Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
با سلام اگر مى توانيد روش باز كردن تمام لباس ها را با كمى توضيح بگوييد
لباس اتزیو رو میشه از طریق UPLAY با 30 پوینت گرفت.
لباس الطیر هم با 100% کردن همه ی Sequence ها باز میشه.
لباس سرخپوستی کانر هم با جمع کردن همه ی پر ها تو Frontier باز میشه.
لباس Achilles با تموم کردن ماموریت های Homestead.
لباس کاپیتان Kidd هم با جمع کردن Trinket ها و بردنشون پیش Peg Leg و گرفتن ماموریت های دریایی مخصوص و تموم کردن اونا باز میشه.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
با تشکر از دوستانی که تو بدست آوردن Special Iron Ingot کمک کردن!!! هنوز واسه ساختن Special Item مخصوصا اون تفنگها مشل رفع نشده که احتمالا باگی بیش نیست.

??????????????
دوستان بهترین راه برای بدست اوردن پول خیلی زیاد چیه ؟
واسه پول درلوردن میتونی جوجه اساسیناتو بفرستی ماموریت میانگین هر ماموریت 400تا1000 چوق درامد داره
میتونی حیوون بکشی پوستشو بفروشی یا باهاش وسائل بسازی و با گاری یا کشتی یا حظوری بفرستی اینور اونور (پوست گوزن و خرس گرونتره)
دیگه خلاصه باید بیزنس راه بندازی اگه میخوایی پولدار شی

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
اقا اگه قرار باشه پر جمع کنیمو ال جمع کنیمو بل جمع کنیم یه ده قرنی طول میکشه بازی رو تموم کنیم راه دیگه ای واسه باز کردن لباسا نیست؟!
شماره قبل میشد لباسا رو بخریم اینجا نمیشه؟ راستی بگین چطور پوستارو بفروشم یا باهاش وسایل درست کنم یا با کشتی و درشکه بفرستم واسه فروش!؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
اقا اگه قرار باشه پر جمع کنیمو ال جمع کنیمو بل جمع کنیم یه ده قرنی طول میکشه بازی رو تموم کنیم راه دیگه ای واسه باز کردن لباسا نیست؟!
شماره قبل میشد لباسا رو بخریم اینجا نمیشه؟ راستی بگین چطور پوستارو بفروشم یا باهاش وسایل درست کنم یا با کشتی و درشکه بفرستم واسه فروش!؟

شما بازی رو شروع کردی؟! همون اول بازی خودش روش درست کردن لوازم رو توی Crafting میگه، بلافاصله بعدشم روش فروشش از طریق Convey رو میگه تو قسمت Trading
کشتی رو هم وقتی یکم تو ماموریتهای Homestead بری جلو میتونی از قسمت Crafting بسازیش.

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
شما بازی رو شروع کردی؟! همون اول بازی خودش روش درست کردن لوازم رو توی Crafting میگه، بلافاصله بعدشم روش فروشش از طریق Convey رو میگه تو قسمت Trading
کشتی رو هم وقتی یکم تو ماموریتهای Homestead بری جلو میتونی از قسمت Crafting بسازیش.
من بازی رو شروع کردم ۲۴درصد هم رفتم الان چطور میتونم اون پیاما و اموزشهایی که گفتی رو ببینم؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
شماره قبل میشد لباسا رو بخریم اینجا نمیشه؟
ده قرن احتیاج نیست. اگه حوصله داشتی خودت دنبالشون میگردی (که در بیشترین حالت ممکن کلا 5-6 ساعت طول میکشه)، اگه نه میری از General Store نقشه ی چیزهایی که میخوای جمع کنی رو میخری (که در این صورت تو 1 ساعت میشه همه رو جمع کرد).
تو شماره ی قبل هم یه سری از لباس ها با جمع کردن آیتم ها یا رفتن ماموریت های فرعی بدست میومد.
یه سری لباس هم میتونی از همون General Store بخری که در واقع رنگ های مختلف همین لباس اصلی کانر هست.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,908
نام
نریمان
من یه سوال داشتم این تایتل آپدیت رو اگه بخوام با فلش بریزم تو کدوم قسمت فلش میاد. چون فلش رو که به دستگاه می زنم بخش هایی مثل Demos , Videos , ... داره ولی بخشی برای تایتل آپدیت نداره؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من یه سوال داشتم این تایتل آپدیت رو اگه بخوام با فلش بریزم تو کدوم قسمت فلش میاد. چون فلش رو که به دستگاه می زنم بخش هایی مثل Demos , Videos , ... داره ولی بخشی برای تایتل آپدیت نداره؟
به نظرم واسه اینکه راحت باشی فلشتو خالی بذار و بعد تایتل آپدیت و بریز توش و بزن به کنسول و اون قسمتی که دارای حجمی معادل تایتل آپدیتت بود رو موو کن.
این تایتلتو اگه دیدی فایده داره به ماهم بده.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان دو سوال دارم!
لباسایی که ازاد میکنیم (الطایر و کاپیتان ) و اونی که از یوپلی میخرم در کجا ذخیره میشن? اینونتوری ندیدم برای کانر! تو خونه میرن? کجاش?
2:
من کلی از صفحات فرانکلینو پیدا کردم از کجا باید ب م ابزار بسازم باهاش?
چلنج هایی که لباس الطایر رو میده تو کودوم محیطه?مثلا فرانتیره یا بوستون?
سه تا شد البته :D

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر