Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
نیازمند لینک دانلود زیرنویس انگلیسی Code gease میباشم:d
زیرنویس نسخه دوبله انگلیسی رو نمیخوام زیرنویس نسخه ژاپنی رو میخوام.یه بابایی اومده فشرده کرده گذاشته بعد از یه جایی دیگه زیر نویس نداره.حال و حجم!ندارم برم از یه جا ویدئو دانلود کنم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
Mirai Nikki رو تا قسمت 6 دیدم ... انقدر این شخصیت اصلی رو اعصاب بود ... رفتم اخرش رو دیدم و پروندش رو بستم ... اخه چقدراین یه شخصیت میتونه رو اعصاب باشه ... حیف انیمه به این توپی که همچین کارکتری داغونش کرد.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Mirai Nikki رو تا قسمت 6 دیدم ... انقدر این شخصیت اصلی رو اعصاب بود ... رفتم اخرش رو دیدم و پروندش رو بستم ... اخه چقدراین یه شخصیت میتونه رو اعصاب باشه ... حیف انیمه به این توپی که همچین کارکتری داغونش کرد.

هرچثدر Yuno خوبه پسره مزخرفه

خوب شد ندیدی چون یه جای انیمه میرسید که ter میزد به زندگیت و میفهمی که چقدر یه داستان میتونه مزخرف پیش بره (اتفاقی که خیلیییی شبیهش تو Guilty Crown میوفته تقریبا یکیه )

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
آقا جای و میشناسید که اکثر زیر نویسهای anime/hen**i داشته باشه؟

- - -ویرایش - - -

BERSERK GOLDEN AGE ARC میشه تو جمع دید یا مشکل محتوای داره؟
آخه هن، تای چیه که بخوای زیرنویسشو هم داشته باشی؟ حرف هم میزنن؟ :|:d

آره مشکل داره، مخصوصا قسمت سومش. یا تنها ببین یا با رفیقات که باهاشون راحتی، خانواده نه:d

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487

آره مشکل داره، مخصوصا قسمت سومش. یا تنها ببین یا با رفیقات که باهاشون راحتی، خانواده نه:d
منظورم انیمه هن/تا/ی کلی بود جای نداریم عینه این سایتای ژاپنی که هر روز یه انیمه میده زیر نویس فارسی بده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
هرچثدر Yuno خوبه پسره مزخرفه

خوب شد ندیدی چون یه جای انیمه میرسید که ter میزد به زندگیت و میفهمی که چقدر یه داستان میتونه مزخرف پیش بره (اتفاقی که خیلیییی شبیهش تو Guilty Crown میوفته تقریبا یکیه )

یونو زندگی بود ... عشق بود ... ... در عوض اون son of a bi**h ... ادم رو مریض میکرد ... مطمئن بودم اگه ادامش بدم مریضم میکنه ... به قول یکی

Almost dropped the show because of this c##t.

yukiteru_amano_10076.jpg

خیلی هاشون داستانین ... و اتفاقا بعضی هاشون داستان های جالبی دارن و پر مخاطب و معروف هم هستن ...

آخرین ویرایش:

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
راجع به همین بحث در مورد انیمه‌های خاک‌برسری و این حرفا.
حالا اینجا جاش نیست و پرهام میاد همه‌رو با هم دسته جمعی بن میکنه...
ولی مگه میشه آدم انیمه‌بین باشه، اونم از نوع پایرت‌‎خورش بعد با SubDESU-H آشنا نباشه!! :d

پ.ن: هر کی نمیدونه راجع به چی حرف میزنم همین الان بره طلب استغفار کنه! :d
بعدش بره گوگلش کنه تا با ابعاد جدیدی از زندگی آشنا بشه!!:d

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
انیمه های اچی زیرنویس شدن ولی H کامل نه :D . به هر حال مهم نیست بعد دیدن کثیر به درجه ای از عرفان میرسی که ژاپونی رو میفهمی تو اینا :D
یک مشت sukebei اینجا نشستن :D
P.S خودمم هم جزوشونم :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
دوستان یه لینک یا تورنت با تعداد سیدر کافی :d از Toradora اگه دارید برام بفرستید :) (از اینایی که هر قسمتش حدود 100 مگه :d هارد/سافت ساب انگلیسی هم که داشت چه بهتر :) )
با تشکر......
+
پ.ن: هر کی نمیدونه راجع به چی حرف میزنم همین الان بره طلب استغفار کنه! :d
بعدش بره گوگلش کنه تا با ابعاد جدیدی از زندگی آشنا بشه!!:d
من نمیدونستم :|
الان میدونم :d
:|

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
نیازمند لینک دانلود زیرنویس انگلیسی Code gease میباشم:d
زیرنویس نسخه دوبله انگلیسی رو نمیخوام زیرنویس نسخه ژاپنی رو میخوام.یه بابایی اومده فشرده کرده گذاشته بعد از نصف قست به بعد دیگه زیر نویس نداره.حال و حجم!ندارم برم از یه جا دیگه ویدئو دانلود کنم
Help!!!!
یه سوال دیگه: Nichijou طنزش در چه حدیه؟ارزش رفتن تو اولویت بالای دانلود رو داره؟:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
دوستان جایی رو برای فروش آنیمه میشناسید؟ من دنبال سری Neon Genesis Evangelion هستم اما تقریبا هیچ کجا گیرش نمیارم! فقط تو تورنت پیداش کردم که ان چون حجمش بالاست دنلد کردنش برام سخته!

کسی اگه میتونه لطفا کمک کنه من به معشوقم (Evangelion) برسم!:D البته من اینارو هم میخوام:

Future Diaries
Death Note
One Peace

sکسی هم اگه اینارو داره بگه من خریدارم! البته اولویت من با اوانجلیون هست!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
دوستان جایی رو برای فروش آنیمه میشناسید؟ من دنبال سری Neon Genesis Evangelion هستم اما تقریبا هیچ کجا گیرش نمیارم! فقط تو تورنت پیداش کردم که ان چون حجمش بالاست دنلد کردنش برام سخته!

کسی اگه میتونه لطفا کمک کنه من به معشوقم (Evangelion) برسم!:D البته من اینارو هم میخوام:

Future Diaries
Death Note
One Peace

sکسی هم اگه اینارو داره بگه من خریدارم! البته اولویت من با اوانجلیون هست!

امیدارم به دردت بخوره hd و کم حجم

دنیای انیمه و مانگا | AnimWorld Forum

- - -ویرایش - - -

حالا که بحث این چیزاست، یه چند تا انیمه ی اچی سنگین معرفی کنید (مدرسه ای نباشه) :D

هر چی ارشیوم رو بالا و پایین کردم دیدم انیمه اچی سنگین که مدرسه ای نباشه پیدا نمیکنم ... جز این سه تا که احتمالا دیدین

No Game No Life
CAMPIONE
Zero no Tsukaima

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر