Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
111651

یه نفر دیگه هم تو بیمارستان فوت کرد وشد ۳۴ نفر !

تصمیمات اولیه هم که گرفتن ساختمان استودیو رو خراب کنند و تبدیل به پارک و مکان یادبودش کنن!

از زمان جنگ جهانی دوم این پر تلفات ترین حادثه عمدی تو ژاپن بوده!

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام
امروز همینجوری از سر بیکاری نشستم 1 چپتر از مانهوای Solo Leveling رو بخونم .
الان که دارم مینویسم رسیدم چپتر 15 و خیلی هم از مانهوا خوشم اومده .
کار ایسکای هست ( که علاقه من به این سبک بر کسی پوشیده نیست )
اما تفاوتش با بقیه کارهایی که تو این سبک دیدم یا خوندم توی اینه که
قهرمان نمیره به یک دنیای دیگه یا حتی مثل اکسل ورد وارد بازی آنلاین نمیشه .
توی همون دنیای خودش بنا به دلایلی توانایی تمرین و لول آپ کردن به سبک بازیها رو پیدا میکنه ( تا جایی که من خوندم هنوز دقیقاً معلوم نیست این سیستم چجوریه ) و این قابلیت تا اینجا فقط مختص خودشه و هیچکسی ازش خبر نداره
اگر کسی میخونه اینو بگه همینجوری خوب پیش میره یا افت میکنه ؟
-----
ویرایش : چپتر 30 و خیلی خوبه لعنتی ^:)^^:)^^:)^^:)^

اگه از این کار خوشت اومده و چیزی که تو اسپویل نوشتی برات مهم تو این سبک یه مانهوا دیگه هم هست به اسم The Gamer که سیستمش همینجوری تقریبآ ولی با این تفاوت که خشونت بسیار کمتری داره و زیادی هم به اطلاعات وابسته هستش که بعضی وقت ها اعصاب خرد کن میشه بازم یه سر بزن شاید خوشت اومد البته اگه قبل تک رو میخوندیش شاید برات جالب تر بود;)

----------------------

و اینکه چند وقته اینجا پست ندادم یادم نیست. انیمه میبینم ولی حال پست دادن ندارم :Dفقط یه پیشنهاد به بچه ها از فصل قبل Mix: Meisei Story رو ببینید هم ورزشی هم نیست :Dکلآ دیدنش حس خوبی داره

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
اگه از این کار خوشت اومده و چیزی که تو اسپویل نوشتی برات مهم تو این سبک یه مانهوا دیگه هم هست به اسم The Gamer که سیستمش همینجوری تقریبآ ولی با این تفاوت که خشونت بسیار کمتری داره و زیادی هم به اطلاعات وابسته هستش که بعضی وقت ها اعصاب خرد کن میشه بازم یه سر بزن شاید خوشت اومد البته اگه قبل تک رو میخوندیش شاید برات جالب تر بود;)
خوشم نیومد از The gamer . به جاش رفتم سراغ Red Storm که به نظرم کار خیلی خوبیه . به سرعت Solo نرفتم جلو اما تو حدود 1 هفته 150 چپتر خوندم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
سلام

خوشم نیومد از The gamer . به جاش رفتم سراغ Red Storm که به نظرم کار خیلی خوبیه . به سرعت Solo نرفتم جلو اما تو حدود 1 هفته 150 چپتر خوندم :D
رد استورم خیلی حال داد، ولی وضعیت ترجمه ش ... انقدر تق و لق بود که تا چپتر بعدی میومد تمام اسم ها رو یادم میرفت یا یادم میرفت تا کجا خوندم و ... :|

---
پاشید بیاید یکم هایپ کنید برم Tower رو دوباره بخونم! اینم بدبختی همون موقع ها قاط زده بودم اسم ها رو...الان که از وقتی سایت ترکید کلا دیگه نخوندم...الفاتحه:| همون موقع تو فکرش بودم از اول بخونم:| :| :|

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
رد استورم خیلی حال داد، ولی وضعیت ترجمه ش ... انقدر تق و لق بود که تا چپتر بعدی میومد تمام اسم ها رو یادم میرفت یا یادم میرفت تا کجا خوندم و ... :|

---
پاشید بیاید یکم هایپ کنید برم Tower رو دوباره بخونم! اینم بدبختی همون موقع ها قاط زده بودم اسم ها رو...الان که از وقتی سایت ترکید کلا دیگه نخوندم...الفاتحه:| همون موقع تو فکرش بودم از اول بخونم:|:|:|

اگه منظورت برج خداست از کی نخوندی ؟ این اواخر خیییییییییلی خوب بوده ( الکی ) الان هایپ شدی ؟ برو بخون :D اخه یه جوری میگی هایپ کنید برم به خونم انگار دفعه اولته در مورد اسم ها هم اصلآ نگران نباش من خودمم هروقت برمیگردم این کار رو میخونم اسم هیچ کس یادم نمیاد همینکه راشل رو یادم ازش متنفرم کافیه :D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
الان مرتب داره ترجمه میشه فکر کنم .

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
خودتون بگید... نفرینتون کنم یا ازتون تشکر کنم؟ :))
امروز عصر خسته و کوفته و جسد اومدم، و معمولا به محض رسیدن خونه میخوابم... همینجوری گفتم خوب...یه نگاهی بندازین ببینیم چیه... و الان چپتر 40م :|

بدبختی همون چپتر اولش (00) بود، من کلا خیلی وقته میگم کتش زندگی مثل بازی ها Quest List داشت و راحت میفهمیدیم چیکار کنیم=)) یا HUD داشت و از اوضاعمون دقیق خبردار میشدیم:)) حتی همین امروز طهر با یکی از بچه ها چت میکردیم در مورد کار و کلا وضعیت رو با اصطلاحات بازی توصیف میکردم:)) و آخرش گفتم این عینک های واقعیت افزوده به درد امثال من میخوره و مثل یه HUD باید عمل کنه(و یه مینی مپ هم داشته باشه چون جهت یابیم در حد زوروهه:)) )

به هر حال... این شخصیت اصلی، قدرتی رو داره که من میخوام:)) برای همین به شدت داره بهم حال میده:))

الان مسئله اینه که چشم هام داره میسوزه...و شدیدا هم خوابم میاد! از یک طرف میخوام بخونم، از یک طرف توی CTR امروز 10برابر پول میده و باید چلنج های روزانه ش رو هم برم شر این سیزن رو کم کنم:))
چه وضعشه خو :))
من دارم ادامشو از novel میخونم !
فقط میتونم بگم وحشتناک جذاب میشه هرچی جلوتر میره با اینکه متنه ولی آدرنالینه که ترشح میشه :)
آماده اتفاقات خفنی باش

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اگه منظورت برج خداست از کی نخوندی ؟ این اواخر خیییییییییلی خوب بوده ( الکی ) الان هایپ شدی ؟ برو بخون :D اخه یه جوری میگی هایپ کنید برم به خونم انگار دفعه اولته در مورد اسم ها هم اصلآ نگران نباش من خودمم هروقت برمیگردم این کار رو میخونم اسم هیچ کس یادم نمیاد همینکه راشل رو یادم ازش متنفرم کافیه :D

چقدر از مرحوم شدن سایت میگذره... یک سال و نیم؟ پس یک سال و نیمه TOG نخوندم:|
دفعه اولم که نیست=)) ولی وقتی یه کاری بره تو کما...یکم سخته دوباره رفتن سراغش...هرچقدر عاشقش بوده باشی:D

و خط آخر...اون که 100% نکبت ترین آدم دنیاست:|
ولی خوب... راک مهمه...یکم از این راک مبارزه خفن نشون بدن لذت ببریم:(( از وقتی بردش تو حالت چیبی، حضورشم تو داستان کمتر شد:(

سلام

الان مرتب داره ترجمه میشه فکر کنم .
همممم.... باید ادامه ش بدم پس...خوب، کجا بودم فقط؟ :))

---

تک رو یا همون Solo Leveling تموم شد:| الان تکلیف چیه؟ یعنی باید هر هفته فقط برای یک چپتر صبر کنم؟ نمیخوام خو:|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
Hideaki Hatta, President, "There were a lot of young people. Some children just got a bonus for the first time."

۲۰ نفر از کشته ها تو دهه ۲۰ بودن و فقط ۷ نفر بالای ۴۰ سال کشته شدن!
هتا هم با اینکه تصاویرش تو مصاحبه ها خیلی خونسرده به نظر میاد بیشتر از همه داغون شده!
.......
کم کم همه دارن از شک میان بیرون و نظرات واکنش ها داره میاد!

رییس p.a works

PA Works' President Horikawa Kenji’s speech at the company all-hands meeting on the second day after the Kyoani incident:

As many of you might have already known, an arsonist set Kyoto Animation on fire yesterday. Before the whole picture of the incident is investigated and revealed, we already know that 33 precious lives are lost, with many injured. Let’s pray for them.

This is absolutely the worst and the most terrible event in the history of anime industry. Sadness and fury took over the Internet and the news. I also tried to follow up with the updates, but the intense fluctuation of my emotions has made me mentally unstable. I thought I needed some time to calm down, yet knowing that my employees have also become swayed by the incident, I think I should (stand out now and) tell you all my thoughts at this moment. I cannot guarantee whether what I am going to say is calm, sane, or whether my thoughts are well tidied up or not.

Regarding the crime, though we don’t know much beyond what has happened as a matter of fact, the tragedy that happened was so devastating, and can never be recovered. I shall refrain from commenting (on the cruelty of the incident)

Regarding the precious lives that are lost, before these souls can fulfill their dreams, the fact that they died young was so regrettable, so upsetting, beyond anyone’s imagination. Nevertheless, they’ve left their proof of existence – look at the messages that fans from the world sent to them – “they were the hopes of my life”, “I became myself at the moment because of Kyoani”. They gave the fans who watched their works the power to live. The works that they produced wholeheartedly, and the proofs of their existence, shall never be forgotten. Let’s pray that it will resonate in people’s heart around the world, and forever become their drive to live.

Kyoto Animation spent 40 years only to eventually become the ideal form of anime production. With such long time effort, they possess the organizational power to unify the entire company towards one goal. I firmly believe that they will reconstruct and revive! I will pray for that. First, after the turmoil calms down a little bit, I think Mr. Hatta will demonstrate his strong leadership and plans. When that happens, we shall carefully consider how we can help them out.

News happen on a daily basis, washing off the tragedies to treat them only as one-time events. However, for us, despite living in the world that we live in having such ruthless and unreasonable incident, we need to think about how we can live strong, with hopes – this is the top priority that we need to take our time to think about – it is to devote your passion in your works and express it to the world; it is to create pieces to be talked about widely, generations by generations. I believe devoting our technics, our time, and our passion is the best way to achieve this. Please do not forget this.

Horikawa Kenji
(Disaster Prevention, Fire Prevention, and Security Measures – we will reevaluate our policy and actions again. I will try my best to change people’s impression that the environment of an animation studio is ‘special’)

نویسنده هیوکا که با کیوتو همکاری کرده!

I did my best to translate; corrections are welcome.

I have heard the terrible news about the attack on Kyoto Animation, and even now, I don't want to believe it.

On the day it happened I was suffering from a cold, but I saw the first reports of serious injuries on my phone. I waited for news, hoping desperately for them to be rescued, but the longer I waited the higher the number of victims became, leaving me at a loss for words with nothing to but pray.

I worked with Kyoto Animation on the anime series "Hyouka". I am not at all knowledgeable about animation, and so although I was humbled and delighted that they selected my work for adaptation, I intended to leave all the details of production up to them. In spite of this, I was struck by their production team's enthusiastic desire to collaborate, and did my best to assist with the preliminary stages of the project.

Stories are mysterious things, and even a story that seems to sparkle can falter over tiny details. The men and women of the production team consistently showed me their earnest and tireless efforts to polish away those tiny imperfections and bring the story to life in its full glory. When we were location hunting, and we found a nice spot or I told them that something matched the image I had in mind when writing the novel, their eyes would light up and they would begin collecting materials with an earnest dedication I could never hope to match. It was gratifying to have the chance to work with such professionals. I was unable to be involved with all aspects of production because of my other work commitments, and I was worried about becoming a nuisance to the team, but I still remember the enjoyment of the time I spent working with them.

The Kyoto Animation production team's labor bore fruit, resulting in the outstanding anime series "Hyouka", which I am sure will continue to be beloved by people from all over for years to come. The team was dissolved upon the project's completion, which is the normal practice, but still left me feeling a little bit sad. We exchanged a few words in hope that we might meet again someday, I returned to my everyday life as a writer, and the team members moved on to the start of their next project.

Even after seven years, sometimes in the midst of my own work I still find myself thinking back with fondness to those memories of my time with Kyoto Animation. Whenever they would announce a new project, I would cheer for them and then be inspired to do my best as well, or I would scold myself after seeing their hard work in comparison to my own meager efforts. Even apart, even in different lines of work, I felt that we were comrades challenging these monsters that we call stories.

Hearing that they had suffered this attack was like losing a dear friend. They could never, never have deserved to become the targets of such malice. Maybe there is something I can do to help them; I would like to lend whatever assistance I can. But it makes me feel numb to know that nothing can ever make up for those who have lost their lives. I only wish I could tell them that the magnificent work they brought forth will be remembered forever. I pray that this is some small comfort to those who were injured, and for their recovery.

I have nothing to say about the killer's hatred and evil.

-- Honobu Yonezawa

111704

امیدوارم به این زودی ایکومی ناکامورا رو فراموش نکرده باشید!

111709

تویوساکی آکی ! صدا پیشه شخصیت اصلی k-on

111712

ویدئوی ادیت شده کرانچی رول عالی بود

111713

بهترین واکنش هم مال فانیمیشن بود که توییت های بقیه رو باز توییت کرده بود!

البته ژاپنی ها این جور مسائل رو تو مدیا های داخلی مطرح میکنن ، ولی واکنش ها خیلی سرد بود به قضیه ! باز از نینتندو رو من یه ساکورایی رو رویت کردم ! از استاف های سونی که هیچ بخاری بلند نشد! خیلی زشت بود! همین اتفاق که نه ، به چهار تا آدم معمولی رهگذر تو پاریس یا لندن حمله میشد نصف پروفایل های اینستا و توییتر سیاه شده بود پیام های همدردی بود که سرازیر میشد!

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
تک رو یا همون Solo Leveling تموم شد:| الان تکلیف چیه؟ یعنی باید هر هفته فقط برای یک چپتر صبر کنم؟ نمیخوام خو:|
الان شدی مثل من :D
مانگاریدر دنیای انیمه هم خیلی با تأخیر میذاره ترجمه ها رو .
الان 2 روز میشه تو کانال تلگرامشون ترجمه رو گذاشتن ولی هنوز تو مانگاریدر نیستش :/

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
Hideaki Hatta, President, "There were a lot of young people. Some children just got a bonus for the first time."

۲۰ نفر از کشته ها تو دهه ۲۰ بودن و فقط ۷ نفر بالای ۴۰ سال کشته شدن!
هتا هم با اینکه تصاویرش تو مصاحبه ها خیلی خونسرده به نظر میاد بیشتر از همه داغون شده!
.......
کم کم همه دارن از شک میان بیرون و نظرات واکنش ها داره میاد!

رییس p.a works

نویسنده هیوکا که با کیوتو همکاری کرده!

View attachment 111704

امیدوارم به این زودی ایکومی ناکامورا رو فراموش نکرده باشید!

View attachment 111709

تویوساکی آکی ! صدا پیشه شخصیت اصلی k-on

View attachment 111712

ویدئوی ادیت شده کرانچی رول عالی بود

View attachment 111713

بهترین واکنش هم مال فانیمیشن بود که توییت های بقیه رو باز توییت کرده بود!

البته ژاپنی ها این جور مسائل رو تو مدیا های داخلی مطرح میکنن ، ولی واکنش ها خیلی سرد بود به قضیه ! باز از نینتندو رو من یه ساکورایی رو رویت کردم ! از استاف های سونی که هیچ بخاری بلند نشد! خیلی زشت بود! همین اتفاق که نه ، به چهار تا آدم معمولی رهگذر تو پاریس یا لندن حمله میشد نصف پروفایل های اینستا و توییتر سیاه شده بود پیام های همدردی بود که سرازیر میشد!
ممنون بابت پست. واقعا فانیمیشن و کرانچی‌رول کارشون حرف نداشت. ویدیوی کرانچی‌رول اشکم رو درآورد :(
از سونی جدی کسی پیامی نداد؟ :| هعی، چی بگیم... شهرداری شیراز راستی حرکت قشنگی زد و پیام تسلیت فرستاد براشون. دم‌اش گرم.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
سلام

الان شدی مثل من :D
مانگاریدر دنیای انیمه هم خیلی با تأخیر میذاره ترجمه ها رو .
الان 2 روز میشه تو کانال تلگرامشون ترجمه رو گذاشتن ولی هنوز تو مانگاریدر نیستش :/
بزنید تو کار novel :D یعنی اونقدر جذاب شده که منو درگیر کرده ! من که به عمرم رمان نخوندم و اصلا نمیتونم با متن ارتباط برقرار کنم اومدم نشستم novel انگلیسی میخونم لذتم میبرم‌ !
الان یه موجود پلیدی درونم قلقلکم میده اسپویل کنم >:)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
بزنید تو کار novel :D یعنی اونقدر جذاب شده که منو درگیر کرده ! من که به عمرم رمان نخوندم و اصلا نمیتونم با متن ارتباط برقرار کنم اومدم نشستم novel انگلیسی میخونم لذتم میبرم‌ !
الان یه موجود پلیدی درونم قلقلکم میده اسپویل کنم >:)
انگلیسی به کار من نمیاد :|
و همچنان منتظرم چپتر 81 رو بذارن تو مانگاریدر .
@m.a.t چه وضعشه آقا ؟ رسیدگی کن :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
سلام

انگلیسی به کار من نمیاد :|
و همچنان منتظرم چپتر 81 رو بذارن تو مانگاریدر .
@m.a.t چه وضعشه آقا ؟ رسیدگی کن :D
من اگر حوصلم میشد که ترجمه‌اش رو ادامه میدادم، اون وقت تو توقع آپلود شدن به موقع داری؟:D
همین که هنوز دارم تاور رو هفتگی ترجمه می‌کنم، برای خودم هم جای تعجب داره:D

رمانش رو تا آخر خوندم، می‌خوای برات اسپویلش کنم که راحت بشی؟:>
----------------------
@Akiba
واقعاً نصف عمرت برفناست که ۱.۵ ساله تاور رو نخوندی. قشنگ یه سری کاراکتر اومدن توی داستان که فقط «امیر پسند» محسوب میشن و کار دیگه‌ای نمی‌کنن:>

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر