Anthem | PC

o3gf_box_art.jpg

Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Genre: Action, Adventure, Role Playing, Shooter
Release Date: February 22, 2019
Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE
اطلاعات کلی بازی:
  • توی بازی emote هم هست
  • شما اول با Ranger شروع میکنید و به مرور و با انجام ماموریت ها بقیه Javelins رو هم به دست میارید.
  • سیستم Revive توی بازی هست. اگه خون تون کم بشه باید با چیزایی که بر میدارید، حودتون رو خوب کنید و خبری از بازیابی یا همون regeneration نیست.
  • تا الان هیچ برنامه ای برای PVP نیست. یکی از دلایل هم نگرانی بابت بالانس و مشکلات پیرامون اش هست.
  • لوت هایی که دراپ میشن بر اساس خلبان و Javelins شماست.
  • بازی سیستم Match making داره. بعضی از مراحل حتما باید 4 نفره باشید.
  • تغییرات ظاهری توی Javelins فقط به رنگ ختم نمیشه.
  • میتونید با یه کاراکتر چندین Javelins داشته باشید، برای تغییر دادن بین Javelins هم یا باید به پایگاه اصلی ( Strider ) یا Fort tarsis برید.
  • لوت برای شما و دوستاتون جداست. کسی نمیتونه لوت دیگران رو برداره. بخش اعظم لوت ها هم توی بازی دراپ میشن و قابل خرید از Vendor نیستن.
  • خلبان یه لول بندی و پرک هایی داره که میتونه بر روی Javelins قرار بگیره. یعنی با تغییر Javelins ، شما از صفر شروع نمیکنید.
  • سیستم کرفت توی بازی وجود داره که بعدا رونمایی میشه.
  • در طول بازی میتونید داستان رو با انتخاب هایی که انجام میدید، تغییر بدین. در مسیر داستان بازی به کاراکتر های مهمی برمیخورید و میتونید روابط خودتون رو باهاشون تغییر بدین.
  • نمیتونید برای همیشه پرواز کنید. به خاطر تولید گرمای جت پک نیاز دارید که سردش کنید. با آپگرید کردن خلبان تون میتونید بیشتر پرواز کنید.
  • توی هاب بازی به صورت اول شخص میشه.
  • نمیتونید با یه Javelins از تمامی اسلحه های بازی استفاده کنید.
  • تمامی شخصی سازی های Javelins رو میتونید با بازی کردن به دست بیارید.l
  • سرور بازی از نوع Dedicated Servers هست و برای بازی کردن همیشه باید آنلاین باشید.
  • کاراکترتون حرف میزنه و لال نیست.
  • اگه با دوستاتون بازی میکنید ، مجبور نیستید که Javelins رو تغییر بدین. مثلا همتون میتونید Ranger باشید.
  • dungeon و raid هم توی بازی هست.
  • محتوای بازی فقط به روز لانچ ختم نمیشه و بعد از ریلیز هم محتوای اضافه تری براش در نظر گرفته شده.
  • تا الان که این مطلب رو مینویسم ، بازی برای پیش خرید اماده است و اصلا Season pass نداره. تایید شده که محتوای بعد از لانچ مجانی هست.
- تفاوت نسخه های بازی:

edor_an.jpg

- سیستم مورد نیاز

bu1a_screenshot-www.ea.com-2019.01.08-09-56-51.png

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
بحث anthem نیست، پستها رو درست خوندی شما؟
حرف اینه که تو بازی مولتی پلیر مگه میشه یک سری FPS 30 باشن و یکسری 60؟!
استودیو خودش رو میکشه که اسلحه ها و شخصیت ها بالانس باشن، بعد بیاد یکسری رو اولویت قرار بده!
مسلم که اونهائی که FPS 60 دارن دست بالا رو دارن تو PVP و ...
وگرنه تو بخش سینگل پلیر این مسئله هیچ اشکالی نداره.
=================
آقایون اینجا تاپیک PC هست، ما هم قرار جفتش رو 60 فریم بازی کنیم،ما اصلا نمیدونیم محدودیت FPS یعنی چی؟!
این بحت ها رو ببرید تو بخش کنسولی
:D
شما از کجای حرفای من فکر کردید که نخونده جواب شما رو دادم؟ پست من رو درست نخوندید. اگه از anthem حرفی زدم برای مثال بود و خواستم حداقل زیاد خارج از تاپیک حرف نزده باشم (ولی شدم:D). ولی حرف من هم کلی بود. بازم میگم وقتی میگن بیاین سمت X1X و کیفیت رو تجربه کنید و این همه تبلیغات میکنن اصلا عاقلانه نیست که به مشکلاتی که شاید بوجود بیاره یا به قول شما PVP، فکر نکرده باشن و تمام جوانب رو در نظر نگرفته باشن. نمیدونم شاید مثلا PVP با 30 فریم و سینگل و PVE هم 60. انجام اینکار هم اصلا سخت نیست. الان هم اعلام کردن که Destiny 2 حتی روی X1X هم 30 فریم. شاید به همین دلایلی که شما میگید (PVP و..)

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
بحث anthem نیست، پستها رو درست خوندی شما؟
حرف اینه که تو بازی مولتی پلیر مگه میشه یک سری FPS 30 باشن و یکسری 60؟!
استودیو خودش رو میکشه که اسلحه ها و شخصیت ها بالانس باشن، بعد بیاد یکسری رو اولویت قرار بده!
مسلم که اونهائی که FPS 60 دارن دست بالا رو دارن تو PVP و ...
وگرنه تو بخش سینگل پلیر این مسئله هیچ اشکالی نداره.
=================
آقایون اینجا تاپیک PC هست، ما هم قرار جفتش رو 60 فریم بازی کنیم،ما اصلا نمیدونیم محدودیت FPS یعنی چی؟!
این بحت ها رو ببرید تو بخش کنسولی
:D

میگم بالانس بهم می‌خوره پچ بده؟

عزیزان دقیقا بالانسِ چی بهم میخوره ؟

مثل اینه که من با ی سیستم ذغالی دارم Anthem بازی میکنم very low و سیستمم بیشتر از 30 فریم جوابگو نیست ( مثلا کنسول xone )
شما سیستم خوب داری و 60 فریم 4k میزنی ( کنسول one x ) هر جفتمون هم به یک سرور جوین میدیم یا تو یک لابی هستیم .
پس در نتیجه سرور باید به من بگه شمایی که 30 فریمی حق نداری بیای تو این سرور این برای 60 فریمی هاست شما داری بالانس رو بهم میزنی با اون کنسولت برو سریع ارتقاء بده بعد بیا :)) یا نه شما اشتباه کردی کنسولی خریدی که 60 فریم بهت میده برو از تو آپشنش فریم رو قفل کن یا دانگرید کن به کنسول xone !!!!!؟؟ چه بالانسی بهم می خوره ؟؟؟
بازی داره مستقل روی دو تا سیستم مستقل با سخت افزار متفاوت روی ی سرور انجام میشه و هر پلیر با توجه به پینگ تایمش روی سرور بالانس میشه نه رزولوشن و فریم اجرای بازیش ! فریم و کیفیت اجرایی ربطی به سرور و بالانس به این مفهوم نداره .

برای pvp یا هر شکلی از مولتی پلیر فقط پینگ تعیین کنندس کار بالانس این پینگ ها رو سرور انجام میده و هر پلیر بسته به سخت افزاری که استفاده میکنه روی سیستم یا کنسول خودش مقدار بیشتر یا کمتری گرافیک بصری و نرخ فریم رو تجربه می کنه . پس معنی و مفهوم پینگ چی میشه این وسط ؟؟؟
من با 30 فریم با پینگ 30 و شما با 120 فریم با پینگ 300 داریم pvp میزنیم ( فرضا دیویژن ) بنده با همون 30 فریمی که دارم بازی میکنم در کسری از ثانیه شما رو هدشات می کنم ببینم شما با 120 فریم میتونی جا خالی بدی ؟؟؟ :)) :D

کنسول هم همینه یکی xone داره با 30 فریم ( روی مانیتور خودش 30 فریم رو میبینه و حس می کنه ) یکی هم one x داره 60 فریم 4k ( باز هم روی تی وی خودش این 60 فریم رو حس میکنه ) حالا این دوتا روی ی سرور هر کدوم با پینگ تایمی که دارن وارد میشن ! این حرفا رو نزنید یعنی چی بالانس بهم میخوره ؟؟ اگه این اتفاق بیفته بنابراین بازی باید برای هر کنسول xone و one x سرورهای جداگانه درست کنه که نه صرفه اقتصادی داره و نه عملی چون به هر حال میخوان که دارندگان هر دو کنسول توانایی join شدن و بازی کردن با هم رو داشته باشن و باز هم این بهم خوردن بالانس مفهومی نداره . بازی در واقع به صورت local روی کنسول شما اجرا میشه و کیفیت اجرایی بازی روی کنسول یا pc شما به هیچ صورت به سرور انتقال پیدا نمی کنه در اینصورت شما به نت 10 مگابیت dedicate یا بیشتر برای انتقال این حجم داده نیاز داری ! اگر اینطور بود که از ابتدا من و شما اینجا باید بازی انلاین رو چه روی کنسول چه pc با این سرعتهای فضایی که داریم ، از مدتها پیش فراموش میکردیم .

از نظر اقتصادی هم بهش نگاه کنیم شاید همه توانایی خرید one x رو نداشته باشن و فعلا کنسول قدیمی رو دارن ! پس بگیم همه باید one x بخرن یا همه باید xone داشته باشن تا بالانس بهم نخوره ؟؟

فقط در صورت وجود سرورهای متفاوته که می تونه بالانس رو بهم بزنه اون هم کاملا از طرف پلیر قابل انتخابه
مگر bf4 نبود ؟ هم سرور معمولی داشت هم سرورهای 60hz هرکی هر کدوم رو میخواست انتخاب میکرد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: -Poormaz-

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,074
نام
مــاکــان
خدایا خودت به من صبر بده.
رضا تو واقعا آنلاین بازی کردی تا حالا؟
از تو دیگه تعجب میکنم، الان بین کسی که 60 فریم بازی میکنه یا کسی که فریم 30 داره تفاوتی نیست؟
اصلا Input lag رو نادیده گرفتی، دفعه اولم هست که از PC گیمری میشنوم 30 با 60 فریم فرقی نداره!
اگر اطلاعات تو این زمینه تو اون حد نیست ، حداقل یک سرچ 2 دقیقه ای بزنید، ببینید چقدر تفاوت هست.
در ضمن هیچوقت کمپانیهای کنسول ساز رو با جامعه PC گیمر مقایسه نکنید،درسته که ما تو یک سرور که بازی میکنیم ممکن طرف با FPS 20 هم بیاد با ما بازی کنه که این مشکل خودش هست، اما سونی/مایکرو این قول رو دادن که تفاوت X1/PS4 با X/Pro فقط تو مرحله Visual میمونه و از لحاظ Performance (که تفاوت ساختاری مخصوصا تو مولتی پلیر ایجاد کنه) هیچ برتری نسبت به نسخه های معمولی ندارن.
برای بار آخر میگم 60 فریم نسبت به 30 فریم کاملا تو بخش مولتی پلیر کاملا، الزاما، واقعا، برتری داره، اگه کسی فکر میکنه نداره، لطفا نظرش رو برا خودش نگه داره، حقیقت چیز دیگه ای هست.
دیگه آدم رو به چه کارهائی وا میدارید، که روی بدیهیجات هم باید بحث کنیم.
هیچ جای متن رو هم نقل قول نکردم، چون تیکه تیکه اون متن رو که میخونم کاملا مشخصه که اطلاعات تو این زمنیه خیلی کمه.
خواهشا یک سرچ ساده بزنید، دیگران رو هم با دادن اطلاعات اشتباه گمراه نکنید.
====================
الان 3-2 بار دارم خواهش میکنم، لطفا این بحث خنده دار که هیچ ربطی به تاپیک نداره، اصلا ربطی به این بخش نداره رو تموم کنید!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خوب استارتر محترم چندین بار گفت که این بحث مربوط به بخش کنسولی هست و ربطی به PC نداره، اما گویا توجه نمی کنن دوستان!
پستی در این مورد از این به بعد ارسال بشه، سریعا پاک می شه و در صورت تکرار هم دسترسی از این تاپیک قطع می شه!

لطفا همکاری کنید. تشکر

• Like
Reactions: m.d.makan

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
اینطور که معلومه خبری از PVP نیست. توی IGN هم گفتن که بعد از لانچ براش محتوا عرضه میشه. به نظر خودم PVE خوب و قابل احترامی هست. اگه قیمت دلار اینقدر فضایی نبود به خریدش اونم توی روز اول فکر میکردم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,074
نام
مــاکــان
اینطور که معلومه خبری از PVP نیست. توی IGN هم گفتن که بعد از لانچ براش محتوا عرضه میشه. به نظر خودم PVE خوب و قابل احترامی هست. اگه قیمت دلار اینقدر فضایی نبود به خریدش اونم توی روز اول فکر میکردم.
آره بازی خیلی با کیفیتی هست، اما خب اونجوری که فکر میکردیم به هیچ عنوان در اندازه های Destiny نیست.
COOP PVE ، باید ریلیز بشه ببینیم چقدر میتونه موفق باشه.
البته همونطوری که فکر میکردیم یک بازی خیلی جمع و جورتر و فوق العاده با کیفیت هست.
من داشتم کنفرانس 360p میدیدم، بس که گرافیک و جزئیات فنی گیم پلی بالا بود باورم نمیشد.
==========
خب دیگه وقت آپدیت رسیده، بریم یک دستی به پست اول بکشیم.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
آره بازی خیلی با کیفیتی هست، اما خب اونجوری که فکر میکردیم به هیچ عنوان در اندازه های Destiny نیست.
COOP PVE ، باید ریلیز بشه ببینیم چقدر میتونه موفق باشه.
البته همونطوری که فکر میکردیم یک بازی خیلی جمع و جورتر و فوق العاده با کیفیت هست.
من داشتم کنفرانس 360p میدیدم، بس که گرافیک و جزئیات فنی گیم پلی بالا بود باورم نمیشد.
==========
خب دیگه وقت آپدیت رسیده، بریم یک دستی به پست اول بکشیم.
چیزای زیادی نشون ندادن ولی به نظرم بخش PVE این بازی از Destiny خیلی خیلی بهتره. داستان اش و محیط و اتمسفر اش واقعا خوب کار شده. تنها ضعف اش نداشتن PVP هست که البته دلایل خودشون رو اوردن. بالانس و ... هر کسی که دمو 15 دقیقه رو بازی کرده بود فقط تعریف و تمجید میکرد. از کنترل Javelin و اسلحه ها و آپگرید هاش و مخصوصا فریم مناسب اش روی PC راضی بودن.

• Like
Reactions: Natural Killer

Jugbix

کاربر سایت
May 2, 2017
40
مثل اینکه Mark Darrah در توئیتر اعلام کرده بازی Always Online هست و چه برای حالت Solo و چه Co-op باید به اینترنت متصل باشید...! (البته که خبر قابل انتظاری بود.)

• Like
Reactions: msf

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
Mark Darrah رو که میشناسید؟ توی توییتر اطلاعات مهمی از بازی رو به صورت پرسش و پاسخ مطرح کرده که منم تیتروار براتون میزارم:
  • توی بازی emote هم هست
  • شما اول با Ranger شروع میکنید و به مرور و با انجام ماموریت ها بقیه Javelins رو هم به دست میارید.
  • سیستم Revive توی بازی هست. اگه خون تون کم بشه باید با چیزایی که بر میدارید، حودتون رو خوب کنید و خبری از بازیابی یا همون regeneration نیست.
  • تا الان هیچ برنامه ای برای PVP نیست. یکی از دلایل هم نگرانی بابت بالانس و مشکلات پیرامون اش هست.
  • لوت هایی که دراپ میشن بر اساس خلبان و Javelins شماست.
  • بازی سیستم Match making داره. بعضی از مراحل حتما باید 4 نفره باشید.
  • تغییرات ظاهری توی Javelins فقط به رنگ ختم نمیشه.
  • میتونید با یه کاراکتر چندین Javelins داشته باشید، برای تغییر دادن بین Javelins هم یا باید به پایگاه اصلی ( Strider ) یا Fort tarsis برید.
  • لوت برای شما و دوستاتون جداست. کسی نمیتونه لوت دیگران رو برداره. بخش اعظم لوت ها هم توی بازی دراپ میشن و قابل خرید از Vendor نیستن.
  • خلبان یه لول بندی و پرک هایی داره که میتونه بر روی Javelins قرار بگیره. یعنی با تغییر Javelins ، شما از صفر شروع نمیکنید.
  • سیستم کرفت توی بازی وجود داره که بعدا رونمایی میشه.
  • در طول بازی میتونید داستان رو با انتخاب هایی که انجام میدید، تغییر بدین. در مسیر داستان بازی به کاراکتر های مهمی برمیخورید و میتونید روابط خودتون رو باهاشون تغییر بدین.
  • نمیتونید برای همیشه پرواز کنید. به خاطر تولید گرمای جت پک نیاز دارید که سردش کنید. با آپگرید کردن خلبان تون میتونید بیشتر پرواز کنید.
  • توی هاب بازی به صورت اول شخص میشه.
  • نمیتونید با یه Javelins از تمامی اسلحه های بازی استفاده کنید.
  • تمامی شخصی سازی های Javelins رو میتونید با بازی کردن به دست بیارید.l
  • سرور بازی از نوع Dedicated Servers هست و برای بازی کردن همیشه باید آنلاین باشید.
  • کاراکترتون حرف میزنه و لال نیست.
  • اگه با دوستاتون بازی میکنید ، مجبور نیستید که Javelins رو تغییر بدین. مثلا همتون میتونید Ranger باشید.
  • dungeon و raid هم توی بازی هست.
  • محتوای بازی فقط به روز لانچ ختم نمیشه و بعد از ریلیز هم محتوای اضافه تری براش در نظر گرفته شده.
  • تا الان که این مطلب رو مینویسم ، بازی برای پیش خرید اماده است و اصلا Season pass نداره. نمیدونم محتوای بعد از لانچ پولی هست یا مجانی.
تفاوت نسخه های بازی:

edor_an.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر