Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سلام دوستان من بازیو تازه گرفتم ولی کلا اریجینم وصل نمیشه :D یادمه قبلن هم خیلی باش مشکل داشتم :D
هم با proton کار میکنم اصلا وارد نمیشه و هم بدون اون با تغییر DNS نمیتونم لاگین شم. ارور شم همیشه اینه :
your credentials are incorrect or have expired. please try again or reset your password.
پسورد رو هم چند بار ریست کردم ولی کانکت نمیشه...

پ.ن. نت خونه VDSL مخابراته. با 4G ایرانسلم امتحان کردم فرجی حاصل نشد :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
سلام دوستان من بازیو تازه گرفتم ولی کلا اریجینم وصل نمیشه :D یادمه قبلن هم خیلی باش مشکل داشتم :D
هم با proton کار میکنم اصلا وارد نمیشه و هم بدون اون با تغییر DNS نمیتونم لاگین شم. ارور شم همیشه اینه :
your credentials are incorrect or have expired. please try again or reset your password.
پسورد رو هم چند بار ریست کردم ولی کانکت نمیشه...

پ.ن. نت خونه VDSL مخابراته. با 4G ایرانسلم امتحان کردم فرجی حاصل نشد :D
اوریجین کلا قاطی زیاد میکنه برو C:\ProgramData\Origin همه پوشه ها غیر Local Content ـو پاک کن ببین چکار میشه، اگه اکانتتم چیزی توش نداره که جدید بساز امتحان کن :D
من هم پروتون هم DNS راحت اوریجین بالا میاد هم پیشگامان دارم هم مخابرات اوکیه با جفتش احتمالا همون مشکلت از برنامس یا اکانتت قاطیی چیزی داره :D
دوستان از بین بازی های online مثل apex و fortnite و pubg و... کدوم بهتره خرید کنم برای این ایام که متاسفانه همه زمین گیر شدیم
pubg فقط پولیه این وسط.
بستگی به سلیقت داره، اگه به گیم پلی فوق سریع همراه لجندای فانتزی با قدرتای متفاوت علاقه داری قطعا Apex، اگه دیوارسازی دوس داری fortnite، اگه گیم پلی واقع گرایانه تر میخوای نسبت به اون دوتا هم که میشه Pubg، من به شخصه Apex ـو خیلی بالاتر از اون دوتا میدونم ولی بازم سلیقه ایه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اوریجین کلا قاطی زیاد میکنه برو C:\ProgramData\Origin همه پوشه ها غیر Local Content ـو پاک کن ببین چکار میشه، اگه اکانتتم چیزی توش نداره که جدید بساز امتحان کن :D
من هم پروتون هم DNS راحت اوریجین بالا میاد هم پیشگامان دارم هم مخابرات اوکیه با جفتش احتمالا همون مشکلت از برنامس یا اکانتت قاطیی چیزی داره :D

با یک ایمیل دیگه اومدم اکانت بسازم دیدم میگه اکانت داری (و حاضرم شرط ببندم اون ایمیل اولی که باش هی پسورد عوض میکردم هیچ اکانتی نداشته :D و قاط زدن کلا) و با این اکانت وارد شدم اوکیه. فقط مشکلی که هست اینه که من دیتای بازیو از یکی از این سایت ها دانلود کردم. که بروز هم هست. ولی وقتی دیتا رو منتقل میکنم میگه 27 درصد فقط دانلود شده و بقیشو میاد دانلود کنه :D حالا باید ببینم چیکارش میتونم بکنم :D
شرط میبندم تهش وقتی از یعالمه مشکل عبور کردم، یدفه میبینم نتم جوابم میکنه یا ... :D

• Like
Reactions: majidred2011

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,477

pubg فقط پولیه این وسط.
بستگی به سلیقت داره، اگه به گیم پلی فوق سریع همراه لجندای فانتزی با قدرتای متفاوت علاقه داری قطعا Apex، اگه دیوارسازی دوس داری fortnite، اگه گیم پلی واقع گرایانه تر میخوای نسبت به اون دوتا هم که میشه Pubg، من به شخصه Apex ـو خیلی بالاتر از اون دوتا میدونم ولی بازم سلیقه ایه.
ممنون دوستان.حالا اون ۳ تا رو برای مثال گفتم.اگر بهتر از اونا هم هست معرفی کنید.در غیر اینصورت apex بیشتر به سلیقه ام نزدیکه

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,311
نام
Rashed
سلام دوستان بدون قند شکنم وصل میشه؟من پارسال دانود کردم ولی اونقدر لگ داشت که گذاشتمش کنار.الان خوبه؟میشه بازیش کرد؟

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
ممنون دوستان.حالا اون ۳ تا رو برای مثال گفتم.اگر بهتر از اونا هم هست معرفی کنید.در غیر اینصورت apex بیشتر به سلیقه ام نزدیکه
فورتنایت که واسه زیر 15 ساله :)):)):))

پابجی با توجه به اینکه پولیه به نظرم ارزششو نداره و پلیراش هم در حال ریزشه.

در حال حاضر COD Warzone از همه بیشتر مورد استقبال قرار گرفته و انصافا هم بازی خیلی خوبیه ایپکس برای اونایی که مدت هاست بازی می کنن تا حدودی تکراری و یکنواخت شده ولی قطعا واسه کسی که تازه قراره شروع گزینه جذابیه.

پس من پیشنهاد میکنم بین ایپکس و warzone انتخاب کن. البته برای ایپکس تا یه وی پی ان درست حسابی پولی واسه خودت جور نکردی سمتش نرو چون با انواع و اقسام ارور مواجه میشی. من خودم 90درصد وی پی ان های معروف دنیا رو برای این بازی تست کردم در حال حاضر Windscribe Pro روی سرورهای Istanbul - Ataturk و Frankfurt - Castle بهترین نتیجه ممکن رو برای ایپکس میدن خصوصا سرور استانبول حتی در اکثر مواقع پینگ رو از حالت بدون وی پی ان هم پایین تر میاره! بعد از Windscribe هم میشه به Nord - Vypr - Express اشاره کرد که هم برای ایپکس هم کلا بازیای آنلاین با نت ایران به خوبی جواب میدن!

• Like
Reactions: hamdi113540

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
سلام دوستان بدون قند شکنم وصل میشه؟من پارسال دانود کردم ولی اونقدر لگ داشت که گذاشتمش کنار.الان خوبه؟میشه بازیش کرد؟
با DNS وصل میشه ولی با ارور زیبای code:leaf مورد عنایت قرار میده! ایپکسو فقط باید با وی پی ان درست حسابی که بالا توضیح دادم بازی کرد!

• Like
Reactions: |PREDATOR|

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
به 2 عدد خوره ترجیحا لول 200 به بالا جهت رنک پلی نیازمندیم
اگه کسی پایه هست من اد کنه

XxJustAmirxX

آخرین ویرایش:

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
سلام
دوستان موقع نصب بازی مشکل دارم
چه از طریق فایل نصبی خود apex چه موقعی میخوام اوریجین رو نصب کنم ارور میده
با vpn و dns هم تست میکنم و قاعدتا راحت میرم سایت ea و origin اما هنگام اجرای فایل نصب مشکل دارم

137759

137760

s.hoseyn

کاربر سایت
Apr 19, 2020
3
سلام
من اوریجین وصل میشم، بازی هم کامل نصب میشه و شناسایی میشه ولی موقع اجرای بازی این ارور رو میده!
هر کاری هم کردم برطرف نشد ...
کسی میدونه مشکل از کجاست؟! Annotation 2020-04-19 084949.png

s.hoseyn

کاربر سایت
Apr 19, 2020
3
سلام
من اوریجین وصل میشم، بازی هم کامل نصب میشه و شناسایی میشه ولی موقع اجرای بازی این ارور رو میده!
کسی میدونه مشکل از کجاست؟!View attachment 137813
سلام
error code: 30007 (easy anti-cheat cannot run if driver signature enforcement has been disabled)
راه کد command prompt و restart to startup هم رفتم نشد!
کسی میدونه مشکل از کجاست؟!

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام
دوستان موقع نصب بازی مشکل دارم
چه از طریق فایل نصبی خود apex چه موقعی میخوام اوریجین رو نصب کنم ارور میده
با vpn و dns هم تست میکنم و قاعدتا راحت میرم سایت ea و origin اما هنگام اجرای فایل نصب مشکل دارم

View attachment 137759

View attachment 137760

سلام رفیق
والا خیلی سرچ کردم و میدونم خودت هم زیاد سرچ کردی
همه برمیگرده به همون نت
با چند تا قند شکنه دیگه تست کن شاید درست شد
بعضی از قند شکن ها پرایویت نتورک درست میکنن توی کانکشن های سیستمت دی ان اس رو هم اونجا تست کن و دی ان اس رو توی مودت ست کن ببین درست میشه یا نه

تو همین پیچ خیلی از بچه ها مشکل اجرا داشتن اخه جالب اینجاست که من حتی برای اجرای اورجین قند شکن نمیزنم چه برسه به اپکس

اونجا که برا نصب اپکس ارور میده خوب طبیعیه چون همون ارور رو اورجین میده برات

با فری گیت یه تست بزن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر