Army of Two

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
بازيش تو عراق چون تو تريلرش كه ديدم دقيقا بقل ايران بود كشوري كه اين دو تا توش ماموريت داشتند

shayan360

کاربر سایت
Aug 11, 2007
151
از من ميشنويد اصلا به اين بازي فكرم نكنيد چه برسه منتظرش باشيد;)
اخه EA تا حالا يه بازي درست حسابي ساخته كه اين دوميش باشه؟؟؟:confused:
(اميدوارم طرفداران 360 اين بازي ناراحت نشده باشن)
من كه ميگم امتياز اين بازي زير 8.5(خيلي بتركونه)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
از من ميشنويد اصلا به اين بازي فكرم نكنيد چه برسه منتظرش باشيد;)
اخه EA تا حالا يه بازي درست حسابي ساخته كه اين دوميش باشه؟؟؟:confused:
همه اینها درست ولی اگر قرار بود این بازی رو "هویجوری" بدن بیرون تا حالا عرضه کرده بودن ولی دیدم که بازی 9 ماه تاخیر خورد :biggrin1:.
خلاصه این بازی رو فقط به عشق Co op ش میگیرم :love:.

shayan360

کاربر سایت
Aug 11, 2007
151
همه اینها درست ولی اگر قرار بود این بازی رو "هویجوری" بدن بیرون تا حالا عرضه کرده بودن ولی دیدم که بازی 9 ماه تاخیر خورد :biggrin1:.
خلاصه این بازی رو فقط به عشق Co op ش میگیرم :love:.
اميدوارم حرف شما درست باشه و EA يه بارم كه شده يه بازي درست بيرون بده
ولي Co op خيلي توپ ميشه(اگه درست روش كار كنن)كه بعيد ميدونم:cheesygri

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
به نظره تو burnout یا general:zero hour یا nfs یا fifa street و غیره....بازی نیستند البته این نظره شما هست و به نظره من که بازی Army of Two مثل بازی های بالا که نام بردم و همه را هم Ea زده قشنگ هست به خصوص دو نفره هم می شود بازی کرد جزابیتش دو برابر شده

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
به نظره تو burnout یا general:zero hour یا nfs یا fifa street و غیره....بازی نیستند البته این نظره شما هست و به نظره من که بازی Army of Two مثل بازی های بالا که نام بردم و همه را هم Ea زده قشنگ هست به خصوص دو نفره هم می شود بازی کرد جزابیتش دو برابر شده
تو اين ليست C&C قشنگ و Fifa Street بد نيست و BurnOut هم كه Criterion ساخته
-----------------
اين بازي هم كثل بقيه كار هاي EA ريسكي . باتوجه به تريلر ها با دقت كار نشده بعد از شليك سر اسلحه رو
نگاه كنيد انگار يه عكس كه بعد از شليك مياد . ولي Co-opش به همه اينها مي ارزه :cheesygri

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
شماها خودتون توی یه تاپیک میگید Ea بده ، یه جای دیگه میگید خوبه. ولی Ea هم عنوان خوب داره و هم بد.
ولی عنوانهای خوبش کمترند و نباید به بازیهای ضعیف یا فقط به قویها نگاه کرد. من که خودم به این بازی خیلی امیدوارم و امیدوارم توی یه تاپیک دیگه نگیم این Ea فقط بازی بد میسازه مثل Army Of Two ;)

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
تمام شرکت های بازیسازی عنوانهای خوب و بد دارند حالا یکی بیشتر و یکی کمتر می گم می دونستی شرکت بازیسازی Bioware هم زیر مجموعه Ea شد و یکی دو تا دیگر با این اوصاف باید منتظر بازیهای زیبایه نقش افرینی از این شرکت باشیم......در ضمن به نظره من Army Of Two یک شاهکار از Ea هست

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
من نمیدونم ولی تا اونجا که بازی رو دیدم و تریلر ها و نقدش رو خوندم فکر میکنم می تونه بازی قشنگی باشه

AR.XBOX360

کاربر سایت
Jan 28, 2008
42
army1.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر