Assassin’s Creed 4: Black Flag رسما از سوی Ubisoft تایید شد

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
ac4nonofficial_24838.nphd.jpg

بالاخره Assassin’s Creed 4: Black Flag توسط Ubisoft تایید شد.
این ناشر موفق در بیانیه ای به VG247 اعلام نمود: "به صورت رسمی تایید می‌کنیم که Ubisoft در حال ساخت Assassin’s Creed IV Black Flag است و اطلاعات بیشتر در تاریخ دوشنبه 4 مارچ و در ساعت 5 بعد از ظهر (8:30 به وقت ایران) منتشر خواهد شد."
یک آرت ورک نیز از سوی Ubisoft برای این سایت ارسال شده است که می‌توانید با کلیک بر روی تصویر، با سایز اصلی آن را مشاهده نمایید.

منبع

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
به تکراری شدن و ایناش کاری ندارم، ایده ی ترکیب اساسین با دزدهای دریایی (با توجه به پرچمی که تو عکس هست) ایده ی خوبی ـه. اگه با مبارزات دریایی به سبک نسخه ی سوم ترکیب بشه (و بهبود پیدا کنه) حداقل میتونه جذابیت گیم پلی داشته باشه، داستان که دیگه رفته قاطی باقالیا.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اگه اسم این بازی رو عوض کنند فروششون بهتر میشه :| گیمر های ایرانی ( از جمله خودم ) 1 تختشون کمه ( ناراحت نشیم خدایی )

باو چکار دارین ؟ اقا حداقل 90 % شما کپی میخرید بازی رو تازه به ضرر یوبی کار میکنید .. واقعا که گیمر ایرانی جماعت پررو تشیف داره ...

بازی نکنید یوبی هیچ نیازی به شما و من نداره والله ....:|
گیمر ایرانی : اه اه بازی مزخرفه بدرد نمیخوره تکراریه ...

حالا خودش اولین کسی هست که بازی رو میخره ....
76226469053687891154.jpg

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
به به شخصا که خبر خوبی رو امروز شنیدم و همش فکر میکردم با اساسین 3 از پلی استیشن 3 به 4 نقل مکان میکنم که خوشبختانه اینطور نشد ( نسل جدید = کنسول جدید فوق العاده گران + بازی اورجینال با قیمتی نزدیک به کنسول جدید در مهین عزیزمان = اشک ها و ناله های من که در حسرت باید باشم )

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خداییش یوبی،نمیاد ip محبوب و پول ساز و اصلیش بزاره کنار روند cod داره و سالیانه است.من فقط بیشتر با 1 حال کردم و لذت بردم 2 و brotherhood تموم کردم. ولی بجای این که بگم تکراری ..دیگه بازی نکردم دو شماره اخرش و خودم راحت کردم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
بابا چه وضعشه:|
تغیر شخصیت تند تند خیلی مسخره میشه:| اگه همون اتزیو میبود خیلی بهتر بود
AC تا Rev خیلی خوب بود گرچه هر سال افت میکرد ولی دیگه اندازه ACIII افتضاح نبود.
همین مراحل و شهرشو خوب درست کنن دوباره بر میگرده به اوج
مشکل اصلی ACIII هم فقط همینا بود:
مراحلش بسیار خسته کننده بود و شهراشم ساده و الکی بود:|

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
نسخه ی سوم بازی مراحل خیلی خسته کننده ای داشت تنها قسمتش که هیجان داشت همون مراحل کشتی بود که انگار تو این نسخه اونا رو هم اونقدر باید تکرار کنی که از اونا هم زده شیم:|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خیلی هم خوب! من که حمایت میکنم! :x
و واقعا هم درک نمیکنم AC III نکته ی منفیش چی بوده! :|

فقط کاش میرفتن ژاپن! :((:((:((

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خوب اول از همه همونطور که دوستان میگن مگه کسی مجبورتون کرده؟ بازی نکنید آقا بازی نکنید .
دوما شما خودت بشین فکر کن ببین چقدر تغییرات می تونی بدی که همش می گی تکراری؟ ببین چند تا المان می تونی دست بزنی که سبک بازی عوض نشه ، مگه اینکه بخوای بازی رو جور دیگه بسازی ،
بعد شمایی که می گی AC III افتضاح بود ، دیگه در چه حد؟ شهر الکی؟ آخه تو چقدر تحقیق کردی که داری می گی اون موقع ها چه شکلی بوده اون شهر ها؟ بودی اونجا؟ یه تیم سازنده برای خلق یه محیط به هزار تا منبع رجوع می کنه و محیط می سازه ، اونم تیم AC که قبلا هم این ثابت شده ،
خواهشا یه 4 تا چیز جدید بگید ، یکی اومد گفت اه اه اه هر سال داره می ده بسته دیگه ، لازم نیست همتون همین جمله رو با شیوه های مختلف به قول خودتون میلک کنین که!!
کلا هر تاپیکی داری میری این بحث ها هست :|

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
به اون عکس که احتمالا باکس ارت هم خواد بود دقت کنید
انگار prince of persia رو کردن تو لباس اساسین :|
مخصوصا اون شال قرمزش که دوره کمرش بسته استایل ایستادنش هم شبیه شاهزاده خودمونه:((
لعنت بر تو یوبی سافت
اخه حرصم میگیره این میاد واسه ما شرو ور میگه که watch dogs قراره gta رو از سر راه برداره.... اره شب :p

Attachments

• Prince Of Persia-Warrior Within (117).jpg
    Prince Of Persia-Warrior Within (117).jpg
    49.2 KB · مشاهده: 11
آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
داره رکورد دار می‌شه:|
AC1
AC2
AC: BH
AC: R
AC III
AC III: Liberation
AC IV: BF
7 نسخه عین هم تو یه نسل:|
یدونه هم بین AC1 و AC2 برای PSP اومد که یک سری از داستان الطیر رو بازگو میکرد که یوبی سافت بعدن به چپ خودش حساب کرد :D.
===========
این هیتن هرجا رفته فکر کنم یه بچه از خودش به ارث گذاشته :D.

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
بخوایم یا نخوایم بازی تایید شده و البته ما هم کپی باز هستیم و فقط ضرر میزنیم. گرچه اگه دلار 1000 تومن بود ما میرفتیم کنسول نسل بعد رو میخریدیم. و بازیهاش رو هم میشد تهیه کرد. ماهی یک بازی میکردیم فوقش. ولی در کل اگه بازی بخواد کلا توی دریا باشه یک فاجعه رقم میخوره با توجه به این که شخصیت یک احتمالا پدر هیثم بوده و یک دزد دریایی هست. یکی از دوستان واقعا راست گفت. هیچی نسخه اول نمیشد. از نسخه های بعدی بازی کلا جوش عوض شد. اینو میدیدیم که الطیر واقعا خیلی تنها بود بر عکس اتزیو کانر هم که کلا خیلی سرد و جدی بود. داستان نسخه سوم هم اندینگ فاجعه ای داشت طوری که کلا دیگه چیزی به اسم انیموس وجود نداره. در کل امید زیادی ندارم ولی خب وقتی دیگه خبری از پرنس نیست دیگه باید قناعت کرد.
در کل ما خریدن یا نخریدنمون فرقی نداره. 10 تا کشور خارجی هم نیست که اندازه ما قدمت داشته باشه ولی الان ما از طرفشون تحریمیم چون چیزی نیست برامون جز حسرت به سایر مردمان. دیگه حرفی ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر