Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آخرین ویرایش:

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
باز اینجوری یه کم قابل تحمل تره ولی بازم به گرد پای بانو هم نمیرسه:D

پ.ن: @ آریا
سلیقه ات تو انتخاب عکس نابوده!:D

سلیقم تو چی نابوده؟! :d
لینک این عکسی که مسلم گذاشته برای یکی از شخصیت‌های Bleach‍ه (نل)، چه ربطی به Tower of God و اون گلابی داره آخه؟! :d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خوب ما رو هم روشن کنین دیگه :d
قیافش? :d
عدم درک بالاش از واقعیت? :d
حکومت مثال زدنیش? :))
آرمان های غیر منطقیش? :d
یه لحظه فکر کردم امیر آکیبائه داره پست میده!:D

بله قیافش.:D
این حرفا رو میزنین من واقعا نمیدونم چه واکنشی نشون بدم! آرمان هاش واقعا جای مسخره کردن داره؟ نه پس حتما آرمان های اسکندر منطقی بوده که فقط دنبال جنگ بوده و با چار تا کلمه قلمبه سلمبه مث احترام و برادری و پادشاه باید فلان باشه و این حرفای مسخره که تو اپیزود 11 زد میخواد کاراکتر رو کول نشون بده؟:D
والا من اصلا حال و حوصله وارد شدن تو یه بحث فلسفی دیگه رو در مورد کاراکتر یه انیمه ندارم. الان امیر آکیبا هم میاد 20 خط پست میده 400 تا اسمایلی میذاره که برا خوندنش باید جهاد کنم!:D فلذا همون قیافه اش برای مقابله با حرفای شماها کافیه!:D

- - -ویرایش - - -

سلیقم تو چی نابوده؟! :d
لینک این عکسی که مسلم گذاشته برای یکی از شخصیت‌های Bleach‍ه (نل)، چه ربطی به Tower of God و اون گلابی داره آخه؟! :d
اِ وا !:D من فکر کردم همونه!!:D

سوالی که الان پیش میاد اینه که هدف مسلم دقیقا از گذاشتن اون عکس چی بوده!؟ :-/ :D :|

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,468
نام
مسلم

سوالی که الان پیش میاد اینه که هدف مسلم دقیقا از گذاشتن اون عکس چی بوده!؟ :-/ :D :|
صرفا میخواستم سلیقه ات رو بسنجم;;) آخه تو گفتی که این چه قیافه ایه و اَه اَه اَه... واسه ی همین خواستم یه خوش قیافه ترش رو بذارم:-":d
پ.ن: اسمش رو که کنارش نوشته، چطوری اشتباه گرفتی؟:d

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش

این حرفا رو میزنین من واقعا نمیدونم چه واکنشی نشون بدم! آرمان هاش واقعا جای مسخره کردن داره؟ نه پس حتما آرمان های اسکندر منطقی بوده که فقط دنبال جنگ بوده و با چار تا کلمه قلمبه سلمبه مث احترام و برادری و پادشاه باید فلان باشه و این حرفای مسخره که تو اپیزود 11 زد میخواد کاراکتر رو کول نشون بده؟:D
والا من اصلا حال و حوصله وارد شدن تو یه بحث فلسفی دیگه رو در مورد کاراکتر یه انیمه ندارم. الان امیر آکیبا هم میاد 20 خط پست میده 400 تا اسمایلی میذاره که برا خوندنش باید جهاد کنم!:D فلذا همون قیافه اش برای مقابله با حرفای شماها کافیه!:D

من و امیر اکیبا در این زمینه نظریات مشابهی داریم :D
با این تفاوت که اقا امیر بهترین شخصیت رو اسکندر میدونه ولی من امیا کیریتسوگو :d
اون اپزیود 11 هم دربارش حرف زیاد زده شده، و نتیجش همین اعتقاد قوی آقا امیر بوده :d
یک نکته ای رو من فقط خاطر نشان کنم، اونم این که یکی از تفاوت های انیمش با لایت نوول، اینه که تو انیمه به اندازه کافی تاکید نشده که کیریتسوگو شخصیت اصلی داستانه :d
و تقریبا کل داستان درباره تفاوت عقیده این انسان بزرگوار و سیبره، نه مبارزه با کوتومینه :d

من دیگه حرفی ندارم :d

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ

- - -ویرایش - - -

میشه بگی اونوقت آرمان های عظیم بانو سیبر چی هستن؟ 8-| طرف حتی از نظریات خودش هم نمیتونه دفاع کنه./:)
حداقل بگو فقط داف ردیفیه و در سایر موارد بیخیالش :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,117
نام
محمد علی
لول:D

آرمان های کُن-ساما توی بلیچ خیلی خیلی قوی تر از آرمان های Saber و Rider ( :D )ـه:>

خبر اومده اَبَر مانگای معظم Sekirei داره تموم میشه.

از آن مانگاهایی بوده که دنیای ادبیات رو لرزونده.

Last edited by a moderator:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
میشه بگی اونوقت آرمان های عظیم بانو سیبر چی هستن؟ 8-| طرف حتی از نظریات خودش هم نمیتونه دفاع کنه./:)
دفاع میکنه، خوبم دفاع میکنه ولی بقیه نمیتونن قبول کنن چون غرق در افکار و لذت های دنیوی (!) خودشون هستن!:D
مثلا خیلی هاتون رایدر رو برنده اون بحث قسمت 11 میدونین در حالی که من بانو رو برنده واقعی میدونم!:> حرفاش برای من منطقی تر از حرفای ارچر و مخصوصا رایدر بود:D لبته ارچر بنده خدا که نظر داشت بهش کلا حرف خاصی هم نزد ولی همون رایدر:D
اون که 100% :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,281
نام
امیر حسین
=)) =)) =))
همینم نیست آخه!:d

آخ آخ چه برنده ی قسمت 11ـی که موقع جنگ با لنسلوت حرف های اسکندر میاد تو ذهنش و میفهمه چه گندی زده بوده:)) :d
بقیه ی حرفا زیاد زده شده! :d همین هم زیاد گفته شده بود البته :-" ولی باید یادآوری میکردم! :d برنده ی اون قسمت... =)) =)) بی خیال! :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
حالا از بحث فیت که بگذریم، شخصا قسمت آخر این فصل Durarara رو کاندید قدرتمندی برای جایزه Episode of the year اعلام می کنم :d

اصلا این چند قسمتش وحشتناک حال داد :d جدا انیمه ای بهتر از دورارارا تو زمینه تعریف داستان و نشون دادنش ندیدم :d

آخرین صحنه قسمت آخر هم که مادر بگریدن یعنی من تنم مور مور شد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر