AO4

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
بازی جدید تیم دریم فکتوری یک بازی پلتفورمر دوبعدی اکشن، تیراندازی و با قابلیت شبکه خواهد بود که در بخش داستانی شما با چهار شخصیت اصلی بازی خواهید کرد و در بخش مالتی پلیر و شبکه قادر خواهید بود از میان شخصیتهای مختلف از جمله ترمیناتور، رمبو، دکتر اختاپوس، ولوورین و… غیره و با قابلیت ساخت شخصیت مورد نظر بازی گروهی انجام دهید.این بازی در حال حاضر در روزهای اولیه ساخت انجین خود قرار دارد و بزودی اطلاعات و خبرهای دیگری از آن منتشر خواهد شد پوستری از این بازی در دست ساخت نیز منتشر شده که میتوانید در ادامه مشاهده نمایید

پوستر ارتش چهار نفره

majid1889

کاربر سایت
Jun 30, 2012
23
نام
مجید
بسیار عالی ...
پس با یک بازی ایرانی دیگه روبرو خواهیم بود
قراره سه بعدی باشه یا دو بعدی ؟
ضمنا ای کاش شخصیت ها رو هم خوتون می ساختید
موفق باشید

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
بسیار عالی ...
پس با یک بازی ایرانی دیگه روبرو خواهیم بود
قراره سه بعدی باشه یا دو بعدی ؟
ضمنا ای کاش شخصیت ها رو هم خوتون می ساختید
موفق باشید
عزیزم این بازی یه بازی دو بعدیه که فعلا داریم روی انجین ساختش کار میکنیم و در مورد شخصیتها هم همونطور که گفتم توی قسمت مالتی پلیرش شخصیتهای متنوعی داریم از تمام سربازها و جنگنده های سراسر دنیا این فقط برای تنوع شخصیتیه و خودتون هم توی بازی قادر خواهید بود شخصیت مورد نظرتون رو بسازید

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
این بازیو من یادمه ( اگه درست بگم)
چقدر پیشرفت کرده نسبت به قبل....
پ.ن :اگه یادت باشه من تو فوروم خدا بیامرزت هم عضو بودم:(

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
این بازیو من یادمه ( اگه درست بگم)
چقدر پیشرفت کرده نسبت به قبل....
پ.ن :اگه یادت باشه من تو فوروم خدا بیامرزت هم عضو بودم:(
این بازیو یادتونه...؟!!! چه جوری این بازی رو که ما کاملا جدید نوشتیم و بجز اعضای تیم ساخت کسی از اون خبر نداره و نداشته در ضمن بازی هنوز در مراحل اولیه ساخته انجینش به سر میبره و بجز گیم پلی و طراحی شخصیتها چیز دیگه ای ازش ساخته نشده

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
این بازیو یادتونه...؟!!! چه جوری این بازی رو که ما کاملا جدید نوشتیم و بجز اعضای تیم ساخت کسی از اون خبر نداره و نداشته در ضمن بازی هنوز در مراحل اولیه ساخته انجینش به سر میبره و بجز گیم پلی و طراحی شخصیتها چیز دیگه ای ازش ساخته نشده

یه بازی تو انجمنتون بود اسمش تو مایه های همین بود ، دو بعدی بود ، Multi هم داشت ( فکر کنم اسمش سرباز کوچولو بود)
فکر کردم همونه....

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
بیش از هزار شخصیت در بخش مولتی پلایر بازی ارتش چهار نفره
طرااحیهای اولیه ...( نمونه عکس سوم دارای افکت شده و طرح اصلی بازی نیست )
z.png

xx-bodyguard.png

Run.png

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
sdd.png

ساخت بازی ارتش چهار نفره که تاکنون در دست بررسی و جمع آوری اطلاعات و منابع بوده آغاز شد
بازی ارتش چهار نفره در سبک Run And Gun خواهد بود با این ویژگی که در تمامی بازی با ایجاد فضاها و حرکات فان شخصیتها. بازی را از بازیهایی در این سبک متمایز خواهد کرد
همچنین تیم دریم فکتوری قصد دارد سیستم مالتی پلایر یا تحت شبکه این بازی را بسیار گسترده و با مود شخصیت سازی و تعریف کلاس همراه سازد
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

خلاصه داستان :
پشنگ، ارژنگ، کامبوزیا و هوخشتره به میدان جنگ اعزام میشوند تا محموله ای میکروبی را که توسط دیکتاتور بزرگ و دانشمند دیوانه ای ساخته شده است را نابود کنند

آخرین ویرایش:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
پویان یه بازی دیگه هم داشتید تو این سبک میساختید اون چی شد ؟ کلا دو تا پروژه به جز این در دست تولید داشتید کنسل شدن ؟

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
پویان یه بازی دیگه هم داشتید تو این سبک میساختید اون چی شد ؟ کلا دو تا پروژه به جز این در دست تولید داشتید کنسل شدن ؟
تو این سبک..؟ فقط همین رو داشتیم البته شاید بخاطر تغییر نامش باشه چون قبلا این پروژه اسمش سربازان ایکس بود که الان به ارتش چهارنفره تغییر کرده در مورد پروژه های بعدیمون هم اطلاعات بعدا داده میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر