Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

shahrouztk

کاربر سایت
Oct 16, 2014
128
نام
Shahrouz
خب براي connect شدن لازم دونستم يك سري توضيحات راجب سرور ها بدم كه راحت وصل شين
١.اولا فعلا سرور هاي بازي قطع هستش
٢.براي بازي كردن حتما نياز نيست شيلتر شكن استفاده كنيد ، كافيه DNS دستگاهتون و عوض كنين ، اين دقيقا همون كاريه كه شيلتر شكن ميكنه با اين تفاوت كه شيلتر شكن IP و هم عوض ميكنه
٣.اگه از شيلتر شكن استفاده ميكنين و باز وصل نميشه بايد بدونين شيلتر شكنتون فقط IP و عوض كرده و DNS و دست نزده
در شيلتر شكن از سرور هايي كه معمولا DNS و عوض ميكنن و سرعت خوبي دارند هلند و چك هستند
من نديدم كسي از اين سرور ها استفاده كنه و مشكلي داشته باشه
سوالي داشتين در خدمتم

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
٢.براي بازي كردن حتما نياز نيست شيلتر شكن استفاده كنيد ، كافيه DNS دستگاهتون و عوض كنين ، اين دقيقا همون كاريه كه شيلتر شكن ميكنه با اين تفاوت كه شيلتر شكن IP و هم عوض ميكنه
٣.اگه از شيلتر شكن استفاده ميكنين و باز وصل نميشه بايد بدونين شيلتر شكنتون فقط IP و عوض كرده و DNS و دست نزده
در شيلتر شكن از سرور هايي كه معمولا DNS و عوض ميكنن و سرعت خوبي دارند هلند و چك هستند
سوالي داشتين در خدمتم
سلام دوست من
اگه فقط dns بدیم وصل میشه یا ای پی هم بدیم.
من تو ps4 بازی میکنم چه ای پی و dnsی بدم تا بتونم بازی کنم

• Like
Reactions: shahrouztk

Sepehr.t.79

کاربر سایت
Feb 10, 2019
7
سوالي داشتين در خدمتم

داداش میخواستم بپرسم الان dns هلند رو از کجا گیر بیارم و چجوری وارد کنم یه توضیح کامل میدی؟؟

• Like
Reactions: shahrouztk

shahrouztk

کاربر سایت
Oct 16, 2014
128
نام
Shahrouz
داداش میخواستم بپرسم الان dns هلند رو از کجا گیر بیارم و چجوری وارد کنم یه توضیح کامل میدی؟؟
سلام دوست عزيز
سوال خوبي پرسيدي
متاسفانه DNS هاي free كشور ها خوب كار نميكنند
براي اينكه از DNS هلند استفاده كني پيشنهاد ميكنم يه شيلتر شكن از سايت معتبر بگيري و از سرور هلند استفاده كني كه خودش بهترين و پرسرعت ترين DNS هلند و انتخاب كنه
من از سايت خرید vpn وی پی ان - VPN Makers شيلتر شكن ميگيرم خيلي خوبه

• Like
Reactions: saeed_sg

shahrouztk

کاربر سایت
Oct 16, 2014
128
نام
Shahrouz
سوالي داشتين در خدمتم
الان چك كردم سرور ها كاملا وصل شدن اما متاسفانه مثل اينكه رو بعضب از نت ها ديگه تغيير DNS جواب نميده
براي وصل شدن از شيلتر شكن و سرور هلند يا چك استفاده كنيد
سوالي داشتيد در خدمتم

MHE-ZERO

کاربر سایت
Feb 10, 2019
9
الان چك كردم سرور ها كاملا وصل شدن اما متاسفانه مثل اينكه رو بعضب از نت ها ديگه تغيير DNS جواب نميده
براي وصل شدن از شيلتر شكن و سرور هلند يا چك استفاده كنيد
سوالي داشتيد در خدمتم
با ایرانسل یا رایتل میشه؟ چون من یه dnc دارم origin باهاش بالا میاد ولی apex بالا نمیاد شاید موقعی امتحان کردم که سرورا قطع بوده...

آخرین ویرایش:

shahrouztk

کاربر سایت
Oct 16, 2014
128
نام
Shahrouz
با ایرانسل یا رایتل میشه؟ چون من یه dnc دارم origin باهاش بالا میاد ولی apex بالا نمیاد شاید موقعی امتحان کردم که سرورا قطع بوده...
نه دوست عزيز حتما بايد از هيلتر شكن استفاده كنيد
ترجيحا سرور هلند يا چك چون بهترين DNS هارو دارند
ربطي به نت نداره ديگه ، از هر نتي استفاده ميكنيد شيلتر شكن روشن باشه حتما

Amiralirs

کاربر سایت
Feb 7, 2019
10
نه دوست عزيز حتما بايد از هيلتر شكن استفاده كنيد
ترجيحا سرور هلند يا چك چون بهترين DNS هارو دارند
ربطي به نت نداره ديگه ، از هر نتي استفاده ميكنيد شيلتر شكن روشن باشه حتما

الان دیگه با dns نمیشه تو ps4 بازی کرد؟ اگه میشه لطفا یه dns خوب بگو

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان لینک خبر تحریم شدن ایران توسط EA :
الکترونیک آرتز آی‌پی ایران را به کلی بن کرده است
اون یکی دوستمون میگه من با فن آوا بدون هیچی بازی میکنم. حالا معلوم نیست قضیه چیه ، من رد نمیکنم ولی خیلی از پشتیبانی های ea هم به این موضوع اشاره نکردن.
بنیاد ملی بازیهای ویدیویی هم گفته ما بررسی میکنیم.
تا وقتی anthem نیاد معلوم نمیشه مشکل از داخل یا از خارج
Anthem چند وقت پیش بتاش بود راحت کار میداد. حالا بیاد مطمئن میشیم . ولی من بیشتر فکر میکنم مشکل از تیم فنی شرکت Respawn هست.
سلام دوست من
اگه فقط dns بدیم وصل میشه یا ای پی هم بدیم. من تو ps4 بازی میکنم چه ای پی و dnsی بدم تا بتونم بازی کنم
چون وضعیت هرکی یه طوریه ، شما تا خودت امتحان نکنی مشخص نمیشه.
بنظر میاد kerio هـلند (وی پـی ان میـکرز) از همه بهتر جواب میده.

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
اون یکی دوستمون میگه من با فن آوا بدون هیچی بازی میکنم. حالا معلوم نیست قضیه چیه ، من رد نمیکنم ولی خیلی از پشتیبانی های ea هم به این موضوع اشاره نکردن.
بنیاد ملی بازیهای ویدیویی هم گفته ما بررسی میکنیم.

Anthem چند وقت پیش بتاش بود راحت کار میداد. حالا بیاد مطمئن میشیم . ولی من بیشتر فکر میکنم مشکل از تیم فنی شرکت Respawn هست.

چون وضعیت هرکی یه طوریه ، شما تا خودت امتحان نکنی مشخص نمیشه.
بنظر میاد kerio هـلند (وی پـی ان میـکرز) از همه بهتر جواب میده.

بنیاد ملی ...... گ... خورد :| بررسی میکنیم ...
الان بررسی میکنن به این نتیجه میرسن که EA با ما ضده بعد کلا میزنن سرورای EA رو فیلتر میکنن همون فیفا و بتلفیلد هم دیگه نمیتونیم بازی کنیم

Sepehr.t.79

کاربر سایت
Feb 10, 2019
7
من شنیدم با خرید vpn میشه تو قسمت پروکسی وارد کرد و از vpn بدون نیاز به لپ تاپ یا کامپیوتر استفاده کرد
آیا این واقعیت داره؟؟؟
و اینکه اگه داره اینجوری میشه بازی رو استارت کرد؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر