Multi Platform Assassin’s Creed IV: Black Flag

600x-1

Assassin’s Creed 4: Black Flag
ناشر:
Ubisoft
سازنده:
Ubisoft Montreal
دیگر سارندگان :
Ubisoft Annecy
Ubisoft Bucharest
Ubisoft Kiev
Ubisoft Montpellier
Ubisoft Quebec
Ubisoft Singapore
Ubisoft Sofia

سبک:
Action-Adventure
تاریخ عرضه:
2013- 22 November
بالاخره Assassin’s Creed 4: Black Flag توسط Ubisoft تایید شد.
سرپرست نویسندگان داستان Assassin's Creed: Revelations نویسنده اصلی Assassin’s Creed IV می باشد.
بازی در قرن 18 رخ می دهد و داستان Edward Kenway پدر Haytham Kenway را روایت می کند که یک دزد دریایی است.
محل بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag اینبار در کارائیب، در جزایر متعدد از جمله جامائیکا، کوبا و باهاما خواهد بود.
حدود 50 درصد بازی در دریا اتفاق خواهد افتاد و نبر دریایی نقش مهمی را در ان ایفا می کند و شما قادر به حمل 4 تفنگ و دو شمشیر خواهید بود.
سیستم مبارزات بازی نیز بهبود نسبی داشته است و تمرکز بر روی مخفی کاری نیز بیشتر شده است.
قابلیت شکار ابزیان غول پیکار و مبارزه زیر دریا با کوسه و پیدا کردن گنج هایی که در دریا هستند از قابلیت های هستند که به این نسخه اضافه شده است.
Kenway بی پروا و محاسبه گر ، جذاب و خراب، خوش تیپ و..... است، او در همه چیز عالی خواهد بود انتظار میرود این آدم در نوع خود درجه 1 باشد، او به دنبال "واقعیت و جریان داستان واقعی از دزدان درییایی هست.
نسخه PC لید پلفترم بازی بوده ونه تنها از لحاظ گرافیکی با نسخه Next Gen برابری می کند,بلکه گرافیک و فریم ریت بهتری را نیز دارست.
====================================================================================================

تصاویر بازیAssassin's Creed IV
====================================================================================================
Assassins-Creed-4-black-flag-collectors-edition-600x334.jpg

جزئیات نسخه های Collector Edition :

The Black Chest Edition
  • Premium Quality 55 cm Diorama of Captain Edward on the Jackdaw’s Bow
  • Exclusive SteelBook
  • High-quality artbook
  • The official soundtrack
  • 2 Lithographs in their protective envelope
  • 2 canvas prints
  • All existing additional Assassin’s Creed IV Black Flag Unlockable In-Game Content, including single player missions, skins and weapons
  • Collector’s box
  • Physical pirate booty: Parchment world map, an original Black Flag replica
The Buccaneer Edition
  • Premium Quality Edward Kenway Figurine on the Jackdaw’s Crow’s Nest
  • High-quality artbook
  • Collector’s box
  • Additional Unlockable In-game Content
The Skull Edition
  • Collector Jumbo Steel Case
  • High-quality artbook
  • Unlockable In-game Content
The Special Edition
This special edition will be available at the standard price and includes unlockable in-game content only available at game launch.
تریلر ها:
28454866042751896088.jpg

Hi-Res H.264 MP4 52.7MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 13.3MB Download
90114680206377043713.jpg

HD H.264 MP4 790.8MB Download
Hi-Res H.264 MP4 160.9MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 41.7MB Download
95383181075398111292.jpg

HD Quicktime 157.8MB Download
Hi-Res H.264 MP4 47.7MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 11.8MB Download
70313418099330858272.jpg

HD H.264 MP4 273.3MB Download
Hi-Res H.264 MP4 49.3MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 12.6MB Download
سیستم مورد نیاز:
-Operating System: Windows Vista SP or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
-Note that we only support 64 bit OSs.
-Processor: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
-RAM: 2GB for Windows Vista, Windows 7, Windows 8
-Video card: Nvidia GeForce GTX 260 or AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM with Shader Model 4.0 or higher)
-DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
-Disk Space: 30 Gb
-Sound: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
-Peripherals: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional controller

سیستم پیشنهادی:

-Operating System: Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
-Note that we only support 64 bit OSs.
-Processor: Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz or better
-RAM: 4GB or more
-Video card: Nvidia GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD 5850 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0) or better
Supported video cards at the time of release: Nvidia GeForce GTX 260 or better, GT400, GT500, GT600, GT700 series or AMD Radeon HD4870 or better, HD5000, HD6000, HD7000 series
- Note: Latest GeForce drivers tested: 320.49 for all series. Latest Radeon drivers tested: 13.1 for Radeon HD4000, 13.4 for Radeon HD5000 and above.
- Laptop versions of these cards may work but are NOT officially supported.

آخرین ویرایش:

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
سلام
من داستان بازی رو تموم کردم و الان درصد کلم شده 96 درصد
چنتا سوال داشتم

1_این kenway's fleet کجا هست؟(تو قسمت چلنچ ها زده که 25 تا ماموریت داره ولی من هرچی نقشه رو میگردم پیداش نمیکنم!!!)
2-چجوری میتونم تو سایت اصلی بازی انلاین شم ؟
3-تو منوی اصلی چجوری
Additional Contetnt رو باز کنم؟

ممنون

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
دوستان مراحل اصلی چند درصد هست؟ کسی بازی رو تموم کرده؟

من 38% رفتم ولی چند تا ماموریت جانبی هم رفتم هنوز بازی تموم نشده

یادمه نسخه قبلی 37% تموم میشد مراحل اصلی

kamyabonline

کاربر سایت
May 25, 2011
466
نام
محمّد
دوستان مراحل اصلی چند درصد هست؟ کسی بازی رو تموم کرده؟

من 38% رفتم ولی چند تا ماموریت جانبی هم رفتم هنوز بازی تموم نشده

یادمه نسخه قبلی 37% تموم میشد مراحل اصلی

من 59 درصد رفتم بازی رو..!! الان بازی رو پاک کردم..!! دیگه همه جاشو گشتم تکراری شد واسم..!!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
عالیه بازی :D
یعنی فکر کنم اولین بار توی سری AC بود که اینقدر به چالش افتادم!رسما دهنم صاف شد تا تونستم Navassa رو بگیرم! عالی بود! خیلی دوشوار بود گرفتنش :D
9 تا فقط برج و دیوار داشتن که بهت حمله میکردن! 5-6 بار مردم تا تونستم بگیرمش اونم بزور :D

اگه اون کشتی های مجاور نبودن الان نمیتونستم بگیرم اونجا رو! خداروشکر وقتی داری یک کشتی رو Board میکنی بهت حمله نمیکنن حتی اگه چسبیده به مقر دشمن هم باشی حمله متوقف میشه تا موقعی که کشتی رو غارت کنیم :D منم هی کشتیم تا ته داغون میشد یک کشتی رو غارت میکردم بعد Repair JackDaw میزدم دوباره پر میشد بقیه برجای مقر دشمنو اونطوری خراب میکردم!
در یک کلام عالی بود!
Assassin's Creed is Back

دوباره حس اساسین بودن کامل بهم دست داده! نه مثل اون ACIII بیخود :| عالی بوده!
خداکنه توی نسخه بعدی که احتمال میره توی مصر باشه این جذابیت ها از بین نره :D

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
گرافیک بازی خیلی خوبه تو PS3..فقط یه کم افت فریم داره که همین رو اعصابه!

بعد اون مقایسه هم نشون میده که گرافیک PS4 از X بیشتره

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام
یه ویدئو مقایسه دانلود کردم گفتم چند تا عکس بزارم اینجا . این نسخه از بازی اپدیت 1080p رو گرفته. از گیم اسپاته

44314763548591832783.jpg

35393863792088449655.jpg

بقیه :

39773055527654246817.jpg

88826079941935319694.jpg

58124175546070254129.jpg
خیلی عجیبه
من این ویدئو رو دانلود کردم و دیدم دقیقا اسم کنسول ها برعکس این عکس هایی هست که شما گزاشتین :|
از IGN هم گرفتم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی انقدر رو PS3 گرافیکش عالی بود که اصلا فکرش رو هم نمیکردم و واقعا منتظرم ببینم رو نسل بعد چی هست ! در کل یکی از بهترین بازی های نسل بعد هست و اگه خدا کمک کنه برای PS4 هم دوباره میگیرمش .

کسی از تفاوت دو نسخه PS4 و PS3 نیست ؟
یک سری افکت بیشتر داره - object های بیشتر - دورنماهای بهتر - texture ها با وضوح بالاتر و البته 1080 هم هست
افت فریمی من ندیدم امروز بازی کردم مقداری که مالی یکی از دوستام بودم. خودمم احتمالا تا 2 هفته دیگه نسخه ps4 رو میگیرم.

گرافیک بازی خیلی خوبه تو PS3..فقط یه کم افت فریم داره که همین رو اعصابه!

بعد اون مقایسه هم نشون میده که گرافیک PS4 از X بیشتره
یه مقایسه ign بین PS3-PS4-360-Wii u داره که نشون میده . نسخه نسلی بعده بهتره کلا ( یک سری افکت بیشتر داره - object های بیشتر - دورنماهای بهتر - texture ها با وضوح بالاتر و البته 1080 هم هست) . نسخه ps4 به مراتب وضوح بهتری داره به نسبت به one هم که فکر کنم digital foundry گزاشته بود ....
افت فریم ریت نداره .من امروز یکم روی ps4 بازی کردم خیلی خوب بود . مثل PC بود گرافیکش .... همچنین همه چیزهاش کنار و جلوه های ابهاش به نسبت ps3 خیلی خیلی بهتره مخصوصا بارون هم همینطور.

kamyabonline

کاربر سایت
May 25, 2011
466
نام
محمّد
عالیه بازی :D
یعنی فکر کنم اولین بار توی سری AC بود که اینقدر به چالش افتادم!رسما دهنم صاف شد تا تونستم Navassa رو بگیرم! عالی بود! خیلی دوشوار بود گرفتنش :D
9 تا فقط برج و دیوار داشتن که بهت حمله میکردن! 5-6 بار مردم تا تونستم بگیرمش اونم بزور :D

اگه اون کشتی های مجاور نبودن الان نمیتونستم بگیرم اونجا رو! خداروشکر وقتی داری یک کشتی رو Board میکنی بهت حمله نمیکنن حتی اگه چسبیده به مقر دشمن هم باشی حمله متوقف میشه تا موقعی که کشتی رو غارت کنیم :D منم هی کشتیم تا ته داغون میشد یک کشتی رو غارت میکردم بعد Repair JackDaw میزدم دوباره پر میشد بقیه برجای مقر دشمنو اونطوری خراب میکردم!
در یک کلام عالی بود!
Assassin's Creed is Back

دوباره حس اساسین بودن کامل بهم دست داده! نه مثل اون ACIII بیخود :| عالی بوده!
خداکنه توی نسخه بعدی که احتمال میره توی مصر باشه این جذابیت ها از بین نره :D
من تو خونه راه میرم فک میکنم ادواردم..!:d! مخصوصا اگه Dlc هارو داشته باشی یه لباس هست Edward Legendry که ادوارد چشم بند میزنه..!! یعنی خرابه اون استیله ادواردم تو اون لباس..!!!! آدم فک میکنه دزده دریاییه..ولی خودمونیم..لذتی که بعد از Uninstall کردنه بازی و خالی شدن درایو به آدم دست میده از خوده بازی بیشتر میچسبه:d

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
نمیدونم کسی متوجه این شد یا نه.تو اساسین 3 وقتی سوار کشتی بودیم و توپ های کناری کشتی(broadside) رو شلیک میکردیم کانر جوری میگفت fire! و توپا شلیک میشد که اصلا مو به تن ادم سیخ میشد!
تو این نسخه خیلی بی جون دستور میده انگار خماره.

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
[/SPOILER]
خیلی عجیبه
من این ویدئو رو دانلود کردم و دیدم دقیقا اسم کنسول ها برعکس این عکس هایی هست که شما گزاشتین :|
از IGN هم گرفتم

سلام . این لینک دانلود ویدئو . ماله گیم اسپاته.این ویدئو تو بخش تریلرهای همین سایت هم هست

کسی انقد بیکار نیست که واسه امثاله شما بشیه ویدئو ویرایش کنه . دانلود کردم به نظر جالب بود چند تا عکس گذاشتم . خودت دانلود کن ببین

آخرین ویرایش:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام . این لینک دانلود ویدئو . ماله گیم اسپاته.این ویدئو تو بخش تریلرهای همین سایت هم هست

کسی انقد بیکار نیست که واسه امثاله شما بشیه ویدئو ویرایش کنه . دانلود کردم به نظر جالب بود چند تا عکس گذاشتم . خودت دانلود کن ببین

امثال من؟؟؟؟؟ چرا جوش میاری دوست خوب؟ من توهینی بهت نکردم که گفتم من ویدئوشو دیدم که دقیقا برعکس این عکس شما بود همین :) این عکساشه
72476837924784062535.jpg

85748421706041516521.jpg

51003569823285500687.jpg

این هم لینک دانلود ویدئو که خودمم از همین بازیسنتر گرفتم که دقیقا برعکس عکسای امثال شماست :D :D

58031946705660867766.jpg

720p

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
امثال من؟؟؟؟؟ چرا جوش میاری دوست خوب؟ من توهینی بهت نکردم که گفتم من ویدئوشو دیدم که دقیقا برعکس این عکس شما بود همین :) این عکساشه

این هم لینک دانلود ویدئو که خودمم از همین بازیسنتر گرفتم که دقیقا برعکس عکسای امثال شماست :D :D

58031946705660867766.jpg

720p

اون ویدئویی که شما گذاشتی ماله 10 روز پیشه و اپدیت 1080p نسخه PS4 اضافه نشده (البته همیچن اپدیتی برای نسخه xbox وجود نداره). این ویدئو با اپدیته
وقتی میگم امثال شما قصدم توهین نیست . واسه من هم فرقی نداره شما چی فکر میکنی که بخوام جوش بیارم یا یخ کنم . ولی وقتی از همه جا بی خبر فکر میکنید من واسه چهار نفر ویدئو ادیت میکنم زور میاد .

این اپدیت نسخه PS4 هم رزولوشن رو فول اچ دی کرده هم AA رو تغییر داده

در مورد COD هم اپدیت نسخه PS4 بازی رو زیرو رو کرده

06902623189576464130.jpg

720p

آخرین ویرایش:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
اون ویدئویی که شما گذاشتی ماله 10 روز پیشه و اپدیت 1080p نسخه PS4 اضافه نشده (البته همیچن اپدیتی برای نسخه xbox وجود نداره). این ویدئو با اپدیته
وقتی میگم امثال شما قصدم توهین نیست . واسه من هم فرقی نداره شما چی فکر میکنی که بخوام جوش بیارم یا یخ کنم . ولی وقتی از همه جا بی خبر فکر میکنید من واسه چهار نفر ویدئو ادیت میکنم زور میاد .

این اپدیت نسخه PS4 هم رزولوشن رو فول اچ دی کرده هم AA رو تغییر داده

در مورد COD هم اپدیت نسخه PS4 بازی رو زیرو رو کرده

06902623189576464130.jpg

720p

دوست خوب من نگفتم شما ویرایش کردی ، اگر برای منم مثل شما فرقی نداشت چی فکر میکنین نمیومدم بگم من یه همچین ویدئو یی دیدم که دقیقا برعکس واسه شماست
در کل این چیزی بود که من دیدم و با مدارکش گزاشتم که خودتون هم مشاهده بفرماییدشون ،
نه قصد کل کل دارم نه حوصلشو ، پس اگر بحث رو ادامه نمیدم دلیل بر از همه جا بی خبری من نیست ;)

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
دوست خوب من نگفتم شما ویرایش کردی ، اگر برای منم مثل شما فرقی نداشت چی فکر میکنین نمیومدم بگم من یه همچین ویدئو یی دیدم که دقیقا برعکس واسه شماست
در کل این چیزی بود که من دیدم و با مدارکش گزاشتم که خودتون هم مشاهده بفرماییدشون ،
نه قصد کل کل دارم نه حوصلشو ، پس اگر بحث رو ادامه نمیدم دلیل بر از همه جا بی خبری من نیست ;)
باشه
ولی در مورد اون کلمه :" امثال شما " فکر بد نکنیا .خب شما گیمری امثال شما هم میشه بقیه گیمرها(منظور من این بود) . یه وقت واسه خاطر یه بازی از هم دلخور نشیم. :d:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر