Anthem | PC

o3gf_box_art.jpg

Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Genre: Action, Adventure, Role Playing, Shooter
Release Date: February 22, 2019
Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE
اطلاعات کلی بازی:
  • توی بازی emote هم هست
  • شما اول با Ranger شروع میکنید و به مرور و با انجام ماموریت ها بقیه Javelins رو هم به دست میارید.
  • سیستم Revive توی بازی هست. اگه خون تون کم بشه باید با چیزایی که بر میدارید، حودتون رو خوب کنید و خبری از بازیابی یا همون regeneration نیست.
  • تا الان هیچ برنامه ای برای PVP نیست. یکی از دلایل هم نگرانی بابت بالانس و مشکلات پیرامون اش هست.
  • لوت هایی که دراپ میشن بر اساس خلبان و Javelins شماست.
  • بازی سیستم Match making داره. بعضی از مراحل حتما باید 4 نفره باشید.
  • تغییرات ظاهری توی Javelins فقط به رنگ ختم نمیشه.
  • میتونید با یه کاراکتر چندین Javelins داشته باشید، برای تغییر دادن بین Javelins هم یا باید به پایگاه اصلی ( Strider ) یا Fort tarsis برید.
  • لوت برای شما و دوستاتون جداست. کسی نمیتونه لوت دیگران رو برداره. بخش اعظم لوت ها هم توی بازی دراپ میشن و قابل خرید از Vendor نیستن.
  • خلبان یه لول بندی و پرک هایی داره که میتونه بر روی Javelins قرار بگیره. یعنی با تغییر Javelins ، شما از صفر شروع نمیکنید.
  • سیستم کرفت توی بازی وجود داره که بعدا رونمایی میشه.
  • در طول بازی میتونید داستان رو با انتخاب هایی که انجام میدید، تغییر بدین. در مسیر داستان بازی به کاراکتر های مهمی برمیخورید و میتونید روابط خودتون رو باهاشون تغییر بدین.
  • نمیتونید برای همیشه پرواز کنید. به خاطر تولید گرمای جت پک نیاز دارید که سردش کنید. با آپگرید کردن خلبان تون میتونید بیشتر پرواز کنید.
  • توی هاب بازی به صورت اول شخص میشه.
  • نمیتونید با یه Javelins از تمامی اسلحه های بازی استفاده کنید.
  • تمامی شخصی سازی های Javelins رو میتونید با بازی کردن به دست بیارید.l
  • سرور بازی از نوع Dedicated Servers هست و برای بازی کردن همیشه باید آنلاین باشید.
  • کاراکترتون حرف میزنه و لال نیست.
  • اگه با دوستاتون بازی میکنید ، مجبور نیستید که Javelins رو تغییر بدین. مثلا همتون میتونید Ranger باشید.
  • dungeon و raid هم توی بازی هست.
  • محتوای بازی فقط به روز لانچ ختم نمیشه و بعد از ریلیز هم محتوای اضافه تری براش در نظر گرفته شده.
  • تا الان که این مطلب رو مینویسم ، بازی برای پیش خرید اماده است و اصلا Season pass نداره. تایید شده که محتوای بعد از لانچ مجانی هست.
- تفاوت نسخه های بازی:

edor_an.jpg

- سیستم مورد نیاز

bu1a_screenshot-www.ea.com-2019.01.08-09-56-51.png

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
فکر کنم دنیای گیم به سمت آنلاین داره می رود . امسال حتی کالاف هم تغییر رویه داد . فقط فکر کنم سونی کبیر مود افلاین و داستانی بتونه زنده نگه داره

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
خب دوستان تصمیم گرفت که بدلیل کمبود وقت تاپیک واگذار کنم.
از قبل هم با پوریا @Fifa 10 عزیز هماهنگ کرده بودم که اگه نرسیدم تاپیک برا ایشون هست.
ایشالله از این به بعد تاپیک اونجور که لایقش هست بروز بشه، دوستان هم من حلال کنن که نتونستم تا حالا اونجور که لایق بازی هست تاپیک بروز نگه دارم.
@armin_shadow آرمین جان لطفا جاده را هموار کن:D

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
سه تا خبر که یکیش مربوط به دو سه روز پیش هست:
- دموی بازی 1 Feb برای تمامی پلتفرم ها فقط برای کسانی که پیش خرید کردن یا EA Access دارن، ریلیز میشه.
- هر موقع که با یه NPC صحبت میکنید، قابلیت انتخاب بین دو تا دیالوگ را دارید. یه جورایی شبیه Mass Effect
- قابلیت اشتراک گذاری لوت بین پلیر ها در روز لانچ وجود نخواهد داشت. ممکنه که بعدا اضافه بشه و فعلا فکر میکنن که باعث به هم خوردن بالانس بازی میشه.

این هم چند تا اسکرین شات جدید

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
Mark Darrah تهیه کننده ی بازی که به شدت در توییتر فعال هست دو تا سوال مهم رو جواب داده:
- در حال حاضر پروسه ی اضافه کردن NVIDIA RTX/DLSS برای این بازی شروع شده ولی معلوم نیست که حتما نهایی بشه. نکته ی جالب اینه که هم Anthem و هم BFV هر دو از موتور Frostbite استفاده میکنند و BFV در حال حاضر این تکنولوژی رو داره.
- روز لانچ بازی خبری از Hub نیست که بتونید بقیه پلیر ها رو ببینید (مثل Division یا Destiny).

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
توی Paris game week یه لایو استریم از بازی گذاشتن و گیم پلی جدید رو از بازی نشون دادن. بزرگترین نکته منفی بازی، گرافیک بود که به نظرم خیلی دانگرید شده. البته نباید زود قضاوت کرد و باید تا نسخه ی Demo صبر کرد. شخصا از سبک و گیم پلی اش خوشم اومد. از گیم پلی یکی دیگه از کاراکتر ها رونمای شد. Storm. اگه نمیدونید کدوم رو میگم اینم عکسش

800px-Storm-class-javelin.png

- میتونه پرواز کنه. قابلیت تلپورت دارید ولی نمیتونید پشت سر هم ازش استفاده کنید. Cooldown داره. هم میتونید از اسلحه و هم قدرت های الکتریکی استفاده میکنید. با کشتن و گذشت زمان Ultimate Ability شارژ میشه و میتونید ازش استفاده کنید. توی Storm یک حباب پر قدرت الکتریکی هست که قدرت انفجار بالایی داره.

لینک کامل ویدیو برای دیدن. اگه دوس داشتید.

Annotation.png

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
Anthem closed Alpha sign up
https://ea.arcsivr.com/Portal/EA-CTE/Default

گفتن بهتره با این سیستم بازی کنید:
  • PROCESSOR: Intel Core i5 3570 or AMD FX-6350.
  • MEMORY: 8 GB RAM.
  • VIDEO CARD: NVIDIA GTX 970 4GB, AMD R9 390 8GB.
  • HARD DRIVE: At least 60 GB of free space.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
تونستم یه چند ساعتی پلی بدم. مکانیک و گیم پلی خوبی داره. شوتینگ اش هم دوس داشتم. پرواز کردن اش که عالیه. اینکه مراحل اش جذاب باشن رو واقعا نمیدونم. در کل به نظر بازی قشنگی میاد. امیدوارم با سر نخوره زمین.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
تونستم یه چند ساعتی پلی بدم. مکانیک و گیم پلی خوبی داره. شوتینگ اش هم دوس داشتم. پرواز کردن اش که عالیه. اینکه مراحل اش جذاب باشن رو واقعا نمیدونم. در کل به نظر بازی قشنگی میاد. امیدوارم با سر نخوره زمین.
با کنترلر بازی کردی یا موس و کیبورد؟
پروازش برای من سرطان بود :D باید عادت کنم، ولی در کل خیلی مانورهای خوبی می شه داد و از این لحاظ عالیه!
فقط خیلی تایم های کوتاهی برای باز شدن سرور در نظر گرفتن نامردها، این چه کاری بود دیگه!
از لحاظ پرفرمنس هم جالب نبود که خوب طبیعی هست فعلا، ولی فوق العاده محیط قشنگ و با جزییات کار شده. شوتینگ بازی خوبه به نظرم ولی خیلی حس خفنی نداره و بیشتر تمرکز روی Ability و Skill هست انگار. مرحله خاصی هم نمیده، می شه گفت 2تا که جفتشون فرمول تکراری رو دارن و امیدوارم روند کلا این نباشه!
اما سینماتیک ها خیلی خوب کار شدن و Actingها تا اینجا خیلی خوب بوده، کارکتر بازی با بِیس گفتگوی زیادی داره و جالبه و همین که شخصیت صامت نیست خودش برای من امتیاز بزرگی هست. یه مورد دیگه که داره لودینگ وسط مراحل هست که یکم توی ذوق می زنه.

در کل زیاد تجربه نکردم که بشه همه سیستم هارو حداقل یک نگاهی کرد، به جز طراحی مراحل بقیه موارد توی این مدت کوتاه برام مثبت بوده.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
پروازش برای من سرطان بود :D باید عادت کنم، ولی در کل خیلی مانورهای خوبی می شه داد و از این لحاظ عالیه!
فقط خیلی تایم های کوتاهی برای باز شدن سرور در نظر گرفتن نامردها، این چه کاری بود دیگه!
از لحاظ پرفرمنس هم جالب نبود که خوب طبیعی هست فعلا، ولی فوق العاده محیط قشنگ و با جزییات کار شده. شوتینگ بازی خوبه به نظرم ولی خیلی حس خفنی نداره و بیشتر تمرکز روی Ability و Skill هست انگار. مرحله خاصی هم نمیده، می شه گفت 2تا که جفتشون فرمول تکراری رو دارن و امیدوارم روند کلا این نباشه!
اما سینماتیک ها خیلی خوب کار شدن و Actingها تا اینجا خیلی خوب بوده، کارکتر بازی با بِیس گفتگوی زیادی داره و جالبه و همین که شخصیت صامت نیست خودش برای من امتیاز بزرگی هست. یه مورد دیگه که داره لودینگ وسط مراحل هست که یکم توی ذوق می زنه.

در کل زیاد تجربه نکردم که بشه همه سیستم هارو حداقل یک نگاهی کرد، به جز طراحی مراحل بقیه موارد توی این مدت کوتاه برام مثبت بوده.
بازي خيلي دانگريد شده ؟ :(

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
نه از اون لحاظ مشکلی نداره! فقط افت فریم شدید هست که فکر کنم به خاطر آلفا بودن باشه، وگرنه از لحاظ ظاهری خیلی خوب هست بازی

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
من این نمایش از آلفا کامل دیدم :
watch?v=GyAAQ7HQQdw
این فقط منم یا شما هم چنین حسی از بازی میگیرید؟
من هرچی بیشتر ازش نمایش میبینم کمتر بهش امیدوار میشم، بنظرم خیلی خسته کننده بنظر میرسه.
مگر اینکه داستان خیلی خوبی داشته باشه که بکشه منو با خودش، وگرنه بنظر من بازی متوسطی هست.
مس افکت و الان Anthem کاری میکنن با آدم که به دراگون ایج بعدی هم هیچ امیدی ندارم.
با همه اینها امیدوارم که بازی در نهایت خوب از آب در بیاد.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
آخه این نحوه آلفا برگزار کردن رو از کی یاد گرفتن؟! توی 2 روز مجموعا می شه 12 ساعت بازی کرد، اونم توی 4 بخش 3 ساعته!
این چه مدلی هست آخه!

• Like
Reactions: cloud _ strife

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه

با ماوس و کیبورد که تقریبا نمی‌شه بازی کرد! باز حرکات و مانورهای هوایی را می‌شه یک مقدار بهش عادت کرد، ولی اون بخشی که باید زیر آب می‌رفتی، یکی از بزرگترین چالش‌های دنیایِ گیمه! همه سر این موضوع بهشون اعتراض کردند، احتمالا درستش می‌کنند.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اما در مورد خود بازی:
من بازی را رویِ نرمال انجام دادم و خوب، واقعا سخته. من با چهار نفر مرحله اصلی اول را انجام دادم و واقعا سخت بود. احتمال زیاد سختی بازی با توجه به تعداد نفرات کم و زیاد می‌شه. این قابلیت هم توی بازی وجود داره که داستان اصلی و گشت گذار تویِ محیط را به صورت Solo انجام داد. از این بابت مشکلی وجود نداره.
باید یک دستی رویِ شروع بازی که حکم معرفی را داره بکشند، به خصوص توی روایت داستان. داستان خیلی بهت در مورد اینکه چرا با چنین دنیایی سروکار داریم، اطلاعاتی به صورت مستقیم نمی‌ده. تقریبا همه جزئیات را باید از codex بازی خواند. این طبیعی هست که همه جزئیات را گفته نشه، اما اینکه هیچ چیزی هم گفته نشه، اصلا طبیعی نیست. مثلا توی شروع بازی دراگون ایج، اگه کلاسی که انتخاب کردید mage باشه، به طور خلاصه در موردِ lyrium توضیح داده می‌شه و جزئیات بیشتر را می‌تونید توی codex بازی بخونید. اما اینجا همچین خبری نیست. در کل نحوه روایت داستان را چندان نپسندیدم. توی یکی دو ساعت اول بازی، پلات داستان و روایتی که ازش می‌شه، نمی‌تونه مخاطب رو درگیر بکنه.
گیم‌پلی بازی مطابق انتظار خوب بود. از این بابت مشکلی نداره. تنظیمات گرافیکی بازی را رویِ low فیکس گذاشته بودند، ولی طراحی هنری بازی خیلی خوبه، به خصوص وقتی که شب واردِ fort tarsis می‌شید. مکالمه‌هایی که بین شما و cypher (حکم پشتیبان شما تویِ هر سفر را داره) صورت می‌گیره، نگارش خوب و جالبی داره. خسته‌تان نمی‌کنه و طنز خوبی هم داره.
توی شروع بازی امکان انتخاب مرد یا زن بودن کاراکتر به شما داده می‌شه. چهره کاراکتر را هم می‌شه از بین یکسری گزینه از پیش طراحی‌شده انتخاب کرد. من ندیدم قابلیت ادیت بیشتر از این وجود داشته باشه.
اگه قراره Fort Tarsis خیلی بزرگ باشه، سرعت حرکت کاراکتر توی همچین محیط بزرگی، خیلی پایین هست. باید گزینه‌‌ی sprint را توی حالت اول شخص هم اضافه کنند.
در کل من انتظارم باتوجه به نمایش‌ها بیشتر بود و در حال حاضر، بیشتر از اینکه امیدوار باشم، نگران بازی‌ام.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا

پرواز کردن رو با کنترلر تست کردم. تقریبا با موس و کیبورد غیر ممکنه مخصوصا زیر آب ولی درستش میکنن. کنترل پرواز حتما باید روی Invert باشه. یعنی باید Enable باشه. میدونم مسخره است ولی این برعکسه. در مورد Skill هم بیشتر یه شوخی هست. به نظرم توی این لول و درجه سختی اکثر Skill های Pilot واقعا بی استفاده است. من 3 تا پوینت داشتم نمیدونستم روی چی بزارم. شاید باید روی Ammo میزاشتم.
اگه با نمایش 2017 میخوای مقایسه کنی، بله، به نظرم دانگرید شده ولی افتضاح نشده.

در کل من از بازی اصلا بدم نیومده. اگه شرایط محیا باشه میخرمش. باید منتظر نقدهای بازی بعد از دمو باشم.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
پرواز کردن رو با کنترلر تست کردم. تقریبا با موس و کیبورد غیر ممکنه مخصوصا زیر آب ولی درستش میکنن. کنترل پرواز حتما باید روی Invert باشه. یعنی باید Enable باشه. میدونم مسخره است ولی این برعکسه. در مورد Skill هم بیشتر یه شوخی هست. به نظرم توی این لول و درجه سختی اکثر Skill های Pilot واقعا بی استفاده است. من 3 تا پوینت داشتم نمیدونستم روی چی بزارم. شاید باید روی Ammo میزاشتم.

اگه با نمایش 2017 میخوای مقایسه کنی، بله، به نظرم دانگرید شده ولی افتضاح نشده.

در کل من از بازی اصلا بدم نیومده. اگه شرایط محیا باشه میخرمش. باید منتظر نقدهای بازی بعد از دمو باشم.
معمولا روی Invert قرار می دن توی PC، مثلا کنترل هواپیما توی BF هم همینه، ولی در کل خیلی ناجور بود و با Invert کردن هم حل نمی شد، زیر آب که دیگه نگم اصلا ...
Skillهای Pilot واقعا چیز جالبی نبود، اما برای Javelin ها فکر کنم اوضاع فرق کنه! بازم باید دید.

دانگرید هم به نظر من آنچنان نیست، هنوز تا ریلیز نهایی زمان هست و ممکنه به خاطر پایدار موندن این نسخه از یک سری افکت ها زده باشن، اما در کل خیلی خوبه

• Like
Reactions: -Poormaz-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر