Asphalt 6: Adrenaline by Gameloft

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
خب بالاخره بعد از مدت ها صبر و انتظار Asphalt 6 هم عرضه شد.

Feel the thrill of racing like never before in the newest adrenaline-pumping edition of the Asphalt series.

BUILD YOUR DREAM COLLECTION
Discover 42 cars and bikes from Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Ducati and other world-class manufacturers.

RACE YOUR FRIENDS
You can even take on friends in Online and Local Multiplayer mode for up to 6 racers. Climb the online leaderboard to be the best in the world!

LEAVE THE WORLD IN YOUR DUST
These street races will have you tearing up city streets in L.A., Tokyo, the Bahamas and more. Each location is rendered in beautiful HD graphics that take full advantage of the Retina display.

CHALLENGE THE BEST
Don’t take your eyes off the road for a second, because you’ll be driving against tough opponents in 11 different leagues and 55 events.

TUNED TO PERFECTION
Take advantage of numerous tuning options to help your vehicles reach peak performance on any track. You can even customize your vehicles with decals to give them your own style.

mzl.dmmqxjuz.png

mzl.vdzadvrp.png

لینک دانلود
Code:
http://www.zshare.net/download/8413583544f80951/
http://www.megaupload.com/?d=SD0954UW

هنوز دانلود نکردم ولی انطور که بنظر میاد ماشین ها هنوز حالت پلاستیکی دارند و گرافیک ساختمان ها مثل نسخه قبل مثل اسباب بازی ـه! تنها نکته مثبت ـش اضافه کردن Multiplayer 6 نفر ـه همراه با Leaderboardـه...

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ناراحت نشید ولی گند زدید به بخش iPhone هی ما میگیم هر چیزی جای خود داره هی میایید تایپک میزنید مگه مسابقه تاپیک زدن که هر تاپیکی میزنید میایید میگید آقا من تا میخواستم بزنم تاپیک دیدم فلانی زده
اینو نمیبینید ؟ :
دانلود بهترین بازی های iPhone

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
ناراحت نشید ولی گند زدید به بخش iPhone هی ما میگیم هر چیزی جای خود داره هی میایید تایپک میزنید مگه مسابقه تاپیک زدن که هر تاپیکی میزنید میایید میگید آقا من تا میخواستم بزنم تاپیک دیدم فلانی زده
اینو نمیبینید ؟ :
بالاخره در سال یه سری عناوین خوب برا iPhone میاد که جای بحث و صحبت داره. اون تاپیک ـی که شما ذکر کردی فقط مربوط به لینک دانلود بازی هاست...
ناراحت هم نمیشم:D

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اینو نمیبینید ؟ :

اقا منم منظورم همون بحث داونلود بازي ها بود !
بري نگاه كني اونجا زدم بازيهاي جديدو بعد از تذكر يكي از دوستان
اشتباهي به جا كامنت گفتم تاپيك !
كلا اعصاب نداريا b-)

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
به نظر منم این بازی های خوب ارزش تاپیک رو داره حالا چون که الان تو این ماه زیاد شده همه فکر می کنن برای همه ی بازی ها تاپیک می زنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر