Multi Platform Assassin’s Creed IV: Black Flag

600x-1

Assassin’s Creed 4: Black Flag
ناشر:
Ubisoft
سازنده:
Ubisoft Montreal
دیگر سارندگان :
Ubisoft Annecy
Ubisoft Bucharest
Ubisoft Kiev
Ubisoft Montpellier
Ubisoft Quebec
Ubisoft Singapore
Ubisoft Sofia

سبک:
Action-Adventure
تاریخ عرضه:
2013- 22 November
بالاخره Assassin’s Creed 4: Black Flag توسط Ubisoft تایید شد.
سرپرست نویسندگان داستان Assassin's Creed: Revelations نویسنده اصلی Assassin’s Creed IV می باشد.
بازی در قرن 18 رخ می دهد و داستان Edward Kenway پدر Haytham Kenway را روایت می کند که یک دزد دریایی است.
محل بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag اینبار در کارائیب، در جزایر متعدد از جمله جامائیکا، کوبا و باهاما خواهد بود.
حدود 50 درصد بازی در دریا اتفاق خواهد افتاد و نبر دریایی نقش مهمی را در ان ایفا می کند و شما قادر به حمل 4 تفنگ و دو شمشیر خواهید بود.
سیستم مبارزات بازی نیز بهبود نسبی داشته است و تمرکز بر روی مخفی کاری نیز بیشتر شده است.
قابلیت شکار ابزیان غول پیکار و مبارزه زیر دریا با کوسه و پیدا کردن گنج هایی که در دریا هستند از قابلیت های هستند که به این نسخه اضافه شده است.
Kenway بی پروا و محاسبه گر ، جذاب و خراب، خوش تیپ و..... است، او در همه چیز عالی خواهد بود انتظار میرود این آدم در نوع خود درجه 1 باشد، او به دنبال "واقعیت و جریان داستان واقعی از دزدان درییایی هست.
نسخه PC لید پلفترم بازی بوده ونه تنها از لحاظ گرافیکی با نسخه Next Gen برابری می کند,بلکه گرافیک و فریم ریت بهتری را نیز دارست.
====================================================================================================

تصاویر بازیAssassin's Creed IV
====================================================================================================
Assassins-Creed-4-black-flag-collectors-edition-600x334.jpg

جزئیات نسخه های Collector Edition :

The Black Chest Edition
  • Premium Quality 55 cm Diorama of Captain Edward on the Jackdaw’s Bow
  • Exclusive SteelBook
  • High-quality artbook
  • The official soundtrack
  • 2 Lithographs in their protective envelope
  • 2 canvas prints
  • All existing additional Assassin’s Creed IV Black Flag Unlockable In-Game Content, including single player missions, skins and weapons
  • Collector’s box
  • Physical pirate booty: Parchment world map, an original Black Flag replica
The Buccaneer Edition
  • Premium Quality Edward Kenway Figurine on the Jackdaw’s Crow’s Nest
  • High-quality artbook
  • Collector’s box
  • Additional Unlockable In-game Content
The Skull Edition
  • Collector Jumbo Steel Case
  • High-quality artbook
  • Unlockable In-game Content
The Special Edition
This special edition will be available at the standard price and includes unlockable in-game content only available at game launch.
تریلر ها:
28454866042751896088.jpg

Hi-Res H.264 MP4 52.7MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 13.3MB Download
90114680206377043713.jpg

HD H.264 MP4 790.8MB Download
Hi-Res H.264 MP4 160.9MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 41.7MB Download
95383181075398111292.jpg

HD Quicktime 157.8MB Download
Hi-Res H.264 MP4 47.7MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 11.8MB Download
70313418099330858272.jpg

HD H.264 MP4 273.3MB Download
Hi-Res H.264 MP4 49.3MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 12.6MB Download
سیستم مورد نیاز:
-Operating System: Windows Vista SP or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
-Note that we only support 64 bit OSs.
-Processor: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
-RAM: 2GB for Windows Vista, Windows 7, Windows 8
-Video card: Nvidia GeForce GTX 260 or AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM with Shader Model 4.0 or higher)
-DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
-Disk Space: 30 Gb
-Sound: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
-Peripherals: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional controller

سیستم پیشنهادی:

-Operating System: Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
-Note that we only support 64 bit OSs.
-Processor: Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz or better
-RAM: 4GB or more
-Video card: Nvidia GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD 5850 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0) or better
Supported video cards at the time of release: Nvidia GeForce GTX 260 or better, GT400, GT500, GT600, GT700 series or AMD Radeon HD4870 or better, HD5000, HD6000, HD7000 series
- Note: Latest GeForce drivers tested: 320.49 for all series. Latest Radeon drivers tested: 13.1 for Radeon HD4000, 13.4 for Radeon HD5000 and above.
- Laptop versions of these cards may work but are NOT officially supported.

آخرین ویرایش:

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
دوستان من دیروز نسخه ی ستاب اصلی در سه دی وی دی را خریدم .و خیلی راحت هم بازی برام اجرا شد وبه نظرم من فریم دهی بازی عالی نیست ولی خیلی بهتر از assasian creed 3 هست خلاصه تا الان هم هیچ با هیچ مشکلی از جمله باگ خدا رو شکر روبه ر. نشدم .ولی به جز یکی که بازیم سیو میشه و لی فقط می نویسه که 0 درصد رفتم .فکر کنم یکی دیگر هم این مشکل را داشت و یکی از دوستان یه کرکی را به ایشون معرفی کرو که بریزه .ولی من هرچی می گردم نمی تونم پیداش بکنم میشه یکی بگه توی کدو پیج بود و درضمن به نظرتون با اون کرک بازیم به هم نمی خوره ؟
کلا تاپیک را اشتباه اومدی:d
http://forum.bazicenter.com/thread83939/page19/#post2956915 :Crack 3DM
http://forum.bazicenter.com/thread83939/page18/#post2956393 :Crack Reloaded
با کرک اول بازیت به هم نمیخوره ولی با دومی باید از اول شروع کنی.

نقشه‌هایی که برای آپگرید نهایی کشتیتون لازمه فقط از این طریق بدست میاد و لا غیر:D
میگم چرا این نقشه ها پیدا نمیشه:d .
ولی مشکلی نیست با Technology Pack DLC این محدودیت حذف میشه.

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
احساس می کنم بازی به شدت باگ داره!!!!!
در ضمن این قسمت kenway's fleet فقط مخصوصه انلاینه؟یعنی وقتی یه کشتی می گیری این گزینه رو انتخاب می کنی چه سودی داره؟

آره فقط مخصوص آنلاین هستش و وقتی ک برای یه کشتی اون رو انتخاب کنی،میتونی از توی اتاقک کاپیتان توی جک‌داُو اونا رو بفرستی به ماموریت‌های مختلف...این قابلیت فقط برای اونایی که آنلاین بازی میکنن عالی‌هستش و در ضمن دوتا از نقشه‌هایی که برای آپگرید نهایی کشتیتون لازمه فقط از این طریق بدست میاد و لا غیر:D

آخرین ویرایش:

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان باید به کدوم از فروشگاها برم که بتونم پول بدم و اهن یا چوب بخرم .برای کشتیم می خوام چون چیزی که توی این بازی بر خلاف نسخه های مختلف زیاده پوله

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
دوستان تو سایت دانلودها،نسخه Black Box بازی با حجم 5.7 گیگ وجود داره.میتونم دانلود کنم و میشه بهش اعتماد کرد.چون تا حالا ندیدم یه بازی بلک باکس حتّی کمتر از نصف نسخه اصلی حجم داشته باشه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
دوستان تو سایت دانلودها،نسخه Black Box بازی با حجم 5.7 گیگ وجود داره.میتونم دانلود کنم و میشه بهش اعتماد کرد.چون تا حالا ندیدم یه بازی بلک باکس حتّی کمتر از نصف نسخه اصلی حجم داشته باشه
شما ندیدی! بهتر بود سوالتو توی این بخش نمیپرسیدی!
ولی خیلی از بازی های دیگه از Black Box ـم اینقدر حجمشون کمه ولی سالم سالم هستن! برای مثال The Run که خودش 17 گیگ بود شده بود 4 گیگ! و به غیر از زبان های خارجیش چیزی ازش کم نشده بود!
بیشتر فشرده هست و زمان نصبش خیلی بالاتر از نصب عادی هست!
در کل BB همیشه قابل اعتماد بوده!

farzan311

کاربر سایت
Aug 19, 2011
11
من الان اول بازی ام تو HAVANA و دو تا نقشه صندوق دفن شده دارم این که تو havana بود رو پیدا کردم ولی اون یکی Cape Bonavista همون جزیره اولیه هست چطوری میتونم برگردم اونجا؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام.

من الان اول بازی ام تو HAVANA و دو تا نقشه صندوق دفن شده دارم این که تو havana بود رو پیدا کردم ولی اون یکی Cape Bonavista همون جزیره اولیه هست چطوری میتونم برگردم اونجا؟

تا موقعی که کاپیتان نشی فکرنمیکنم بتونی از فست تراول استفاده کنی اما...
هر viewpoint‍ی رو که سینک کنید اون میشه مکان fast travel و اگرم بطور کل یک جزیره رو سینک کنید که رنگش زرد(طلایی) بشه میشه به بندرگاه جزیره رفت...
اینا همگی بعد از کاپیتان شدن قابل دسترس‌اند،و از توی مپ میشه دسترسی داشت بهشون.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
دوستان باید به کدوم از فروشگاها برم که بتونم پول بدم و اهن یا چوب بخرم .برای کشتیم می خوام چون چیزی که توی این بازی بر خلاف نسخه های مختلف زیاده پوله
در بازی چوب و آهن و پارچه فقط از طریق غارت کشتیای دیگه به دست میاد و هیچ راه دیگه‌ای هم نداره بنابراین:دست به سکان‌شوید ای ملوانان!!:D
They shall die...: D

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
سلام.

تا موقعی که کاپیتان نشی فکرنمیکنم بتونی از فست تراول استفاده کنی اما...
هر viewpoint‍ی رو که سینک کنید اون میشه مکان fast travel و اگرم بطور کل یک جزیره رو سینک کنید که رنگش زرد(طلایی) بشه میشه به بندرگاه جزیره رفت...
اینا همگی بعد از کاپیتان شدن قابل دسترس‌اند،و از توی مپ میشه دسترسی داشت بهشون.

خب چطوری باید کاپیتان شد؟
من هنوز بازیو تهیه نکردم.بگید تا مث ... توگل نمونیم وقتی بازی دستمون رسید

uncharted 3

کاربر سایت
Jan 25, 2011
179
نام
پویا
سلام تو این نسخه مانند نسخه های قبل زره یا اسلحه که باید ماموریت بریم تا باز شه هست؟(ممنون میشم مامورت ها یا کارهایی که واسش باید کرد رو بگید)با تشکر

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام.
خب چطوری باید کاپیتان شد؟
من هنوز بازیو تهیه نکردم.بگید تا مث ... توگل نمونیم وقتی بازی دستمون رسید

خب برای اینکه کاپیتان شی باید فقط یکی دو سکانس از بازی رو بری جلو...
من کلا منظورم این بود از اول بازی نمیشه این کارارو کرد:D

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام تو این نسخه مانند نسخه های قبل زره یا اسلحه که باید ماموریت بریم تا باز شه هست؟(ممنون میشم مامورت ها یا کارهایی که واسش باید کرد رو بگید)با تشکر
چندتا هستند مهماش:
یکی Templar outfit که چهارتا مرحله‌ی‌ Templar hunt داره بعداز تموم شدنشون چهارتا تمپلار کی میگیری به اضافه یکی که درطوول داستان داشتی و لباس رو ازاد میکنی.
و یکی دیگه هم هست که برای گرفتنش باید تمام Maya stone ها رو بگیری...
پ.ن:یا اینور بپرس یا اونور:D IYKWIM:D

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
آقا بدون ماموریت رفتن نمیشه این لباس maya و بقیه رو باز کرد ؟ این مایا stone ها کجا هستند

Maya stone توی نقشه و جزایر و شهرهای مختلف پخشن و البته یکیشم توی سکانس‌های اخر بازی فقط بدست میان...بنابراین برای اون لباس مایا باید تقریباً تا خرای بازی بری...
روش دیگه‌ای هم نیست:(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر