Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ممنون از دوستان
من مشکل حجم ندارم و مثلا با یه بسته 3 ساعته میتونم 50 گیگ دانلود کنم
فقط همه ی این عنوان هایی که ذکر کردید واس دانلود میشه راحت تو نت پیدا کرد دیگه؟!
بازم ممنون بابت وقتی که گذاشتید!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
ممنون از دوستان
فقط همه ی این عنوان هایی که ذکر کردید واس دانلود میشه راحت تو نت پیدا کرد دیگه؟!
توی سایتایی که دادم رو بگردید احتمالا بدون مشکل پیداشون میکنید tokyo ghoul رو از darklegends60mb دانلود کنید یادمه کیفیت 1080 داشت
برای بقیه اول تو animeout بگردید اگه لینکای مستقیمش قدیمی بود و donate خواست پایینش یه لینک mega داره با نرم افزار mega دانلود کنید لینک batch رو داخل نرم افزار وارد کنید راحت تک تک دانلودشون میکنه فقط حواستون باشه بعد از اینکه لینکارو وارد کردید یه گزینه import to cloud یا یه همچین چیزایی هم داره تیک اونو بردارید

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
ممنون از دوستان
من Fate/Zero رو پیشنهاد میدم!:-"
این رو با کیفیت خفن بگیر!(نه از اینایی که هر قسمت حدود 100مگ هست!:-") ، حتی مثلا نسخه ی BD که هر قسمت 1گیگه هم پیشنهاد میشه:-"(ولی زیرنویس فارسی با این نسخه هماهنگ نیست:-")

کلا حالا که مشکلی با حجم نداری، پیشنهادم اینه از همین اول، اصلا سراغ نسخه های انکود شده و مثلا همین AnimeOut که گفتن نرو:-" بشتاب به سوی تورنت!:-" (اگر تورنت میخوای بگو چندتا سایت معرفی کنم:D )
دوستان انیمه های خیلی خوبی معرفی کردن، این وسط Death Note و Usagi Drop رو شدیدا موافقم:D

پ.ن : آکامه گا کیل...انیمه ی اول! :-" به کجا چنین شتابان اصلا؟ این انیمه رو کلا با پیشنهاد دیدن دادنشم مخالفم:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
به نظرم یکی از اینا ببین

اکشن فانتزی:
Akame ga kill
One punch man
Nanatsu no taizai
Hero academia

اکشن بزرگسالانه:
Attack on Titan
Afro Samurai
Hellsing ultimate ova
Gantz

معمایی هیجانی:
Death Note
Monster
Steins gate

ورزشی:
Kuroko no basket
Hajime no ippo
Slam dunk

Sent from my D6603 using Tapatalk

اینا انیمه های خوبی هستن ولی برای شروع ؟؟؟؟ اصلا ! به نظرم بیشتر فراری میدن .

همون سه موردی که سیاه مونده کفایت میکنه و مناسبه برای شروع

سلام
آقا من کلا تا حالا انیمه و اینا ندیدم، کلا از بغلش هم رد نشدم :D
میشه یه انیمه فوق العاده که منو مجذوب این سبک بکنه معرفی کنید
چیزی که واقعا من که تا حالا انیمه ندیدم، بشینم و نگاهش کنم!
و از کجا میشه دانلود کرد اینارو، دوبله ای زیرنویسی چیزی دارن؟ :D

اگه اهل سینما و رمان هستی بگو از چی بیشتر خوشت میاد و چه ژانر هایی دوست داری ... تا همچین پا بندت کنیم که دیگه ابدی پای بساط باشی

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
این Death Note رو دوستان همه پیشنهاد دادن، پس با همین شروع میکنم
تو بحث سینما و رمان هم من سبکی رو خوشم میاد که غیر قابل پیش بینی باشه :D
یعنی همش غافلگیرت بکنه!

پ.ن: خب لینک دانلود Death Note رو پیدا کردم :D
یه کیفیت 720 داره تقریبا هر قسمتش 250 مگه با زیرنویس فارسی!
یه کیفیت 1080 داره تقریبا هر قسمتش 1.5 گیگ، بدون زیرنویس!!
همون 720 خوبه بگیرم؟
راستی 37 قسمته کلا درسته؟

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
یعنی همش غافلگیرت بکنه!
بیشتر باز میکردی خیلی خوب میشد . مثلا از داستان هایی که روایت بخشی از زندگی باشه ... یا داستان های مدرسه ای ... نظامی ... اخر الزمانی ... رومنس ... تراژدی دوست داری یا پایان خوش ... داستان جنایی باشه یا شاد و کمدی .

اما با چیزی که گفتی دث نت برات خوبه ... سبک معمایی و غیر قابل پیش بینی .

ولی خب با این حساب منم پیشنهادات خودمم میدم .

Summer wars یعنی اگه با این انیمه بین نشی ... کلا انیمه بین از اب درنمیای
Baccano! دو قسمت اولش رو رد کنی انیمه بین شدی تضمینی
Death Parade پلی کن و به جمع انیمه بین ها خوش امدی
Kino's Journey شدید بهت توصیه میشه
Angel Beats
Gosick
Puella Magi Madoka Magica خودم توصیه نمیکنم این رو الان ببینی ولی محتواش همون غیر قابل پیش بینیه ... و کلی القاب بهترین هم با خودش یدک میکشه و از نظر خودم بهترین انیمه تاریخه
Zetsuen no Tempest
اینمه Persona 4 هم که اقتباسش از بازیشه ... گزینه مطلوبیه
.........
این پایینی ها رو هم میتونی تریلری ، amv یا عکساشون رو ببینی اگه خوشت اومد ببین

attack on titan ادرنالین و بازم ادرنالین
Kill la Kill شاهکار
Magi The Labyrinth of Magic اینم تمش خاور میانه ایه
No Game No Life هر گیمری دوست دارشته این رو بلا استثنا.
arsalan senki یه داستان افسانه ای ولی مضمونش درباره ایرانه شاید نظرت رو جلب کرد ... هر چند کار قوی نیست.
Noragami انیمه و داستانش خیلی با کیفیته

اگه مشکلی با زمان و دیدن انیمه ها بلند نداری (400 -500 قسمت ) انیمه ناروتو گزینه مناسبیه برای شروع و سرگرم شدن ...

زیاد حساسیت نداشته باش و به عنوان یه سرگرمی مفرح جدید بهشون نگاه کن ... خیلی ها داشتیم که خیلی با وسواس انیمه بین شدن ... اخرش کارشون کشید به love live و girlfriend و idolmaster و اینها ... اور دوز کردن از دست رفتن خلاصه

ای تو روحشون بعد از 4 سال آخرش تایید کردن فصل دومش سرجمع 12 قسمته : | خدا کنه هر قسمت دستکم 1 ساعت باشه lol

ویرایش: هنوزم امیدوارم این دروغه 1 April باشه:D

617n_17361670_1306188606136665_5517440382272444939_nkmnjhb.jpg

یعنی اگه 12 قسمت باشه بازم به هیچ کدوم از اتفاقات بزرگ و اصلی مانگا نمیرسه مگه این خلاصه سازی کنن و سر سری دستی دستی گند بزنن به مانگا و داستان ...
توصیه دوستانه من اینه داوطلبانه استارت مانگا رو بزنید که از انیمش با این 12 قسمت ابی گرم نمیشه ... وقتی مانگا رو بخونید فقط میگید چرا منتظر موندم ...

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
Kuzu No Honkai هم تموم شد و بنظرم یکی از بهترین و یونیک ترین انیمه های رومنسی بود که تا حالا دیده بودم!واقعا عالی بود>:D<
ارت استایل و موسیقی هم فوقالعاده بودند:x
بنظرم Bittersweet بودن پایان هم کاملا با جو تلخ در عین حال امید بخش انیمه جور از اب درمیومد و واقعا راضی کننده بود.
اگه به دیدن یه انیمه متفاوت و بزرگسالانه توی ژانر رومنس علاقه دارید شدید دیدنش رو بهتون پیشنهاد میکنم!مطمئن باشید نا امیدتون نمیکنه.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
یعنی همش غافلگیرت بکنه!

پ.ن: خب لینک دانلود Death Note رو پیدا کردم :D
یه کیفیت 720 داره تقریبا هر قسمتش 250 مگه با زیرنویس فارسی!
یه کیفیت 1080 داره تقریبا هر قسمتش 1.5 گیگ، بدون زیرنویس!!
همون 720 خوبه بگیرم؟
راستی 37 قسمته کلا درسته؟

بیا به حرف من گوش کن برای شروع Psycho-Pass فصل 1 رو ببین :D
Death Note یک مساله ای که داره اینه که کارکتر روی اعصاب داره، بعدم انیمه اش هست، 2 تا انیمه سینماییش هست، خرواری هم لایو اکشن

Psycho-Pass از انیمه بین کننده ترین :D انیمه هاست

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
278
نام
Abolfazl
نه! واقعا ارزش دیدن نداره :D هیچی رو از دست نمیدی :D
زودتر ردش کن که داری به جاهای خفنش میرسی :D

نتونستم کاملا بیخیال دیدن فیلر شم و سرسری نگاه کردم.:Dمسخره بازی های اینا(مخصوصا جریان اون گنگ3نفره با ارزا:))) ارزش دیدنو داشت. بریم سراغ راند بعدی و اتمام فصل اول:D

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
سلام
آقا من کلا تا حالا انیمه و اینا ندیدم، کلا از بغلش هم رد نشدم :D
میشه یه انیمه فوق العاده که منو مجذوب این سبک بکنه معرفی کنید
چیزی که واقعا من که تا حالا انیمه ندیدم، بشینم و نگاهش کنم!
و از کجا میشه دانلود کرد اینارو، دوبله ای زیرنویسی چیزی دارن؟ :D
من خودم با akame ga kill و attack on titan و tokyo ghoul شروع کردم اینا رو ببین عالین تایتان فصل دومش هم امروز میاد

_hedayat_

کاربر سایت
Sep 14, 2008
177
نام
هدايت
عنی اگه 12 قسمت باشه بازم به هیچ کدوم از اتفاقات بزرگ و اصلی مانگا نمیرسه مگه این خلاصه سازی کنن و سر سری دستی دستی گند بزنن به مانگا و داستان ...
توصیه دوستانه من اینه داوطلبانه استارت مانگا رو بزنید که از انیمش با این 12 قسمت ابی گرم نمیشه ... وقتی مانگا رو بخونید فقط میگید چرا منتظر موندم ...
ببخشید عزیز میدونم خلاف قوانین انجمن هم هست ولی اگر ممکن هست اینجا یا با پیام خصوصی یک منبع دانلود مانگا درست حسابی معرفی کنید. ترجیحا انگلیسی هم باشه:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
ببخشید عزیز میدونم خلاف قوانین انجمن هم هست ولی اگر ممکن هست اینجا یا با پیام خصوصی یک منبع دانلود مانگا درست حسابی معرفی کنید. ترجیحا انگلیسی هم باشه:D

من خودم با نرم افزار دانلود میکردم .... سرچ کنید مانگا دانلودر براتون چند نمونه میاره . چه pc چه اندروید

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
این که با چی شروع کنیم من اعتقادی ندارم اصلا بهش، خودمون با ناروتو وان پیس شروع کردیمXD
کلا قرار باشه یکی انیمه بین شه آخر سر میشه حالا هرچقدر هم کج سلیقه باشه (نمونه سینا که کلمه بانو تو بعد انیمه، تعریفش میکنهXD) کلا هر تازه وارده تو هر سبک کلی ای یه انیمه ببینه کفایت میکنه تا سلیقش دستش بیاد.
این همه DN گفتین الان بره ببینه خوشش نیاد کلا بیخیال میشه:/
بنظرم دلیل این که این همه آدم برای شروع DN پیشنهاد میدن ساندترک های فوق العادشه و اون ذهنتیت منفی که نسبت به انیمه هاست رو از بین میبره. خلاصه دوست عزیز اگه اون رو دیدی و خوشت نیومد تعجب نکن مشکل از تو نیست، خیلی از ماها هم خوشمون نیومد.
اگه یه انیمه دیدی تو شروع خوشت نیومد یه سؤال کن "تا کجا ببینم خوشم نیومد دراپ کنم" ، یا جواب از فلان قسمت هستش یا این که کلا تغییر نمیکنه، در صورتی که جواب دومی با خیال راحت دراپ کن برو سراغ انیمه بعدی.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این که با چی شروع کنیم من اعتقادی ندارم اصلا بهش، خودمون با ناروتو وان پیس شروع کردیمXD
کلا قرار باشه یکی انیمه بین شه آخر سر میشه حالا هرچقدر هم کج سلیقه باشه (نمونه سینا که کلمه بانو تو بعد انیمه، تعریفش میکنهXD) کلا هر تازه وارده تو هر سبک کلی ای یه انیمه ببینه کفایت میکنه تا سلیقش دستش بیاد.
این همه DN گفتین الان بره ببینه خوشش نیاد کلا بیخیال میشه:/
بنظرم دلیل این که این همه آدم برای شروع DN پیشنهاد میدن ساندترک های فوق العادشه و اون ذهنتیت منفی که نسبت به انیمه هاست رو از بین میبره. خلاصه دوست عزیز اگه اون رو دیدی و خوشت نیومد تعجب نکن مشکل از تو نیست، خیلی از ماها هم خوشمون نیومد.
اگه یه انیمه دیدی تو شروع خوشت نیومد یه سؤال کن "تا کجا ببینم خوشم نیومد دراپ کنم" ، یا جواب از فلان قسمت هستش یا این که کلا تغییر نمیکنه، در صورتی که جواب دومی با خیال راحت دراپ کن برو سراغ انیمه بعدی.

موافقم

بعد من یه مخالفت دیگه ای با نظر دادن بچه ها درباره شروع با چه انیمه هایی اینه که وقتی به طرف مثلا 2-3 تا شاهکار تو هر سبکی معرفی میکنید بعدش هم در نظر بگیرید که توقعش ممکنه بره بالا و دفعه های بعد هی چیزای بهتر بخواد

به نظرم پخش و پلا هرچی خواست ببینه بهتره

من خودم با Infinite Stratos و Kuroshitsuji و Kampfer شروع کردم برید خودتونو از بالای پل پرت کنید پایین 3: خفن ترین استارت انیمه رو خودم داشتم XD

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
این دقیقا عین حقیقته اوایل همه مارو کچل می کردن DN بشین ببین و... با زور تمومش کردم بعد رفتم انیمه های دیگه ای رو دیدم که حتی امتیازاشون پایین تر بود ولی بهتر بودن... نمی دونم چرا زمانی که DN رو می دیدم حس فراستی بودنم گل کرده بود:D طرفداراش ببخشن ولی ماقبل بده:D لحظه به لحظه انیمه بخصوص نیمه دوم قابل نقده تند هست:D
ــــــــــــــــــــــــــ
دوستان یه سایت لطفا معرفی کنید که بتونم 1080 دانلود کنم
ممنونم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر