Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
من بالاخره موفق شدم امشب بازی کنم با شیلتر شکن از سرور هلند وصل شدم و بازی کردم کلا فقط ۱ بار از بازی افتادم بیرون تقریبا ۲۰ مچ بازی کردم ۲ بار چمپیون شدم اصلا پینگم بالا نرفت و هیچ مشکلی ام نداشتم نوع اتصال به شیلتر هم با کابل لن و لپ تاب انجام دادم ولی اگر این مشکلات و گرفتاری های اتصال رو کنار بزاریم واقا شخصا این رو بهترین بتل گراند موجود میدونم من تمام بتل گراند ها رو بازی کردم فورت نایت پابجی کال آف ولی شخصا این رو از همه بهتر میدونم دوستان اگه میخوان وصل بشن حتما یه شیلتر شکن خوب تهیه کنن
شاید براتون جالب باشه ولی با این روش شیلتر شکن وصل کردن هم تونستن توی آنلاین رد دد ۲ میشن های استوری و گان راش رو هم اجرا کنم ولی قبلا این مود های بازی بسته بود علاوه بر اون با ps4 یوتوب رو دیدم رو تلویزیون که واقا همیشه دوست داشتم بتونم انجام بدم عالی بود

Shazem

کاربر سایت
Dec 3, 2013
316
نام
Ali
چجوری پینگ توی بازی رو میشه دید؟ فقط اون اولش که بدون فیلتر شکن کانکت نمیشه یه گزینه data center میاد که پینگای کشورای مختلفو میزنه. ولی وقتی از vpn استفاده میکنم و وارد بازی میشه راهی نیست پینگ رو ببینم!

AMIRHOSSEIN_0075

کاربر سایت
Feb 11, 2019
6
سلام دوستان وقتتون بخیر
من دو سه روزه دارم بازی میکنم اما به دلیل زبون نفهمی یه سری پلیرای خارجی واقعا نمیشه کاری از پیش برد
واسه همین یه گروه تو تلگرام ساختم بی زحمت هر کی مایل هستش عضو بشه تا بتونیم راحت همدیگه رو پیدا کنیم و گروهی بازی کنیم
واسه جوین شدن تو گروه لینک پایین رو لمس کنید.
خیلی ممنون

Apex Legends

اضافه میکنم بنده این بازی رو با چیز شکن 20speed و با تنظیمات vpn به راحتی دارم بازی میکنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

Bpn

کاربر سایت
Feb 10, 2019
8
خب بچه ها میخام به این داستان ها خاتمه بدم که تحریما کار خودشو کرد واین کثافت کاریا به گیم هم رسید

EA ایرانو تحریم کرده و داستان battle vبا fifa19 اینه که قبل تحریما منتشر شده اونا جزو داستان نیست

ولی ایپکسو antem آی پی هاش رویه ایران بسته شده و ما نمیتونیم بازی کنیم نه اینا کلا بازی هایی که EA منتشر میکنه

راستی 40 سالگیه انقلابو تبریک میگم

Shazem

کاربر سایت
Dec 3, 2013
316
نام
Ali
من هر VPN ای امتحان کردم توی تست کانکشن همیشه یا اولی Fail میده یا اگر نده دومی Fail میده. کسی نمیدونه مشکل چیه؟

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
من یه نکته ی جالب کشف کردم وقتی که فورت نایت رو ران میکنم بازی بدونه فیلتر شکن اجرا میشه اکسس دیناید اینا نمیه اما وقتی میره داخل به سرورای ea وصل نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر