Multi Platform Assassin’s Creed IV: Black Flag

600x-1

Assassin’s Creed 4: Black Flag
ناشر:
Ubisoft
سازنده:
Ubisoft Montreal
دیگر سارندگان :
Ubisoft Annecy
Ubisoft Bucharest
Ubisoft Kiev
Ubisoft Montpellier
Ubisoft Quebec
Ubisoft Singapore
Ubisoft Sofia

سبک:
Action-Adventure
تاریخ عرضه:
2013- 22 November
بالاخره Assassin’s Creed 4: Black Flag توسط Ubisoft تایید شد.
سرپرست نویسندگان داستان Assassin's Creed: Revelations نویسنده اصلی Assassin’s Creed IV می باشد.
بازی در قرن 18 رخ می دهد و داستان Edward Kenway پدر Haytham Kenway را روایت می کند که یک دزد دریایی است.
محل بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag اینبار در کارائیب، در جزایر متعدد از جمله جامائیکا، کوبا و باهاما خواهد بود.
حدود 50 درصد بازی در دریا اتفاق خواهد افتاد و نبر دریایی نقش مهمی را در ان ایفا می کند و شما قادر به حمل 4 تفنگ و دو شمشیر خواهید بود.
سیستم مبارزات بازی نیز بهبود نسبی داشته است و تمرکز بر روی مخفی کاری نیز بیشتر شده است.
قابلیت شکار ابزیان غول پیکار و مبارزه زیر دریا با کوسه و پیدا کردن گنج هایی که در دریا هستند از قابلیت های هستند که به این نسخه اضافه شده است.
Kenway بی پروا و محاسبه گر ، جذاب و خراب، خوش تیپ و..... است، او در همه چیز عالی خواهد بود انتظار میرود این آدم در نوع خود درجه 1 باشد، او به دنبال "واقعیت و جریان داستان واقعی از دزدان درییایی هست.
نسخه PC لید پلفترم بازی بوده ونه تنها از لحاظ گرافیکی با نسخه Next Gen برابری می کند,بلکه گرافیک و فریم ریت بهتری را نیز دارست.
====================================================================================================

تصاویر بازیAssassin's Creed IV
====================================================================================================
Assassins-Creed-4-black-flag-collectors-edition-600x334.jpg

جزئیات نسخه های Collector Edition :

The Black Chest Edition
  • Premium Quality 55 cm Diorama of Captain Edward on the Jackdaw’s Bow
  • Exclusive SteelBook
  • High-quality artbook
  • The official soundtrack
  • 2 Lithographs in their protective envelope
  • 2 canvas prints
  • All existing additional Assassin’s Creed IV Black Flag Unlockable In-Game Content, including single player missions, skins and weapons
  • Collector’s box
  • Physical pirate booty: Parchment world map, an original Black Flag replica
The Buccaneer Edition
  • Premium Quality Edward Kenway Figurine on the Jackdaw’s Crow’s Nest
  • High-quality artbook
  • Collector’s box
  • Additional Unlockable In-game Content
The Skull Edition
  • Collector Jumbo Steel Case
  • High-quality artbook
  • Unlockable In-game Content
The Special Edition
This special edition will be available at the standard price and includes unlockable in-game content only available at game launch.
تریلر ها:
28454866042751896088.jpg

Hi-Res H.264 MP4 52.7MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 13.3MB Download
90114680206377043713.jpg

HD H.264 MP4 790.8MB Download
Hi-Res H.264 MP4 160.9MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 41.7MB Download
95383181075398111292.jpg

HD Quicktime 157.8MB Download
Hi-Res H.264 MP4 47.7MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 11.8MB Download
70313418099330858272.jpg

HD H.264 MP4 273.3MB Download
Hi-Res H.264 MP4 49.3MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 12.6MB Download
سیستم مورد نیاز:
-Operating System: Windows Vista SP or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
-Note that we only support 64 bit OSs.
-Processor: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
-RAM: 2GB for Windows Vista, Windows 7, Windows 8
-Video card: Nvidia GeForce GTX 260 or AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM with Shader Model 4.0 or higher)
-DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
-Disk Space: 30 Gb
-Sound: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
-Peripherals: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional controller

سیستم پیشنهادی:

-Operating System: Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
-Note that we only support 64 bit OSs.
-Processor: Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz or better
-RAM: 4GB or more
-Video card: Nvidia GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD 5850 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0) or better
Supported video cards at the time of release: Nvidia GeForce GTX 260 or better, GT400, GT500, GT600, GT700 series or AMD Radeon HD4870 or better, HD5000, HD6000, HD7000 series
- Note: Latest GeForce drivers tested: 320.49 for all series. Latest Radeon drivers tested: 13.1 for Radeon HD4000, 13.4 for Radeon HD5000 and above.
- Laptop versions of these cards may work but are NOT officially supported.

آخرین ویرایش:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
باشه
ولی در مورد اون کلمه :" امثال شما " فکر بد نکنیا .خب شما گیمری امثال شما هم میشه بقیه گیمرها(منظور من این بود) . یه وقت واسه خاطر یه بازی از هم دلخور نشیم. :d:x

قربونت داداش دلخوری کجا بود :x
شما هم بد برداشت نکنین از صحبت هام یه بازی ارزش کل کل نداره :) باشد که PS4 قیمتش بهتر شه ما از نزدیک این بازی ها رو تجربه کنیم ^_^

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من عکسای جدید رو دیدم کوچکترین تفاوتی ندیدم بین وان و 4! نمیدونم از کدوم تفاوت حرف میزنید!
تفاوتشون فقط توی وضوحه تصویر هست که اون باید روی عکسهای 1080 یا بالاتر دید و فهمید
یک مثال سادش اینکه اگر به موهای شخصیت اصلی نگاه کنید مخصوصا توی روزه روشن یا زیره افتاد به وضوح جزییاتش خیلی بهتر از one به خاطره 1080 بودن معلومه
اما اینا فقط توی چیزهای کوچیک دیده میشه یا مثلا توی draw distance ....
از نظر نسله بعدی بودنش کلا نسخه های ps4 و one فقط گرافیکه بهتری دارن.
من که بازی کردم از نظر gameplay اضافاتی نداشت غیر از اینکه از touchpad دسته میشد برای map و zoom استفاده کرد ....
تفاوتهای که خیلی به چشم میاد به نسبت به ps3 یکی فریم ریت خیلی روانه ... یکی اینکه بارون توی بازی واقعا عالی هست تو Ps4 مخصوصا نورپردازی عالی داره. افکتهای اب فوق القعاده هستن. از نظر draw distance بهتره و texture ها هم بهتر البته زیاد به چشم نمیاد. یک سری افکت اضافه مثل دود اینا هم توش به چشمم خورد به علاوه اینکه بازتاب اشیا و دنیای بازی روی اب روی ps4 خیلی بهتر بود. یک مقدار هم contrast رنگی متفاوت هست که نمیدونم برای چی ! مخصوصا توی ابهای مردابها تاثیر داره. از نظر فیزیک نسخه ps4 وقتی توی بین بوته ها اینا راه میرفتی حرکت طبیعی تری رو نشون میدن تا افکته معلومی روی نسخه های نسل قبلی .
این چیزهایی بود که چشمم خورد !
اما بدون شک تجربه نسخه 4 بهتره چون واقعا فریم ریت توی 3 مقداری اذیت میکنه ....
اینا همه شامل One هم میشه من چون فقط نسخه 4 رو بازی کردم گفتن اما one هم فرقی نداره الا همین وضوح تصویر.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اگر به موهای شخصیت اصلی نگاه کنید مخصوصا توی روزه روشن یا زیره افتاد به وضوح جزییاتش خیلی بهتر از one به خاطره 1080 بودن معلومه
نه اصلا اینطور نیست!
اینقدر دیتیل بازی به نسبت بازیهای نسل بعد پایینه که تو رزولوشن بالا یا پایین فرقی نمیکنه! البته فن جماعت کلا یه چیزایی میبینن که هیچکسی نمیبینه:))

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
نه اصلا اینطور نیست!
اینقدر دیتیل بازی به نسبت بازیهای نسل بعد پایینه که تو رزولوشن بالا یا پایین فرقی نمیکنه! البته فن جماعت کلا یه چیزایی میبینن که هیچکسی نمیبینه:))
داداش نسخه اپدیت شده از لحاظ وضوح تصویر فرق داره ولی فریم ریت در یه حد هست

------------------

Triangels

نسخه PS3 هم محتوای انحصاری داره یا فقط ماله PS4 هستش ؟:-/رو PS3 هم بازیش قشنگه

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
داداش نسخه اپدیت شده از لحاظ وضوح تصویر فرق داره ولی فریم ریت در یه حد هست

------------------

Triangels

نسخه PS3 هم محتوای انحصاری داره یا فقط ماله PS4 هستش ؟:-/رو PS3 هم بازیش قشنگه
فکر کنم روی هر دو نسخه هست.
محتوای انحصاری برای سونی هست. روی پک Ps3 و Ps4 جفتش خورده :) :
60 minuets extra gameplay

نه اصلا اینطور نیست!
D:
من نه فنه one هستم نه فنه PS4 . کلا PC GAMER ... اما حداقل اینکه خیلی ساده هست دونستن اینکه تراکم پیکسل بین 1080 و 900 چقدر هست ! نزدیک به 700هزار پیکسل تراکم متفاوت هست حالا شما نمیدونم اصلا بازی رو از نزدیک تست کردی روی 4 و Pc و ps3 یا نه --یک نگاهی هم خودتون بین one و ps4 بکنید همین فرقها رو میبینید. نسخه ps4 قبلا روی 900p بوده و با پچ 1080 شده .
اینحا فرق بین 1080 و 900 رو ببین - این متونه ملاک باشه از اونجایی که نسخه one هم روز 900p هست . اگر patch براش بیاد که خب طبیعتا فرقی نخواهد داشت. من هم نسخه one و هم Ps4 رو بازی کردم فرقی نبود کلا اما زیر رو ببین :
PS4 Assassin's Creed 4 1080p patch analysed in-depth • Articles • Eurogamer.net

همون بین 900pو1080 نسخه ps4 هم توی وضوح جزییات فرق هست. این تفاوتها هم کوچک هست و باید با دقت نگاه کرد تا فهمید.
یک نگاهی به ویدیو زیر بنداز فرق Ps4 با نسل حاضر نشون میده ×_×:
Assassin's Creed IV: Black Flag Video - PS4 Impressions | GameTrailers

pidram

کاربر سایت
Dec 16, 2007
277
نام
Kiarash
سلام
من داستان بازی رو تموم کردم و الان درصد کلم شده 96 درصد
چنتا سوال داشتم

1_این kenway's fleet کجا هست؟(تو قسمت چلنچ ها زده که 25 تا ماموریت داره ولی من هرچی نقشه رو میگردم پیداش نمیکنم!!!)
2-چجوری میتونم تو سایت اصلی بازی انلاین شم ؟
3-تو منوی اصلی چجوری
Additional Contetnt رو باز کنم؟

ممنون
1- مخصوصه قسمت انلاینه
2-نمی تونی مگر اینک بازی اورجینال بخری
3-نمیدونم

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
دوستان چطوری میشه Heavy shoot شلیک کرد ؟
وقتی از بغل نگاه میکنی دو حالت داره
1- راست کلیک میکنی و هدف میگیری و بعد با کلیک چپ شلیک میکنی
2- دیگه راست کلیک رو نمیگیری ، پایین سمت چپ هم شکلک مربوط به heavy shot میاد و تعدادش هم مینویسه ، کلیک که کنی heavy shot میزنه .

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
دوستان من بازی رو تموم کردم ولی اخرش 4 تا تفنک برام انلاک نشد یعنی الان فقط 2 تا تفنگ دارم!:|باید ماموریت خاصی انجام داد؟:-/

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
دوستان من بازی رو تموم کردم ولی اخرش 4 تا تفنک برام انلاک نشد یعنی الان فقط 2 تا تفنگ دارم!:|باید ماموریت خاصی انجام داد؟:-/

ربطی به مراحل بازی نداره. باید خودت دوتا وال شکار کنی بعد تو منوی بازی Craft برای خودت بسازی.

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان
تو بازی چطوری میشه نوشیدنی خورد تو یه تریلر دیدم داشت یکی رو تغییب میکرد بعد برای این که به ادوارد شک نکنه رفت نشست کنار چند نفر باهاشون نوشیدنی خورد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر