Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
622
نام
امیرحسین
سلام
من آپدیت فصل جدید رو برام آورد حدود 8 گیگ ولی بعد اتمام دانلود دوباره حجم آپدیت شد 27.9 که نشون میداد من حدود 24 تاشو دانلود کردم بعد از 3 گیگ دانلود که تمام شد باز کلا زد 27.9 گیگ رو از اول دانلود کنه.
کلا توی لوپ افتاده نمیدونم مشکل از کجاست.
دوستان کسی میدونه راه حلش چیه ؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام بعد اپدیت تونستین لاگین کنید دوستان؟ برا من نمیاره تو صفجه انتخاب سرور گیره
مثل فورت سرور بعد اپدیت داون هست یا من مشکل دارم ؟
سلام من امروز رو xbox این بازیو دان کردم، به سرور بازی با این dns تونستم وصل بشم....
185.55.225.25
185.51.200.2
سلام
من آپدیت فصل جدید رو برام آورد حدود 8 گیگ ولی بعد اتمام دانلود دوباره حجم آپدیت شد 27.9 که نشون میداد من حدود 24 تاشو دانلود کردم بعد از 3 گیگ دانلود که تمام شد باز کلا زد 27.9 گیگ رو از اول دانلود کنه.
کلا توی لوپ افتاده نمیدونم مشکل از کجاست.
دوستان کسی میدونه راه حلش چیه ؟
سلام اینجور مواقع اگه اینترنت اضافه داری بهترین کار اینه که بازیو پاک کنی دوباره نصب کنی.

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
سلام بعد اپدیت تونستین لاگین کنید دوستان؟ برا من نمیاره تو صفجه انتخاب سرور گیره
مثل فورت سرور بعد اپدیت داون هست یا من مشکل دارم ؟
مشکل از نت نیست سرورای EA کلا به فاج رفت با لانچ دیشب، تو استیم رکورد تاپ پلیرشو زد، فک کنم دیشب از اون همه آدم 10 درصدم شاید نتونستن لاگین کنن، توییچ باز میکردی اکثر استریمرا تو لودینگ بودن، باز امروز بهتر شد اما بازم نابوده سرورا.
بعد از ظهر امروز هیچ روشی لاگین نمیشد الان نیم ساعتی زدم اوکی بود.

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
باتشکر از دوستان راهنمایی کردن بلاخره فراکفورت 2 با هزار بار چک کرن اومد بالا گیم اگه کسی پایه رنک اپ بود پیام بده باهم بریم

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
این چه سیستم رنک شخمی ایه :D
نمره منفی نداره :| فقط پوینتت زیاد میشه، یعنی تو یک وین هم نداشته باشی پلی تایمت بالا باشه هی رنکت میره بالاتر! من با یا اکانت اوریجین تازه اومدم ( قبلی حدود 20-30 ساعت پلی تایم داشتم مال پارسال بود ) برنز 4 گذاشتم، تو مچ میدیدی یکی هست با 3هزار تا کیل رنک هم برنز 4 :| بعد همرو نفله میکرد! تیم منم میدیدی همه پلیر جدید! همه گیما معمولا 5-10 مچ اول رو واسه محاسبه رنک استفاده میکنن و میبینن بازیت چیجوریه، این از همون اول میندازه ته ته!
یکی توجیه کنه منه رِه ممنون میشم :D
+
آرنا هم به زور از هر 10 سرچ یکیش وصل میشه پینگ 250 :| ولی تو کژوال و رنک پینگ 120-130 هست!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
این چه سیستم رنک شخمی ایه :D
نمره منفی نداره :| فقط پوینتت زیاد میشه، یعنی تو یک وین هم نداشته باشی پلی تایمت بالا باشه هی رنکت میره بالاتر! من با یا اکانت اوریجین تازه اومدم ( قبلی حدود 20-30 ساعت پلی تایم داشتم مال پارسال بود ) برنز 4 گذاشتم، تو مچ میدیدی یکی هست با 3هزار تا کیل رنک هم برنز 4 :| بعد همرو نفله میکرد! تیم منم میدیدی همه پلیر جدید! همه گیما معمولا 5-10 مچ اول رو واسه محاسبه رنک استفاده میکنن و میبینن بازیت چیجوریه، این از همون اول میندازه ته ته!
یکی توجیه کنه منه رِه ممنون میشم :D
+
آرنا هم به زور از هر 10 سرچ یکیش وصل میشه پینگ 250 :| ولی تو کژوال و رنک پینگ 120-130 هست!
اولشی :D من که کلا رنک بازی نمیکنم اما خب از برونز در اومدن خیلی راحته بعد که به گلدو اینا برسی راحت منفی میخوری اگه کیل نگیری یا زود بمیری دیگه مستر و پرد که پاره میشی تا منفی نخوری :D
اون طرفی هم که 3 هزار کیل داشته لابد مثل من بوده که بالا هزار ساعت پلی تایم دارم الان بخوام رنک بزنم منو با برونزا میندازه چون رنک نمیزنم کلا.

آرنا هم نمیدونم چرا مشکل داره برات، اوکی هست برام، توی سرور دبی یک خرده دیرتر پیدا میکنه اما پینگ 80 ـه اگه مشکل داری تو منو سرورو بزار روی فرنکفورت یا بلژیک و اینا زیر 2-3 ثانیه پیدا میکنه وصل میشه.

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
اولشی :D من که کلا رنک بازی نمیکنم اما خب از برونز در اومدن خیلی راحته بعد که به گلدو اینا برسی راحت منفی میخوری اگه کیل نگیری یا زود بمیری دیگه مستر و پرد که پاره میشی تا منفی نخوری :D
اون طرفی هم که 3 هزار کیل داشته لابد مثل من بوده که بالا هزار ساعت پلی تایم دارم الان بخوام رنک بزنم منو با برونزا میندازه چون رنک نمیزنم کلا.

آرنا هم نمیدونم چرا مشکل داره برات، اوکی هست برام، توی سرور دبی یک خرده دیرتر پیدا میکنه اما پینگ 80 ـه اگه مشکل داری تو منو سرورو بزار روی فرنکفورت یا بلژیک و اینا زیر 2-3 ثانیه پیدا میکنه وصل میشه.
DNS خاصی میزنی؟
من پینگم تو فرانکفورت 1 و 2 میانگین 130 ایناست!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
DNS خاصی میزنی؟
من پینگم تو فرانکفورت 1 و 2 میانگین 130 ایناست!
بخوام اروپا وصل شم بدون چیز پی ان نمیرم، با چیز پی ان cloudflare برو (اگه نداری 1.1.1.1 بزن تو مرورگر از سایتش دانلود کن) پینگ تغییر خاصی نمیکنه ولی مشکلات پرت شدن تو منو و وصل نشدن و اینا حل میشه.

• Like
Reactions: prometheus

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
من نسخه استیم می خوام بازی کنم ولی مچ پیدا نمی کنه
کسی می دونه چرا؟
پلیرای خاورمیانه بتل رویال تو دیوارن، خاورمیانه فقط آرنا مچ پیدا میکنه بتل رویال اگه میخوای بری قبل اینکه وارد لابی بشی سرور رو بزار روی فرنکفورت یا کشورای اروپایی زیر 5 ثانیه مچ پیدا میکنه.

• Like
Reactions: NewEvil

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر