
به شدت منتظر این عنوان هستم ! کلا ً سری آساسین بهترین بازیهایی بودند که انجام دادم و همیشه منتظر نسخه های بعدی و ادامه داستان خواهم موند .حالا هم که قراره ازیو و الطایر با هم حضور داشته باشند که عالی تر هم میشه .
کاملا درسته ، نسخه 2 هم خیلی عالی بود ولی این نسخه میانی یعنی brotherhood خیلی خسته کننده بود ، و خیلی تکراری ، امیدوارم این نسخه اینطوری نشه ، ولی هیچی اساسین اولی نمیشه و نخواهد شد ، تحولی در یه سبک خاص بود ، حضور الطایر در داستان بازی تاثیر 100% بر جذابیت بازی خواهد داشت ...

از کی تا حالا سایت آشغال پردیس گیم که اعتقاد داری ac بازی شیطان پرستی هست شده معتبر ؟ اگه اون یه خبری رو بده منبعش از gamespot هم باشه من باور نمیکنم تا اینکه لینک اصلی رو ببینیم .

همونطور که اکثرا حدس میزنیم AC III باید توی فرانسه باشه . اونم زمان انقلاب کبیر چون اون زمان اتفاقات زیادی رخ داده .

از کی تا حالا سایت آشغال پردیس گیم که اعتقاد داری ac بازی شیطان پرستی هست شده معتبر ؟ اگه اون یه خبری رو بده منبعش از gamespot هم باشه من باور نمیکنم تا اینکه لینک اصلی رو ببینیم .

همونطور که اکثرا حدس میزنیم AC III باید توی فرانسه باشه . اونم زمان انقلاب کبیر چون اون زمان اتفاقات زیادی رخ داده .

دوست عزیز لطفا به سایتای دیگه توهین نکن حالا میخواد هر اعتقادی داشته باشه ممکنه اونا هم خبرایی که ما میزنیم با لینک معتبر باور نکنن پس توهین نکن
درمورد AC III هم بگم که BH در بعضی از مراحل واقعا کسالت اور بود بعضب مرحله ها خیلی طولانی بودن من هم با این دوستمون موافقم احتمال اینکه تو فرانسه رخ بده زیاده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or