Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

mohammad0001

کاربر سایت
Feb 10, 2019
6
این بازی هم همه رو سرکار گذاشته...
دوست عزیز اگه میشه قندشکن رایگانی که داری به من هم معرفی کن....میخوام یه تست بزنم ببینم اصلا کار میکنه این بازی برام یا نه...
Windscribe
ثبت نام میکنی میری تو ایمیل تایید میکنی 10 گیگ میده

• Like
Reactions: Ramos1367

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
تا به حال سرور هیچ بازی ای اینقدر داستان نداشته تو ۷۲ ساعت ۱۰ میلیون پلیر داشته اون وقت از ایران کلا هزار نفر به زور تونستن بازی کنن معلومه که با این هیلتر شکن و این وضعیت که درست شده واقا سرورا رو رو ایران بسته احتمال زیاد بازی های آینده رو هم ببنده حالا شخصا میخوام سر به تن EA نباشه اصلا ولی فقط دلم میخواست این بازی رو بازی کنم که فعلا دیگه باید باهاش خداحافظی کرد ممکنه بعدا بقیه هم از این کارا بکنن همین الان تو آنلاین رد دد ۲ هم نمیشه mission هارو زد یا گان راش رو رفت یا ریس داد فقط میشن های توی لابیه مگر اینکه قند شیکن بزارید کلا دیگه فکر کنم دارن از بیرون میبندن
امیدوارم که اشتباه کنم من دموی open بازی anthem رو بازی کردم مشکلی هم نبود ولی اگه بازی اومد و anthem هم سروراش مثل این باشه دیگه معلومه داستان چیه واقا

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
بالاخره روش کابل رو امتحان کردم ، لبتاب با کابل زدم به کنسول ، مودم هم با فاصله نزدیک با وایفای و با kerio هلند (وی پی ان میکرز) امتحان کردم جواب داد ، بقیه سرویس ها رو چک نکردم هنوز .
-
امیدوارم این روش فعلا کار کنه و اصن وضعیت بازی درست شه اینجوری خیلی دشواره.
روش psx احتمالا بخاطر تاخیری که بوجود میاره جواب نمیده ، احتمالا گیم یا سرور روی کیفیت ارتباط زیادی حساسه ، البته بگم با اون روش psx من داخل رینبو هم رفتم ولی این سرورهای اپکس یه چیزیشون میشه!
-
مودم من دی لینک هست ، هرچی گشتم چیزی راجع به وی پی ان توش پیدا نکردم متاسفانه تو اینترنت هم چیزی ندیدم. اونجوری حداقل این همه سیم کشی و اینا نمیخواد.
منم vpn makers دارم تا امروز با سرور آمریکا امتحان میکردم نمیشد. پست شما رو دیدم با سرور هلند امتحان کردم خیلی راحت رفتم تو بازی. مرسی. :*

mohammad0001

کاربر سایت
Feb 10, 2019
6
منم vpn makers دارم تا امروز با سرور آمریکا امتحان میکردم نمیشد. پست شما رو دیدم با سرور هلند امتحان کردم خیلی راحت رفتم تو بازی. مرسی. :*
از کدوم مدل vpnmaker استفاده کردی kerio cisco next vpn ?!!
منم vpnmaker دارم ولی کار نمیکنه ؟!

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
بازی موقعی که ارور میده یه سرور لیست داره . کلا سه تا سرورش از لیست پینگ درست درمون میداد . دوتای آلمان و یکی هلند . بنابراین وی پی ان این کشورهارو بزنیم بهتره. و درکل اروپا هم همیشه چون نزدیکتره پینگ بهتری نسبت به امریکا میده.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
من فروکسي تو خود ps4 ست کردم یک لحظه رفت تو گیم انتخاب و سرچ مچ بعد تپي پرید بیرون ,فکر کنم از این طریق بشه فقط فروکسي به درد بخور میخواد

hamidrezaa67

کاربر سایت
Feb 9, 2019
21
سرویسای مجانی محدودیت حجمی داره همون وی پی ان makers خوبه
فک کنم یه ماهش ۸ تومن باشه
من میزنم باهاش پینگم خوبه ۱۳۰ ایناس

اگه لپ تاپ یا pc با کارت شبکه وای فای دارین همین کارو بکنید

sajjad2002

کاربر سایت
Feb 10, 2019
16
خبر بسیار بد و شوکه کننده برای جامعه ما گیمرا متاسفم واقعا... بازی های EA برای ما ایرانیها برای همیشه تحریم و بن شد! برای همه پلتفرمها ps4-xbox-pc) - Apex legends , anthem) , ...

شرکت بزرگ EA از این به بعد تمامی عنوانهاش برای ما ایرانیها و کشور ایران کاملا بن و تحریم شده و از دسترس خارج کرده تمامی ip ها از ایران بستن :-s

سایت gamefa گفتگویی داشته با پشتیبانی EA که با بیشرمی تمام و بی احترامی به ما جواب دادن !

در اولین جواب گفتن ما هیچ کمکی به شما نمیتونیم انجام بدیم خدا حافظ !

و گفتن بازی بعدی ما Anthem هم برای ایرانیان تحریم است واقعا متاسفم

باری دیگر پیامی با مضمون مشابه برای بخش پشتیبانی ارسال شد و این بار نیز پاسخی قانع‌کننده دریافت نشد:

من متاسفم، به دلیل امورد داخلی شرکت، ما نمی‌توانیم به شما کمکی کنیم. با تشکر از تماس شما با بخش پشتیبانی، خدانگهدار.

از طرفی دیگر، در انجمن گفتگوی این شرکت، ما به پاسخی صریح دست یافتیم. یکی از بازی‌بازان در رابطه با عنوان Anthem سوال کرده بود و الکترونیک آرتز نیز به او پاسخی صریح داد:

– آیا ایران در بازی Anthem نیز به صورت کامل بن خواهد بود؟

-در حال حاضر دسترسی به عناوین ما از ایران مقدور نیست. چرا که ما هم‌اکنون طبق قوانین تحریم علیه این کشور عمل می‌کنیم.

به نظر می‌رسد که تحریم‌ها هم‌اکنون گریبان‌گیر جامعه‌ی بازی‌بازان نیز شده است. امیدواریم که این مشکل هر چه سریع‌تر حل شود چرا که شرکت الکترونیک آتز جزو بزرگ‌ترین ناشران این صنعت محسوب می‌شود و بن شدن توسط این شرکت اوضاع را برای بازی‌بازان بسیار سخت می‌کند.

VPN که اصلا بدرد نمیخوره ping میبره بالا - لگ میگیره - حجم بیشتری از نت مصرف میکنه - قطعی داره ...

ضربه بسیار بزرگی به ما گیمرا خورد ... هی داد بیداد ...:(

آقا برای کم کردن روی EA نژاد پرست هم که شده همگی برید دنبال وی پی ن و بازی رو انجام بدید
من صد درصد یه کیس ارزون و یه مودم میگیرم برای این بازی و بقیه بازیهایی که تحریم کردن
ایرانی جماعتو نشناختن هنوز x-(

• Like
Reactions: MHE-ZERO

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
از من به شما نصیحت
حالا چه تحریم چه فیلتر
از این بازی بکشید بیرون چون تایتانفال هم سروراش داستان داشت

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

• Like
Reactions: saeed_sg

mohammad0001

کاربر سایت
Feb 10, 2019
6
بازی موقعی که ارور میده یه سرور لیست داره . کلا سه تا سرورش از لیست پینگ درست درمون میداد . دوتای آلمان و یکی هلند . بنابراین وی پی ان این کشورهارو بزنیم بهتره. و درکل اروپا هم همیشه چون نزدیکتره پینگ بهتری نسبت به امریکا میده.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk
اقا دمت گرم من الان سرور هلند تست کردم اومد
فقط شما از کجا پینگ تو بتزی چک میکنی؟

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
خبر بسیار بد و شوکه کننده برای جامعه ما گیمرا متاسفم واقعا... بازی های EA برای ما ایرانیها برای همیشه تحریم و بن شد! برای همه پلتفرمها ps4-xbox-pc) - Apex legends , anthem) , ...

شرکت بزرگ EA از این به بعد تمامی عنوانهاش برای ما ایرانیها و کشور ایران کاملا بن و تحریم شده و از دسترس خارج کرده تمامی ip ها از ایران بستن :-s

سایت gamefa گفتگویی داشته با پشتیبانی EA که با بیشرمی تمام و بی احترامی به ما جواب دادن !

در اولین جواب گفتن ما هیچ کمکی به شما نمیتونیم انجام بدیم خدا حافظ !

و گفتن بازی بعدی ما Anthem هم برای ایرانیان تحریم است واقعا متاسفم

باری دیگر پیامی با مضمون مشابه برای بخش پشتیبانی ارسال شد و این بار نیز پاسخی قانع‌کننده دریافت نشد:

من متاسفم، به دلیل امورد داخلی شرکت، ما نمی‌توانیم به شما کمکی کنیم. با تشکر از تماس شما با بخش پشتیبانی، خدانگهدار.

از طرفی دیگر، در انجمن گفتگوی این شرکت، ما به پاسخی صریح دست یافتیم. یکی از بازی‌بازان در رابطه با عنوان Anthem سوال کرده بود و الکترونیک آرتز نیز به او پاسخی صریح داد:

– آیا ایران در بازی Anthem نیز به صورت کامل بن خواهد بود؟

-در حال حاضر دسترسی به عناوین ما از ایران مقدور نیست. چرا که ما هم‌اکنون طبق قوانین تحریم علیه این کشور عمل می‌کنیم.

به نظر می‌رسد که تحریم‌ها هم‌اکنون گریبان‌گیر جامعه‌ی بازی‌بازان نیز شده است. امیدواریم که این مشکل هر چه سریع‌تر حل شود چرا که شرکت الکترونیک آتز جزو بزرگ‌ترین ناشران این صنعت محسوب می‌شود و بن شدن توسط این شرکت اوضاع را برای بازی‌بازان بسیار سخت می‌کند.

VPN که اصلا بدرد نمیخوره ping میبره بالا - لگ میگیره - حجم بیشتری از نت مصرف میکنه - قطعی داره ...

ضربه بسیار بزرگی به ما گیمرا خورد ... هی داد بیداد ...:(
داداش چند بار بگم تحریم نیستیم الکی یه جوی درست کردید همرو هم گمراه کردید من 5 روزه بدون مشکل دارم کانکت میشم اگه تحریمیم پس چجوری من کانکت میشم لابد واسه من سرور اختصاصی زدن؟
هر چی هست هم ممکنه اشکال از داخل باشه هم از سرورای بازی هیچ تحریمی نیستیم الان بتای انتمو خیلی راحت همه بازی کردن از یه پابلیشر دوتا تصمیم متفاوت بعیده.

• Like
Reactions: SHAYAN1999

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
بازی به هیچ‌ عنوان تحریم نیست،بازی های مهمتر و معروف تر از این مثل بتلفیلد و فیفا هستن که بخوان تحریم کنن تا نتونیم به سرور وصل شیم،جو الکی و خودجوش راه نندازید...
این بازی واسه respawn هست تایتان هم برای همین بود،میرفتی تو منو یا گیر میکرد یا وصل نمیشد

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
بازی به هیچ‌ عنوان تحریم نیست،بازی های مهمتر و معروف تر از این مثل بتلفیلد و فیفا هستن که بخوان تحریم کنن تا نتونیم به سرور وصل شیم،جو الکی و خودجوش راه نندازید...
این بازی واسه respawn هست تایتان هم برای همین بود،میرفتی تو منو یا گیر میکرد یا وصل نمیشد

دقیقا ،<):)
الان تو یک سری دیگه از بازیها هم مشکل هست و همش از داخل هست :^o

• Like
Reactions: SleepyTurtel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر