Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
چپتر 143 Tokyo Ghoul:re...
.
.
.
.
MindFU*K>:D<!!!!

یکی از بهترین چپتر هایی بود که تا حالا توی هرمانگایی خونده بودم.
اگه این پایانه امیدوارم پارت 3 زود بیاد و مثل اومذن پارت 2 دو سه ماه زمان نبره:(

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
یک معرفی بزرگ در تاریخ 12 اکتبر برای Tokyo Ghoul برنامه ریزی شده

امیدوارم فصل 3 انیمه باشه :x:x:x
خیلی بعید میدونم اصلا انیمه یا ریمیکی ازش معرفی کنن یا ربطی داشته باشه!
چون با چپتر بعدیه احتمالا یا میگه توی فلان تاریخ مانگا تموم شه یا اینکه تموم شد میگه پارت 3 کی میخواد شروع میشه!
حداقل تموم شدن مانگا های شونن جامپ که اینطوریه!اول اعلام میکنن کی تموم میشه بعد تمومش میکنن
دیگه برای یانگ جامپ نمیدونم سیستمشون چیه ولی خوب چون هر دو جامپ هستن ممکنه سیاست های کلی یکسانی داشته باشن.

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
سلام
وبسایت soulreaperzone جدیداً یه صفحه جدید برای انیمه های چینی (که به نام donghua شناخته میشن) باز کرده. من از سر کنجکاوی یه قسمت از یکیشون به اسم Rakshasa Street رو دانلود کردم و دیدم و با وجود انیمیشن فنی ضعیف به نظرم داستان، شخصیت پردازی و موسیقیش سرگرم کننده اومد و صداپیشه هاش هم با اینکه به زبان کاملاً ناشناخته ای صحبت میکردن ولی کارشون به خوبی انجام داده بود. حالا میخواستم ببینم از بچه های تاپیک کس دیگه ای هم تا حالا انیمه چینی دیده و اگه آره نظرش چیه و چه انیمه های چینی خوب دیگه ای رو میشناسه؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
سلام
وبسایت soulreaperzone جدیداً یه صفحه جدید برای انیمه های چینی (که به نام donghua شناخته میشن) باز کرده. من از سر کنجکاوی یه قسمت از یکیشون به اسم Rakshasa Street رو دانلود کردم و دیدم و با وجود انیمیشن فنی ضعیف به نظرم داستان، شخصیت پردازی و موسیقیش سرگرم کننده اومد و صداپیشه هاش هم با اینکه به زبان کاملاً ناشناخته ای صحبت میکردن ولی کارشون به خوبی انجام داده بود. حالا میخواستم ببینم از بچه های تاپیک کس دیگه ای هم تا حالا انیمه چینی دیده و اگه آره نظرش چیه و چه انیمه های چینی خوب دیگه ای رو میشناسه؟
یکی دو فصل پیش The King's Avatarدیدم(خیلیا دیدن:-" )
بدک نبود ، اما 100% توصیه میکنم با زیرنویس فارسی نبینیدش:D هر قسمت اسم ( یوزرنیم) کاراکترها ترجمه ش فرق میکرد! خیلی زبون شیوای چینی قابل فهم بود، با این زیرنویس بدتر هم شد:))

با زبونشونم کنار نیمدم:-" تا آخر انیمه یک کلمه هم یاد نگرفتم:))

ویرایش: همین انیمه ایه که منصور پایین تر گفت، اسم اصلیش اونه:-"

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,248
حالا میخواستم ببینم از بچه های تاپیک کس دیگه ای هم تا حالا انیمه چینی دیده و اگه آره نظرش چیه و چه انیمه های چینی خوب دیگه ای رو میشناسه؟
من بتازگی انیمه Quan Zhi Gao Shou رو دیدم جالب بود برام ( تو سبک sword art online هست ) بخاطر چینی بودن زبانش مشکلی ایجاد نکرد اگه به این سبک علاقه داری حتما پیشنهاد میشه گرافیک خوبی هم داره

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
بازگشت حضرت عشق، معرفت، محبت، داروی ضد افسردگی، امید بخش ناامیدان، افزایش دهنده امید به زندگی والا مقام گینتاما رو به صفحه تلویزیون تبریک میگم. آرک هایی که در پیش رو هست از الان بهتون تضمین میدم از خنده دارترین آرک های کل سری ان.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
یکم از انیمه جات بگم!
همچنان در غم تموم شدن هیرو آکادمی نالانم! و تا شروعش مرا بس غم فرا گرفته و ول نمیکنه:( امیدوارم حداکثر برای تابستون فصل سومش تاریخ بخوره:( و از حسنم ممنانیم که زود خبر فصل سوم رو داد:x

بعد... اپنینگ وان پیس:x بسیار دوست میداشتم مخصوصا بخش دومش از جایی که دلفین ها رو نشون میده تا جایی که سانجی میدوه عالیه! کلش این حس رو داشت بهترین اپنینگ هم میتونست بشه:D

و گینتاما!! از همون ثانیه ی اول شروع! =)) =)) =)) دمشون گرم=))
اندینگ هم فن سرویس خوبی داشت:)) همچنان فقط بانو سوکویو (؟ اسمش رو یادم رفته! امیدوارم توی این فصل باشه! :ئی )

بقیه ی انیمه های فصل تابستون هم هنوز تموم و پاییز رو شروع نکردم! ولی فردا بلک کلاور و شوکوگکی! به به!:X
----

سلام دوستان
من تازه میخام انیمه دیدن رو شروع کنم...
برای شروع چی پیشنهاد میدین؟؟؟
خودم الان Attack on titan و Naruto رو میخام شروع کنم، نظرتون درمورد اینا چیه؟
ممنون
جفتشون برای شروع کارهای خیلی خوبی هستن! همینا رو فعلا بشین ببین،بعدا دوباره بیا بگو چه سبکی میپسندی و اینا،انیمه ی اونجوری معرفی میکنیم:D

فقط چندتا کار بلند رو هیچوقت با هم شروع نکن! :-" (مثلا ناروتو و وان پیس و بلیچ و گینتاما و هانتر رو با هم نبین! یکی که تموم شد برو سراغ بعدی:D )

زیرنویس فارسی هم اگر بخوای این سایت هست :
دنیای انیمه و مانگا | AnimWorld Forum
کلا منبع انیمه ی ایرانه ، ترجمه ی مانگا و مانگاریدر و سایت دانلود هم داره

زیرنویس ها هم،کارهای جدیدتر اکثرا خوبن! قدیمی ترها یکم لنگ میزنند:-" ، انیمه های روز هم همون رو ترجمه میشن:-" کلا سرعتشون بالاست:D

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
(مثلا ناروتو و وان پیس و بلیچ و گینتاما و هانتر رو با هم نبین! یکی که تموم شد برو سراغ بعدی:D )
در باغ سبز نشون میدی به مردم ؟
-----
من این فصل فقط 3 تا انیمه رو دیدم .
Boku No Hero Academia که اصلاً جایی برای انتقاد نداره به نظر من .
Made In Abyss برای من همیشه ظاهر گوگولی و باطن خشن ترکیب خیلی ترسناکی رو تشکیل میدن . این انیمه دقیقاً همینه و من به شدت باهاش حال کردم . فقط اگر همون سریع پیش رفتن داستان رو نداشت در حد یه شاهکار میشد .
Shingeki No Bahamut از این اصلاً خوشم نیومده . با اینکه مشخصاً انیمه سطح بالاییه ولی من اصلاً باهاش حال نمیکنم . هم فصل یک و هم فصل دوش پر از شخصیتهای نچسب بودن . مخصوصاً بین شخصیتهای اصلی . هر 2 فصل هم به بدترین شکل ممکن تمام شدن .

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
سلام دوستان
من تازه میخام انیمه دیدن رو شروع کنم...
برای شروع چی پیشنهاد میدین؟؟؟
خودم الان Attack on titan و Naruto رو میخام شروع کنم، نظرتون درمورد اینا چیه؟
ممنون
سلام
اگر دانشجو هستي و مثل من نميتوني شبي فقط يه قسمت انيمه ببيني ناروتو رو الان شروع نكن كه انيمه حيف ميشه ،
بزارش براي تابستون :D
اتك آن تايتان رو شروع كن كه احتمال خيلي زياد ازش لذت ميبري
سبك هاي مورد علاقتو بگي دوستان هدفمند تر راهنماييت ميكنن

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
احساس می کنم اشتباه اصلی رو من کردم که فکر کردم امکان نداره هیچ شخصیتی از شیرو توی stay night قدیمی main squeeze تر و بدتر باشه. بعد با Fate Apocrypha و این زیگ (!) اشنا شدم :-w به نظر میرسه تو 12-13 قسمت هم تموم نمیشه و باید 24 قسمت تحمل کنیم این بزرگوارو.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
سلام

در باغ سبز نشون میدی به مردم ؟
-----
من این فصل فقط 3 تا انیمه رو دیدم .
Boku No Hero Academia که اصلاً جایی برای انتقاد نداره به نظر من .
Made In Abyss برای من همیشه ظاهر گوگولی و باطن خشن ترکیب خیلی ترسناکی رو تشکیل میدن . این انیمه دقیقاً همینه و من به شدت باهاش حال کردم . فقط اگر همون سریع پیش رفتن داستان رو نداشت در حد یه شاهکار میشد .
Shingeki No Bahamut از این اصلاً خوشم نیومده . با اینکه مشخصاً انیمه سطح بالاییه ولی من اصلاً باهاش حال نمیکنم . هم فصل یک و هم فصل دوش پر از شخصیتهای نچسب بودن . مخصوصاً بین شخصیتهای اصلی . هر 2 فصل هم به بدترین شکل ممکن تمام شدن .

هر دو فصلم از این معضل رنج بردن ! فصل اول تا قسمت 11 و فصل دوم تا قسمت 22 میشه گفت شاهکار بودن ! بعد قسمتای پایانی به کل نابود میشن میره !

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
بقیه ی انیمه های فصل تابستون هم هنوز تموم و پاییز رو شروع نکردم! ولی فردا بلک کلاور و شوکوگکی! به به!:X
Black Clover اگر بر اساس مانگاش بخوام نظر بدم واقعاً چنگی به دل نخواهد زد و بهت توصیه میکنم روش حساب نکن که با سر میری تو دیوار .
هر دو فصلم از این معضل رنج بردن ! فصل اول تا قسمت 11 و فصل دوم تا قسمت 22 میشه گفت شاهکار بودن ! بعد قسمتای پایانی به کل نابود میشن میره !
مشکل اصلیش اینه که یکم زیادی خودشو جدی میگیره .
مشکل بعدی هم اینه که بین دارک بودن و هپی بودن مونده و با خودش درگیره .

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
بلک کلاور رو دیدم! :-"

نظرات کلی بدم... اول اینکه چقدر شخصیت اصلی سر و صدا میکنه! :| از 24 دقیقه انیمه، 25 دقیقه ـش داشت داد و هوار راه مینداخت:-"
ولی امیدوارم رفته رفته کمتر بشه سر و صداش! :-"

ایده ـش فعلا که خوب به نظر میاد،پایانشم خفن بود! >:)
طراحی کاراکترهاشم خوبه! حداقل همین دوتا اصلیا فعلا! :D (زیاد زوم نکردم رو پوستر که کاراکتری لو نره و تازگی داشته باشن:)) )

در کل چون شونن اکشن فانتزیه،حمایت تا قیامت! :-"
حالا شاید به مانگا نرسه...ولی امیدوارم خوب پیش بره! نمیخوام ناامید بشم:| فعلا نیستم:D
البته اینکه پرهام( @parham_safa ) میگه مانگاش هم چنگی به دل نمیزنه یکم خطرناکه:-" ولی...بدتر از فیری تیل که دیگه نمیشه! میشه؟ خیلی سخته چنین چیزیا:-"
چون فیری تیل تا قبل از آرک امتحان و مخصوصا فصل دوم ، بدجور تو یک Loop نابوووود افتاده بود! در این حد که حتی دشمن ها و کاراکترهای مثلا جدید هم تکراری بودن! خیلی وضعش خراب بود! فیلرهاشم به این قضیه بد دامن میزد البته ، شاید اگر اونا دیده نمیشدن وضعیت مثبت تر میشد:-"

---
برم شوکوگکی ببینم:x فقط...آخ آخ آخ...میدونم که نصف شبی گشنه ـم میشه:|

ویرایش: خوب....گشنم شد!:| یکی جواب شکم ما رو بده:((

و اما...
اول از ده نخبه بگم...
فکر میکنم با شماره 8 و 5 بیشتر از بقیه حال بکنم:-" ( 5 که از تیپش مشخصه:-" )
شماره 3 هم احتمالش هست:-" ، دو هم ممکنه:D
یک...اول فکر میکردم اصلا ازش خوشم نمیاد! ولی اخلاقش جالب بود:)) ، اما فکر میکنم موقع آشپزی که بشه از اون جماعتی میشه که باهاش کنار نمیام:))

شماره 8... غذاهای پر ادویه! این درسته! >:) خوشمان آمد! مشخصه غذاهاش به گروه خونیم میخوره:))

در مورد یوکیهیرا...خوشم میاد به خاطر غذاخوریی که داشتن، یه آشپز مردمیه! و فکر میکنم همینطور هم میمونه این بشر! اصلا با این جماعتی که غذاهای لوکس و اینا سرو میکنند(و اکثرا هم کارشون غربیه:-") حال نمیکنم:)) کلا غذاهاشون برام جذاب نیست:)) (غیر از آلدینی و غذاهای ایتالیاییش:(( میخواااام! :(( )
به نظرم اینجا هم یوکیهیرا بتونه با هیجان آشپزیش مشتری هایی جذب کنه! و دقیقا تا اسم جذب مشتری و اینا اومد، منم ذهنم رفت طرف همون هتل و صبحانه درست کردنشون:D
هیچی دیگه...منتظریم! :D ببینیم یوکیهیرا این دفعه با چه چالش هایی رو به رو میشه و چجوری میلی متری رد میکنه:)) (اگر رد کنه:-" )
آها راستی OAD 04 رو هم حتما ببینید(و بله فقط کیفیت 560P هست! توی Animetosho همون لینک اولی که میاره و تنها زیرنویس انگلیسی) ، معرفی کاراکترها اصلش اونجاست، توی این قسمت در حد 10ثانیه نشون دادن و رد شدن!

---
پروژه بعدیه پاییزم Kino no Tabi هست، امیدوارم کار خوبی بشه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر