Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
اینا انیمه های خوبی هستن ولی برای شروع ؟؟؟؟ اصلا ! به نظرم بیشتر فراری میدن .

همون سه موردی که سیاه مونده کفایت میکنه و مناسبه برای شروع

اگه اهل سینما و رمان هستی بگو از چی بیشتر خوشت میاد و چه ژانر هایی دوست داری ... تا همچین پا بندت کنیم که دیگه ابدی پای بساط باشی
چرا فراری میده، من خودم با Gantz انیمه بین شدم دوستمم با وان پانچ من

بستگی به روحیات داره

Sent from my D6603 using Tapatalk

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
پایان یک افسانه یا شروع زندگی ؟

یادمه اولین باری که به ناروتو علاقه مند شدم آبان سال 1388 بود که یکی از دوستام یکی از مبارزات خفن سری رو بهم نشون داد. جسته گریخته تو ماهواره بعضی از قسمت های ناروتو رو دیده بودم ولی هیچ ایده ای نداشتم که انیمه می تونه با زندگیم تلفیق بشه و جز جدایی ناپذیر از اون بشه. سال 89 به بدبختی کل سری رو پیدا کردم و شروع به دیدن انیمه کردم و یه تصادف باعث شد 6 ماه توی خونه بمونم که با هر بدی که داشت، باعث شد که شروع زندگی انیمه ایم رو رقم بزنه و در اون زمان ها اول ناروتو و بعد بلیچ تنها صحنه هایی بودن که از تلویزیون اتاق پخش می شد.

در کل بعد از گذشت 8 سال، ناروتو به انتهای راهش برای من رسید (چه احساسی دارن اون کسایی که از 2002 این رو دنبال می کردن!). 8 سال بزرگتر و به تعریف دیگه ای پیرتر شدم ولی کوچکترین ناراحتی ای ندارم. بلکه خی هم خوشحالم که قهرمان جوانی من کاراکترهای انیمه های مختلف بوده که در صدر اون ناروتو با بامزه بازی هاش و قهرمانیاش قرار داره.

دیدن ناروتو رو به کسی پیشنهاد نمی کنم و می خوام این لذت آشنایی با این کاراکتر فقط برای ماها بمونه و بس.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
این دقیقا عین حقیقته اوایل همه مارو کچل می کردن DN بشین ببین و... با زور تمومش کردم بعد رفتم انیمه های دیگه ای رو دیدم که حتی امتیازاشون پایین تر بود ولی بهتر بودن... نمی دونم چرا زمانی که DN رو می دیدم حس فراستی بودنم گل کرده بود:D طرفداراش ببخشن ولی ماقبل بده:D لحظه به لحظه انیمه بخصوص نیمه دوم قابل نقده تند هست:D
ــــــــــــــــــــــــــ
دوستان یه سایت لطفا معرفی کنید که بتونم 1080 دانلود کنم
ممنونم:D
تو یه سری سایتا میشه پیدا کرد ولی دردسر داره برا یه انیمه میذارن برا یکی دیگه نمیذارن بهترین جا تورنته این سایت بهتر از همس همه جور کیفیتی گیرمیاد مثلا akame ga kill رو میتونید با حجم 34 گیگ پیدا کنید (:D) یه چندتا سایت دیگه هم هست سرچ کنید پیدا میشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
درسته Death Note مشکلاتی داره:-" ، یا نباید هزارتا شاهکار پشت سر هم معرفی کرد و ....!

ولی یک سری انیمه ها(مثل همین DN ) ، به خاطر جوی که دارن خیلی ها، مخصوصا اونایی که دید خوبی نسبت به انیمه ندارن! و فکر میکنند یک چیز بچگونه ست و ... رو عوض میکنه! :D
حداقل تا نصف انیمه سطح خیلی بالایی داره! انقدر بالا هست که هنوز که هنوزه ، با اینکه تنوع انیمه ها خیلی زیاد شده(حداقل تو ایران که همه چی الان زیرنویس میشه!:D) بازم پیشنهاد داده میشه:D

حالا اونی که خودجوش میگه میخوام انیمه ببینم قضیه ش فرق میکنه:-" ، ولی اونی که به زور میخوای انیمه بینش کنی، دفترچه جواب نده، بعید میدونم هیچ چیز دیگه ای جواب بده:)) :-"
---
حالا جدا از این ، معمولا یکی که میاد میگه انیمه چی ببینم، تو سبک های مختلفی(هرکی با سلیقه خودش:-") راهنماییش میکنه، معمولا هم طرف نمیره همه ی 10-20تا کار معرفی شده رو ببینه:-" نهایت دو سه تا رو میبینه، بعد سلیقه ش مشخص میشه و خودش میفته تو راه و میبینه چی به چیه:D

غیر از تازه واردها، ما خودمونم بعضی وقتا میایم و میپرسیم انیمه تو فلان سبک چی ببینیم! کلا مشاوره بد نیست:D حداقل ضرر نداره:D

---
انیمه شروع رو حالا بی خیال! فصلی چی میبینید ملت؟:D
یعنی برنامه ی بهارتون چیه؟:-" (آخرشم مثل هر فصل، هیچکی غیر خلیل و حسن، هیچ اسمی نمیبرن:| )

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
ولی یک سری انیمه ها(مثل همین DN ) ، به خاطر جوی که دارن خیلی ها، مخصوصا اونایی که دید خوبی نسبت به انیمه ندارن! و فکر میکنند یک چیز بچگونه ست و ... رو عوض میکنه! :D
حداقل تا نصف انیمه سطح خیلی بالایی داره! انقدر بالا هست که هنوز که هنوزه ، با اینکه تنوع انیمه ها خیلی زیاد شده(حداقل تو ایران که همه چی الان زیرنویس میشه!:D) بازم پیشنهاد داده میشه:D

مشکل DN اینه که شروعش بیش از اندازه خوبه. و اینطور به نظر میرسه که اواسطش چرت میشه. در صورتی که در کل خیلی خفنه. و به نظر من فقط بد تموم میشه. اکثرا انیمه های خفنی که من دیدم برعکس بودن، یعنی شروعشون به نسبت خیلی خوب نبوده و رفته رفته بهتر شدن. مثلا سایکوپس که من خیلی دوست دارم از نظر من از 15 به بعد تازه شاهکار میشه. اما DN برعکسه. و اولش انقدر خوبه و ایده های خفنش آدم رو متحیر میکنه که در ادامه دیگه هرچی نشون میدن به نظر ضعیف میاد!

نه نمی افته :D برو 150 رو شروع کن :D

پس کلا اسکیپ میکنم این 26 قسمت رو!:D

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
انیمه شروع رو حالا بی خیال! فصلی چی میبینید ملت؟:D
یعنی برنامه ی بهارتون چیه؟:-" (آخرشم مثل هر فصل، هیچکی غیر خلیل و حسن، هیچ اسمی نمیبرن:| )
من چندوقته مثل سابق نمیتونم انیمه ببینم توی شروع هر فصل میام 8/7 تا انیمه لیست میکنم اخرش فقط یکی دوتاشو میرسم ببینم باقیشونو یا بیخیال میشم یا اگه خیلی خوب باشن (مثل Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu یا Shokugeki no Soma ) دانلود میکنم که بعدا ببینم
ولی این فصل کارای خوب ظاهرا زیاده حداقل به چهارتاشون ایمان کامل دارم مثله Sakurada Reset و Re:Creators اون دوتای دیگه هم شینگکی و اکادمی هستن. بغیر از اینا که حتی اگه گند بزنن تا اخر دنبالشون میکنم, 6/5انیمه دیگه هم هست
Zero kara Hajimeru Mahou no Sho
Atom: The Beginning
Alice to Zouroku
Clockwork Planet توی این قراره nanjou yoshino(خواننده fripside):x بجای شخصیت اصلی حرف بزنه. اوپنینگ انیمه هم دست خوده fripside هستش:x
Tsuki ga Kirei
Shuumatsu Nani .....
Sin: Nanatsu no Taizai :>
همینا بودن دیگه . حالا خودت بگو میخوای چیارو ببینی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
مشکل DN اینه که شروعش بیش از اندازه خوبه. و اینطور به نظر میرسه که اواسطش چرت میشه. در صورتی که در کل خیلی خفنه. و به نظر من فقط بد تموم میشه. اکثرا انیمه های خفنی که من دیدم برعکس بودن، یعنی شروعشون به نسبت خیلی خوب نبوده و رفته رفته بهتر شدن. مثلا سایکوپس که من خیلی دوست دارم از نظر من از 15 به بعد تازه شاهکار میشه. اما DN برعکسه. و اولش انقدر خوبه و ایده های خفنش آدم رو متحیر میکنه که در ادامه دیگه هرچی نشون میدن به نظر ضعیف میاد!
البته من شخصا DN برام جزو TOP10م هست(#3) ، قبولم دارم افت میکنه!
ولی اون نیمه ی اولش انقدر خوب و عالی هست، که کمتر انیمه ای رو در اون سطح میبینم!!! هیچ جوره نمیتونم بازم نگاه منفیی بهش داشته باشم:D

راستی تو که اینو دیدی، All you need is kill هم خوندی، چرا سراغ انیمه ی ، اون یکی مانگاکای این کارا نمیری؟(البته AYNIK فقط طراحی:-")
برو Bakuman رو ببین، در مورد دو نفره که پیخوان مانگاکا بشن، عالیه! :x عالی! :x

من چندوقته مثل سابق نمیتونم انیمه ببینم توی شروع هر فصل میام 8/7 تا انیمه لیست میکنم اخرش فقط یکی دوتاشو میرسم ببینم باقیشونو یا بیخیال میشم یا اگه خیلی خوب باشن (مثل Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu یا Shokugeki no Soma ) دانلود میکنم که بعدا ببینم
ولی این فصل کارای خوب ظاهرا زیاده حداقل به چهارتاشون ایمان کامل دارم مثله Sakurada Reset و Re:Creators اون دوتای دیگه هم شینگکی و اکادمی هستن. بغیر از اینا که حتی اگه گند بزنن تا اخر دنبالشون میکنم, 6/5انیمه دیگه هم هست
Zero kara Hajimeru Mahou no Sho
Atom: The Beginning
Alice to Zouroku
Clockwork Planet توی این قراره nanjou yoshino(خواننده fripside):x بجای شخصیت اصلی حرف بزنه. اوپنینگ انیمه هم دست خوده fripside هستش:x
Tsuki ga Kirei
Shuumatsu Nani .....
Sin: Nanatsu no Taizai :>
همینا بودن دیگه . حالا خودت بگو میخوای چیارو ببینی
منم اوضاعم خوب نیست! اول فصل شروع میکنم، آخر فصل دوتاشون رو به موقع تموم میکنم! بقیشون یواش یواش!:[

برای بهار فعلا اینا :
Boku no Hero Academia :x :x :x
Shingeki no Kyojin
Natsume Yuujinchou Roku
Shingeki no Bahamut : Virgin Soul
Boruto : Baccheye na Khalaf ! :D

البته دو سه تا کار دیگه هم هست اسماشون سخت و طولانیه، حسش نیست=)) البته اونا رو احتمال زیاد بعدا که تموم شدن دیدم!:-"

فقط در مورد ساکورادا ریست میتونی توضیح بدی؟ اینو شاید هفتگی ببینم!چجوریاست؟ چند چنده؟:-" (هنوز پیشنمایش های AW رو نخوندم:-")
کار دیگه ای هست که واجب باشه دیدنش؟ فصلی که گذشت چی؟:-"

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
اینو چند قسمت اول دیدم تا :
به محض اینکه پسره به دختری که تا حالا باهاش صحبت هم نکرده بود گفت با من ازدواج کن دختره هم نه گذاشت نه برداشت گفت باشه کلا انیمه از چشم افتاد :|
چهار یا پنج قسمت دیدم ولش کردم حالم خراب شد بعد اون موضوع :|
یعنی چی خب :D
اصن یه وضی بود :D

_______

انیمه Haikyuu رو دیدم ، واااااااااااااااااای که چقدر خوب و جذاب بود \m/
چقدر چسبید :-bd

دقیقا همین دلیلی که کلا من سمت والیبال نرفتم :|
با روحیاتم بازی شد :D
کاراکتراش خیلی خوب بود :)>-

Last edited by a moderator:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
راستی تو که اینو دیدی، All you need is kill هم خوندی، چرا سراغ انیمه ی ، اون یکی مانگاکای این کارا نمیری؟(البته AYNIK فقط طراحی:-")

جواب خیلی سادس، چون اصلا نمیدونم اینی که میگی چی هست!:D مِن (به سبک ایچی تو فیری تیل)

من خیلی خیلی کم انیمه میشناسم. یه سری گلچین آریا ساما داد دیدم+اینجا دو سه تا معرفی کردن رفتم دیدم یا مثلا لیست 10 تا انیمه ای که تو IMDB بیشترین رنگ رو دارن. چیز خفنی سراغ دارید معرفی کنید من ببینم!:D فیری تیل رسیدم به قسمت 170 و تا دو ساعت دیگه تمومه فصل اولش!:D قبل اینکه فصل دوم رو شروع کنم یه چیز دیگه ببینم. این زود تموم نشه!:D

من تازه از FT خوشم امده!:D یعنی از قسمت 90 به بعد که آرک مسابقه سطح S شروع میشه برام تازه جالب شد. تازه یه داستان کلی شکل گرفته و من دارم حال میکنم. شخصیت هاش هم که انصافی از دم خیلی خوبن. هرکی یه جور خوبه. ولی عشق من این ایچی هست که خیلی سسخله.

دو سه تا سری خوب و کوتاه معرفی کن ببینم!:D

پ.ن: راستی من از Samurai Champloo اصلا خوشم نیومد!:D ولی با Cowboy Bebop حال کردم. هم مسخره بود، هم یه اتمسفر خاصی داشت!

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
من Attack on Titan رو گذاشتم هر 12 قسمتش بیاد بعد همشو با هم ببینم. فعلا فقط رفتم اوپنینگش رو نگاه کردم و باید بگم... خیلی نا امید کننده بود:D دیگه دارم مطمئن میشم اون اوپنینگ اول فصل اول اصلا یه چیز تاریخی بود که به این زودیا تکرار نمیشه. جوری خوب بود که امکان نداشت پخش بشه و شما با ریتمش نخونی. دا، دارام دام، دام دام، دام دام:D
امیدوارم خود انیمه کیفیتش بهتر باشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر