Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
من اول روشن میکنم که لاگ این کنم به اوریجین بعد که لایبرریم بالا اومد خاموش میکنم و میرم تو بازی....اوکیه برای من بازی!
پینگمم بین 80 تا 130 هست...
اوریجین که با دی ان اس شکن راحت بالا میاد نیازی به فیلترشکن نداره! خود بازیه که با ip ایران با ارور code:leaf و code:net سرویس میکنه.

از روز اولی که این بازی اومد گفتم فقط با فیلترشکن قوی ایپکس قابل بازیه وگرنه به جای لذت بخش بودن عذاب آور میشه!

• Like
Reactions: sbAL1REZA

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
اوریجین که با دی ان اس شکن راحت بالا میاد نیازی به فیلترشکن نداره! خود بازیه که با ip ایران با ارور code:leaf و code:net سرویس میکنه.

از روز اولی که این بازی اومد گفتم فقط با فیلترشکن قوی ایپکس قابل بازیه وگرنه به جای لذت بخش بودن عذاب آور میشه!
چه دی ان اسی؟

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
yrlj_wind_1.jpg
4k2p_wind_2.jpg

اعداد سمت چپ پینگ هر سرور رو نشون میدن. (نت مورد استفاده خودم Irancell LTE)

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
به نظرم بازی دیگه ارزش وقت گذاشتن نداره
از وقتی تو مد نرمال SBMM اضافه شد رسما حکم مرگ این بازیو امضا کردن ...
منو رفیقم از سیزن 1 داریم بازی میکنیم الان لابی پرداتور داره میندازه تو نرمال که چون ما تایم پلی بالایی داریم و اینا
رنک هم که تو اروپا عملا مسابقات scrim شده از پلات هیچ جوره برای من دیگه فان نیست این بازی
حالا دوستان شما نظرتون چیه ؟

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
منو رفیقم از سیزن 1 داریم بازی میکنیم الان لابی پرداتور داره میندازه تو نرمال که چون ما تایم پلی بالایی داریم و اینا
رنک هم که تو اروپا عملا مسابقات scrim شده از پلات هیچ جوره برای من دیگه فان نیست این بازی
منكه خيلي وقته رنك بازي نميكنم بخاطر نت واين صحبتها
والا كلا EA سياست مچ ميكينگش خيلي مسخره و اسكريپت شده است چه تو فيفا چه تو اپكس
اگه به ديد چمپيوني و K/D نگاه نكني هنوزم بد نيست
ولي جدي بخواي بازي كني اعصاب خورد كنه فقط

PaPaBert

کاربر سایت
Aug 25, 2017
77

اره اون یک طرف از وقتی اخرین اپدیت رو دادن نرفتم تو بازی , سرعت دویدن بازی رو کند و پایین آوردن - دیگه هیجان سرعتی بودن بازی از بین رفته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sbAL1REZA

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
اره اون یک طرف از وقتی اخرین اپدیت رو دادن نرفتم تو بازی , سرعت دویدن بازی رو کند و پایین آوردن - دیگه هیجان سرعتی بودن بازی از بین رفته
اینو اولین باره میشنوم :D تو نظرات شبکه ها مجازیشم نگاه کردم کسی چیزی نگفته در این مورد، والا من از سیزن 0 دارم بازی میکنم هیچ فرقی حس نمیکنم، شاید FOV ـت قاطی کرده اومده پایین، چون وقتی میاد پایین شدید آدم حس میکنه سرعت حرکت کردن کند شده.
تنها چیزی که بنظرم بازیو کند تر کرده نسبت به قدیم یکی واتسون هست یکی چارج رایفل.
والا من هنوز نفهمیدم SBMM ـه این بازی چجوری کار میکنه :D
یک گیم میرم میبینم ده تا پرد و پلت پشت سرم دارن میان پایین پودر میشم تو 20 ثانیه اول، از اونطرف گیم بعدی باز میبینم چمپیون لول 70-80 ـه با 13 تا کیل وین میگیرم مثلا :D
در کل برا من که دنبال بج 20 کیلو و 4k دمیج و اینا نیستم مهم نیست زیاد.

آخرین ویرایش:

PaPaBert

کاربر سایت
Aug 25, 2017
77
اینو اولین باره میشنوم :D تو نظرات شبکه ها مجازیشم نگاه کردم کسی چیزی نگفته در این مورد، والا من از سیزن 0 دارم بازی میکنم هیچ فرقی حس نمیکنم، شاید FOV ـت قاطی کرده اومده پایین، چون وقتی میاد پایین شدید آدم حس میکنه سرعت حرکت کردن کند شده.
تنها چیزی که بنظرم بازیو کند تر کرده نسبت به قدیم یکی واتسون هست یکی چارج رایفل.

اره اولش خودمم شک داشتم بعد از هم تیمی هام پرسیدم و دیدم ملت تو فیس بوک هم دارن میگن که سرعت دویدن رو آوردن پایین ... سرعتش رو شبیه سرعت دوییدن اپکس PS4 کردن شاید میخوان کراس کنند نمیدونم

• Like
Reactions: majidred2011

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537

والا من هنوز نفهمیدم SBMM ـه این بازی چجوری کار میکنه :D
یک گیم میرم میبینم ده تا پرد و پلت پشت سرم دارن میان پایین پودر میشم تو 20 ثانیه اول، از اونطرف گیم بعدی باز میبینم چمپیون لول 70-80 ـه با 13 تا کیل وین میگیرم مثلا :D
در کل برا من که دنبال بج 20 کیلو و 4k دمیج و اینا نیستم مهم نیست زیاد.
sbmm رو یه استریمر هست بنام averageAden نمیدونم میشناسی یا نه گفت لحظه ایه یعنی اگر 15 تا کیل بگیری بازی بعدی برات پرداتور میندازه اگر هیچی نگیری و سریع اول بازی بمیری هی بازی راحت تر میشه و به همین صورت ولی من به شخصه بازی راحت ندیدم و حرفشو قبول ندارم بقیه بیننده هاشم قبول نداشتن میگفتن برا اساس K/D و تایم پلیه ... چون شما هم گفتی اینجوریه من یاد حرف Aden افتادم
از سیزن 3 به بعد تو مد نرمال اینجوری شد فک کنم یعنی ذات نرمال اینجوریه که راحت بندازه ولی بشدت تیم های sweat میندازه بار ها دیدم کلن اسکواد مارو زده این دیگه چه وضعشه اخه اگر حرفه ای هستید اسکواد داری چرا رنک نمیری اخه
و وضعیت پینگ و اینارم دیگه خودمون میدونیم یارو حرفه ای باشه پینگ 15 تمومه کارت حالا هرچقدر هم حرفه ای بازی کنی

PaPaBert

کاربر سایت
Aug 25, 2017
77
دوستان کانال دیسکورد زدم برای هماهنگی ...دیگه واقعا خسته شدم از بس نتونستم با هم تیمیام ارتباط برقرار کنم و حرف گوش نکردن :D
Join the Apex Legends Bazicenter Discord Server!
حتما جوین بدید که بتونیم رنک بریم با کمک همدیگه....

دفعه قبل از همینجا جوین شدم همش فحش و فحش کاری بود تو گروه %-(
یه چی مرتبط به این بحث اگه گروه دیسکورد گیمینگ ایرانی درست حسابی که ممبرهاش سرجنگ نداشته باشن باهم داری ممنون میشم منو ادد کنی ?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر