Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
تاریخ اومدن بلوری فیلم Violet Evergarden مشخص شد ولی دقیقا وسط تابستون پخش میشه.:(
امیدوارم نتفلیکس زودتر پخشش کنه اینقدر منتظر نمونیم:(
4 اگوست 11 ماه فاصله :|
فعلا نسخه ژاپنیش معرفی شده یعنی حتی ریلیز رسمیش با زیرنویس انگلیسی هم نیست (Blu-ray) اینجور هم که تو سابردیتش نوشته بودن نسخه نتفلیکس Eternity and the Auto Memory Doll دقیقا یک ماه بعدا Blu-ray ـش منتشر شده پس به اونم دل نبند .

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
4 اگوست 11 ماه فاصله :|
فعلا نسخه ژاپنیش معرفی شده یعنی حتی ریلیز رسمیش با زیرنویس انگلیسی هم نیست (Blu-ray) اینجور هم که تو سابردیتش نوشته بودن نسخه نتفلیکس Eternity and the Auto Memory Doll دقیقا یک ماه بعدا Blu-ray ـش منتشر شده پس به اونم دل نبند .
خودمم اولین باره اینقدر فاصله بین اکران و عرضه بلوری میبینم. حتی ژاپنی ها هم دیگه بیشتر از 6 ماه این کار رو نمیکردن. دیگه نمیدونم بخاطر آتش سوزیه یا بخاطر اکران در موقع کرونا.:(

زیرنویس که دوستان Fansub زنده باشن.
باز غمی نیست زیرنویس انگلیسی نداشته باشه.

پس هیچی همون منتظر بلوری میمونیم.

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
تازگیا وقت کردم ادامه ی ری زیرو رو ببینم و بالاخره به اتمام برسونمش :bash: گفتم نظرمو در موردش بگم هرچند میدونم باعث ترور کردنم میشه:D .
نمیدونم از شخصیت های نچسبش بنالم یا از داستان بی جذبه و خسته کننده ای که داره یا از سخنرانیای تکراری و کلیشه ای سوبارو خان|-) . در کل بنظرم یه کار ایسکای متوسط و معمولیه و برا من جزو کارای اورریت قرار میگیره:-" نمیفهمم این همه خون و خون ریزی طرفداراش واسه چی هست شاید اونا لایت ناول رو خوندن و خیلی بهتر باشه ولی انیمه که کار متوسطی بود بنظرم:-".

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
تازگیا وقت کردم ادامه ی ری زیرو رو ببینم و بالاخره به اتمام برسونمش :bash: گفتم نظرمو در موردش بگم هرچند میدونم باعث ترور کردنم میشه:D .
نمیدونم از شخصیت های نچسبش بنالم یا از داستان بی جذبه و خسته کننده ای که داره یا از سخنرانیای تکراری و کلیشه ای سوبارو خان|-) . در کل بنظرم یه کار ایسکای متوسط و معمولیه و برا من جزو کارای اورریت قرار میگیره:-" نمیفهمم این همه خون و خون ریزی طرفداراش واسه چی هست شاید اونا لایت ناول رو خوندن و خیلی بهتر باشه ولی انیمه که کار متوسطی بود بنظرم:-".
که اینطور....

Omae wa mou shindeiru
View attachment animation.gif.mp4

S/
:D
با اینکه صد در صد اختلاف نظر داریم، بنظرم نظرت طبیعیه!
چون وقتی با کرکترا حال نکنی قرار نیست کلا باهاش حال کنی، داستان محوریت اش کرکتراست، حداقل این اقتباس انیمه ایی که کردن خیلی بیشتر به چشم میاد چون بخش های Lore دنیا اهمیت مثل رمان ها نمیدن... و تمرکز داستان روی کرکتراست! رمان هم فرق چندانی باهات نمیکنه چون بعنوان اقتباس جدا شاهکار کردن. مخصوصا با 30 دقیقه کردن انیمه تا تونستن محتوا توی انیمه گذاشتن که چیز خاصی از داستان کات نکنن.

بنظر من صحبت های سوبارو خیلی قشنگ نوشته شدن و حس Forced ندارن. انگار یک انسان واقعی با عقل و شعور صحبت میکنه نه امثال کیریتو که عمق شخصیت اشون اندازه هویج هم نیست!:D
----
IMG_20210407_193946_965.jpg
=))

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
----
یک منهوا خون آشامی توپ جدیدا خوندم حیفه معرفی نکنم.
White Blood:

View attachment 200970

داستان بطور کلی، شخصیت اصلی هایان که یک دختر ومپایره رو دنبال میکنه، که بعد از یک سری وقایع مجبور میشه با ومپایر های دیگه بجنگه!
خود هایان بشدت کرکتر خفن و دوست داشتنیه!? ترکیب ایشون با اکثر کرکترهای دوست داشتنی که داستان داره خیلی چیز خوبی در اومده.
ویلین ها جالب هستن و Mystery با یکم چاشنی رومنس هم داره که من دوست داشتم.:D

شاید اول ایده کلی داستان معمولی و نچندان جذاب بنظر بیاد ولی با شخصیت های خیلی خوب و پیچش های داستانی بعضا شوکه کننده تونستن داستان رو خیلی جذاب و درگیرکننده نگه دارن!

با اینحال چیزی که بیشتر از هرچی من رو غافلگیر کرد، آرت اثره، طراحی و جزئیاتی که داره زیادی برای یک منهوا خوبه! حقیقتا فوق‌العادست!!!:|
View attachment 200974View attachment 200969
بعد برج خدا واقعا درصد پیشرفتی که عزیزان کره ایی کردن بشدت تحسین برانگیزه. قاب بندی هایی هایی که داره خدا رو شکر خیلی تر و تمیزه باعث میشه اکشن کار رو با خیال راحت دنبال کرد.

من واقعا افسوس میخورم با اینکه اینقدر کار خوبیه بخاطر منهوا بودن هیچوقت انیمه ایی ازش نخواهیم دید.:(
با اینحال بخونید خیلی خوبه!?
View attachment 200972
داداش دستت درد نکنه عجب سم مهلکی معرفی کردی حیف و 100 حیف که منهواست و انیمه ازش نمیاد ولی مگه tower of god هم منهوا نبود انگار داشتن انیمشم میساختن

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
طبق معمول داشتم وبگردی میکردم خبرهای گیمو میخوندم که چشمم خورد به مقاله سایت کناری ( Zoomجی ) که در مورد انیمه Ore dake Haireru Kakushi Dungeon نوشته شده
راستش واقعا جالبه بتونی داستان انیمه رو از این زاویه ببینی اونم یه انیمه هارم که شخصیت اصلیش بطور نامحسوسی منحرفه ولی به روی خودش نمیاره و ادای مظلومارو درمیاره :D
خوندنش منو یاد معنی شعرهای که تو مدرسه میخوندیم انداخت، از اونایی که تا اسمی از می و شراب و اینا میومد میگفتن منظور خداست و می عرفانی منظورشونه :D
قدرت شخصیت اصلی رو لذت های دنیویش (به قول خود داستان :)) ) میچرخه بخوام بصورت سر بسته بگم که اسپویل نشه (محض اطمینان میذارم تو اسپویلر)

شخصیت اصلی برای قدرتش احتیاج به چیزی به اسم LP داره که براش حکم زندگی رو داره، این LP رو میتونه استفاده کنه مثلا برای ارتقا قدرتش یا حذف یا اضافه کردن قدرت جدید و و و
حالا چه جوری زیاد میشه؟ با لذت های دنیوی مثل غذا خوردن و منحرف بازی هاش و و و :D
شما فتیش های اینو ببینید براش مقاله نمی نویسید باور کنید :D
حالا هم نوشتن دستشون درد نکنه حداقل یه بهترشو انتخاب میکردن ?

از این موضوع گذشته داستان جذابی هم نداره، با یه اسلحه رو شقیقه شاید بیاد تو لیست پیشنهادی ?‍♂️
امتیاز هم بدم 6 از 10 میدم

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
طبق معمول داشتم وبگردی میکردم خبرهای گیمو میخوندم که چشمم خورد به مقاله سایت کناری ( Zoomجی ) که در مورد انیمه Ore dake Haireru Kakushi Dungeon نوشته شده
راستش واقعا جالبه بتونی داستان انیمه رو از این زاویه ببینی اونم یه انیمه هارم که شخصیت اصلیش بطور نامحسوسی منحرفه ولی به روی خودش نمیاره و ادای مظلومارو درمیاره :D
خوندنش منو یاد معنی شعرهای که تو مدرسه میخوندیم انداخت، از اونایی که تا اسمی از می و شراب و اینا میومد میگفتن منظور خداست و می عرفانی منظورشونه :D
قدرت شخصیت اصلی رو لذت های دنیویش (به قول خود داستان :)) ) میچرخه بخوام بصورت سر بسته بگم که اسپویل نشه (محض اطمینان میذارم تو اسپویلر)

شخصیت اصلی برای قدرتش احتیاج به چیزی به اسم LP داره که براش حکم زندگی رو داره، این LP رو میتونه استفاده کنه مثلا برای ارتقا قدرتش یا حذف یا اضافه کردن قدرت جدید و و و
حالا چه جوری زیاد میشه؟ با لذت های دنیوی مثل غذا خوردن و منحرف بازی هاش و و و :D

از این موضوع گذشته داستان جذابی هم نداره، با یه اسلحه رو شقیقه شاید بیاد تو لیست پیشنهادی ?‍♂️
منم اون روز دیدم تعجب کردم...آخه مخصوصا توی فصلی به این خفنی اثری رو انتخاب کردن که Redo Of Healer ازش پلات بیشتری داره! رسما ایچیه خالصه!!! که توی همین ژانر هم N تا اثر اومده ارزش بیشتری دارن، مثل DxD کف آدم میبره وقتی پلات ایی به این خوبی داره.:D

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم

این نویسنده ای که میگی در مورد redo چیزی ننوشته؟ همینجوری کنجکاو شدم نظرش بدونم :-"

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
خب بهترین انیمه این فصل یعنی Super Cub برای من هم امروز شروع شد

ارت انیمه بی نظیره
EyYhiKKWEAE1kw3.jpg EyYhlw3XEAIia8H.jpg EyYhoNAXMAksN5H.jpg EyYhoWnWQAA2nIf.jpg EyYhPsGXEAM3431.jpg EyYhPZyXIAUncBe (1).jpg EyYhV80XMAwfXrn.jpg EyYhW8fWYAckvZ2.jpg EyYhWxBXIAIg3j4.jpg EyYhXYTXMAQ4GYj.jpg

این صحنه خیلی لذت بخش بود, طراحی صدا- انیمیشن بی نظیر بود
EyYiZ5GXMAQJQhE.jpg EyYiY89XIAI89ho.jpg EyYoPMYXMAAAW5X.jpg

یکی از غم انگیز ترین شروع هایی داره که تو یه انیمه sol دیدم

لول

همینکه صدای موسیقی تا وسط انیمه وجود نداره نشون میده چه انیمه بی نظیری قراره باشه , کلی اسکرین شات گرفته بودم ولی بخوام بزارم زیاده کل این قسمت از هر ثانیه اش میشه اسکرین شات گرفت و لذت برد

در کل قراره جای yuru camp رو این فصل بگیره برای من

( اون جایی که داخل اسپویل نذاشتم تصاویر از مناظر ئه)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
قسمت اول انیمه "ریشم رو زدم، بعد دختر دبیرستانی آوردم خونه"(بله تایتل اش همینه!:|) چقدر Wholesome و قشنگ بود.
انتظار نداشتم اینقدر متفاوت و خوب باشه. :x
موضوعات دارکی که هم که داشت جدی بهش پرداخت که باعث شد آدم حس تلخ و همزمان بهتری نسبت به کیفیت انیمه بگیره.
----
چقدر این چپتر وان پانچ من عالی بود:| و اینکه بازم یک وایفو دیگه موراتا درست کرد:D:x

آخرین ویرایش:

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
قبول دارم داستان این اواخر یکم افت داشت و انیمه نتونست به خوبی ناول نتونستند تریالز اکیدونا و خواسته و تصمیماتشو در بیارن. ولی انصافا در کل تمام خط های داستانی رو به جای درستش رسوند.
بالاخره ری زیرو پیچیدگی های خاص خودش رو داشت ولی در اخر این فصل هم دیدیم که به تمام سوال ها جواب داده شد. نمره قابل قبولی میگیره، از نظر من که بسیار بالاست.
اصلا اینا به کنار شما با فصل اول حال نکردی؟ فصل دوم حال نکردی؟ کدوم ژانر ایسکای دیدی با این کیفیت و داستان ؟ 90 درصد سطحی و فن سرویس هستن

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
امروز قسمت اخر مانگای attack on titan رو خوندم با خوب یا بد بودنش یا... کار ندارم ولی رسما بعد خوندن و تموم کردنش گریه کردم:((فوق العاده بود ممنون از Hajime Isayama بخاطر این شاهکار^:)^^:)^
6893e49dd77e6a7dbcf76ea5b09d648a.jpg

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
خوب اخرین چپتر مانگای shingeki/attack on titan منتشر شد و طبق معمول از توئیتر و ... دوری کنید :-"
در مورد پایان:
این چه آشغالی بود :| یکی از بدترین پایان های ممکن....
واقعا نمیدونم چی بگم، این آرک اخر (20-30 چپتر اخیر) کلا روند رو به پایین داشت ولی اخه این پایان؟! :|
تمام تغییرات شخصیت ارن بی معنی بود، تایتان شدن یه سری از شخصیت های اصلی بی معنی بود، قدرت تایتان ها به مسخره ترین شکل ممکن تموم شد و...
8 سال.... 8 سال مانگا رو دنبال کردیم بخاطر این پایان :| :| :|

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
با تشکر از ایسایاما-سان بابت نوشتن شینگکی، که چندی از بهترین لحظات انیمه‌دیدن/مانگاخوندنم رو برام رقم زدن... شینزو ساساگیو
اگه از من میپرسیدن نا امید کننده ترین پایان ممکن برات چی میتونه باشه، میگفتم این که اسکی کامل از کد گیاس باشه. و همین شد:|:D
ولی خب انقدر کیفیت کلی کار بالا بود که این پایانش چندان خاطراتم رو از سری خدشه دار نکنه... ولی کاشکی انقدر هپی اندینگ نمیشد، از شینگکی بعید بود:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر