Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
خب 3روز دیگه مود 2نفره به بازی اضافه میشه و مود مزخرف shadowfall به پایان میرسه! \:D/\:D/\:D/
دقیقا حرف دل منو زدی چقدر مضخرف بود من که هیچ ایونتیو از دست نمیدادم تا الان اینو یه دونشم انجام ندادم کویست هاشو

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
دقیقا حرف دل منو زدی چقدر مضخرف بود من که هیچ ایونتیو از دست نمیدادم تا الان اینو یه دونشم انجام ندادم کویست هاشو
هیچ جذابیتی نداشت کلا 2-3بار رفتمش. باید کلا kings canyon رو برگردونن و مپ انتخابی باشه نه اینکه با اینجور مود مسخره خرابش کنن!!!

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
:|:|???!!! i've got 3.39GB update just for the new dou mode!!! Are you fu**in* kidding me​

این کالاف جدید به تنهایی دهن بنده رو با آپدیتاش سرویس کرد ایپکس هم اضافه شد~X(~X(~X(

آخرین ویرایش:

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
در ضمن دوستانی که قابلیت لاگین 2مرحله ای رو برای اکانت اوریجین خودشون طی ماه اکتبر امسال فعال کردن از امروز به مدت 30روز سرویس Origin Access Basic براشون فعال میشه که شامل بیش از 80درصد بازیای پلتفرم اوریجین از جمله Anthem و Battlefield V و Fifa 19 و Star Wars Battlefront II و Burnout Paradise Remastered و ... میشه. لذت ببرید! :-bd:-bd:-bd

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
این واسم جالبه این مپ با اینکه خوراکه اسنایپه و محیط باز زیاد داره خیلی کمتر از قبل اسنایپ برمیدارن ملت بنظر.
چارج رایفل اوایل سیزن تقریبا همه برمیداشتن الان خیلی کم شده خودمم خسته شدم ازش، Longbow ـم که سلطان لانگ رنج بود فصل قبل دیگه اینجا کم طرفدار شده خودمم دیگه برنمیدارم.

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
این واسم جالبه این مپ با اینکه خوراکه اسنایپه و محیط باز زیاد داره خیلی کمتر از قبل اسنایپ برمیدارن ملت بنظر.
چارج رایفل اوایل سیزن تقریبا همه برمیداشتن الان خیلی کم شده خودمم خسته شدم ازش، Longbow ـم که سلطان لانگ رنج بود فصل قبل دیگه اینجا کم طرفدار شده خودمم دیگه برنمیدارم.
بعد از حذف هاپ اپ لانگ بو تو این فصل کلا دیگه زیاد اسنایپر کارآمدی نیست. الان رسما G7 با دابل تپ گزینه ی بهتریه نسبت به لانگ بو. هم دمج 2تیرش 60تاست (لانگ بو هر تیرش 55دمج داره البته غیر از کاستیک و گیبرالتار) هم سرعت شلیکش خیلی بیشتره. چارج رایفل هم نرف شده طبیعیه محبوبیتش کم بشه. به نظر من همچنان Kraber با اختلاف بهترینه بعد از اون هم Triple Take با چوک واقعا فوق العاده ست. حتی از Triple Take تو نبردای نزدیک هم میشه بدون ایم کردن استفاده کرد تقریبا مثل یه شاتگان عمل میکنه.

یه نکته دیگه هم به نظر میاد تغییراتی تو Peacekeeper اعمال کردن یا حداقل من اینطور حس میکنم واقعا عالیه در حال حاضر. من کلا با شاتگان تو این بازی حال نمیکنم ولی دیشب یه دست Peacekeeper برداشتم با اینکه اسحله مورد علاقم R301 هم داشتم با همون Peacekeeper سه تا اسکواد رو نابود کردم و نتیجش شد عکس زیر :)):)):))

122853

فکر کنم از این به بعد کلا Peacekeeper یکی از اسلحه هام باشه و باید بیخیال Triple Take بشم :D:D:D

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
بعد از حذف هاپ اپ لانگ بو تو این فصل کلا دیگه زیاد اسنایپر کارآمدی نیست. الان رسما G7 با دابل تپ گزینه ی بهتریه نسبت به لانگ بو. هم دمج 2تیرش 60تاست (لانگ بو هر تیرش 55دمج داره البته غیر از کاستیک و گیبرالتار) هم سرعت شلیکش خیلی بیشتره. چارج رایفل هم نرف شده طبیعیه محبوبیتش کم بشه. به نظر من همچنان Kraber با اختلاف بهترینه بعد از اون هم Triple Take با چوک واقعا فوق العاده ست. حتی از Triple Take تو نبردای نزدیک هم میشه بدون ایم کردن استفاده کرد تقریبا مثل یه شاتگان عمل میکنه.

یه نکته دیگه هم به نظر میاد تغییراتی تو Peacekeeper اعمال کردن یا حداقل من اینطور حس میکنم واقعا عالیه در حال حاضر. من کلا با شاتگان تو این بازی حال نمیکنم ولی دیشب یه دست Peacekeeper برداشتم با اینکه اسحله مورد علاقم R301 هم داشتم با همون Peacekeeper سه تا اسکواد رو نابود کردم و نتیجش شد عکس زیر :)):)):))

View attachment 122853

فکر کنم از این به بعد کلا Peacekeeper یکی از اسلحه هام باشه و باید بیخیال Triple Take بشم :D:D:D
حس میکنی؟ :D ریسپاون زیاد صداشو در نیاورده و فقط نوشته شاتگانا استفاده ازشون راحت تر شده و بیشتر رجیستر میشن اما کلی ویدئو رو یوتیوب در مورد بافش هست شدید باف شده انگار :D دیزی هم چند روز پیش یک ویدئو گذاشت تکی پودر میکرد همرو باهاش :D
قدیم یادت باشه خیلی کم پیش میومد همش رجیستر شه مثلا بالا 100 دمیج بخوره الان نصفش رجیستر میشه 50-60 تا میره کامل بره بالا 110 اینا مگه اینکه دیگه خیلی خراب بزنی 8-11 دمیج بگیره. یک جوری خوب شده حس میکنم باز نرفش کنن، الان آخر گیم پیسکیپر فول اتچمنت دلم نمیاد بندازم مثلا مستیف بردارم اینقد خوب شده. :D
تریپل تیک هم خیلی وقته دستم نگرفتم ولی ویدئو پریروز دیدم تو فایرینگ رنج با پیس کیپر مقایسه میکرد (جفت با چوک) از فاصله مدیوم-فار تریپل 70 تا میزد پیس 90-100 تا :)) یک جورایی زیادی خوب شده پیسکیپر دیگه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arsarm

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
حس میکنی؟ :D ریسپاون زیاد صداشو در نیاورده و فقط نوشته شاتگانا استفاده ازشون راحت تر شده و بیشتر رجیستر میشن اما کلی ویدئو رو یوتیوب در مورد بافش هست شدید باف شده انگار :D دیزی هم چند روز پیش یک ویدئو گذاشت تکی پودر میکرد همرو باهاش :D
قدیم یادت باشه خیلی کم پیش میومد همش رجیستر شه مثلا بالا 100 دمیج بخوره الان نصفش رجیستر میشه 50-60 تا میره کامل بره بالا 110 اینا مگه اینکه دیگه خیلی خراب بزنی 8-11 دمیج بگیره. یک جوری خوب شده حس میکنم باز نرفش کنن، الان آخر گیم پیسکیپر فول اتچمنت دلم نمیاد بندازم مثلا مستیف بردارم اینقد خوب شده. :D
تریپل تیک هم خیلی وقته دستم نگرفتم ولی ویدئو پریروز دیدم تو فایرینگ رنج با پیس کیپر مقایسه میکرد (جفت با چوک) از فاصله مدیوم-فار تریپل 70 تا میزد پیس 90-100 تا :)) یک جورایی زیادی خوب شده پیسکیپر دیگه.
قدیم که با Peacekeeper فقط باید انتحاری میرفتی می چسبیدی به حریف تا دمج درست حسابی بده ولی الان 50-60تا رو دیگه میزنه حداقل :)):)):))

الان در حال حاضر Peacekeeper بدون شک از مستیف بهتره :D:D:D

ولی دقت کردم مثل اینکه خیلیا فهمیدن این داستانو. الان دست همه یه Peacekeeper هست تقریبا =))=))=))

همونطور که وینگمن و چارج رایفل یه مدت گندش در اومد الان نوبت Peacekeeper شده گویا!!!

• Like

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
پچ نوت هارو میخوندم نوشته بودن تیرا بزرگتر شدن برا همین راحت تر شده
واقعا از همون اول هم باید اینجوری می بود .... خیلی وقتا از کنار گوش یارو رد میشد الان خیلی این اتفاق کمتر پیش میاد

• Like

dav

عضو جدید
Nov 27, 2019
1
سلام من ی تازه وارد هستم تو اپکس کمک میکنین که بدونم قلق بازی چه طوریه؟ میانبرها از نظر عملکرد؟ اصطلاحات مربوط به بازی؟
ممنون

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
سلام من ی تازه وارد هستم تو اپکس کمک میکنین که بدونم قلق بازی چه طوریه؟ میانبرها از نظر عملکرد؟ اصطلاحات مربوط به بازی؟
ممنون
برا شروع بهتره یکم ویدئو از اسلحه ها، هاپ آپا و کاربرداش ببینی دستت بیاد که الکی با هر چی دستت اومد نری تو دل دشمن :D

و اینکه بنظر من که خیلی وقت پای گیم گذاشتم مهم ترین بخش بازی Movement هست، یعنی اگه Aim عالی هم داشته باشی ندونی کی باید راش بدی یا کی باید دربری و ... هیچ کاری نمیتونی کنی.
یا مثلا اکثر کسایی که از پابجی و اینا میان ایپکس فک میکنن میتونن اینجا هم تو یک خونه کمپ کنن طرف بیاد داخل بگیرن روش و برنده فایت بشن در صورتی که اینجا اگه طرفو از پشتم گیر بیاری کل خشابو بگیری روش ولی طرف حرفه ای باشه میتونه خیلی شیک یک جوری در بره، ریکاور کنه و برگرده به فایت و برنده بشه پس همش برمیگرده به موومنت و اسکیل طرف.
از همه مهمتر هم وقتی داری تیر میزنی و تیر میخوری یا داری لوت میکنی هیچ وقت نباید سرجات ثابت وایسی، راحت ترین حالت کیل گرفتن اینه که طرف ثابت یک جا وایسه هر چقد ایمش خوب باشه بگیری روش سریع ناک میشه در این مورد هم ویدئو پایین رو ببین کمک میکنه:

در کل همه اینا رو بدون دیدن ویدئو هم میتونی داخل بازی بهش برسی اما تایم میبره، خودم که تجربی دستم اومد تا لول 60-70 نمیفهمیدم دارم چیکار میکنم و یک سره میمردم :D

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
خب فردا یعنی 3دسامبر قراره آپدیت جدید منتشر بشه که مهم ترین تغییرش اینه که بلاخره فکری برای لول های بالای 100 کردن!

123611

پلیرا از لول 110 تا لول 500 هر 10 لول یه Badge بدست میارن

123612

پلیرا هر 100 لول Gun Charm بدست میارن

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
⭕️ جزئیات آپدیتی که 3 دسامبر برابر 12 آذر منتشر میشه

لول پلیرا از 100 به 500 افزایش پیدا میکنه
و Xp لازم برای رسیدن به لول 100 تقریبا 5 درصد کاهش پیدا کرده که باعث میشه سریع تر لول آپ بشید.

با این آپدیت پلیرا میتونن با رسیدن به لول 500، 199 عدد Apex Packs بدست بیارن
از لول 2 تا 20 یک پک هر لول ( 19 پک کلا )
از لول 22 تا 300 یک پک هر 2 لول ( 140 پک کلا )
از لول 305 تا 500 یک پک هر 5 لول ( 40 پک کلا )
و 600 لجندتوکن هر لول بدست میارید

♨️ بطور مثال پلیری که لول 100 باشه وقتی آپدیت لایو بشه 14 تا Apex Packs بدست میاره ( و از لول 100 لول آپ میکنه )

مقدار Xp لازم از لول 58 برای آپ کردن هر لول 18,000 خواهد بود

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
⭕ جزئیات آپدیتی که 3 دسامبر برابر 12 آذر منتشر میشه

لول پلیرا از 100 به 500 افزایش پیدا میکنه
و Xp لازم برای رسیدن به لول 100 تقریبا 5 درصد کاهش پیدا کرده که باعث میشه سریع تر لول آپ بشید.

با این آپدیت پلیرا میتونن با رسیدن به لول 500، 199 عدد Apex Packs بدست بیارن
از لول 2 تا 20 یک پک هر لول ( 19 پک کلا )
از لول 22 تا 300 یک پک هر 2 لول ( 140 پک کلا )
از لول 305 تا 500 یک پک هر 5 لول ( 40 پک کلا )
و 600 لجندتوکن هر لول بدست میارید

♨ بطور مثال پلیری که لول 100 باشه وقتی آپدیت لایو بشه 14 تا Apex Packs بدست میاره ( و از لول 100 لول آپ میکنه )

مقدار Xp لازم از لول 58 برای آپ کردن هر لول 18,000 خواهد بود
چه عجب یکم سر پک دادن دست و دل باز شدن از اوایل بتل پس پک باز نکردم که اونا هم داغون بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر