Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
همه استریمرا ریختن تو گیم، دیشب Shroud بگیر تا Doc و Chocotaco و همه تو گیم بودن :D همین الانم از فورتنایت بیشتر Viewer داره تو توییچ :D
Respawn هم گویا Titanfall 3 رو کلا بیخیال شده و تمرکز اصلیشو گذاشته رو این بازی:
Report: Respawn cancelled Titanfall 3 in favor of Apex Legends

انگار قضیه جدیه :D
Shroud حدود 18 ساعت از دیشب تا الان داشت یکله بازی رو استریم میکرد (بترکه فقط !) مث چی حال کرده باهاش ترکیب هیرو ها با گیمپلی کاد رسما ی چیز نابی رو بوجود اورده ! بازی هم به شدت پالیش شدست ! نه بتایی هیچ چیزی نداشته !!! واقعا جای تقدیر داره :| !!!

توی هشت ساعت هم هشت میلیون پلیر جمع کرده :|

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
من یکم بازی کردم و مجموعه‌ای از بهترین‌هاست واقعا. برای کسایی که دوستدارِ این سبکن بازی شاهکاره واقعا. روون تر از این نمیشد بشه حقیقتا!بازی به شدت سرعتی هست و بر خلاف بازیایی مثل فورتنایت و غیره سرعت بازی وحشتناک بالاست

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
نه بتایی هیچ چیزی نداشته !!! واقعا جای تقدیر داره :| !!!
بتای اختصاصی داشته واسه افرادی مثل خود شرود و داک! داک هم گفت خیلی از انتقاداتی که ما کردیم تو بازی اعمال شده! واقعا دمشون گرم معمولا پشم حساب میکنن نظرات افرادو!

• Like
Reactions: Ali Venom

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
همه استریمرا ریختن تو گیم، دیشب Shroud بگیر تا Doc و Chocotaco و همه تو گیم بودن :D همین الانم از فورتنایت بیشتر Viewer داره تو توییچ :D
Respawn هم گویا Titanfall 3 رو کلا بیخیال شده و تمرکز اصلیشو گذاشته رو این بازی:
Report: Respawn cancelled Titanfall 3 in favor of Apex Legends

انگار قضیه جدیه :D
هایپی که استریمرها ایجاد میکنن که کاملا چیز بیخود و پوچی هست و واسه هر بازی Battle Royale جدیدی تکرار میشه. :D دلیلش هم هزینه‌ای هست که کمپانیا به استریمرهای معروف میدن تا بازیو تو توییچ بکشن بالا. COD هم بتای بتل‌رویالش ۴۰۰ هزار نفر بیننده داشت و روزهای اول لانچ هم بالای ۲۵۰ هزار تا داشت. همین شرود هم ۲۴ ساعت استریمرش میکرد ولی الان جزو ۱۰ تا بازی اول توییچ هم بزور میشه با اینکه هنوزم تعداد بسیار بالایی بازیکن داره.
بازی به شدت سرعتی هست و بر خلاف بازیایی مثل فورتنایت و غیره سرعت بازی وحشتناک بالاست
تصحیح میکنم مانند بازی‌هایی مثل فورتنایت سرعت بازی وحشتناک بالاست. :D اصلا هدف بازی‌ پلیربیس فورتنایت بوده و گان‌پلی و همچنین گیم‌پلی مثل COD یا Pubg واقع‌گرایانه نیست.

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من امروز نصبیدم بازیو، فقط شما ها چجوری بازی میکنید؟ با وی پـی ان؟
Origin که خودش با DNS ـای ضد تحریم میشه پیچوند و راحت بالا میاد، سیوای بازی هم سینک میشه ولی وقتی مچ میکینگ میخواد بکنه ارور Cant connect to the ea servers میده.
راهی هست بدون وی پـی ان بازی کرد؟ چون یک دست باهاش رفتم پینگ جالب نبود.
هایپی که استریمرها ایجاد میکنن که کاملا چیز بیخود و پوچی هست و واسه هر بازی Battle Royale جدیدی تکرار میشه. :D دلیلش هم هزینه‌ای هست که کمپانیا به استریمرهای معروف میدن تا بازیو تو توییچ بکشن بالا. COD هم بتای بتل‌رویالش ۴۰۰ هزار نفر بیننده داشت و روزهای اول لانچ هم بالای ۲۵۰ هزار تا داشت. همین شرود هم ۲۴ ساعت استریمرش میکرد ولی الان جزو ۱۰ تا بازی اول توییچ هم بزور میشه با اینکه هنوزم تعداد بسیار بالایی بازیکن داره.

آره اما Shroud جوری که خودش ادعا میکرد میگفت هیچ وقت بخاطر پول هیچ بازیی رو پلی ندادم وگرنه الان باید مینشستم فورتنایت و پابجی موبایل پلی میدادم که کلی فالوور و سابسکرایب بگیرم :D
Blackout هم جوری که من نظراتو میخوندم اکثرا اوایل خیلی حال میکردن باهاش به یک ماه نکشیده خسته کننده شده.

آخرین ویرایش:

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
بازى سيستم آنچنان قوى نميخواد ولى نمى دونم چرا بازى كند اجرا ميشه و لگ داره:|:|:| cpu هم موقع بازى دماش يهو ميره بالا:|:|:| حتى تو پايين ترين حالت گرافيكى بازى بازم كنده:|:| كسى اين مشكلو داره؟؟؟:|:|

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
منم 1بار پلی دادم ولی با فیلتر شکن و پینگ افتضاح :| خوده کارکترم میرفت اینور اونور
کسی وی پی ان خوب سراغ داره که بشه بازی کرد و پینگ رو تغییر نده ؟ ( پولی هم باشه مهم نیست )
و اینکه بازی خیلی تار بود انگار render resolution بازی روی 60 یا 70 درصد باشه. کسی میدونه باید چیکار کرد ؟

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
بازى سيستم آنچنان قوى نميخواد ولى نمى دونم چرا بازى كند اجرا ميشه و لگ داره:|:|:| cpu هم موقع بازى دماش يهو ميره بالا:|:|:| حتى تو پايين ترين حالت گرافيكى بازى بازم كنده:|:| كسى اين مشكلو داره؟؟؟:|:|
این پستمو ببین:
آقا الان یه بازی رفتم، اول بازی که دراپ شدیم اسلوموشن میدویید کرکترم :| از پینگه؟! بعد یه مدت درست شد سرعتش!
بعد سیستم مورد نیاز بازی چیزی که تو خود سایت EA زده یعنی سیستم ضعیفی میخواد، بعد من رو رزولوشن 900پی تو پابجی و رینبو خیلی فریم و کیفیت بهتری میگیرم تا این بازی که کیفیتش پایین ترم هست سیستم مورد نیازشم کمتر! بخوام 60 فریم بگیرم رو 900پی کیفیت خیلی مسخره میشه! کسی نمیدونه مشکل از چیه؟
دمای CPU رو چک نکردم ولی نمیدونم چرا اینجوری بود :| بعد یه مدت درست شد :|
بازی با اینکه سیستم مورد نیازش پایینه ولی اپتیمایز نیست! من تو پابجی با اون وضعیت اپتیمایز بودنش رو 900پی فریم و کیفیت بهتری میگرفتم!
و اینکه بازی خیلی تار بود انگار render resolution بازی روی 60 یا 70 درصد باشه. کسی میدونه باید چیکار کرد ؟
آره واسه منم تاره رندر رزولوشن فک کنم پایینه خیلی :|

• Like
Reactions: omid_13

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
مشکل تار بودن من برای Adaptive resolution fps target بود، من فکر میکردم مثل render resolution توی بازی های دیگه باید زیادش کرد ولی مثل اینکه باید کمش کرد :D

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
مشکل تار بودن من برای Adaptive resolution fps target بود، من فکر میکردم مثل render resolution توی بازی های دیگه باید زیادش کرد ولی مثل اینکه باید کمش کرد :D
اون برای اوناییه که سیستم ضعیفی دارن، مثلا میذاری رو 60، گرافیک بازی رو جوری پایین میاره که تو بتونی 60 فریم رو بگیری! هرچی بالاتر بذاری کیفیت میاد پایین تر تا فریم مورد نظرتو بهت بده.

• Like
Reactions: omid_13

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
آقا فهمیدم راه حلو :D اگه مث من از لپ تاب گیمینگ استفاده میکنین بازی به صورت خودکار روی کارت آنبورد اجرا میشه برین بزارین رو کارت انویدیا حالشو ببرین :D
این پستمو ببین:

بازی با اینکه سیستم مورد نیازش پایینه ولی اپتیمایز نیست! من تو پابجی با اون وضعیت اپتیمایز بودنش رو 900پی فریم و کیفیت بهتری میگرفتم!

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
اگه کسی با vpn یا هرچیزه دیگه بازی میکنه یه کمکی بکنه
من الان چی بگیرم اکسپرس . نورد یا کریو یا ... ؟ از کجا بگیرم ؟ سایتی برای فروش سراغ دارید پ.خ کنید لطفا :)

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
این پستمو ببین:

اره منم پابجى رو اوكى بازى مى كنم ولى نمى دونم اين چرا اينجورى ميشه اصن اعصابم خورد شد:|:|:|
دو دست پلى دادم ولى فرقى نكرد باز اگه راه حلى پيدا كردى دمت گرم بگو دعات مى كنم:D

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
Shroud حدود 18 ساعت از دیشب تا الان داشت یکله بازی رو استریم میکرد (بترکه فقط !) مث چی حال کرده باهاش ترکیب هیرو ها با گیمپلی کاد رسما ی چیز نابی رو بوجود اورده ! بازی هم به شدت پالیش شدست ! نه بتایی هیچ چیزی نداشته !!! واقعا جای تقدیر داره :| !!!

توی هشت ساعت هم هشت میلیون پلیر جمع کرده :|
البته رو استریمش نوشته بود Apex partner چند ساعت اول، بعدش ورداشت فکر کنم
احتمالا پروموشن بوده
ولی خب بازی خوبه و همه استریمر ها فعلا جذبشن
ولی معلوم نیست تا کی اینطور باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر