Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
خب از الان شروع میشه لول آپ شدن ؟ من خودم الان حدودا لول 250م طبق اون سایته
از فردا بعد اینکه بازی آپدیت شد شروع میشه.

اینکه 250 باشی پک هایی که از 100 تا 250 طبق سیستم جدید باید میگرفتی بهت داده میشه(75تا) و بالاتر هم طبق روال جدید ادامه پیدا میکنه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
آپدیت اومده 3.93 گیگ :D چه خبره مگه چیزی غیر از لول و اینا اضافه کردن؟
از فردا بعد اینکه بازی آپدیت شد شروع میشه.

اینکه 250 باشی پک هایی که از 100 تا 250 طبق سیستم جدید باید میگرفتی بهت داده میشه(75تا) و بالاتر هم طبق روال جدید ادامه پیدا میکنه.
میگم زیادی خوبه دیگه اگه اینطوری باشه که نبود :D
من لول 286 بودم الان رفتم تو گیم دیدم شده 101، کلا 14 پکم بیشتر نداده :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arsarm

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
آپدیت اومده 3.93 گیگ :D چه خبره مگه چیزی غیر از لول و اینا اضافه کردن؟

میگم زیادی خوبه دیگه اگه اینطوری باشه که نبود :D
من لول 286 بودم الان رفتم تو گیم دیدم شده 101، کلا 14 پکم بیشتر نداده :D
خب این مسخره ست چرا کسی که تا لول 300 رفته باید به 100 ریست بشه و دوباره از نو شروع کنه؟ فرقش با اونی که مثلا لول واقعیش 98 بوده چی میشه؟ مگه اینکه اونایی که زیر 100 بودن همه 1 بشن!!! تازه بازم عادلانه نیست من از 273 اومدم 101 :|:|:|

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
خب این مسخره ست چرا کسی که تا لول 300 رفته باید به 100 ریست بشه و دوباره از نو شروع کنه؟ فرقش با اونی که مثلا لول واقعیش 98 بوده چی میشه؟ مگه اینکه اونایی که زیر 100 بودن همه 1 بشن!!! تازه بازم عادلانه نیست من از 273 اومدم 101 :|:|:|
من زیاد با لول پایین اومدن مشکل ندارم همین که باز پک میده بد نیست :D
فقط یک چیزی که واسه منو رفیقم باگ داره رو هنوز فیکس نکردن، موقع انتخاب لجندا من هر اسکینی داشته باشم واسه بقیه هم همون لود میشه :| از یک ماه پیش اینطوری شده و حتی یک بار نشده اسکین خود طرف لود شه واسم :D ولی داخل بازی درسته، مال تو اینطوری نیس؟

• Like

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
من زیاد با لول پایین اومدن مشکل ندارم همین که باز پک میده بد نیست :D
فقط یک چیزی که واسه منو رفیقم باگ داره رو هنوز فیکس نکردن، موقع انتخاب لجندا من هر اسکینی داشته باشم واسه بقیه هم همون لود میشه :| از یک ماه پیش اینطوری شده و حتی یک بار نشده اسکین خود طرف لود شه واسم :D ولی داخل بازی درسته، مال تو اینطوری نیس؟
اون باگ که خیلی وقته موجوده از آخرین آپدیت که واسه مود 2نفره بود اینطوری شده. هر وقت code:leaf و code:net فیکس شد اینم میشه!!! البته یه ارور جدید هم با همون آپدیت خفن قبلی اضافه شد code:shoe :|:|:|

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اون باگ که خیلی وقته موجوده از آخرین آپدیت که واسه مود 2نفره بود اینطوری شده. هر وقت code:leaf و code:net فیکس شد اینم میشه!!! البته یه ارور جدید هم با همون آپدیت خفن قبلی اضافه شد code:shoe :|:|:|
:)) به این نخوردم تاحالا
همیشه میان یک چیزو درست کنن یک چیزو میزنن خراب میکنن، الان تو این آپدیت جدید گند زدن تو UI برا مانیتورای الترا واید، الان 4 ـو نگه میدارم گردونه شیلدو اینا میاد کل آیکونا کش اومده بد فرم شده :D بعد قضیه Arc Star چیه از آپدیت آخر بعضی موقعا خط پرتابش نشون داده نمیشه.

آخرین ویرایش:

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
:)) به این نخوردم تاحالا
همیشه میان یک چیزو درست کنن یک چیزو میزنن خراب میکنن، الان تو این آپدیت جدید گند زدن تو UI برا مانیتورای الترا واید، الان 4 ـو نگه میدارم گردونه شیلدو اینا میاد کل آیکونا کش اومده بد فرم شده :D بعد قضیه Arc Star چیه از آپدیت آخر بعضی موقعا خط پرتابش نشون داده نمیشه.
فقط آرک نیست همه نارنجکا خط پرتابشون به فنا رفته و بیشتر به نظر میاد باگ باشه تا اینکه به میل ریسپاون کلا حذف شده باشه!!! البته رندومه بعضی وقتا میاد بعضی وقتا نه.

شاتگانا هم دوباره ضعیف کردن. Peacekeeper دیگه تخیلی نیست البته زیادم ضعیفش نکردن ولی تیرش بیشتر پخش میشه. مثلا قبلا با چوک میشد فواصل خیلی دور هم زد 60-70تا دمج گرفت الان کلا دیگه دور رو نمیشه زد قشنگ پخش میشن تیرا حتی با چوک :)):)):))

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
این ایونت جدید عالیه بنظرم :D خیلی فانه، همه چی فست هست و آروم نمیشه یک لحظه.
خیلی منتظر یک ایونت غیر بتل رویال بودم که ریسپاون داشته باشه این خیلی خوبه.

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
این ایونت جدید عالیه بنظرم :D خیلی فانه، همه چی فست هست و آروم نمیشه یک لحظه.
خیلی منتظر یک ایونت غیر بتل رویال بودم که ریسپاون داشته باشه این خیلی خوبه.
من با اینم حال نکردم! از هیچ بازی ای به اندازه فورتنایت متنفر نیستم الان چند وقته احساس میکنم ایپکس داره شبیه فورتنایت میشه. به جای اینکه سلاح جدید اضافه کنن یا مپ قبلی رو برگردونن هی اسکینای مسخره و فانتزی و ایونتای بی ربط به ریشه بازی اضافه می کنن! x-(x-(x-(

همین که میگی فانه برای من میشه مسخره. هر کی فان خوشش بیاد میره به جامعه چند میلیونی زیر 15ساله های فورتنایت می پیونده!!! ایپکس جای این جنگولک بازیا نیست :|:|:|

فعلا دوباره بیخیال ایپکس شدم رفتم سراغ کالاف! :-w:-w:-w

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
من با اینم حال نکردم! از هیچ بازی ای به اندازه فورتنایت متنفر نیستم الان چند وقته احساس میکنم ایپکس داره شبیه فورتنایت میشه. به جای اینکه سلاح جدید اضافه کنن یا مپ قبلی رو برگردونن هی اسکینای مسخره و فانتزی و ایونتای بی ربط به ریشه بازی اضافه می کنن! x-(x-(x-(

همین که میگی فانه برای من میشه مسخره. هر کی فان خوشش بیاد میره به جامعه چند میلیونی زیر 15ساله های فورتنایت می پیونده!!! ایپکس جای این جنگولک بازیا نیست :|:|:|

فعلا دوباره بیخیال ایپکس شدم رفتم سراغ کالاف! :-w:-w:-w
مپ جدید احتمالا نگه داشتن با سیزن جدید بدن که چیزی نمونده انگار، خب ایونت ها که جداس هر کی بخواد پلی میده هر کی نخواد نمیده دیگه :D برداشتت از فان چیه مگه، هر چی فان باشه مگه بچگونس؟ :D ایونتش یک چیزیه مثل مد Capture the flag ـه فقط روی قطار در حال حرکته که بنظرم ایده جالبی بود.
گان دادن بنظرم چیزی به بازی اضافه نمیکنه، الان همین چارج رایفل همون اول خسته کننده شد از آخرم همه برمیگردن به همون ترکیبی از اول باهاشون میرفتن، تنها چیزی که اذیت میشم اضافه نمیکنن مپ قبلیه چون شدید دلم تنگ شده.

آخرین ویرایش:

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
مپ جدید احتمالا نگه داشتن با سیزن جدید بدن که چیزی نمونده انگار، خب ایونت ها که جداس هر کی بخواد پلی میده هر کی نخواد نمیده دیگه :D برداشتت از فان چیه مگه، هر چی فان باشه مگه بچگونس؟ :D ایونتش یک چیزیه مثل مد Capture the flag ـه فقط روی قطار در حال حرکته که بنظرم ایده جالبی بود.
گان دادن بنظرم چیزی به بازی اضافه نمیکنه، الان همین چارج رایفل همون اول خسته کننده شد از آخرم همه برمیگردن به همون ترکیبی از اول باهاشون میرفتن، تنها چیزی که اذیت میشم اضافه نمیکنن مپ قبلیه چون شدید دلم تنگ شده.
ایونت برای تکراری نشدن بازی لازمه ولی نه هر چرتی مثل این مود قطار یا اون Shadowfall!!!

مثلا اون ایونت شاتگان و اسنایپر عالی بود یا سولو و 2نفره جالب بودن. باید همون بیس اصلی گیم پلی بازی رو تو هر ایونت حفظ کنن نه مثل اون دوتا که گفتم کلا عوض بشه انگار داری یه چیز دیگه بازی می کنی!!!

اسلحه جدید هم بستگی به قابلیتاش داره. شارژ رایفل چون نرف شد و درست هم بود از محبوبیتش کم شد یا الان که شاتگانا رو دوباره ضعیف کردن دیگه همه یه peacekeeper دستشون نیست. ولی یه سلاح جدید که بالانس باشه قطعا اضافه شدنش بهتر از نشدنه!

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
ایونت برای تکراری نشدن بازی لازمه ولی نه هر چرتی مثل این مود قطار یا اون Shadowfall!!!

مثلا اون ایونت شاتگان و اسنایپر عالی بود یا سولو و 2نفره جالب بودن. باید همون بیس اصلی گیم پلی بازی رو تو هر ایونت حفظ کنن نه مثل اون دوتا که گفتم کلا عوض بشه انگار داری یه چیز دیگه بازی می کنی!!!

اسلحه جدید هم بستگی به قابلیتاش داره. شارژ رایفل چون نرف شد و درست هم بود از محبوبیتش کم شد یا الان که شاتگانا رو دوباره ضعیف کردن دیگه همه یه peacekeeper دستشون نیست. ولی یه سلاح جدید که بالانس باشه قطعا اضافه شدنش بهتر از نشدنه!
shadowfall منم حال نکردم این اما خب چون بیس اصلی بازی رو داره اما لوت کردن فقط نداره و مپ کوچک تره خوشم اومد، البته امروز 6-7 دست زدم مثل نوبا میرفتن تو قطار کمپ میکردن طرف از فایت فرار میکرد فقط بره قطارو کپچر کنه اعصابمو بهم ریختن :D
ایونت شاتگان و اینا خوب بود آره ولی سولو و 2 نفره بنظرم مسخره بازیه دیگه فازشون چیه اد نمیکنن به بازی، اصلی ترین چیزی که همه بازیا بتل رویال دارنو انگار دارن به عنوان آپشن اضافه قالب میکنن آدم یاد سایپا و ایران خودرو میوفته :D جوری هم نیست بگی بازی مثلا پلیر کم داره باعث میشه مچ میکینگ طول بکشه، الان که ایوینت بازه و توش پره بازم ایپکس عادی دو ثانیه مچ پیدا میکنه.
بنظر من به جا اسلحه باید چهار تا لوت جدید اضافه کنن، مثل گرنید جدید (غیر فلش بنگ که هر چی بازی بوده رو به فنا داده:D) یا یک قابلیت جدیدی چیزی، اسلحه هم بخوان اضافه کنن بنظرم اون انرژی وپن تایتان فال 2 که شبیه r99 بودو میتونن اضافه کنن اسمش یادم نیست.

تاریخ دقیق ریلیز استیمش مشخص نشده؟

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
shadowfall منم حال نکردم این اما خب چون بیس اصلی بازی رو داره اما لوت کردن فقط نداره و مپ کوچک تره خوشم اومد، البته امروز 6-7 دست زدم مثل نوبا میرفتن تو قطار کمپ میکردن طرف از فایت فرار میکرد فقط بره قطارو کپچر کنه اعصابمو بهم ریختن :D
ایونت شاتگان و اینا خوب بود آره ولی سولو و 2 نفره بنظرم مسخره بازیه دیگه فازشون چیه اد نمیکنن به بازی، اصلی ترین چیزی که همه بازیا بتل رویال دارنو انگار دارن به عنوان آپشن اضافه قالب میکنن آدم یاد سایپا و ایران خودرو میوفته :D جوری هم نیست بگی بازی مثلا پلیر کم داره باعث میشه مچ میکینگ طول بکشه، الان که ایوینت بازه و توش پره بازم ایپکس عادی دو ثانیه مچ پیدا میکنه.
بنظر من به جا اسلحه باید چهار تا لوت جدید اضافه کنن، مثل گرنید جدید (غیر فلش بنگ که هر چی بازی بوده رو به فنا داده:D) یا یک قابلیت جدیدی چیزی، اسلحه هم بخوان اضافه کنن بنظرم اون انرژی وپن تایتان فال 2 که شبیه r99 بودو میتونن اضافه کنن اسمش یادم نیست.

تاریخ دقیق ریلیز استیمش مشخص نشده؟

کجا این مود قطار بیس گیم پلی رو رعایت کرده؟ جز راه رفتن و کیل گرفتن چیز دیگه ای هم داره مگه؟! :)):)):))

موافقم که سولو و دو نفره باید بخشی از بازی باشن نه فقط به عنوان ایونت و به مدت محدود اضافه بشن. متاسفانه چون بازی از کمبود محتوا رنج میبره باعث شده همونطور که گفتی مواردی که تو نمونه های مشابه بخشی از بازیه تو ایپکس شده آپشن!!! :|:|:|

احتمالا واسه فصل 4 مپ قبلی رو قابل انتخاب می کنن و شق القمری دیگه انجام میدن و این میشه تفاوت فصل 3 و 4 !!!! ~X(~X(~X(

با توجه به اینکه هنوز حداقل 6-7تا لجند دیگه قراره اضافه بشه دلیلی نمی بینم هر فصل که 4ماه طول میکشه یه لجند اضافه کنن راحت می تونن حداقل وسط هر فصل یه لجند جدید رو کنن! 8->8->8->

تاریخ دقیق ریلیز استیم هنوز مشخص نیست اما بهار 2020 میاد واسه استیم که احتمالا ایپریل یا می بشه.

آخرین ویرایش:
  • Like

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
دلیل اضافه نکردن سولو مشکل سرور هاس که گویا ea پول نداره !
دلیلی مسخره تر از این نمی تونن بیارن! دلیلش همونیه که گفتم چون بازی مشکل کمبود محتوا داره موارد روتین سایر بازیای هم سبک رو به شکل ایونت و محدود در دسترس قرار میده تا جلوی تکراری شدن بازیو بگیره. با همین فرمون برن جلو احتمالا سلاح های محبوب بازی مثل R301 و R99 و Flatline و Peacekeeper هم ایونتی می کنن مثلا 2هفته ایونت R301 میذارن فقط تو همون 2هفته میشه ازش استفاده کرد =))=))=))

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
کجا این مود قطار بیس گیم پلی رو رعایت کرده؟ جز راه رفتن و کیل گرفتن چیز دیگه ای هم داره مگه؟! :)):)):))

موافقم که سولو و دو نفره باید بخشی از بازی باشن نه فقط به عنوان ایونت و به مدت محدود اضافه بشن. متاسفانه چون بازی از کمبود محتوا رنج میبره باعث شده همونطور که گفتی مواردی که تو نمونه های مشابه بخشی از بازیه تو ایپکس شده آپشن!!! :|:|:|

احتمالا واسه فصل 4 مپ قبلی رو قابل انتخاب می کنن و شق القمری دیگه انجام میدن و این میشه تفاوت فصل 3 و 4 !!!! ~X(~X(~X(

با توجه به اینکه هنوز حداقل 6-7تا لجند دیگه قراره اضافه بشه دلیلی نمی بینم هر فصل که 4ماه طول میکشه یه لجند اضافه کنن راحت می تونن حداقل وسط هر فصل یه لجند جدید رو کنن! 8->8->8->

تاریخ دقیق ریلیز استیم هنوز مشخص نیست اما بهار 2020 میاد واسه استیم که احتمالا ایپریل یا می بشه.
کیل گرفتن که آخه معنی نداره چون نه دمیج ثبت میشه نه کیل واسه همینم شده هم باید هوا قطارو بگیری هم حواست به خودت باشه :D واسه دست گرمی قبل گیم خیلی خوبه بنظرم باید کلا یک تیم دث مچی چیزی بصورت دائم اضافه کنن اون گوشه ولی خب تا وقتی تایتان فال 2 هست فک نکنم همچین کاری کنن :D
در مورد لجندا هم آره خیلی دیر اضافه میکنن، تو کف کوپرم ناموسا حقشه باشه داخل گیم، دابل جامپ و وال رانینگ فنای تایتان فالم میتونه بکشونه تو بازی، دیگه هر کار کنن از Pathfinder که دیگه فست تر نمیشه :D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر