Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
نمی‌دونم اینجا بر و بچ چقدر اهل Yu-Gi-Oh هستن:d اما مثل اینکه یک فیلم جدید در راه هست از این سری اینم لینکی که تو صفحه‌اش دادن:
劇場版『遊☆戯☆王』
امیدوارم یه چیز پدرمادر دار باشه و مثل اون قبلی، شوخی و الکی نباشه.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
عکس روی سایت که فقط یوگی و کایباست و همون دوتا باشن کافیه :d

آخه قبلی هم یوگی بود، جیدن بود، یوسی هم بود. ولی خب شوخی بود توی 6 ترن بازی تموم شد. امیدوارم این یه چیز درست حسابی مثل the movie باشه که دوئل درست حسابی و طولانی داشته باشه. به عنوان یه دوئلیست، دلم لک زده برای یه دوئل بین یوگی و کایبا :D اون 6 اپیزودی که توی انیمه بود بدون شک بهترین دوئل تاریخ یوگی اه بودش :D

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
ساعت 2 صبح، اگر از خواب بپرم، مشکل گوارشی هم داشته باشم، باز می تونم 23 تا انیمه نام ببرم که به شدت از وان پیس بهتر هستن:D

:-$وان پيس ناموس انيمه هاس تنها کاري که تو ژاپن قابل مقايسه با وان پيسه دراگون باله
دفترچه مرگ و کيمياگر تمام فلزي و اون انيمه هاي قديمي و مانستر و بلاد پلاس و cowboy bebop و ... جلوي وان پيس به حساب نميان

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
:-$وان پيس ناموس انيمه هاس تنها کاري که تو ژاپن قابل مقايسه با وان پيسه دراگون باله
دفترچه مرگ و کيمياگر تمام فلزي و اون انيمه هاي قديمي و مانستر و بلاد پلاس و cowboy bebop و ... جلوي وان پيس به حساب نميان

به عنوان یه وان پیس فن که این انیمه رو داره از 10 سالگی میبینه و واسش مقدسه پیشنهاد میکنم که نظر خودمونو به بقیه تحمیل نکنیم ، وان پیس برا طرفداراش بهترین انیمه تاریخه اما به طور کلی بخوایم نگاه کنیم به شدت سلیقه ایه و هرکسی خوشش نمیاد .

===
9ff2b4d002033a021.jpg

اونایی که میدونن قضیه چیه یه دل سیر دارن میخندن الان :)):D

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
L که رییس کل پلیسای دنیا بود 25 قسمت خودشو کشت نتونست بفهمه کیرای واقعی کیه"آخرشم مرد

e1q8xssvgq2emev7g1h9.jpg

بعد این بچه... از اون سر دنیا تو 3 قسمت فهمید کیرا کیه!!!:d

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
227
نام
ستار
L که رییس کل پلیسای دنیا بود 25 قسمت خودشو کشت نتونست بفهمه کیرای واقعی کیه"آخرشم مرد

e1q8xssvgq2emev7g1h9.jpg

دث نوت فقط 25 قسمت اول...

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
در کل دث نوت شدیدا وابسته به تقابل لایت در مقابل ال بودش، یعنی تک تک قسمت هایی که لایت حافظه خودشو داشت و آدم بدی بود، ال هم زنده بود (حدود 1 تا 17، و قسمت 24 و 25) بهترین قسمت های دث نوت و چندی از بهترین لحظات دنیای انیمه رو تشکیل میدادن:d ولی دقیقا قسمت هایی که لایت حافظشو از دست داد و آدم خوبه شده بود:| و از جایی که ال مرد به بعد انیمه افت کرد
یه جورایی مثل بتمن و جوکر میمونه و اون جمله ی معروف که جوکر گفت: You complete me:d اینجا هم ال لایت رو کامل میکنه و لایت ال رو، این دوتا با هم به سادگی میتونستن هیجانی به وجود بیارن که تو هیچ انیمه ی دیگه ای هیچوقت نبوده، بجز کد گیاس:d شخصا اگه دث نوت تو این قسمت هایی که گفتم خلاصه شده بود تبدیل به بهترین انیمه ی عمرم هم میشد. اصلا تو این دنیا چیزی بهتر از L vs Light نداریم:d و البته برتری کامل لایت نسبت به ال هم یه چیز واضحه، چه از نظر هوشی چه ظاهری و... >:d

خلاصه اینکه دلم تنگ شد، برم یه دور دیگه اون قسمتی که لایت نامزد ری پنبر رو با بی رحمی تمام نابود میکنه ببینم، عجب قسمتی محشری بود لعنتی صدای قلبم تالاپ تولوپ میومد اونجا:(:d

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
Guilty Crown تموم شد ... واقعا ادم احمقیم که میشینم این انیمه ها رو میبینم ... تمومشون هم میکنم ... واقعا نفهیمدیدم ... این سنارویو چی بود ... هدف نویسندش واقعا چی بود ... چی میخواست بگه ... قصد و برنامش چی بود ... نکنه از اونهایی بوده که یه چیزی به سرش خطور کرده گفته سنگ مفت گنجشگ مفت یه چیزی از خودش بلغور کرده ... بی ثبات ترین و بی شخصیت ترین کارکتر های تاریخ رو تو انیمه دیدم ... حتی 10 ثانیه هم این کارکتر ها ثبات شخصیتی نداشتن ... با یه سلام علیک ...روحیاتشون یه دنیا چرخش پیدا میکرد ... یعنی چی اخه ... همه اون کشت و کشتار ها بی مزه و بدون ماهیتش هیچی ... اون کور شدن شخصیت اصلی اخر کار دیگه چه صیغه ای بود دیگه ... یعنی اینطوری ما قرار بود دلمون به حالش بسوزه ... بگیم وای چه از خود گذشتگی کرده برای نجات دنیا ... خوب میکشتیش جالب ترم بود ... واقعا دلم میخواد سازنده های این انیمه رو پیدا کنم و بگم 20 ساعت از زمانی که از زندگیم تلف شد رو پس بدن ... مسخره ها ...

اون قسمت های اسارتشون داخل منطقه 7 هم به حدی فاجعه بود که 10 ثانیه 10 ثانیه میزدم میرفت جلو

من از کد گیاس خوشم نمیاد ... ولی مردم چطوری میتونن بگن همچین انیمه ای تقلید از کد گیاسه ... بدترین تقلید که بشه تصور کرد از کد گیاس هم به این افتضاحی از اب در نمیاد ...

امتیاز 4/10

اونم فقط به خاطر گرافیک و موسیقی متن و چند تا از کارکتر هاش

دیروز هم شانگکو نو شانا رو دیدم ... تمام کارکتر هاش به شکل وحشتناکی روی اعصاب بود ... اصلا ساخته شده بودن که به ارومی روی اعصاب بیننده قدم بزنن (البته به جز مادر یوجی و مارجری و کتابش با دو تا پسرا که نوکرش بودن) ... این جا هم کارکتر ها ثبات شخصیتی نداشتن ولی خب هم به شدت گیلتی کرون نبود ... هم اکثر مواقع قابل درک بود ... روایت داستان بد نبود ... ولی کلا تم و ایده داستانیش مسخره و احمقانه بود ... بعضی موقع ها حس این بهم دست میداد که چند نقر دارن Chuunibyou بازی در میارن ... والا ... از طراحی کارکتر ها و چهره هاشون هم اصلا خوشم نیومد ... همش چشم بودن ... درشت چشم درشت تو انیمه جذابه ولی هر چیزی از یه حدی بزرگتر شد خیلی زشت میشه ... اما در عوض مناظر و جلوه های ویژش خیلی خوب سطح بالا بود ... روابط بین کارکتر ها هم با اینکه خیلی فراز و نشیب داشت و چند ضلعی هاش تقریبا ابکی بود ولی خوب بود ... احساسات خوبی بینشون شکل گرفته بود ... اما همه چی سر راست بود ... مثلا زخمی شدن کارکتر ها با یه باند پیچی خوب میشد ... نبرد ها هم با چند تا حمله جادویی و حرکت شمشیر به هر حال به پیروزی ختم میشد ... شخصیت منفی هاشم اول خفن نشون داده میشدن ... ولی یهم اب میرفتن ... موسیقی متن هم گوش خراش بود

امتیاز 6/10

کارکتر مذکر درست حسابی ارزوست ... تقریبا تو 20-30 تا انیمه اخری که دیدم به سختی کارکتر مذکر( بین اصلی ها) درست حسابی گیر میومد ... یا شخصیت اصلی مونث بود یا واقعا زیر سایه کارکتر های مونث داستان محو میشدن ... یا همگی با هم روی اعصاب بودن ...

- - -ویرایش - - -

e1q8xssvgq2emev7g1h9.jpg

انصافا اصلا انیمه رو درست دیدید ... اولا L هم تو همون چند قسمت اول به لایت شک کرد ولی تا وقتی زنده بود هی میگفت 10 درصد .. 20 درصد 80 درصد ... ولی n اومد تمام تمرکزش رو گذاشت رو اصلی ترین متهمش ... دوما n داشت نتایج تحقیقات L رو دنبال میکرد ... ضمنا یاگامی هم اون سوتی رو موقع گروگان گرفتن خواهرش داد و باعث شد n بیشتر از همه بهش شک کنه ... اخرش ما نفهمدیدم دفترچه مرگ انیمه خوبیه یا نه ... یه انیمه رو که نمیشه چند بخش کنی و بگی خوب بوده یا نه ... تمام 37 قسمت با هم یه انیمه رو تشکیل دادن ...

آخرین ویرایش:

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
Fate Stay Night - Unlimited Blade Works
Droped ! خیلی شخصیت های باحالش(!) رو اعصابن ! این Fate کجا Fate Zero کجا !
---
بهترین انیمه در حال پخش الانم بدون شک Mushishi هست (نظر شخصی :D) - اپنینگ عالی . شخصیت عالی گینکو سان . داستان های فوق العاده . اگه یک چیز باحال که توش جنگ نباشه رو میخواین موشیشی ببینین

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
Guilty Crown تموم شد ... واقعا ادم احمقیم که میشینم این انیمه ها رو میبینم ... تمومشون هم میکنم ... واقعا نفهیمدیدم ... این سنارویو چی بود ... هدف نویسندش واقعا چی بود ... چی میخواست بگه ... قصد و برنامش چی بود ... نکنه از اونهایی بوده که یه چیزی به سرش خطور کرده گفته سنگ مفت گنجشگ مفت یه چیزی از خودش بلغور کرده ... بی ثبات ترین و بی شخصیت ترین کارکتر های تاریخ رو تو انیمه دیدم ... حتی 10 ثانیه هم این کارکتر ها ثبات شخصیتی نداشتن ... با یه سلام علیک ...روحیاتشون یه دنیا چرخش پیدا میکرد ... یعنی چی اخه ... همه اون کشت و کشتار ها بی مزه و بدون ماهیتش هیچی ... اون کور شدن شخصیت اصلی اخر کار دیگه چه صیغه ای بود دیگه ... یعنی اینطوری ما قرار بود دلمون به حالش بسوزه ... بگیم وای چه از خود گذشتگی کرده برای نجات دنیا ... خوب میکشتیش جالب ترم بود ... واقعا دلم میخواد سازنده های این انیمه رو پیدا کنم و بگم 20 ساعت از زمانی که از زندگیم تلف شد رو پس بدن ... مسخره ها ...

اون قسمت های اسارتشون داخل منطقه 7 هم به حدی فاجعه بود که 10 ثانیه 10 ثانیه میزدم میرفت جلو

من از کد گیاس خوشم نمیاد ... ولی مردم چطوری میتونن بگن همچین انیمه ای تقلید از کد گیاسه ... بدترین تقلید که بشه تصور کرد از کد گیاس هم به این افتضاحی از اب در نمیاد ...

امتیاز 4/10
خوب تا قسمت 21 تحملش کردی، من که سر قسمت دوم دراپش کردم:-"

Fate Stay Night - Unlimited Blade Works
Droped ! خیلی شخصیت های باحالش(!) رو اعصابن ! این Fate کجا Fate Zero کجا !
---
الان این کدوم UBW ـه؟:d اون فیلمه یا اینی که هفتگی پخش میشه؟:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خوب تا قسمت 21 تحملش کردی، من که سر قسمت دوم دراپش کردم:-"

الان این کدوم UBW ـه؟:d اون فیلمه یا اینی که هفتگی پخش میشه؟:-"

اه حواسم نبود 22 قسمته ... همه 22 قسمت رو دیدم ... گفتم که حسابی احساس حماقت میکنم از این بابت

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
پارت اول از قسمت دوم فیلم Rurouni Kenshin: Kyoto Inferno تقریباً دو روزی هست که رو نت امده.

54609d1418248997-image-35ac_5486f3c4.jpg

تا الان چیزی که من ازش دیدم، دوتا نسخه DVDRiP هست، یکی کار ADiOS که 392p هست و یه نسخه بی نام نشون تو آسیاتورنت که 292p هستش.
یه نسخه 576p هست که هارد ساب چینی داره....(نمونه عکسش رو آپلود کردم تو پیوست)

خبری از زیرنویس ENGـش نیست....امیدوارم که مثل شماره اول، کمتر از یک هفته بیاد

P.S
دوتا DVDRiP دیگه از lnvoker18 و buhaypirata هست که فرق چندتای با اون دوتایی که گفتم ندارن

Attachments

• image-35AC_5486F3C4.jpg
    image-35AC_5486F3C4.jpg
    194.4 KB · مشاهده: 220
  • 576p.jpg
    576p.jpg
    56.2 KB · مشاهده: 12
  • 392p.jpg
    392p.jpg
    25.2 KB · مشاهده: 6
  • 292p.jpg
    292p.jpg