Army Of Two : The 40th Day | PS3

Multi : 1-4
Co-Op : 2
عجیب کم تعدادِ!
حیف نیست 4 نفر!
من میخواستم واسه 360 بگیرم...دو دلم!
دوستانی که رو PS3 بازی میکنند یه توضیحی در مورد آنلاین بدن مد ها و جذابیت تا سبک سنگین کنیم ببنیم میارزه واسه 360 بخرم یا نه...
ممنون

عجیب کم تعدادِ!
حیف نیست 4 نفر!
من میخواستم واسه 360 بگیرم...دو دلم!
دوستانی که رو PS3 بازی میکنند یه توضیحی در مورد آنلاین بدن مد ها و جذابیت تا سبک سنگین کنیم ببنیم میارزه واسه 360 بخرم یا نه...
ممنون

منم انتظار بیشتری داشتم از بخش Multi که تعداد بیشتری Support بشه ...

ببین حالا یک چیزی بگم ... امروز بازی کردم نسخه 360 رو ... انصافا میتونم بگم بخش SOLO (Single) انصافا ... شاهکار بود ...:biggrin1:

واقعا حال کردم ... همین ۳ ساعت پیش بازی کردم عزیز ... پیشنهاد میکنم چون Online خاصی نداره ... همین 360 رو بگیر ... چون واقعا عالی کار شده روش ... خیلی خوشم اومد ... خیلی !!! :love:

زمانی که تیر میخوری میوفتی رو زمین ... زخمی تیر میزانی با کلت مثل صحنه آخر MW2 ...مثل این فیلم ها ... درخواست میدی که Partner ت میاد دستت رو میگیره میکشه رو زمین تورو ....تو هم میتونی هم زمان تیر بزنی با اینکه تیر خوردی تورو میبره پشت جای که زخمت خوب شی !!!! وقتی رو زمین میکشه تورو که کمکت کنه که تیر نخوری تا بمیری ... خون رو زمین هم همینطوری تو مسیرت از بدنت رو زمین میریزه ... واااااای ... شاهکاره !!!!!! :biggrin1: ی حس خاصی به آدم دست میده

ببین حالا یک چیزی بگم ... امروز بازی کردم نسخه 360 رو ... انصافا میتونم بگم بخش SOLO (Single) انصافا ... شاهکار بود ...:biggrin1:

واقعا حال کردم ... همین ۳ ساعت پیش بازی کردم عزیز ... پیشنهاد میکنم چون Online خاصی نداره ... همین 360 رو بگیر ... چون واقعا عالی کار شده روش ... خیلی خوشم اومد ... خیلی !!! :love:

زمانی که تیر میخوری میوفتی رو زمین ... زخمی تیر میزانی با کلت مثل صحنه آخر MW2 ...مثل این فیلم ها ... درخواست میدی که Partner ت میاد دستت رو میگیره میکشه رو زمین تورو ....تو هم میتونی هم زمان تیر بزنی با اینکه تیر خوردی تورو میبره پشت جای که زخمت خوب شی !!!! وقتی رو زمین میکشه تورو که کمکت کنه که تیر نخوری تا بمیری ... خون رو زمین هم همینطوری تو مسیرت از بدنت رو زمین میریزه ... واااااای ... شاهکاره !!!!!! :biggrin1: ی حس خاصی به آدم دست میده
ممنون...
البته من گفتم 360 منظورم اریجنالش بود...که طی تحقیقات انجام شده بصرفه نیست:دی
البته بازی co-op قوی ای داره...همانطور که نسخه اولش داشت...بازی خوبی بود...تقریبا بیشتر از geow یک و دو co-op اش رو بازی کردم...چون واقعا زیبا بود..این هم میگیریم 100 %

ممنون بابت توضیحاتت تورج جان.پس معلوم شد که میخوای بمیری حس خاصی بهت دست میده.:biggrin1:

من واقعا برا ea متاسفم .... برا مني كه شماره اولشو خیلی دوست داشتم خیلی افتضاح بود... گرافیک افتضاح (حالا زیاد مهم نیس)... محیط حال بهم زن(شماره اولش خیلی بهتر بود)... دیگه خبری از چتر بازی و قایق سواری نیس... کلا پیشرفتی مشاهدی نمیشد...

دوستانی که بازیو گرفتن خواهشا راهنمایی کنید که بگیرم؟خسته کننده که نمیشه؟1 خسته کننده میشد نمیگم خوب نبود بود ولی خسته کننده میشد این چطوریه>؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or