Anonymous اعلام كرد كه از سونی انتقام خواهد گرفت

• Thread starter Thread starter S0HEIL
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

S0HEIL

کاربر سایت
20110404anonymous.jpg

يكی از فعالترين گروه های آنارشيست اينترنتی با نام Anonymous اعلام كرده است كه سونی را بخاطر پيگرد قانونی هكرهای PS3 يعنی GeoHot و Graf_Chokolo مجازات خواهد كرد.
سخنگوی اين گروه آنارشيست در وبسايت اين گروه چنين گفته است:"تبريك سونی!در حال حاضر شما كاملا مورد توجه Anonymous قرار گرفته ايد.اقدامات قانونی اخيرتان بر عليه دوستان هكر ما GeoHot و Graf_Chokolo تنها ما را متوجه شما نكرده بلكه اين عمل كاری كاملا نابخشودنی محسوب می شد."
در اين اعلاميه همچنين سونی به استفاده از دادگاه ها برای سانسور اطلاعات دستگاهش،قربانی كردن يوزرها بخاطر دانششان و نقض حريم خصوصی متهم شده است.
Venture Beat خبر داده است كه اين حركت عليه سونی ادامه عمليات Payback است عملياتی كه در آن شركت هایی كه به ويكی ليكس بعد از افشاگری هايش خيانت كردند را هدف قرار داده شده اند.
هنوز از حملات DDOS كه يكی از ابزار تلافی جويانه Anonymous است خبری نشده است.

منبع

آخرین ویرایش:
كسايي كه مسخره ميكنن يه چند هفته صبر كنن بعد ميبينن.اين هكراي خارجي دزدي و از زير قانون در رفتنشون خيلي با حساب و كتاب تر از اونيه كه شما فكرشو بكنيد.به نظرم(البته اميدوارم)سوني كارش تمومه.كنسولش كه خيلي وقته كارش تموم شده!حالا پي اس ان رو هم ازش بگيرن ديگه بايد جمع كنه بره!:)) من از پشت همين تريبون به اين بروبچ هكرميگم:
I believe You Guys
:d:d:d

این گروه های ددمشنانه:dحالا سونی بنده خدا امده حقشو بگیره چقدر دشمن پیدا کرده:dهمه اینا هم از طرف سازمان های اطلاعاتی ماکروسافت فرمان داده میشن lol:d

واایی خداااا
PSN به فنا رفت
خاک تو سر سونی
سونی با این سیاست هاش هم آبروی خودش رو برد هم PSN رو از ما گرفت
سونی لوله شد
دلم برای سونی میسوزه
دم این هکرها گرم
کنسولش رو که لوله کردن پیچیدن رفت دیگه چیو میخوان هک کنن حتما PSN هدفشونه
PSN رو ترکوندن
خوب جواب سونی رو دادن
سونی باید بدونه این دزدی ها و این اذیت کردن هکر ها بی جواب نمیمونه
من که دلم خنک شد
من از این حرکت این گروه هکرها استقبال میکنم

xdaq43zshlbzvc485rv.gif

xdaq43zshlbzvc485rv.gif

xdaq43zshlbzvc485rv.gif

نه خدا وکیلی خسته نمیشین شما ها ؟ :-o
اگه منظورتون من بودم كه تو پست قبليم گفتم شوخی كردم.
اگه هم منظورتون بقيه اند كه تعجبی نداره چون تو اين مملكت قانون كپی رايت نيست و اصلا حق داريم هر چی رو می خوايم كپی كنيم و حالش رو ببريم و صد تا فحش هم نثار شركت سازنده اش كنيم.
چيزی كه عجيبه حمايت جان بركفانه بعضی از سونی تو چنين مملكتيه كه اصلا روی نقشه بخش ماركتينگ سونی وجود نداره.(;)) )
طوريكه اينترنت هم ملی شه بازم می گيد PSN :lol:
با همين حمله DDOS هم خيلی كارا می شه كرد و عجيبه اينهمه با قاطعيت می گيد هيچ اتفاقی نمی افته.من مدتهاست دارم تو فروم های خارجی مربوط به هك می بينم كه همه به سونی فحش می دن و الانم كه يه گروه آنارشيست تو اينترنت اين اعلاميه رو داده،پس هر اتفاقی ممكنه بيوفته.
پ.ن: بخاطر آف تاپيك شرمنده.
این سونی ملعون رو ولش کنید بابا بیخود کرده امکان بازی کردن انلاین مجانی رو به ما داده... همه بیاید از یه سری جوگیر حمایت کنیم و دعا کنیم بزنن PSN رو هک کنن دیگه ما نتونیم انلاین بازی کنیم. خیلی حال میده.

:biggrin1:
من كه خودم فن سونیم و بودم و هنوزم كنسولم رو هك نكردم ولی هميشه منطقی فكر می كنم;)
اگه اينجا خارج بود اونوقت می شد يه سری واقعا بيان ادعای كپی رايت كنن ولی چون هم چنين قانونی وجود نداره (از هند هم تو اين زمينه عقب تر هستيم) و هم دزد بازاره اين حرفا بی معنيه و نبايد از كسایی كه طبق قانون مملكت راحت از بازی كپی استفاده می كنن ايراد بگيريم.
داداش گلم اگر منظور شما ارسال من بود ممنون که لینک اطلاعات Anonymous رو قرار دادید اما من از قبل آشنایی داشتم با این گروه و نیازی هم به روایت تصویری !! نبود.
اتفاقاً چون میشناسم میگم. گنده باشن حرفه ای باشن. در حد و اندازه های سونی نیستند. بحث 30یا100 نیست فکر کنم. بحث حق و حقوقه که حق با سونیه و اگر قرار به کارهای جانبی و علمی! هم باشه باز هم سونی حرف اول رو میزنه. به نظر من خود شما شاید سونی رو دست کم گرفتید ;)
اگر هم منظور شما من نبودم که به بزرگی خودت ببخش :)
ببخشيد اصلا كاری ندارم خيلی از كارهایی كه تا الان سونی انجام داده ممكنه غير قانونی بنظر بياد و يجوری پيچونده باشه (نظير قضيه هاتز و نقض اطلاعات شخصی با گرفتن آی پی يه سری از افراد كه از بعضی سايت های مربوط به هك ديدن كردن)
ولی برام اين سوال پيش اومده كه مگه سونی خداست يا قوی ترين نهاد سيـاسی روی زمينه كه هميشه حق باهاش باشه؟
ضمن اينكه يه گروه آنارشيست با اين قدرت می تونه راحت عليه سونی دست به عمليات انتقام جويانه بزنه.

آخرین ویرایش:
سونی هیچ کار غیر قانونی انجام نداده که نگران باشه. اتفاقاً از خیلی از حقوق ها هم دفاع کرد. اگر به یک نفر فشار آورد و باعث ناراحتی چند نفر شد ( هکر و پایرت خوران ) که باز هم کارشون غیر قانونی بوده اما از حقوق خیلی های دیگه دفاع کرد و کار قانونی رو انجام داد.
سونی انقدر لنگ در هوا نیست که هر بی سر و پایی بخواد تهدیدش کنه.
به نظر من هیچ غلطی نمیتوانند بکنند و شاید خودشون طعمه ی بعدی سونی باشند!

چيزی كه عجيبه حمايت جان بركفانه بعضی از سونی تو چنين مملكتيه كه اصلا روی نقشه بخش ماركتينگ سونی وجود نداره.

این سونی ملعون رو ولش کنید بابا بیخود کرده امکان بازی کردن انلاین مجانی رو به ما داده... همه بیاید از یه سری جوگیر حمایت کنیم و دعا کنیم بزنن PSN رو هک کنن دیگه ما نتونیم انلاین بازی کنیم. خیلی حال میده.

:دی

وسط دعوا و بحث های خوشحال یکم هم به اطلاعاتتون اضافه کنید ... گروه کوچیک و غیر معروف و حتی جدیدی نیستن ... و خدا ویکیپدیا را آفرید ... احتمالا فیلم V for Vendetta رو دیدید ... اون فیلم می تونی بعضی جنبه های این گروه رو نشون بده و چیزهایی هم در مورد تاریخچه و تفکرات اصلی این گروه میگه ... این ماسک دیگه آشنا هستش انشالله ...

anonymous-mask2-300x242.jpg

• Like
Reactions: Ayuna and S0HEIL
وسط دعوا و بحث های خوشحال یکم هم به اطلاعاتتون اضافه کنید ... گروه کوچیک و غیر معروف و حتی جدیدی نیستن ... و خدا ویکیپدیا را آفرید ... احتمالا فیلم V for Vendetta رو دیدید ... اون فیلم می تونی بعضی جنبه های این گروه رو نشون بده و چیزهایی هم در مورد تاریخچه و تفکرات اصلی این گروه میگه ... این ماسک دیگه آشنا هستش انشالله ...

anonymous-mask2-300x242.jpg
داداش گلم اگر منظور شما ارسال من بود ممنون که لینک اطلاعات Anonymous رو قرار دادید اما من از قبل آشنایی داشتم با این گروه و نیازی هم به روایت تصویری !! نبود.
اتفاقاً چون میشناسم میگم. گنده باشن حرفه ای باشن. در حد و اندازه های سونی نیستند. بحث 30یا100 نیست فکر کنم. بحث حق و حقوقه که حق با سونیه و اگر قرار به کارهای جانبی و علمی! هم باشه باز هم سونی حرف اول رو میزنه. به نظر من خود شما شاید سونی رو دست کم گرفتید ;)
اگر هم منظور شما من نبودم که به بزرگی خودت ببخش :)

والا این گروه یه زمانی هم تو ایران بین بعضیا خیلی مشهور شد.... به دلیل زیر:

Front page of The Pirate Bay, June 20, 2009. Anonymous, together with The Pirate Bay, launched an Iranian Green Party Support site.[69]

تو همون ویکیپدیاش هم که دوستمون لطف کردن گذاشتن این مورد نوشته شده.

• Like
Reactions: S0HEIL
سهیل اینی که میگی چون تو بازار جهانیه سونی نیستیم پس باید بگیم که حق باهاش نیست خیلی مسخرست خدایی :d :d :d یا اینکه بگیم زودتر بزنند PSN رو بیارند پایین و ...
بالاخره حق سونی بوده که از حقوقش دفاع کنه! حالا این که حق با چه کسیه اصلا ربطی نداره که ما کجا باشیم! یا مثلا اگر فردا مایکروسافت بیاد یقه ی ما یا هکر های ویندوزش رو بگیره بازم حق داره! :d چون داریم ویندوزش رو کپی میکنیم خوب :d

امیدوارم اتفاقی برای psn نیوفته:(اصلا دوست ندارم هک بشه یا یه اتفاقی بیوفته که یه مشت نوب و چیت زن بریزن توش و همه بازیها رو به گند بکشن.

این گروه هم یه چیزیش میشه ها!!!خوب زدن دهن ps3 رو سرویس کردن.مثلا یه بازی مثل گران توریسمو 5 نزدیک 60 میلیون دلار هزینه ساختش شده.خوب این پول از کجا باید تامین بشه؟این همه هزینه کردن که همه برن کپی بخرن و به ریش pd بخندن؟خوب اینجوری باشه که تمام استدیوهای بازی سازی سر 1 سال باید برن گوشه خیابون گدایی کنن.حالا مثلا انتظار داشتن سونی وایسه نگاهشون کنه،بگه خیلی ممنون که دارید گند میزنید به فروش نرم افزاری ما!!!!

• Like
Reactions: Terova
اگه منظورتون من بودم كه تو پست قبليم گفتم شوخی كردم.
اگه هم منظورتون بقيه اند كه تعجبی نداره چون تو اين مملكت قانون كپی رايت نيست و اصلا حق داريم هر چی رو می خوايم كپی كنيم و حالش رو ببريم و صد تا فحش هم نثار شركت سازنده اش كنيم.
چيزی كه عجيبه حمايت جان بركفانه بعضی از سونی تو چنين مملكتيه كه اصلا روی نقشه بخش ماركتينگ سونی وجود نداره.

نه داداش با تو نبودم خودت رو ناراحت نکن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or