Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
چه طوری VPN رو با کنسول share میکنید ؟ اموزشی چیزی هست لینک بدید ؟
روشای مختلفی داره
این کاری که من کردم وی پی ان به درستی شیر شد اما بازم به بازی کانکت نشد
تو گوگل سرچ کنی روش هاش رو برات میاره هر کدوم راحت تر بودی انجام بده

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام
من با PSX و چیزشکن Windscribe وصل شدم به ps4 راحت داخل مچ رفت یه۵ ساعتی راحت بازی کردم قثط بعضی مواقع لگ میزد وگرنه مشکل خاصی نبود.
با PSX یا pr0xy ؟
میشه نحوه شیر کردن با PSX رو بگی ؟
من با psx کار کردم اما برای انتقال دیتای بازی ها نه برای شیر کردن اینترنت
اینطوری بود که همزمان هم psx و هم pr0xy رو اجرا میکردم باقی کارا رو انجام میدادم

• Like
Reactions: BARDI YA

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
با PSX یا pr0xy ؟
میشه نحوه شیر کردن با PSX رو بگی ؟
من با psx کار کردم اما برای انتقال دیتای بازی ها نه برای شیر کردن اینترنت
اینطوری بود که همزمان هم psx و هم pr0xy رو اجرا میکردم باقی کارا رو انجام میدادم
کاری خاصی نمیخواد انجام بدبد فقط چیزشکنو ران کنید بزارید سرور المان بعد psx رو ران کنید از اون طرف دستگاه رو به psx وصل کنید تمام

amir29

کاربر سایت
Feb 6, 2019
3
سوال منو میشه جواب بدید من داخل Pc نصب کردم چیز سکنو روشن کردم میره داخل بازی ولی ردی میکنم میپره بیرون و گیمو میبنده

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
خبر فوری سرور !!! APEX LEGENDS UPDATE COMING

Tomorrow morning [PST] we’ll be pushing a small server side patch to address some stability issues. We’ll be providing patch notes when it’s live.

دوستان ریسپاون اعلام کرده به زودی یک آپدیت کوچیک برای مشکلات سرور میاد خیلی امیدوار شدم ^:)^[-o<:x

ما تنها نیستیم خارج هم مشکلات سرور دارن و اعلام کردن ایشالا با آپدیتهایی که میدن اوکی میشه B-)<:-P

کل blck out - pubg - fortnite خوابونده ---- توییچ غوغا به پا کرده - دمه RESPAWN گرم :x - Activision چه حسرتی میخوره این گروه اخراج کرد خخخخ :ar!

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
خبر فوری !!

Tomorrow morning [PST] we’ll be pushing a small server side patch to address some stability issues. We’ll be providing patch notes when it’s live.

دوستان ریسپاون اعلام کرده به زودی یک آپدیت کوچیک برای مشکلات سرور میاد خیلی امیدوار شدم ^:)^[-o<:x

ما تنها نیستیم خارج هم خیلی مشکلات سرور دارن ایشالا با آپدیتهایی که میدن اوکی میشه B-)<:-P
ای بابا فردای اونا میشه پسفردای ما
[-o<[-o<[-o<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر