Assassin’s Creed: Revelations l PS3

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
همه اینایی که میگی درسته امیرحسین ولی بازی واقعاً چیز جدیدی نبودا ! :D یعنی خیلی کارها توی بازی واسه آدم تکراری و مشابه میومد ! از اینا هم بگذریم چهره ها یه افتضاح وحشتناک بود :D خداییش قیافه ی دزموند رو دیدی نگرخیدی ؟! :D چهره ی همه تغییر کرده بود و بدتر شده بود به جز الطائر که اونم زدن :
توی پیری شبیه المعلم ـش کردن رفت :|
مردک من اینهمه با تو تو پروفایل بحث کردم بازم داری حرف خودتو میزنی :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مردک من اینهمه با تو تو پروفایل بحث کردم بازم داری حرف خودتو میزنی :d
نکات جدید بمب و اون برج ها رو میخوای بگی دیگه :D
برج ها که جدید نبود فقط تکمیل شده تر بود محافظت ازش که اونم انقدر افتضاح و مزخرف و داغون ـه که آدم ترجیح میده حمله کنه برج رو پس بگیره تا جون بکنه ازش حمایت کنه :D
بمب هم که دودزا توی 2 بود اینجا حالا یه چند مدل هم بهش اضافه کردن ! در کل دقت کنی چیزهای جدید نیست تکمیل شده ی قبلی هاست :D

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
نکات جدید بمب و اون برج ها رو میخوای بگی دیگه :D
برج ها که جدید نبود فقط تکمیل شده تر بود محافظت ازش که اونم انقدر افتضاح و مزخرف و داغون ـه که آدم ترجیح میده حمله کنه برج رو پس بگیره تا جون بکنه ازش حمایت کنه :D
بمب هم که دودزا توی 2 بود اینجا حالا یه چند مدل هم بهش اضافه کردن ! در کل دقت کنی چیزهای جدید نیست تکمیل شده ی قبلی هاست :D
احسان به جان شما این بازی یک Spin-off محسوب میشه و وظیفش اینه که نقاط کور داستانی رو پوشش بده و بازی کاملتر شه از بقیه ی نظر ها که با توجه به پست های خودت با موفقیت این کار رو انجام داده :d

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
بچه ها سلام...

من زیاد اینجا فعالیت نمی کنم... یه سوال داشتم...!

میخواستم ببینم که آیا همراه با Revelations نسخه ی 1 و 2 بازی AC هم هستش یا نه...؟ من یه چیزایی شنیده بودم. می خوام ببینم اگه همشون با هم هستند برم بخرم....

---------- نوشته در 11:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:22 AM ارسال شده بود ----------

راستی ببخشید که اینو میگم، میدونم یه ذره پُر رویی به حساب میاد...

اگه از دوستان کسی جواب رو میدونست میشه خواهش کنم که تو پروفایلم جواب بده... شاید باز هم برای مدتی اینجا سر نزنم...

باز هم شرمنده و قبلش تشکر می کنم به خاطر کمکتون...
:) :-*

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
من میخوام اساسین یکش رو بازی کنم این اخطار رو میده : ( البته هر دو بازی توی یه بلوری هستش )
( there is not enough free space on the hard disk )
باید چه کار کنم ؟

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
من میخوام اساسین یکش رو بازی کنم این اخطار رو میده : ( البته هر دو بازی توی یه بلوری هستش )
( there is not enough free space on the hard disk )
باید چه کار کنم ؟
کالا واضح گفته هارد شما فضای کافی نداره .چون برای بازی کردن اساسینس کرید یک باید نصبش کنید درعین حال که باید بلورری بازی هم همیشه داخل دستگاه باشه هنگام بازیش. فضای هاردتون باید به اندازه فایل نصبی بازی خالیش کنید دیگه

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام

من وقتی میرم توی لابی و سرچ میزنم هیچکس پیدا نمیشه :(

کسی این مشکل داشته ;;)؟؟
پینگ وسرعت عالی می خواد برای انلاین بازی کردن اساسینس .در غیر این صورت انتظار زیاد برای پیدا کردن کاملا طبیعی .قسمت بالای تصویر فکر کنم nat با کیفیتش نشون داده با سبز می شه راحت بازی کرد نارنجی باید صبر داشته باشی قرمز هم بهتر به گزینه خروج فکر کنیم .

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,036
نام
میثم
پینگ وسرعت عالی می خواد برای انلاین بازی کردن اساسینس .در غیر این صورت انتظار زیاد برای پیدا کردن کاملا طبیعی .قسمت بالای تصویر فکر کنم nat با کیفیتش نشون داده با سبز می شه راحت بازی کرد نارنجی باید صبر داشته باشی قرمز هم بهتر به گزینه خروج فکر کنیم .
برای من سبز نشون میده ولی همین بساط هست ..کسی رو نمی یابه:d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من وقتی میرم توی لابی و سرچ میزنم هیچکس پیدا نمیشه

کسی این مشکل داشته ؟؟
برای من سبز نشون میده ولی همین بساط هست ..کسی رو نمی یابه:d
منم اولش این طوری بودم ولی چند ماهیه ISP م پهنای باندو زیاد کرده می تونم راحت بازی کنم سرعت آپلود نباید از 20 اینا کمتر باشه پینگ زیاد مهم نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر