ARMA 4 | PC

سازنده
Bohemia Interactive
تاریخ انتشار
نامعلوم
ناشر
Bohemia Interactive
Header.png

Developer: Bohemia Interactive
Publisher: Bohemia Interactive
Genre: Military Tactical Shooter - Simulation
Engine: Enfusion
Platforms : PC - PS - XBOX
Release Date : TBA

خب امروز با معرفی و انتشار ARMA Reforger بطور رسمی توسعه نسخه چهارم از ARMA تایید شد.

با تاکید بر اینکه بازی کاملا در مراحل اولیه ساخت هست، انجین Enfusion که نسخه ابتدایی اون در پورت Dayz مورد استفاده قرار گرفته بیش از 5 سال هست که در حال توسعه بوده.
پس نباید انتظار داشت که همین روند برای ARMA 4 طی بشه و توسعه بازی همینقدر طولانی بشه، چون کلی از بخشهای بازی بالقوه همین الان ساخته شده (مثل موتور بازیسازی، مدل ها ، انیمیشن ها و...)

با معرفی Reforger که در واقع که پلی هست بین نسخه سوم و چهارم ، ما هم در این تاپیک سعی میکنم فعلا روند توسعه و پیشرفت همین نسخه رو پی بگیریم.
تا مراحل به بلوغ رسیدن این پلتفرم و طی کردن روندی که منجر به تولد ARMA 4 خواهد شد رو با هم نظاره گر باشیم.

بزودی بروز خواهد شد.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
خب خودم باید دست به کار میشدم :D

نکته ای که باید توجه کرد اینکه مثل نسخه سوم بازی قرار نیست که مولتی پلیر کامل باشه برای همین تو بخش PC تاپیکش زدم.
و اینکه همونطور که بالاتر گفتم اخبار Reforger همینجا پیگیری میکنیم تا دوباره کاری نشه و همه اخبار در یک تاپیک متمرکز بشه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان

Arma Reforger: Environment Update​

==================
این انجین جدید با این آپدیتهاش همینطور داره جذابتر میشه.
واقعا مپ بازی و تنها قدم زدن داخلش خیلی ایمرسیون.

آدم دلش میخواد همینطوری بازی رو بده بالا و فقط داخلش مپ رو متر کنه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
دوستان
من مولتی بازی نمیکنم
فقط سینگل و کمپین
آخرش نفهمیدم آرما ها کمپین دارن یا نه ؟
ممنونم
کمپین که دارن ولی اون کمپینی که مثلا از Cod/Bf انتظار داری نیست.
بیشتر این بازیها درمورد بخش آنلاینه + تیمی بازی کردن ، گوش دادن به لیدر ، ارتباط داشتن و...

انفرادی بازی کردنش هم بیشتر میره به سمت مادهای خفنی که برای بازی میسازن مثل سناریوها ، مراحل و...

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,942
Arma از اون سری بازیهای کلاسیکی که ممکنه حتی گیمر های کلاسیک هم آنچنان آشنایتی باهاش نداشته باشند
چقدر قدیم صنعت گیم سبک ها و ژانر های مختلف رو ساپورت میکرد، الان تنگ هرچیزی RPG Open World میچسبونن تا سه سال پیش فرمول Battle Royal Loot Box بود

با Arma 3 که کلی حال میکردم باید منتظر بود و دید سرنوشت Arma 4 به کجا میرسه و امیدوارم موفق باشند، جای اینجور بازیها واقعا کمه تو صنعت گیم فعلی، گیمر های نسل جدید از گیمر های آرکید نسل های قبلی هم آرکید ترن و از یکسری سبک ها مثل مخفی کاری، یا همین سری آرما مثل نسل ما استقبال نمی‌کنند بنظرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر