PlayStation Apex Legends

2C042813-8334-40CC-95BB-B01D01B81377.jpeg

Apex Legends

Developer: Respawn Entertainment
Publisher: EA
Genre: First Person Battle Royale Shooter

Free to play battle royale game

692F964B-E313-40CC-A22B-F1DB5FAF0567.jpeg
هشت لجند (هيرو) موجود در بازى

تاپيك ايجاد شده براى بازى فوق العاده Apex Legends هست كه ساخته شركت Respawn Entertainment ميباشد، Respawn قبل اين بازى كه چند روز پيش به صورت اتفاقى تاييد و عرضه شد دو بازى Titanfall يك و دو رو ساخته بود كه اين بازى هم در همان يونيورس و دنيا اتفاق ميوفته.

Apex Legends فرى تو پلى ميباشد و ميتونين الان بازى رو دانلود بكنيد (اما سرورا براى ما شيلتره :D). سبك بازى Battle Royale هست ولى تويست هاى خودشو داره. اولين نكته اينه كه بازى فقط به صورت تيم هاى سه نفره قابل بازيه كه اگه شما يك نفر باشيد با دو نفر ديگه تيمتون ميكنه، دومين نكته اينه كه همانند Overwatch و Rainbow Six هيرو هاى مختلف هست (كه داخل بازى با اسم Legends بهشون اشاره ميشه) كه هر كدوم قابليت ها و مهارت هاى خودشون رو دارن و تيم هاى سه نفره با در نظر گرفتن اين قابليت ها و لجندها بايد تشكيل بشن كه خود اين موضوع پيچيدگى جالبى به بازى ميده و گيم پلى بازى رو تا حدودى تكتيكال هم ميكنه.

سبك بازى بتل رويال اول شخص هستش و در كل ٦٠ نفر داخل هر بازى قرار ميگيرن

• Like
Reactions: Soroush_shz

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
اين تاپيك رو زدم براى اينكه بچه ها با كمك همديگه بتونن راهى براى وصل شدن به سروراى بازى پيدا كنن و از بازى لذت ببرن

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
دوستان من یک هفته است که خیلی تو بازی لگ شدم و پکت لاستم بالا 70درصد شده ولی فقط تو این بازی اینجوری شدم.
برای شما هم این مشکل هست؟؟

تو cmd پینگ 8.8.8.8 رو پینگ 40 میده و بدون پکت لاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر