Anthem

Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Engine: Frostbite
Platforms: X1 PS4 PC
Genre: Action-RPG
Release Date: February 22, 2018

در E3 امسال از IP جدید BioWare که پیش از این با نام Project Dylan شناخته می شد، پرده برداری شد. بازیکنان به عنوان Freelancer در دنیایی مشترک با سایر بازیکنان به مبارزه و اکتشاف خواهند پرداخت. کلاس ها در این عنوان بر اساس لباسی هایی (که با نام Javelin شناخته مبشود.) طبقه بندی میشود. هر جاولین دارای قابلیت های منحصر به فرد می باشد و بازیکنان قادر به تعویض جاولین در هز زمانی از بازی خواهند بود. در هنگام لانچ بازی شامل 4 کلاس زیر می باشد.

Ranger

کلاس پیش فرض بازی بوده و دارای پارامتر های مناسبی در ضمینه ی کامبت، تحرک و دفاع می باشد.

Colossus

نسبت به کلاس های دیگر کند تر بوده اما در عوض دارای دفاع بسیار خوب بوده و شعاع حرکات عالی دارد.

Storm

این کلاس معادل معادل کلاس های دارای جادو در بازی های مشابه می باشد. دارای توانایی های مختلف المانی می باشد.

Interceptor

دفاع و قدرت پایین تر این کلاس به واسطه ی سرعت بالا و چابکی جبران می شود.

جاولین ها دارای قابلیت شخصی سازی بسیار عمیق بوده و تمام المان های آن ها از قبیل رنگ، توانایی ها و ... قابل تغییر می باشد.

آخرین ویرایش:

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
سلام به همه ... آقا تر خدا یکی به داد ما برسه من anthem را برای ps4 خریدم به سرور وصل نمیشه یکی از بچه ها گفت باید puls داشته باشی یک 14 روزه خریدم که ببینم وصل میشه یا نه اینترنتم هم سرعتش بد نیست ولی اصلا وصل نمیشه اعصابمون را خورد کرده .... اگر کسی می تونه راهنمایی کنه چه کار کنم ... dns را هم تغییر دادم هر چی بود تو دنیا dnView attachment 137866s زدم نشد . .. دیگه نمی دونم چی کار کنم
از این ارورها از همون اوایل میداد، خیلی وقت ها هم میندازه بیرون از بازی

مشکل هم فقط برای ما نیست، خارجی ها هم از این مشکلات دارن، کلا سروراش بگیر نگیر داره

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
530
نام
Mehrdad
درود کسی جدیدا بازی کرده ! سرور هاش مشکب داره یا نه !!
به طور کلی ea دیگه این بازی رو پشتیبانی نمی کنه و فقط سرورها رو به طوری در روزهای اولیه عرضه وجود داشتند قراره سرپا نگه داره
در نتیجه تمام مشکلات همچنان باقی هستند و قرار هم نیست اصلاح بشند
پولتونو برای خرید این بازی دور نریزید

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
درود کسی جدیدا بازی کرده ! سرور هاش مشکب داره یا نه !!
من رو جفت پلتفرم ها امتحان کردم.
رو xbox بهتر جواب میده سرورهاش.
من تا 3 ساعت هم بازی کردم رو xbox بدون قطع شدن از سرور.
ولی رو ps هر 40 دقیقه حدودی قطعی داره.

ارزش بازی داره در کل منتها اگه به قیمت مناسب تهیه کتید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر