Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
8->
خب بحث در مورد اجرا نشدن این بازی هم از تب و تاب افتاد و مثل خیلی بازیای دیگه بی نتیجه موند و در حسرت اجرا کردنش موندیم ...
از مسئولین مربوطه هم سپاسگزارم که نهایت تلاششون رو کردن تا بفهمن سرورای بازی رو آمازونه ^:)^

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
اتفاقا همین اتفاق برا منم میوفته هر وقت ایپکس جوین میشم صدای گوش خراش یه بچه میاد که خودشم نمیدونه میکش روشنه مجبور میشم میوتش کنم :D اتفاقا دلیلی که تعداد زیادی از بازیکنای کژوآل فورتنایت به سمت ایپکس جذب شدن همین نبود سیستم بیلدینگ هست الان تو فورتنایت تقریبا ۹۰ درصد پلیرا این مهارتو تقریبا بصورت کامل یاد گرفتن و بازیکن کژوآل بیشتر ترغیب میشه که بره سمت ایپکس که اگه تا به حال بازیای شوتر تجربه کرده باشین تقریبا شروع راحتی دارین.

جالب اینجاست که کمترین کاری که توی فورتنایت میکنی شوتینگه...من فورتنایت رو یه بازی توی سبک خودش میبینم و اصلا با پابجی و ایپکس و بقیه شوتر ها مقایسه نمیشه ... پس ربطی به کژوال بودن یا نبودن نداره ، دلیلش خیلی سادس ... پلیرا این سبکی که شوتینگش توو گیم پلی پر رنگ باشه بیشتر ترجیح دادن :)

• Like
Reactions: BitsandBytes

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
جالب اینجاست که کمترین کاری که توی فورتنایت میکنی شوتینگه...من فورتنایت رو یه بازی توی سبک خودش میبینم و اصلا با پابجی و ایپکس و بقیه شوتر ها مقایسه نمیشه ... پس ربطی به کژوال بودن یا نبودن نداره ، دلیلش خیلی سادس ... پلیرا این سبکی که شوتینگش توو گیم پلی پر رنگ باشه بیشتر ترجیح دادن :)
فورتنایت منو بیشتر یاد میانکرفت میندازه تا یه بازی شوتر بتل رویال.در حال حاضر Apex با اختلاف بهترین بازی شوتر بتل رویال هستش‌.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arman Sensi

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
8->
خب بحث در مورد اجرا نشدن این بازی هم از تب و تاب افتاد و مثل خیلی بازیای دیگه بی نتیجه موند و در حسرت اجرا کردنش موندیم ...
از مسئولین مربوطه هم سپاسگزارم که نهایت تلاششون رو کردن تا بفهمن سرورای بازی رو آمازونه ^:)^

فعلا همونا هم ک وصله و از اون ور مشکل نداره از سمت خودمون دچاره مشکل هست.

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
دوستان چرا خودتون رو اذیت میکنید آخه

Ping hint نصب کنید مثل قند بازی کنید دیگه به راحتی
من این رو تست کردم جواب نمیده.

بعد از این آپدیت پینگ خیلی مهمتر شده، عملا با پینگ بالا کاری نمیشه کرد، من بدون فیلترشکن هم پینگم ۱۶۰ در بهترین حالت! با فیلترشکنم ۲۰ تا بهش اضافه میشه

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
خب منم بازی رو گرفتم و یه چند دست بازی کردم خیلی خوش ساخته خوشم اومد ازش فقط اگه کراس پلی رو سریع تر درست کنن خیلی خوب میشه

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
برای من جواب داد.ولی قبل خرید اشتراک اول از اکانت تست رایگان استفاده کنید
واسه من جواب نداد
من با PSX و یه نرم افزار دیگه کانکشن شیر میکنم
فکر کنم شما مستقیم کابل لن رو از سیستم وصل میکنید به کنسول که جواب میده

• Like
Reactions: BitsandBytes