Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
متاسفانه یک خبر فاجعه دارم :|
.
.
.
.
:| :| :| :| :| :| :|
JJ Abrams کارگردان و تهیه کننده عناوینی چون Star Trek و Star Wars با همکاری Paramount می خواد لایو اکشن اقتباسی با ژانر Sci-Fi از انیمه Your Name بسازه
F*CK WEST, F*CK HOLLYWOOD
مضخرفات خودشون به ته کشیده می خوان آثار ژاپنی رو به گند بکشن
مگه اولین حرکت فاجعه بوده که تازه میگی ایده های خودشون(با مضخرفات موافق نیستم:-" ) ته کشیده و میخوان آثار ژاپنی رو به گند بکشن:-"
لایو اکشن یور نیم ، خوبشه تازه! از این شونن هایی که میخوان لایو اکشن بسازن چی؟ :)) مطمئنم یور نیم، به آشغالیه ناروتو و وان پیس و شینگکی نو کیوجین و ... نمیشه! :-" آشغال میشه ولی نه مثل اینا! :D

Last edited by a moderator:

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
مگه اولین حرکت فاجعه بوده که تازه میگی ایده های خودشون(با مضخرفات موافق نیستم:-" ) ته کشیده و میخوان آثار ژاپنی رو به گند بکشن:-"
لایو اکشن یور نیم ، خوبشه تازه! از این شونن هایی که میخوان لایو اکشن بسازن چی؟ :)) مطمئنم یور نیم، به آشغالیه ناروتو و وان پیس و شینگکی نو کیوجین و ... نمیشه! :-" آشغال میشه ولی نه مثل اینا! :D

تا یک زمانی می شه توی هالیوود چند ده تا Star wars و Star Trek و Transformers و Pirates of the Caribbean و ... کرد توی حلق ملت
بعدش یه جایی کم میاری بالاخره که الان زمان کم آوردنه تازه شروع شده
دیگه دست به دامن آثار قدیمی خودشون شدن، Jurassic Park و Jumanji و King Kong و Jungle Book و ...

حالا توی این اوضاع چی کار کنیم؟ بریم سراغ یه سری آثار قوی ژاپنی، لایو اکشنشون کنیم بکنیم توی حلق ملت، از قضا اکثرا فاجعه هم در میان
Ghost in the Shell و Death Note و ...

من نمی گم همه آثار هالیوود بدن یا همشون مضخرفن، همین امسال تا الان واقعا چند تا فیلم متفاوت داشتیم مثل The Shape of Water، اما اکثرا به این سمت دارن می رن، واقعا چندان چیزی برای عرضه ندارن، اسکار هم که بزرگترین جایزشونه داره سال به سال فاجعه تر می شه، سیاست به گند کشیدتش، مسائلی مثل همجنس گرایی و نژاد پرستی و ... شده معیار قضاوت فیلم ها
در این بین یک سری افتادن به جون آثار ژاپنی بلکه از اونا چیزی بکنن

اون شونن ها که خود فاجعه ان، اصلا نمی تونم فکرشم بکنن چطوری می خوان One Piece و Naruto رو لایو اکشن بکنن....!!!!

btw: من کلا با لایو اکشن ساختن خود ژاپنی ها هم مخالفم، نمونش رو همین چند پست پیش در مورد Tokyo Ghoul اعلام کردم

btw2: دیروز، تولد Suzuha توی Steins;Gate بود، تولدش مبارک :D

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
اره وانپیس و شینگکی کاملن نابودن:| ولی این بهتر از اونا میشه منتها با اون تاثیر گذاری و احساسی که انیمه داره کیلومترا ها فاصله داره ;;)

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
ژاپني ها بيكار ننشستن و جواب دندان شكني به جنبش لايو اكشن سازي دادند:D
در ويدئوي زير شاهد اوپنينگ باب اسفنجي به سبك انيمه هستيد توصيه ميكنم از دستش نديد :D

Spongebob as an anime opening

با ف.ش بريد

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
جدا از این خبرهای لایو اکشن که خیلی خوشایند نیست از خبر اومدن فصل دوم overlord و همچنین تولید و پخش فصل سوم هیرو اکادمی بسیار خرسند شدیم و به افتخارش اوانار رو عوض کردیم :D

الان مسافرتم برگردم نظرم در مورد انیمه های این فصل رو هم که تموم شد میگم ;)

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
اینجور که من فهمیدم مدهوس به خاطر فروش پایین وان پانچ فصل دو رو واگذار کرده به یه استودیو دیگه. چون زمستون فکر کنم بعد نزدیک به بیست سال پرفروش ترین فرنچایزشون یعنی Cardcaptor sakura داره برمیگرده. از طرفی overlord هم هست که بعد از دث نوت سومین سری پرفروششونه.

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دیدنِ Evangelion و Akira در یک روز یکی از بهترین اشتباهاتی بود که تا الان انجام دادم :D
جالبه که غیر از پیچیدگی داستان شباهتای دیگه ای هم با هم داشتن که شاید اگر حوصله داشم بهشون اشاره می کردم :D
برم یکم chis sweet home ببینم بشوره ببره پایین :))

پ.ن: میشه گفت که شانسِ خوب در اومدن لایو اکشن your name تا حدی بیشتر از کارای قبلیه. هم سبکش هم اینکه اونقدر تخیلی یا دور از ذهن نیست. البته اگه این نظر کسیه که اونقدر براش خاص نبوده ورژن اصلی. مسلما طرفداران نظر دیگه ای دارن :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
جدا از این خبرهای لایو اکشن که خیلی خوشایند نیست از خبر اومدن فصل دوم overlord و همچنین تولید و پخش فصل سوم هیرو اکادمی بسیار خرسند شدیم و به افتخارش اوانار رو عوض کردیم :D

الان مسافرتم برگردم نظرم در مورد انیمه های این فصل رو هم که تموم شد میگم ;)
به به بسی خرسند گردیدم بابت اورلورد ! خیلی تو کفش بودم!
ضمن اینکه بابت فصل بعد شوکوگکی نو سوما هم خیلی طولش ندادن !
فقط این حمله به باهاموت هم بگن کی میاد تکمیله دیگه !
نمیدونم چرا هر دو فصلش قسمت اخر سر هم بندی شد

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
boku no hero academia که فصل دومش هم تموم شد ، ولی عجب پایانی:x خدا رو شکر پایانی که ازش میترسیدم پیش نیومد8->
وان پیس خیر سرشون دو قسمت دادن ولی یه قسمت که دیگه ته ته فلش بکو در آورده بود :-w:-w (قسمت 807 ) ،بازم خوب شد پشت سرش قسمت 808 هم باهاش اومد ....
غیر از اینا این اپنینگ جدیدش خیلی خوبه :-bd
ضد حال ترین خبری هم که تو این چند روز شنیدم همین عوض شدن استدیو سازنده ی وان پانچ من بود !!!!!%-( واقعا مد هاوس وان پانچ رو عالی در آورد الان من به شدت نگران سطح کیفی فصل جدید هستم:-s

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
digimon tamers قسمت 28

خیلی خوب داره پیش میره تا اینجا از دیجیمونای قبلی که دیدمم یه سر و گردن بالاتر بودن هم شخصیتاش هم دیجیموناش و کلا دنیا و داستان و ...

یعنی فصلای قبلی داشت دیجیمون هیترم میکرد این فصل برعکس داره فنم میکنه

درباره این بحث لایو اکشن هم بذار هرچی میخوان چرت و پرت بسازن نه چیزی از ما کم میشه نه انیمه یا مانگایی که لایو شده, من که حتی اخبار لایو اکشنام دنبال نمیکنم برام مهم نیس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر