Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من فقط اس اسن کرید 1 رو تا اخرش رفته بودم و واقعا اب رو بسته بودن توش انقدر طولانی و حوصله سر ببر بودش
بعدش دیگه نسخه های بعدی رو در حد 5 دیقه 10 دیقه بازی کردم رولیشن رو که اصلا بازی نکردم نمیدونم چطوریه
اما اینو خریدم اولاش واقعا حال کردم ولی یه مقدار الان سکانس 10 هستم خیلی خیلی طولانی کردن دیگه بازیرو و حال نمیده . نمیدونم این حس منه یا شماهام همین حس رو دارین؟ ولی در مجموع از یکش خیلی بهتره بخصوص از دید گرافیک.

من فقط اس اسن کرید 1 رو تا اخرش رفته بودم و واقعا اب رو بسته بودن توش انقدر طولانی و حوصله سر ببر بودش
بعدش دیگه نسخه های بعدی رو در حد 5 دیقه 10 دیقه بازی کردم رولیشن رو که اصلا بازی نکردم نمیدونم چطوریه
اما اینو خریدم اولاش واقعا حال کردم ولی یه مقدار الان سکانس 10 هستم خیلی خیلی طولانی کردن دیگه بازیرو و حال نمیده . نمیدونم این حس منه یا شماهام همین حس رو دارین؟ ولی در مجموع از یکش خیلی بهتره بخصوص از دید گرافیک.
شما assassin بازی کردن توی خونت نیست
فن های اساسین میخوان بازیشون تموم نشه

دوستان به نظرتون ممکنه تو نسخه ی بعدی بابای دزموند بشینه روی انیموس؟خوب انیموس DNA رو اسکن میکنه این سلول هم توی همه پدر و فرزند ها یکیه
عزیز خواهشا از اسپویلر استفاده کن.جرات نداریم بیایم تو تاپیک:|گرافیکش چه توپ شده اوایل زیاد خوب نبود یا کار این پچایه.داستان کانر هم خیلی توپه رسیدSequence9 خیلی جالب شده بازی پشیمونم که چرا ولش کردم الان میبینم خیلی توپه:Dکاتسینای بازی هم ریل تایمن برای همین پر باگن.مثلا هوش مصنوعی npcها دچار باگ شده اومدن جایی که نمیباس باشن بعد توی کاتسین کاراکتر راحت از توش رد میشه:|.
یه باگ عجیبی هم دیدم
که وقتی توی زندان بودم داشت بارون میامد:D.از توی سقف.مه الود هم شده بود هوا

من بازی رو تازه شروع کردم ... فقط یه سوال داستانی از همون مرحله اول دارم :
مگه شخصیت اصلی بازی connor نیست پس این یارو که اول بازی کنترلش را در دست گرفته ایم کیه و اینکه چرا اول بازی توی اون سالن میره و از پشت اون پیره مرده را میکشه و یه چیزی شبیه گردن بند را ازش برمبداره !!!

مگه شخصیت اصلی بازی connor نیست پس این یارو که اول بازی کنترلش را در دست گرفته ایم کیه و اینکه چرا اول بازی توی اون سالن میره و از پشت اون پیره مرده را میکشه و یه چیزی شبیه گردن بند را ازش برمبداره !!!

اون طرف بابای کانر و یه چند سکانس رو باید با اون بازی کنی و اون حلقه هم اگه بگم داستان لو میره بهتر خودت پیش بری متوجه میشی

برای کامل کردن the encylopedia of the common man باید چیکار کنم؟
باید افراد Homestead رو در حالی که هر کدوم دارن کار مخصوصی انجام میدن اسکن کنی.
میتونی از Eagle Vision استفاده کنی و هر وقت زرد شدن اسکنشون کنی.
هر کدوم 3تا کار مختلف انجام میدن. یه مقدار طول میکشه.
اون باباشه. از سکانس 4 تازه کنترل کانر رو به دست میگیریم.
اون گردنبند یکی از چیزهایی هست که به پیدا و استفاده کردن گوی Eden ربط داره و در زمان دزموند هم یه کارایی خاصی داره که جلوتر میفهمی.

دزموند در آخر بازی روولوشن با 16 یه جایی گم و گور بودن چطوری توی این نسخه از اینجا سر در آورد !؟

دزموند در آخر بازی روولوشن با 16 یه جایی گم و گور بودن چطوری توی این نسخه از اینجا سر در آورد !؟

اون جایی که تو میگی تو انیموس بود و اگه یادت باشه دزمونده میگه فهمیدم باید کجا بریم که همین غاره و با کمک باباش با ماشین میان اینجا و ادامه داستان

دوستان انلاینش چجوریه؟باید تو انلاین چیکار کرد؟ممنون
تو آنلاین گزینه های زیادی اضافه شده
مثل Capture Teritori
Wolf Pack
Man Hunter
نسبت به Brotherhood که من آنلاین بازی کردم خیلی باحالتر شده از نظر من.اگر لایو داری به نظرم بد نیست برای امتحان هم شده تست کنی چون تا Level 10 رایگان است .
موفق باشید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or