Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
خیلی دلم میخواست ببینمش ولی چند جا دیدم که آهنگاشون انگلیسیه حالم گرفته شد :|
کلا انگلیسی میخونن همیشه؟
آره. کیفیت کاراشون به حدی بالاس که اصلا مهم نیست به چه زبونی میخونن. اینهمه انیمه هست که اهنگا ژاپنی عه.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
اون زمانایی که داشتم ناروتو نگاه می کردم وقتی یکی از دشمنارو کشتن من تا ده دقیقه نمی تونستم اشکمو جمع کنم.
نمی دونم این اولین دشمنی بود که از مردنش ناراحت شدم یا نه، کس دیگه ای فعلا به ذهنم نمی رسه :think:

برای شماها هم پیش اومده؟ :think:

400
این کاراکتر خیلی خوب طراحی شده بود و شخصیت پردازی قوی‌ای داشت....
اما اشک مگه الکیه که برای هر کسی ریخته بشه... :D اونم تازه برای یکی از هزارتا شخصیت قویه ناروتو :D

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
با اینکه هم ناروتو رو دیدم و هم وان پیس (البته تا آخر نتونستم جفتشو ببینم) و طرفدارشون هستم
بنظرم ناروتو برای من موندگارتر از وان پیس شد... و با اینکه وان پیسم قبول دارم و اتفاقات خفنی توش میفته... ولی ناروتو ی چیز دیگست و اون روباه 9 دم و طلسم عجیبش همچنان درگیرکنندست
تو ایکس باکس 360 یادمه چند نسخه از ناروتو رو ساخته بودن که واقعا عالی کار شده بود... حتی نسخۀ اولش برای کات سین‌ها از خود انیمه استفاده کرده بودن...

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
این کاراکتر خیلی خوب طراحی شده بود و شخصیت پردازی قوی‌ای داشت....
اما اشک مگه الکیه که برای هر کسی ریخته بشه... :D اونم تازه برای یکی از هزارتا شخصیت قویه ناروتو :D

نه این اشکا برای هر دشمنی نیست، فقط و فقط برای اون بود :D

رابطش با اون پسره که بزرگش کرده بود خیلی قشنگ بود :sob::sob::sob::sob::sob:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
Votes are in: The top 100 greatest anime of all-time (as voted by you)

لیست جذابی بود !

بودن یه سری انیمه مثل free و akatsuki no yuna و لاگ هورایزن و هیتمن ریبورن و فول متال الچمیست اورجینال در مقابل نبودن!
shirobaku
violet evergarden
gosick
nodame cantabile

اصلا جالب نبود!

ایراد دیگشم از یه طرف رنک پایین انیمه های مثل سامورایی چمپلو و ghost in the shell و و و در مقابل رنک بالای ناروتو و فیری تیل و و و

از رنکینگ بد انیمه ها بگذریم
انتخاب انیمه های لیست (به جز اون چند مورد ) عالی بود

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,408

لیست جذابی بود !

بودن یه سری انیمه مثل free و akatsuki no yuna و لاگ هورایزن و هیتمن ریبورن و فول متال الچمیست اورجینال در مقابل نبودن!
shirobaku
violet evergarden
gosick
nodame cantabile

اصلا جالب نبود!

ایراد دیگشم از یه طرف رنک پایین انیمه های مثل سامورایی چمپلو و ghost in the shell و و و در مقابل رنک بالای ناروتو و فیری تیل و و و

فیلم ها رو نمیگی؟ از Satoshi kon هیچی داخلش نبود

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
فیلم ها رو نمیگی؟ از Satoshi kon هیچی داخلش نبود
آخه این لیست نظر سنجیه ، و آثار ساتوشی واقعا عامه پسند نیستن ، و دلیل نبودنشون رو فارغ از کیفیتشون میشه متوجه شد!

من خودم پارانویا ایجنت رو ده بار سعی کردم ببینم از قسمت اول جلوتر نرفتم!

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف

لیست جذابی بود !

shirobaku
violet evergarden
gosick
nodame cantabile

اصلا جالب نبود!

made in abyss و hajime no ippo باید تو لیست می بود.

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
629

لیست جذابی بود !

shirobaku
violet evergarden
gosick
nodame cantabile

اصلا جالب نبود!

Claymore هم نبودش تو لیست

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,408
PM_1.jpg

Princess Mononoke​

بالاخره دیدمش
این فیلم تقریبا بی ایراده ولی من موقع دیدنش اونطور که میشد لذت نبردم
قبلش نایشکا دره باد رو دیده بودم و این فیلم تقریبا همون داستانه
تمام مدت حس میکردم دارم یه فیلم تکراری میبینم، میازاکی یه فیلم رو دوبار ساخته، البته دلایلش موجهه ...
من با جهان نایشکا خیلی حال کردم ، بیش از حد خفن بود و انگار یه جای خوبی از بدنه سلیقه ام رو لمس میکرد :D
تنها ایراد و مشکلی که با نایشکا داشتم این بود که کاراکتر اصلی بیش از حد خداگونه و عیسی مسیح بود
و این مقداری به نزدیک شدن بیننده ضربه میزد
خوشبختانه این ایراد تو پرینسس مونونوکه دیده نمیشه
علاوه بر این محیط و مناظر خیلی زیبایی هم داشت ( نایشکا خفن بود ولی مونونوکه خوشکل :D)
و موسیقی متن شاهکار و بیاد ماندنی که نیازی به گفتن نداره...
اما باز هم میگم با وجود بشدت عمیق و دارای پیام بودن این داستان نمیتونستم چشمم رو به این واقعیت ببندم که عین خودش رو تو یه فیلم دیگه دیدم
و قطعا اندازه کسی که قبلش نایشکا رو ندیده باشه ذوق نکردم با این فیلم.

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
View attachment 115231

Princess Mononoke​

بالاخره دیدمش
این فیلم تقریبا بی ایراده ولی من موقع دیدنش اونطور که میشد لذت نبردم
قبلش نایشکا دره باد رو دیده بودم و این فیلم تقریبا همون داستانه
تمام مدت حس میکردم دارم یه فیلم تکراری میبینم، میازاکی یه فیلم رو دوبار ساخته، البته دلایلش موجهه ...
من با جهان نایشکا خیلی حال کردم ، بیش از حد خفن بود و انگار یه جای خوبی از بدنه سلیقه ام رو لمس میکرد :D
تنها ایراد و مشکلی که با نایشکا داشتم این بود که کاراکتر اصلی بیش از حد خداگونه و عیسی مسیح بود
و این مقداری به نزدیک شدن بیننده ضربه میزد
خوشبختانه این ایراد تو پرینسس مونونوکه دیده نمیشه
علاوه بر این محیط و مناظر خیلی زیبایی هم داشت ( نایشکا خفن بود ولی مونونوکه خوشکل :D)
و موسیقی متن شاهکار و بیاد ماندنی که نیازی به گفتن نداره...
اما باز هم میگم با وجود بشدت عمیق و دارای پیام بودن این داستان نمیتونستم چشمم رو به این واقعیت ببندم که عین خودش رو تو یه فیلم دیگه دیدم
و قطعا اندازه کسی که قبلش نایشکا رو ندیده باشه ذوق نکردم با این فیلم.
من کلا با فیلمای میازاکی نمی تونم ارتباط برقرار کنم و اونجور که باید لذت ببرم نمی دونم چرا هیچ دلیل خاصی هم ندارم و بخاطر سلیقه بدمه مثلا توتورو و ناوسیکا برام خسته کننده بودن نمی دونم کس دیگه ای هم مثل من هست یا نه درباره مونونوکه باهات موافقم بدون شک از ناوسیکا بهتر بود.

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
من کلا با فیلمای میازاکی نمی تونم ارتباط برقرار کنم و اونجور که باید لذت ببرم نمی دونم چرا هیچ دلیل خاصی هم ندارم و بخاطر سلیقه بدمه مثلا توتورو و ناوسیکا برام خسته کننده بودن نمی دونم کس دیگه ای هم مثل من هست یا نه درباره مونونوکه باهات موافقم بدون شک از ناوسیکا بهتر بود.

منم با بعضی هاشون نمی تونم ارتباط برقرار کنم اما بعضیاشونم خیلی دوست دارم مثل Howl's Moving Castle احتمالا بخاطر کاراکتر Howl بوده که از انیمش خوشم میاد :sweatsmile::sweatsmile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر