Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
بالاخره روش کابل رو امتحان کردم ، لبتاب با کابل زدم به کنسول ، مودم هم با فاصله نزدیک با وایفای و با kerio هلند (وی پی ان میکرز) امتحان کردم جواب داد ، بقیه سرویس ها رو چک نکردم هنوز .
-
امیدوارم این روش فعلا کار کنه و اصن وضعیت بازی درست شه اینجوری خیلی دشواره.
روش psx احتمالا بخاطر تاخیری که بوجود میاره جواب نمیده ، احتمالا گیم یا سرور روی کیفیت ارتباط زیادی حساسه ، البته بگم با اون روش psx من داخل رینبو هم رفتم ولی این سرورهای اپکس یه چیزیشون میشه!
-
مودم من دی لینک هست ، هرچی گشتم چیزی راجع به وی پی ان توش پیدا نکردم متاسفانه تو اینترنت هم چیزی ندیدم. اونجوری حداقل این همه سیم کشی و اینا نمیخواد.
برای من کایرو وصل نمیشه فقط با next میرم وصل میشم که اونم موقع تست گرفتن نت تایپ fail میشه کلا هیچی

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
خیلی عجیبه داستانش
به تحریم نباید ربطی داشته باشه ,احتمال زیاد مشکل فنیه~X(

امروز داشتم تو فرومای EA سرچ میکردم
یه جا ادمینشون گفته بود سرورای ما در حال حاضر هیچ مشکلی نداره اگر وصل نمیشید مشکل از سمت خودتونه :|
من که دیگه میخوام برم پاک کنم بازی رو

• Like
Reactions: live is life

sajjad2002

کاربر سایت
Feb 10, 2019
16
امروز داشتم تو فرومای EA سرچ میکردم
یه جا ادمینشون گفته بود سرورای ما در حال حاضر هیچ مشکلی نداره اگر وصل نمیشید مشکل از سمت خودتونه :|
من که دیگه میخوام برم پاک کنم بازی رو
چرت میگه , پس اینهمه مشکل کاربرا تو کشورای دیگه چیه ؟
من الان هر چند دقیقه یه بار با ps4 تا تمریناتش میرم اما هنوز نتونستم تو مچ برم
با نت ایرانسل

sajjad2002

کاربر سایت
Feb 10, 2019
16
یه بار تو منو بازی رفت ولی وارد بخش تمرین نمیشه
بازم امتحان کن میره
باید صبر داشته باشی هر چند ثانیه یه بار امتحان کن
بنظرم وقتی تو لابی میره یعنی اینکه کل قضیه تحریم منتفیه

من احتمال میدم با سرعت نت ایران مشکل داشته باشه نظرتون؟؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
برای من کایرو وصل نمیشه فقط با next میرم وصل میشم که اونم موقع تست گرفتن نت تایپ fail میشه کلا هیچی
همین روش کابل یا psx ؟ حقیقتا نمیدونم مشکل چیه .
اگه روش کابل بود که یه ویدیو صفحات قبل بود طبق اون برو البته چیز ساده ایه ، آنتی ویروس هم قطع کن.

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
سلام، من دوستم تو اسپانيا هستش، اون هم مشكل وصل نشدن بازي رو بعضي اوقات داره! فك نكنم ربطي فقط به تحريم ايران داشته باشه! بعضي كشورها هم اين مشكل رو دارن.

• Like
Reactions: saeed_sg

mohammad0001

کاربر سایت
Feb 10, 2019
6
سلام دوستانی که وصل میشن بازی میکنن اگه از سایت ایرانی قند شکن گرفتن از کجا گرفتن
به من اسم یا خود سایت و بفرستن ممنون میشم
من خودم چند روزه دارم با فیلتر شکن خارجی بازی میکنم ولی فری بود 10 گیگ داره تموم میشه

آخرین ویرایش:

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
سلام دوستانی که وصل میشن بازی میکنن اگه از سایت ایرانی قند شکن گرفتن از کجا گرفتن
به من اسم یا خود سایت و بفرستن ممنون میشم
من خودم چند روزه دارم با فیلتر شکن خارجی بازی میکنم ولی فری بود 10 گیگ داره تموم میشه
این بازی هم همه رو سرکار گذاشته...
دوست عزیز اگه میشه قندشکن رایگانی که داری به من هم معرفی کن....میخوام یه تست بزنم ببینم اصلا کار میکنه این بازی برام یا نه...

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
خبر بسیار بد و شوکه کننده برای جامعه ما گیمرا متاسفم واقعا... بازی های EA برای ما ایرانیها برای همیشه تحریم و بن شد! برای همه پلتفرمها ps4-xbox-pc) - Apex legends , anthem) , ...

شرکت بزرگ EA از این به بعد تمامی عنوانهاش برای ما ایرانیها و کشور ایران کاملا بن و تحریم شده و از دسترس خارج کرده تمامی ip ها از ایران بستن :-s

سایت gamefa گفتگویی داشته با پشتیبانی EA که با بیشرمی تمام و بی احترامی به ما جواب دادن !

در اولین جواب گفتن ما هیچ کمکی به شما نمیتونیم انجام بدیم خدا حافظ !

و گفتن بازی بعدی ما Anthem هم برای ایرانیان تحریم است واقعا متاسفم

باری دیگر پیامی با مضمون مشابه برای بخش پشتیبانی ارسال شد و این بار نیز پاسخی قانع‌کننده دریافت نشد:

من متاسفم، به دلیل امورد داخلی شرکت، ما نمی‌توانیم به شما کمکی کنیم. با تشکر از تماس شما با بخش پشتیبانی، خدانگهدار.

از طرفی دیگر، در انجمن گفتگوی این شرکت، ما به پاسخی صریح دست یافتیم. یکی از بازی‌بازان در رابطه با عنوان Anthem سوال کرده بود و الکترونیک آرتز نیز به او پاسخی صریح داد:

– آیا ایران در بازی Anthem نیز به صورت کامل بن خواهد بود؟

-در حال حاضر دسترسی به عناوین ما از ایران مقدور نیست. چرا که ما هم‌اکنون طبق قوانین تحریم علیه این کشور عمل می‌کنیم.

به نظر می‌رسد که تحریم‌ها هم‌اکنون گریبان‌گیر جامعه‌ی بازی‌بازان نیز شده است. امیدواریم که این مشکل هر چه سریع‌تر حل شود چرا که شرکت الکترونیک آتز جزو بزرگ‌ترین ناشران این صنعت محسوب می‌شود و بن شدن توسط این شرکت اوضاع را برای بازی‌بازان بسیار سخت می‌کند.

VPN که اصلا بدرد نمیخوره ping میبره بالا - لگ میگیره - حجم بیشتری از نت مصرف میکنه - قطعی داره ...

ضربه بسیار بزرگی به ما گیمرا خورد ... هی داد بیداد ...:(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر