Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

Arp

کاربر سایت
Apr 5, 2019
112
نام
علیرضا
مهم نيست كه مثلا تو بازيها كيل بگيري يا چمپيون بشي تعداد بازيهات كه بره بالا لولت ميره بالا و بهت توكن ميده راحت لجندهارو باز ميكني خيالت راحت
والا من تا الان نصب نکردم بخاطر این بود تو اوریجین نمیتونستم اکانت بسازم و گرنه یه ساله دوست داشتم بازی کنم همیشه خبراشو دنبال میکردم الانم از بازی راضیم واقعا عالی فقط هی بعضی موقع به سرورا صل نمیشه

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
والا من تا الان نصب نکردم بخاطر این بود تو اوریجین نمیتونستم اکانت بسازم و گرنه یه ساله دوست داشتم بازی کنم همیشه خبراشو دنبال میکردم الانم از بازی راضیم واقعا عالی فقط هی بعضی موقع به سرورا صل نمیشه
اره مشكل وصل نشدن و قطع شدن بعد از هر بازي با ارور code:leaf رو داره كه خوب ايراد از نت ماست

منتهي خود بازي واقعا جذابه يعني خوشت بياد ديگه ولش نمي كني

• Like
Reactions: Arp

Arp

کاربر سایت
Apr 5, 2019
112
نام
علیرضا
اره مشكل وصل نشدن و قطع شدن بعد از هر بازي با ارور code:leaf رو داره كه خوب ايراد از نت ماست

منتهي خود بازي واقعا جذابه يعني خوشت بياد ديگه ولش نمي كني
اره واقعا جالبه همه فکر کنم همین مشکل code :leaf رو دارن تو ایران ولی باز از وارزون بهتره با اون حجم از اپدیت های الکی با پینگ داغون

naghshejahan

کاربر سایت
May 30, 2020
4
اره واقعا جالبه همه فکر کنم همین مشکل code :leaf رو دارن تو ایران ولی باز از وارزون بهتره با اون حجم از اپدیت های الکی با پینگ داغون
Call of duty بازی داستانیش عالیه اصلا به درد battle royale نمیخوره.
شماها تاحالا تونستید توی quest apex شرکت کنید، وصل شدید بهش؟

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
سلام
روی ps4
این quest وصل نمیشه
Hunt #1
نه با مبین نت نه با مخابرات
بقیه مدها وصل میشه مشکلی نداره
اما quest وصل میشه میره رو صفحه مشکی بعد میپره رو صفحه error
شما هم این مشکل رو دارید؟
سرورتو بذار رو Bahrain 1.

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
لطفا add کنید با هم بازی کنیم
من تازه کارم
ID: jamshid-h
روزهای تعطیل 7 تا 11 شب همیشه آماده هستم روز های معمولی 8 تا 11 شب
راستی تا بحال 5 یا 6 صبح بازی کردید خیلی جهنمیه انگار تو یه دنیای دیگس اصلا امون نمیدن نامردا وحشتناکه
ممنون

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,340
نام
Majid
آره همه دارن تنها حالتی که دیگه نیاد استفاده از چیز پی انه، من که هیچ وقت دیگه بدون چیز پی ان نمیرم چون اذیت میکنه + اینکه اگه با چیز پی ان سرور آلمان و اونجاها بری پینگ تا حدودی ممکنه کمتر هم بشه، پکت لاسم اگه داشته باشی کمتر میشه.

Arp

کاربر سایت
Apr 5, 2019
112
نام
علیرضا
آره همه دارن تنها حالتی که دیگه نیاد استفاده از چیز پی انه، من که هیچ وقت دیگه بدون چیز پی ان نمیرم چون اذیت میکنه + اینکه اگه با چیز پی ان سرور آلمان و اونجاها بری پینگ تا حدودی ممکنه کمتر هم بشه، پکت لاسم اگه داشته باشی کمتر میشه.
مشکلی نیست ولی مصرف اینترنت میره بالا

mojtaba m

کاربر سایت
Aug 31, 2010
57
سلام دوستان
الان برای بازی روی ps4 میشه بدون vpn بازی کرد ؟؟
من لپتاپ برای شیر کردن vpn ندارم
پینگ وارزون ۱۴۰ و فورتنایت ۱۳۰ هست ؟؟
مخابرات adsl

mojtaba m

کاربر سایت
Aug 31, 2010
57
دوستان ping مخابرات 80 و پکت لاست 60
برای tdlte پینگ 150 پکت 0
چرا این جوریه؟؟ راهی برای پکت لاست مخابرات نیست ؟؟ ps4
البته موقع انتخاب سرور پکت لاست ۶۰ نشون می ده داخل بازی معلوم نیست و به نظر رون هست

آخرین ویرایش:

MrSodoku

عضو جدید
Jun 27, 2020
2
سلام.برای رفع تحریم کردن بازی apex legend یه روش کشف کردم.
ابتدا قند شکن رو روشن میکنین و سپس وارد برنامه origin میشین.بعد هم بازی رو اجرا میکنین تا صفحه اصلی( منظورم: http://uupload.ir/files/nplv_happy.png)
بیاد.
بعدش قند شکن رو خاموش میکنین و سپس dns مورد نظر رو وارد میکنین که من دو نمونه رو اوردم.
الف) ۱٫۱٫۱٫۱ و ۱٫۰٫۰٫۱
ب)۸٫۸٫۸٫۸ و ۸٫۸٫۴٫۴
من این dns ها رو آزمایش کردم ولی شما میتونین dns های دیگه هم امتحان کنین و اگه کارکرد و سرعتش بهتر بود با دیگران اشتراک بگذارید.
یاعلی

mojtaba m

کاربر سایت
Aug 31, 2010
57
واقعا پکت لاست ۷۰ درصد و پینگ ۷۰ خیلی عجیبه بازی خیلی بد تر از وارزون هست اونجا حد اقل بعد اینکه زیر ۸۰ نفر می شن پکت تا زیر ۵ میاد ولی این کلا با ۶۰ نفر تا آخر بازی یه پکت لاست بالا داری
دوستان هیچ راهی نیست ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر