Anonymous پروژه تحریم سونی را با 1200 نفر عضو کلید زد..!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
anonymous-fools-oprah.jpg

Anonymous گروهی که قصد ضربه زدن به شرکت سونی را دارد در تازه ترین اقدامش یک بخش در فیس بوک برای تحریم محصولات و فروشگاه های این شرکت ایجاد کرده و به طور باور نکردنی در حدود 24 ساعت 1200 نفر عضو گرفته که خواستار تحریم محصولات سونی شدن..
این اقدام در حالی انجام میشود که هیچ منع قانونی ندارد و میتواند خیلی تاثیر بیشتری از خارج کردن دسترسی سایت های سونی و شبکه PSN داشته باشد..
همچنین این گروه (1200 نفر) قصد دارن با تحصن در فروشگاه های سونی در سراسر جهان تحریم خود را به صورتی فیزیکی نشان بدن..

این واکنش گروه Anonymous تماماً به خاطر دادگاهی کردن دو هکر وابسته به این گروه هست که چندی قبل در دادگاه متهم به انتشار روش کپی خورشدن دستگاه PS3 و اقدام برای بازگشتاندن قابلیت لینوکس که سونی آن را حذف کرده بود صورت گرفته که آنها این اتهام را رد میکنن..

منبع

منبع برای من کامل باز نمیشه اگر قسمتی جا مونده بگید تا به خبر اضافه کنم.

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
این لایک زدن رو ملت ایران قبلن خز کردن؛ کار خعلی خُنکی بود. ینی ایرانیا خیلی خوبند؛ برای حمایت از ماشین ریش‌تراش فیلیپس کمپین دارند.

Anonymous همون عملیات T!tstormش خیلی خوب بود؛ بعد از اون لوس شدن دیگه

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
خوب ...
از گروهی که DDOS میکنه نمیشه گفت هکر ... این از این ...
البته این مساله هم سریع (توضیح میدم) جمع و جور شد توسط شرکتی به نام Prolexic که کار و فعالیت تخصصی این شرکت جلو گیری از حمله های DDOS هست...

حالا که دیدن هیچ کاری نمیتونن کنن حرکت فرهنگی میکنن و Page میزنن به قول دوستمون :d خز شد !!!

این حمله و برنامه ریزش از طرف ۴ تا بی تجربه انجام شد که خودشون هم مثل چیز تو گل گیر کردن.
آخه کی میاد DDOS کنه :d اون هم شرکتی که راحت میتونه بعد از چند ساعت جلوگیری کنه ...
البته توی این زمان که خیلی Up-Time بودن اهمیت داره و ... سونی افتضاح عمل کرد من فکرش رو نمیکردم که واقعا هیچ پیش زمینه ای برای DDOS Attack نداشتن ...

ولی شاید از دید کسی که اطلاع کافی نداره بگه سریع جمع و جور شد
ولی با توجه به هزینه های عظیمی که یک شرکت میکنه برای سرویس دهی و ... Downtime حتی برای ۵ دقیقه وحشتناک هست چه برسه به بالای چند ساعت (حتی فرداش هم افت سرعت فاحشی بود !)

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
به نظره من هم حقش هست مگر ماكروسافت اينكار را كرد كه اينها كردند

چون مایکروسافت هیچوقت هکر کنسولش رو پیدا نکرد ! البته اگر هم پیدا میکرد، هیچوقت این بچه بازیهایی که سونی از خودش نشون داد رو انجام نمیداد که باعث شادی دیگران بشه !

ممکنه این کار از نظر بعضی هاتون خنده دار باشه اما مطمئنآ اینا برای کاری که شروع کردن، یک هدف نهایی دارن که شاید هنوز ازش حرفی نزده باشن.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
چون مایکروسافت هیچوقت هکر کنسولش رو پیدا نکرد ! البته اگر هم پیدا میکرد، هیچوقت این بچه بازیهایی که سونی از خودش نشون داد رو انجام نمیداد که باعث شادی دیگران بشه !

ممکنه این کار از نظر بعضی هاتون خنده دار باشه اما مطمئنآ اینا برای کاری که شروع کردن، یک هدف نهایی دارن که شاید هنوز ازش حرفی نزده باشن.

LOL ترو خدا ملت رو نخندون شما تا وقتی در یک موقعیت قرار نگرفتی نمیتونی بگی من وقتی تو اون موقعیت قرار گرفتم فلان کار رو نمیکنم .

مگه این که شما نوسراداموس باشین که پیش بینی کنید که اگه پیش بینی میکنی یه آینده این بشر رو هم بگو تمام .:|

راستی نه مثل این که نوسراداموس داری هدف هم مشخص میکنی ./:)

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
:))
1200 نفر!یا خدا!!!!!!!!!!!!!!
اینجاش خیلی باحاله:

"همچنین این گروه (1200 نفر) قصد دارن با تحصن در فروشگاه های سونی در سراسر جهان تحریم خود را به صورتی فیزیکی نشان بدن.."

:)):))
طبق این حرکت انتحاری و بسیار خطرناک سونی اگر تو 120 کشور جهانم نمایندگی داشته باشه میفته کشوری 10 نفر!:))
همه این 10 نفرم بخوان جلوی یه نمایندگیش تو یکی از شهر ها تحصن کنن صاحاب مغازه و شاگردش تنهایی میتونن با یه لونگ و یه چماق فراریشون بدن!:))
عجب داستانیه این گروهه.خداییش چند وقته بدجور از دست اینا خوشم
=))

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
ای وای که ارتش Isengard وارد شد!ای وای که سونی بیچاره شد!ای وای که سونی نابود شد!ای وای که tretton باید بره پای هاتز رو ببوسه،ای وای که Anon سونی رو ورشکست کرد،جان من،جان من کپی بکنید!جان من برید سونی رو آتیش بزنید،جان من!
بعد این 1200 ارتش که در هر کدام 100 ها میلیون سرباز(گلبول های سفید) وجود داره چند نفرشون از کشور های حاوی قانون کپی رایت میباشند؟حالا از اون ها چند نفر جرات آسیب به اموال رو دارند؟

• Like
Reactions: Apóllōn

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
بابا مگه چيه خوب ميخوان با همين 1200 نفر سوني رو نابود كنن!چيز عجيبي نيست!ولي باور كنين از اين 1200 يه نفرش هم كاري ازش بر نمياد!فقط چون مثل من كپي خور كردن،لايك زدن:d

aria123789

کاربر سایت
Sep 15, 2008
64
نام
آریا
:dozing:
هکرها همشون همینطورین! یه اعتماد به نفس کاذب خاصی دارن که فکر میکنن میتونن جهان رو تغییر بدن!!!!@-)

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
چه حرکت جسورانه ای !!
این لینک پیچس تو فیسبوک چیه ؟! منم برم به افزایش Chaos و Heat کمک کنم :d

یه سوال : اینا کار و زندگی ندارن !؟ :d
اینا دقیقا کار و زندگیشون همینه :d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
:))
1200 نفر!یا خدا!!!!!!!!!!!!!!
اینجاش خیلی باحاله:

"همچنین این گروه (1200 نفر) قصد دارن با تحصن در فروشگاه های سونی در سراسر جهان تحریم خود را به صورتی فیزیکی نشان بدن.."

:)):))
طبق این حرکت انتحاری و بسیار خطرناک سونی اگر تو 120 کشور جهانم نمایندگی داشته باشه میفته کشوری 10 نفر!:))
همه این 10 نفرم بخوان جلوی یه نمایندگیش تو یکی از شهر ها تحصن کنن صاحاب مغازه و شاگردش تنهایی میتونن با یه لونگ و یه چماق فراریشون بدن!:))
عجب داستانیه این گروهه.خداییش چند وقته بدجور از دست اینا خوشم
=))

ما هم بریم لایک کنیم یکدفعه سونی منهدم شد پودرش کردیم شد جز فتوحات الان هم دارند با فوکوشیما سرشون گرمه میشه از پشت بهشون شبیخون بزنیم
هورا هورا سونی سقوط کرد
بابا ول کنید چرا این هفته چرت و پرت میگند از اون گرینبرگ سونی تا اون یوبی سافت الان هم این ما را گرفتن نه؟:d=))
بابا این E3 2011 جلو بندازید ملت خل و چل شدن بس که از روی همدیگه شرمنده شدن
LOL

مثل این میمونه من برم بگم مردم محصولات APPLE رو تحریم کنیم کسای که از برند APPLE خوششون نمیاد میان لایک میدن اما آیا بقه مردم به من نمیخندن ؟
عجب چیزی گفتی اپل نمیخواد کنسول بسازه خوب شد اسمش گفتی این یکی کم مونده فقط بسازه در راستای حال گیری برادران ماکروسافت:d

البته این آیفون هم دسته کمی از یه کنسول دستی نداره ها ولی گفتیم یه دفعه جوگیر بشه خواست یه دفه سونی و ماکروسافت غافلگیر کنه

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
ماشالا چند وقته بار خبری سایت داره سرریز میشه.:|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
لول ! حالا شاید در آینده بزنن رییس سونی رو هم ترور کنن ولی این کارشون خیلی باحال بود ! =)) مثلآ طرف میخواد فلان محصول سونی رو بخره چون کیفیتش رو می پسنده , بعد پیش خودش میگه "ای داد بیداد ! سونی یک دزد مهربان با اصل و نسب را بی خانمان کرد پس من محصولش را نمی خرم و می روم سراغ LG" =)) =)) =))
حیف شد از فیس بوک کشیدم بیرون نمیتونم لایک بدم :((

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
مسلما با این 1200 نفر به سونی ضربه زیادی وارد می شه :))

پ.ن : دزد پر رو ندیده بودیم که الان داریم می بینیم ! :))

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر