Anonymous خشمگینانه سونی را تهدید کرد .... ما نمیبخشیم ...ما فراموش نمیکنیم ...!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
Anonymous خشمگینانه سونی را تهدید کرد ..ما فراموش نمیکنیم ... نمیبخشیم ( آپدیت شد !)

درود ....

Anonymous-vs-Sony.jpeg

Anonymous از پشتیبانی سونی از SOPA ناراحت است و تهدید کرده شبکه های ( network ) سونی را دوباره پایین می آورد .... همچنین این گروه هکر ustin Bieber, Lady Gaga, Kim Kardashian، Taylor Swift را نیز تهدید کردند .... قسمتی از متن این گروه معروف ولی ناشناس به این شرح میباشد :
توجه : البته منبعی گفته که Anonymous بعد از اینکه از این موضوع اطلاع پیدا کرده منتظر عواقب آن بوده و الان قصد داره تا با جمعیت فعالش جلوی قانون Stop Online Piracy Act ایستادگی کنه ...

سلام سونی ...ما Anonymous هستیم !
این عمل تو کسب و کار ( تجارت ) آنلاین را متوقف میکند و دسترسی بسیاری از کاربران را به بسیاری از سایتها محدود میکند .حمایت از SOPA مثل اینه که تلاش کنی برای :
an entire company from off a bridge
حمایت شما از این قانون .... امضای حکم مرگ ( حکم اعدام ) برای شرکت سونی و همکارانش است ...بنابراین بار دیگر ما تصمیم گرفته ایم شبکه های شما رو نابود کنیم ...ما روح (شبح ..) تو را در اینترنت متلاشی (نابود ) میکنیم ، و اشاره میکنه که آماده باش برای خاموش شدن .... و بعد میگه :
Justice will be swift, and it will be for the people, whether some like it or not
سونی ،ما به شما هشدار دادیم و برای آن دسته از کسانی که به قدرت ما شک دارند .... ما توانسته ایم تنها در یک روز به سرور بانک مرکزی آمریکا ، وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا ، سازمان ملل متحد و Lockheed Martin نفوذ کنیم ....
این گروه در مورد تصویب SOPA مراتب خشمشان را از Justin Bieber. Lady Gaga. Kim Kardashian، Taylor Swift ابراز کردند ...
عملیات Blackout شروع شده ...عملیات Mayhem شروع شده ...عملیات LulzXmas شروع شده ... حامیان SOPA شما باید انتظار ما را داشته باشید .

ما Anonymous هستیم
ما Legion ( گمنام یا ناشناس ) هستیم
ما فراموش نمیکنیم
ما نمیبخشیم

منبع : توضیحات :
SOPA مخفف Stop Online Priacy Act هست ..... SOPA هم در بعد نرم افزاری هست هم سخت افزاری.
SOPA در واقع برای جلوگیری از نشر بازی های کپی و راه های هک کنسول به وجود آومده و بر طبق اون اگر سایتی اقدام به نشر بازی های کپی و یا کرک شده و راه های هک کنسول بازی بکنه این اجازه به شرکت سازنده اون کنسول و یا بازی داده می شه که دامین اون سایت رو مصادره کنند و از شرکتی که اون هاست و یا سرور رو در اختیار این سایت گزاشته شکایت کنند و دامین رو Black List کنند ....البته SOPA فقط به موارد بالا محدود نمی شه و در هر موردی در زمینه Priacy صدق می کنه و بخش بالا مربوط به گیمینگ هست.در آخرین اقدام Nintendo,EA,Sony به SOPA پیوستند.فعلا تنها کنسول سازی که عضو SOPA نیست Microsoft هست.
با تشکر از ashash برای قسمت توضیحات

آپدیت خبر :

vxyifd2ahxwwi6dr0u1.jpg

تهدید Anonymous باعث عقب نشینی سونی و چند شرکت دیگر شد ...

بعد از منتشر شده ویدیویی تحریک آمیز و خشمگینانه از Anonymous به سونی شنیده ها حاکی از این است که سونی فعلا حمایت از این قانون ( SOPA) را از برنامه خود خارج میکند ... ولی همچنان عضو قانون کپی رایت خواهد بود .
گزارشها حاکی از این است که نینتندو بی سروصدا در حال عقب نشینی از این قانون است و سونی نیز از این قانون عقب نشینی کرده و به عقیده ی سایتها دلایلش تهدید گروه هک آنلاین Anonymous در مورد پایین آوردن سرورهای سونی میباشد این در حالی است که کمتر از 48 ساعت از پخش شدن ویدیو گروه Anonymous در اینترنت این اتفاق افتاده است .سایت GamingBolt میگوید این اولین باری است که Anonymous اول تهدید میکند قبل از اینکه هکی انجام دهد .....و کمی بعد از آن چندین شرکت مربوطه از موضع خود کوتاه می آیند . البته در حال حاضر 3 شرکت دیگر از سونی که بیشتر در زمینه مدیا و موسیقی فعال هستند همچنان حامی این قانون میباشند .

Nintendo, Sony stop supporting SOPA after threats from Anonymous

Reports are coming in that Nintendo has quietly backed out of supporting SOPA (Stop Online Piracy Act)
. Sony has also backed down, and it's allegedly because of further threats against the PSN from online hacking group, Anonymous.

منبع اول: منبع دوم : منبع سوم :
کافیه ترس سونی از Anonymous رو سرچ کنی واست 1000 تا منبع میاره .
------------------------------------------------
حرف آخر : خبر تهدید Anonymous وقتی از این گروه منتشر شد که سونی هنوز حامی SOPA بود و کمتر از از 48 ساعت بعد از ویدیو سونی و برخی عقب نشینی کردند ... ( البته دیرتر اینجا منتشر شد )
موفق باشید و با هکر ها در نیفتید ...
بای

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
پوریا و مصطفی شما دارین با کی بحث میکنین ؟ :D بیخیال شین چون از نظر ایشون هر کسی که خوش تیپه آدم کثیفیه . هر کی پول داره دزده . هر کی موفقه نامرده و الی آخر ... اصولا کسی بالاتر از خودشون و سر تر از خودشون رو نمیتونن تحمل کنن :D .

خود کرده را تدبیر نیست !

b9q7vidf199f0mll5.gif

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
عزيز من آخه دزدی كردن از سونی و قانون شكنی تو كشورهای قانونمند غربی چه توجيهی داره؟
طرف نداره غلط می كنه بخره.
اينجا هم كه قانون نداره و همه می تونن حال كنن.ولی اونور آب پايرت خوری هيچ توجيهی نداره و درست مثل دزديه!اگه سونی خلافی مرتكب شده مشتریا می تونن شكايت كنن نه اينكه برن با كارهای خرابكارانه دزدی كنن ازش!
ببین من اون اولم گفتم بخاطر اینکه سونیو تحدید کردن من از شون خوشم نمیاد
بعد این دوستانی که ادعای ثروتمندیشون میشه اینو جواب بدن سونی اصلا ایرانی جماعت رو جزو ادم حساب میکنن که اینا واسش خود کشی میکنن

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
مرد حسابی PSN قطع بشه به ما ضرر نمیرسه ؟ الان فردا بیان بگن لیگ انگلستان رو تعطیل میکنیم شما همون لحظه غش میکنی . Footbal Bloody hell نباشه میمیری :D اونوقت ملتی که این همه خرید کردن یا پول دارن تو PSN اگه قطع بشه بهشون ضرری نمیرسه ؟

ناراحت نباش چنان گند میزنند تو اینترنت که هک شدنش برات فرقی نداشته باشه :D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
ما Anonymous هستیم
ما فراموش نمیکنیم
ما نمیبخشیم

web Diaper Care.jpg

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,812
نام
محمد رضا
سونی و نینتندو از این انجمن زدن بیرون که :x

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
ببین من اون اولم گفتم بخاطر اینکه سونیو تحدید کردن من از شون خوشم نمیاد
بعد این دوستانی که ادعای ثروتمندیشون میشه اینو جواب بدن سونی اصلا ایرانی جماعت رو جزو ادم حساب میکنن که اینا واسش خود کشی میکنن
هيچ جای دنيا ايرانيا رو الان آدم حساب نمی كنن!
الان شما همين فوتبال رو در نظر بگير!ما بعضیامون طرفدار بارسلونا،رئال،منچستر و آرسنال هستيم و بخاطرشون با هم دعوا می كنيم!ولی آيا اين تيما برامون تره هم خرد می كنن؟ مسلما نه! تنها سودشون اينه كه ديدن بازيهاشون ما رو سرگرم می كنه و ما هم دوستشون داريم! كنسول ها هم همينطورين!
===
راستی يه سوال برام پيش اومده:
الان كه EA اين رو امضا كرده و ماكرو نركده تكليف بازی هایی EA مثل ME كه روی 360 فروش بالایی دارن چی می شه؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,211
نام
محمد
این که همون Gif ـی هستش که کیوان گذاشته بود که . دفعه قبلی که گذاشتی و پاک شد یه شکل دیگه ادیت کرده بودی که . البته اونی که تو Gif ـه کسیه که کلا همه چیز اطرافش براش خبره بده نه من :D

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
ما Anonymous هستیم
ما فراموش نمیکنیم
ما نمیبخشیم
good for you
اخه من موندم سونی در حق اینا چه بدی کرده که این همه بهش گیر دادن.لااقل اگه اینقدر گروه خوبی هستن یک کاری کنن که به نفع مردم باشه نه به ضررشون

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
Justice will be swift, and it will be for the people, whether some like it or not

در واقع این باید اینجوری باشه:

Bullying will be swift, and it will be for the people, whether some like it or not

جالبه عدالت یه مشت آدم عقده ای مثل اینکه اون همه کینه نفرت و توهین براشون کم بوده یجوری صحبت می کنن مثل اینا که بغض گرفتشون دارن می نالن زورشون نمی رسه دیگه اودن اعلام جنگ کردن.

دلم براشون سوخت .

آخرین ویرایش:

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
هيچ جای دنيا ايرانيا رو الان آدم حساب نمی كنن!
الان شما همين فوتبال رو در نظر بگير!ما بعضیامون طرفدار بارسلونا،رئال،منچستر و آرسنال هستيم و بخاطرشون با هم دعوا می كنيم!ولی آيا اين تيما برامون تره هم خرد می كنن؟ مسلما نه! تنها سودشون اينه كه ديدن بازيهاشون ما رو سرگرم می كنه و ما هم دوستشون داريم! كنسول ها هم همينطورين!
===
راستی يه سوال برام پيش اومده:
الان كه EA اين رو امضا كرده و ماكرو نركده تكليف بازی هایی EA مثل ME كه روی 360 فروش بالایی دارن چی می شه؟
دوست من اشتباه میکنی حد اقل ارسنال 2تا فن کلاب ثبت شده توی خود باشگاه داره مایکرو سافت هم همیشه حد اقل کاری نکرده باشه هیچ چیزیشو برای ما مسدود نکرده زبونمونم به رسمیت میشناسه

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
بعضیا سن شون رفته بالا ( البته از نوع پروفایلیش ) ولی عقلا در حد همون سی پی یو ـه 360 ـشونه :lol:
هر گیگ 20 تا تک تومن

اینجوری که من دارم می بینم همون گیگی 20 تومن هم نون شب رو از بعضیا گرفته :lol: از گشنگی نمیرن یه وقت بخاطر گیگی 20 تومن :lol:

در مورد اون gif های باید بگم ، تقلید کار موجودی به نام میمون است ! لطفا خلاق باشید ;) خوب کیوان هست 4 تا gif بذاره که بعضی ها هم یاد بگیرن :lol:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,884
نام
شیخ صدرا
@دو نفر از دوستان

الان میشه بدونم شما واسه چی انقد از این اتفاق ذوق کردی؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
خودتون خجالت نمیکشید از این بچه بازیهاتون؟یه زمانی آدم وارد بازیسنتر میشد از اطلاعات و جو حاکم بر سایت احساس خوبی بهش دست میداد ولی الان انقدر بچه بازی زیاد شده که ادم حالش بد میشه از بس پست چرت و پرت کل کل میخونه.به خدا اگه سر یه موضوع درست و حسابی بحث میکردید( نه کل و کل و چرت و پرت)ادم اعصابش خورد نمیشد ولی الان جوری شده تا یه تاپیک رو باز میکنیم احساس میکنیم چندتا بچه 7و8ساله که تازه چشمشونو باز کردنو باباشون براشون فلان کنسول رو خریده ذوق کردنو افتادن به جون هم این میگه اسباب بازی من بهتره اون میگه نه اسباب بازی من خوشگلتره.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
این که همون Gif ـی هستش که کیوان گذاشته بود که . دفعه قبلی که گذاشتی و پاک شد یه شکل دیگه ادیت کرده بودی که . البته اونی که تو Gif ـه کسیه که کلا همه چیز اطرافش براش خبره بده نه من :D
به همین خاطر نوشتم خود کرده را ندبیر نیست ... شما کمی فکر کنی میبینی که از این Gif ها جاهای مختلف میشه استفاده کرد ....
البته توی اینترنت پر هست از این Gif ها ولی این خیلی به شما میخوره ... بهتره تو هم بری دست Anonymous رو محکم فشار دهی که شاید با اینکاراش باعث بشه سونی هم کمی به امنیت شبکه هاش فکر کنه !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر