Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,036
نام
Ali
انیمه جدید که مدرن باشه و گرافیکش خوب باشه چی هست؟ غیر این خیلی معروف ها که احتمالا دیدم!:D

پ.ن: ناروتو رو دیدم تموم شد، برم سراغ وان پیس یا گینتاما؟ یا بلیچ؟ تو این سری های بلند کدوم بهتره زودتر ببینم؟

تو انيمه هاي بلند ... قطعا وان پيس :D
البته احتمالا يه 15-16 سال ديگه تموم ميشه :D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
Digimon Evolution X

فیلم خوب اما با داستان گنگ و عجیب

Highschool dxd فصل اول قسمت 6

تا اینجا که دیدم در حدی که ازش تعریف میکردن و محبوب هست اصلا برام نبود, هیجان و استرس خیلی کمی داشت و کمدی هاشم خنده دار نبود

احتمالا یا این انیمه فقط برا علاقه مندان ایچی ساخته شده ( که بی شمارن اما من جزوشون نیستم ) یا هنوز باید صبر کنم جذاب شه, به هرحال چون داستان خوبی داشت کل فصلاشو حتما میبینم

• Like

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
داستانش خوبه؟ من از ناروتو خوشم امد. برعکس فری تیل که رسما دری وری بود. داستانش خوب باشه اینو میبینم.
هانتر ایکس هانتر انیمه خشنیه خصوصا اواخرش و شخصیت پردازی فوق العاده ای داره و بالانس قدرت بی نظیری داره
اما تو بحث داستان خط داستانیه خاصی نداره به اون صورت چندتا آرک هستن که داستان های مجزا دارن البته کم کم داستان اصلی در حال شکل گرفته اما ...
بنظرم وان پیس رو شروع کن چون کاملترین تجربه در همه زمینه ها بین انیمه های بلند رو ارائه میده از طنز بگیر تا ماجراجویی و داستان غنی و شخصیت پردازی و مبارزات و ...
بعدش هانتر رو ببین
بعدش بلیچ رو ببین فیلراشم بجز فیلرای طولانیش رو نبین
گینتاما رو هم حالا حالاها نبین قبلش باید کلی انیمه ببینی که طنزا و ارجاعاتو بفهمی و بتونی بخندی

• Like

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Batoto برای همیشه بسته میشه :(
https://bato.to/forums/topic/28840-batoto-will-be-closing-permanently/
من تقریبا همه مانگاها رو از اینجا میخوندم، سورس مانگا خوب زیاد هست ولی به نظرم Batoto از همشون تر و تمیز تر و بهتر بود...
کجا کوچ کنیم؟ :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
کلا امتحانات حس عجیبی داره! :D باعث میشه برنامه ی کاری عوض بشه!:D
مثلا بازی موبایل جدیدی شروع کنم(و 3 ساله هر روز دارم بازی میکنم:|) ، یا چند روزی از انیمه کنار بکشم و سریال ببینم ، یا هم اینکه مثل الان به جای دیدن انیمه های هفتگی هوس انیمه سینمایی دیدن به سرم بزنه!:D
هفته ی پیش the Girl Who Leapt Through Time رو دیدم! الانم یک کار دیگه نشستم دیدم:D
پتانسیلش هست بازم بشینم یه سری کار دیگه ببینم:D :))

امشب درگیر بودم چی ببینم و چی نبینم، یه 30-40تا انیمه جلوم بود،هیچ ایده ای نداشتم که برم سراغ کدومشون:D تقریبا اسم هیچکدوم رو هم نشنیده بودم:D
گفتم تنها کار سینمایی که خیلی اسمش رو شنیدم و دو قرنه میخوام ببینم، Wolf Childrenـه! سرچ نمودیم تو پوشه فیلم ها و... دیدم ندارمش:| (ای داد بیداد:| )
بعدش داستانی شد و نصف شب یقه ی چندتا از دوستان رو گرفتم که چی پیشنهاد میدن ببینم:D اکثر چیزایی که میگفتن رو دیده بودم،یه چندتا کار دیگه هم...کلا به دلم نبودن یا میدونستم حال نمیدن بهم:D
از این پوشه به اون پوشه ، گفتم من از 4کار Mamoru Hosoda ، سه تاش رو دیدم! اون یدونه هم... Ookami Kodomo no Ame to Yukiـی بود که کلهم اجمعین اسمش رو هم نشنیده بودم کسی بیاره!:| (برعکس 3 کار دیگه، the boy & the beast ، سامر وارز و دختری که در زمان پرید!) گفتم برم بسرچم تو MAL ببینم اوضاعش چطوره، سبکش چیه و ...!
سرچ نمودیم و ...! بله! :| این که همون Wolf Childrenـه که دنبالش بودم:)) تا حالا اسم ژاپنیش رو نشنیده بودم:D

به هر حال...نشستم دیدم!:D ایده ی ناب و بکر به این میگن!:D بسی حال داد! >:) >:)
ولی خوب...داستانه دیدنش از چیزی که میخوام در موردش بگم بیشتر شد:))

در موردش!:D
هممم...شروع انیمه یه مقداری کند بود،یعنی من به نظرم نصف فیلم گذشته بود و چک کردم تقریبا نیم ساعت شده بود:)) ، البته حوصله سر بر نبود،ولی خیلی Slice of Life بود:-"
اونجا که آمه افتاد تو آب و نزدیک بود غرق بشه نزدیک بود سکته بزنم:| کلا تو همه انیمه ها ما رو باید اینجوری جون به لب کنند:|
و بعد از اون واقعه،یهو چیزی تو کاراکترها و زندگیشون عوض شد!
نکته ی جالب(مقایسه:-")
توی the boy and the beast اونجا که پسرک از دنیای جونورها پیچید و رفت طرف دنیای انسان ها مرا غم فراگرفته بود و بس ناراحت بودم!:(
و حالا اینجا برعکس،وقتی آمه میخواست از دنیای انسان ها بره توی طبیعت ناراحت بودم!:(
اون اوایل که آمه به طبیعت علاقه مند شده بود و یه چیزی تو زندگیش پیدا کرده بود رو دوست میداشتم!:x ، ولی اینکه خواست محافظ جنگل و منطقه بشه:( کلا وداع سخت و تلخی بود:( ، گرچه اونجا که مادرش راضی شد بالاخره،منم بالاخره حس خوبی نسبت به اینکارش گرفتم!

بخش یوکی هم خوب بود،ولی چالش زندگیه آمه و کلا خود آمه برام جذاب تر بود!:D
بعد کارهای این کارگردان رو یک تیم انجام دادن دیگه؟ به خاطر طراحی کاراکتر و اینا میگم! اینا جک و جونور کشیدنشون عالیه!!! به شدت حال میکنم با طراحی جونورهاشون!:D
چه گرگ های اینجا، چه کل دنیای tB&tB و اون خرگوش مبارز توی سامر وارز! :D عجیب مورد پسندن! :D
گرچه یه مقداری طراحی آدم هاشون...هممم...اونقدر خفن نیست:D ، پسر اصلی داستان توی سه انیمه ی tGWLTT و WC و tB&tB که به شدت شبیه هم بودن! دو کار آخر که انگار کپی پیست شده بودن حتی:)) (البته از این طراحیه خیلی خوشم میاد! مشکلی با کپی شدنش ندارم:)) )

----
پیشنهاد کار سینمایی بعدی چیه؟ :D چه اورجینال،چه انیمه های سریالی که کار سینمایی دارن!:D
این فیری تیل اومد بالاخره بلوریش؟ زیرنویس فارسی که خبری نیست:( ، فکر کنم کوروکو نو بسکت هم دو قرن پیش اومد...البته اون رو چک نکردم زیرنویسش اومده یا نه!:-"

---
از انیمه های زمستون هنوز هیچکدوم رو شروع نکردم:( ، از پاییز هم فقط یکی دوتا رو تموم کردم:|

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
مثلا بازی موبایل جدیدی شروع کنم(و 3 ساله هر روز دارم بازی میکنم:|) ، یا چند روزی از انیمه کنار بکشم و سریال ببینم ، یا هم اینکه مثل الان به جای دیدن انیمه های هفتگی هوس انیمه سینمایی دیدن به سرم بزنه!:D
هفته ی پیش the Girl Who Leapt Through Time رو دیدم! الانم یک کار دیگه نشستم دیدم:D

امشب درگیر بودم چی ببینم و چی نبینم، یه 30-40تا انیمه جلوم بود،هیچ ایده ای نداشتم که برم سراغ کدومشون:D تقریبا اسم هیچکدوم رو هم نشنیده بودم:D
گفتم تنها کار سینمایی که خیلی اسمش رو شنیدم و دو قرنه میخوام ببینم، Wolf Childrenـه! سرچ نمودیم تو پوشه فیلم ها و... دیدم ندارمش:| (ای داد بیداد:| )
بعدش داستانی شد و نصف شب یقه ی چندتا از دوستان رو گرفتم که چی پیشنهاد میدن ببینم:D اکثر چیزایی که میگفتن رو دیده بودم،یه چندتا کار دیگه هم...کلا به دلم نبودن یا میدونستم حال نمیدن بهم:D
از این پوشه به اون پوشه ، گفتم من از 4کار Mamoru Hosoda ، سه تاش رو دیدم! اون یدونه هم... Ookami Kodomo no Ame to Yukiـی بود که کلهم اجمعین اسمش رو هم نشنیده بودم کسی بیاره!:| (برعکس 3 کار دیگه، the boy & the beast ، سامر وارز و دختری که در زمان پرید!) گفتم برم بسرچم تو MAL ببینم اوضاعش چطوره، سبکش چیه و ...!
سرچ نمودیم و ...! بله! :| این که همون Wolf Childrenـه که دنبالش بودم:)) تا حالا اسم ژاپنیش رو نشنیده بودم:D

هممم...شروع انیمه یه مقداری کند بود،یعنی من به نظرم نصف فیلم گذشته بود و چک کردم تقریبا نیم ساعت شده بود:)) ، البته حوصله سر بر نبود،ولی خیلی Slice of Life بود:-"
اونجا که آمه افتاد تو آب و نزدیک بود غرق بشه نزدیک بود سکته بزنم:| کلا تو همه انیمه ها ما رو باید اینجوری جون به لب کنند:|
توی the boy and the beast اونجا که پسرک از دنیای جونورها پیچید و رفت طرف دنیای انسان ها مرا غم فراگرفته بود و بس ناراحت بودم!:(
و حالا اینجا برعکس،وقتی آمه میخواست از دنیای انسان ها بره توی طبیعت ناراحت بودم!:(
اون اوایل که آمه به طبیعت علاقه مند شده بود و یه چیزی تو زندگیش پیدا کرده بود رو دوست میداشتم!:x ، ولی اینکه خواست محافظ جنگل و منطقه بشه:( کلا وداع سخت و تلخی بود:( ، گرچه اونجا که مادرش راضی شد بالاخره،منم بالاخره حس خوبی نسبت به اینکارش گرفتم!

بعد کارهای این کارگردان رو یک تیم انجام دادن دیگه؟ به خاطر طراحی کاراکتر و اینا میگم! اینا جک و جونور کشیدنشون عالیه!!! به شدت حال میکنم با طراحی جونورهاشون!:D
چه گرگ های اینجا، چه کل دنیای tB&tB و اون خرگوش مبارز توی سامر وارز! :D عجیب مورد پسندن! :D
گرچه یه مقداری طراحی آدم هاشون...هممم...اونقدر خفن نیست:D ، پسر اصلی داستان توی سه انیمه ی tGWLTT و WC و tB&tB که به شدت شبیه هم بودن! دو کار آخر که انگار کپی پیست شده بودن حتی:)) (البته از این طراحیه خیلی خوشم میاد! مشکلی با کپی شدنش ندارم:)) )

----
پیشنهاد کار سینمایی بعدی چیه؟ :D چه اورجینال،چه انیمه های سریالی که کار سینمایی دارن!:D
این فیری تیل اومد بالاخره بلوریش؟ زیرنویس فارسی که خبری نیست:( ، فکر کنم کوروکو نو بسکت هم دو قرن پیش اومد...البته اون رو چک نکردم زیرنویسش اومده یا نه!:-"

---
از انیمه های زمستون هنوز هیچکدوم رو شروع نکردم:( ، از پاییز هم فقط یکی دوتا رو تموم کردم:|
اگه بازم از کارهای سینمایی مدهوس میخوای redline , vampire hunter D , perfect blue , ninja scrol
از اینا redline رو بخصوص اگه ندیدی حتما ببین.

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود

----

---

از کارای سینمایی امسال حتماـه حتما (Yoru wa Mijikashi, Aruke yo Otome (The Night Is Short, Walk On Girl پیشنهاد میشه :D
کلا ارادت خاصی نسبت به Tomihiko Morimi دارم ! Uchouten Kazoku و Yojouhan Shinwa Taikei هم کارای دیگشن که جفتشون شاهکارن :D

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
درود
سریع برم سر اصل مطلب. عرض کنم که:

Yuru Camp Ep1
یه کار آروم و دلنشین با موضوع کمپ زدن. یه ریزه‌کاری‌هایی هم از شیوه آتیش درست کردن و اردو زدن و این‌ها داره و فضاش خیلی دلچسبه

Sanrio Danshi Ep1
خب... یه کاریه درباره یه سری پسر دبیرستانی که از کاراکتر اصلی هلو کیتی و ... خوش‌شون میاد و هرکدوم یه پرنسسی برای خودشون دارن. من دیگه حرفی ندارم!

Mitsuboshi Colors Ep1
انیمه‌ای با یه دنیای کودکانه که خب راستش ناامیدم کرد. انتظار داشتم شده ذره‌ای از ظرافت Non Non Biyori رو داشته باشه، ولی نداشت به نظرم و راضی نیستم ازش. مرسی اه!

Sora yori mo Tooi Basho Ep1
انیمه‌ای درباره‌ی تعدادی دختر دبیرستانی که می‌خوان به قطب جنوب سفر کنن! o_O
از یه جهت انیمه بدی نیست؛ سرگرم می‌کنه و فضاش هم زمستونیه. ولی خب یکم شیرین می‌زنه.

Violet Evergarden Ep1
همون‌طور که انتظارش می‌رفت عالی. خوش‌ساخت و تاثیرگذار. بهتره با کم‌ترین پیش‌زمینه به سراغش برید که البته با تریلر و خلاصه داستان‌هایی که این چند وقت منتشر شده کار آسونی نیست.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
داشتم یه مقایسه از dbs. dbz میدیدم وباید بگم واقعا خاک بر سرشون dbs نه تنها از نظر داستان حتی از نظر اکشن تعداد انیمیشن های شخصیتا به dbz نمیرسه یه مقایسه ازش ببینید تعداد حرکات چهره تو dbz چند برار dbs

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
سلام
دوستان سری Monogatari ترتیب دیدنشون چطوریه؟

Kingdom هم تا حالا اسمشو نشنیده بودم، رفتم دیدم امتیازهاش خیلی خوب بودش!ارزش دیدن داره؟داستانش تموم میشه تو انیمه؟
در مورد مونوگاتاری از من میشنوی فعلا بیخیال شو تا فصل آخر یعنی Zokuowarimonogatari همین امسال(میلادی) بیاد و داستان اصلی سری به اتمام برسه. از این جهت میگم که الان شروع کنی تا وقتی فصل بعد بیاد تقریبا تمام جزئیات ریز و درشت داستان یادت میره و باید از اول استارت بزنی، خط داستانی هم جوری هست که به شدت وابسته به همین جزئیات هست و کلا همه با هم ارتباط دارن مثل دونه های زنجیر... خودم فعلا هرجور بود تا الان تحمل کردم و سراغ فصل دوم Owari نرفتم تا تکلیف Zoku مشخص بشه :D
انیمه به خودی خود فوق العادست چه از لحاظ داستانی،شخصیت پردازی،طراحی و... ولی از اون دست انیمه هاست که سخت و کم کم باهاش ارتباط برقرار میکنی و هرچقدر اوایل گنگ و بی سرو ته هست(پیش خودت فکر میکنی :D) ولی وقتی قشنگ فهمیدی چی به چی شد و فلان، دیگه تمومه D:

انیمه کینگدوم داستان که تموم نمیشه ولی کلا همینجوری یه چیزی سر و هم بندی کردن! از لحاظ کیفی حتی نزدیک هم به مانگا نیست... خلاصه اگر مانگا میخونی حتما برو سراغ مانگا وگرنه انیمه چیز دندونگیری نداره.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
اگه بازم از کارهای سینمایی مدهوس میخوای redline , vampire hunter D , perfect blue , ninja scrol
از اینا redline رو بخصوص اگه ندیدی حتما ببین.
امروز رد لاین رو دیدم:-" احیانا پدر جد Kekkai Sensen نبوده؟=)) بس که قاطی پاتی بود=))
البته من کارای قاطی دوست دارم:)) اینم خوب بود، ولی چیز خاصی ندارم در موردش بگم:-" صرفا خوب بود:D
اما برعکس دیشب که یک کار آروم بود، این قشنگ حال و هوا و هیجان رو چسبوند به سقف=))

از کارای سینمایی امسال حتماـه حتما (Yoru wa Mijikashi, Aruke yo Otome (The Night Is Short, Walk On Girl پیشنهاد میشه :D
کلا ارادت خاصی نسبت به Tomihiko Morimi دارم ! Uchouten Kazoku و Yojouhan Shinwa Taikei هم کارای دیگشن که جفتشون شاهکارن :D
هممم...من ارادت خاصی نسبت بهش ندارم:-"
اینم، خیلی خاص میزنه گویا:-" حداقل طراحیش...یکم سخته شروع کردنش!:-"
اون Uchouten Kazoku از اون کاراییه که فور کنم درکش نکردم:-" دیدم ولی خوب کاری نبود که برام موندگار باشه یا حس خاصی نسبت بهش داشته باشم:D

بعد تو آرشیوم جدیدترین فیلمی که دارم 2015هه:-" جدیدتر نگید، فعلا حس دانلود نیست=)) یکم آرشیو خلوت کنم:D
الانم میخوام The Empire of Corpses ! طراحیش خوب میزد، فضاش بد نبود! ببینم چی میشه:D امیدوارم حال بده:D

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
Batoto برای همیشه بسته میشه :(
https://bato.to/forums/topic/28840-batoto-will-be-closing-permanently/
من تقریبا همه مانگاها رو از اینجا میخوندم، سورس مانگا خوب زیاد هست ولی به نظرم Batoto از همشون تر و تمیز تر و بهتر بود...
کجا کوچ کنیم؟ :D
اقا جاییو پیدا نکردی :D ؟ این mangatraders هم من قبلا استفاده میکردم که اونم بسته شده:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر