Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
آقا من این samurai champloo شخصیت هاشو دوست داشتم ولی خود انیمه زیاد جذبم نکرد اصلن مثل dororo نبود این dororo خواب و خوراکو ازم گرفته انیمه شبیهش نیست ؟ خیلی خوبه لامصب اصلن سطح توقعاتمو برده بالا
اگه صرفا از مبارزات دورورو خوشت اومده که هیچی، ولی اگه دنبال "حال و هوای" :D مسافرت، رفتن به روستا ها و مکان های مختلف و داستان های کوتاه هستی، Mushishi پیشنهاد میشه.
Mushishi اصلا اکشن نیست، و یجورایی میشه گفت از این نظر نقطه مقابل dororo هست، ولی یجورایی هر 2تا انیمه شبیه همن.
مخصوصا اینکه هردوشون یجورایی تم تاریک و ناراحت کننده دارن.

آخرین ویرایش:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,034
نام
Ali
ممنونم ازت
هاریبل ساب 4 فصل آخر رو داره
شرمنده میتونم بپرسم اگر انیمه رو داری ببینی فصل یک کلا چند قسمته؟
چون تو این پارت 30 قسمت زده فصل اول رو .
خواهش میکنم
فصل یک 26 قسمت هست

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
اگه صرفا از مبارزات دورورو خوشت اومده که هیچی، ولی اگه دنبال "حال و هوای" :D مسافرت، رفتن به روستا ها و مکان های مختلف و داستان های کوتاه هستی، Mushishi پیشنهاد میشه.
Mushishi اصلا اکشن نیست، و یجورایی میشه گفت از این نظر نقطه مقابل dororo هست، ولی یجورایی هر 2تا انیمه شبیه همن.
نه بببین دورورو دارکه بعدشم یه داستان منسجم داره و خیلی از لحاظ اخلاقی و استعاره ای و فلسفی درگیرت می کنه این مدلی می خوام

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
نه بببین دورورو دارکه بعدشم یه داستان منسجم داره و خیلی از لحاظ اخلاقی و استعاره ای و فلسفی درگیرت می کنه این مدلی می خوام

همه ی اینایی که گفتی توی همون Mushishi که دوستمون پیشنهاد کرد هست:grin:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
دقیقا من خودم اولین حسی که از Dororo گرفتم، یه حس مشابه با Mushishi بود! درسته دورورو اکشنه...ولی خیلی شبیه هم هستن!

---

امروز کاور ولوم 93 وان پیس اومد...(یا من امروز دیدم:-" )
بعضی وقت ها رنگ موهایی که اودا انتخاب میکنه(و یا رنگ لباس و ...) بد رو اعصابمه! :| الانم یه جورایی چنین چیزیه!

سانجی موهاش تو طراحی سفیده، ولی زرده! الان یه کاراکتر دیگه با طراحی مشکی داریم ولی زرد در اومده:|

از اونطرف کنجکاوم بدونم چه رنگی باید با آبی ترکیب بشه که رنگ صورتی از آب در بیاد!(این مو صورتیه هم باز طراحیش مشکیه:| )

کلا بعد دیدن ولوم به این پی بردم که اودا با خودش گفته "7کاراکتر روی کاور دارم، باید حتما 7 رنگ مختلف برای رنگ مو انتخاب کنم! " (غیر لوفی هم همه عجیب غریب:-" ... حالا با مو زرده ی رو کاور:-" )
به شخصه این همه رنگ عجیب غریب روی کاور برای مو و لباس و ... یکم زد تو ذوقم:-"
البته یک دلیلش هم مثلا دیدن فن آرت ها و ... قبل مشخص شدن رنگ اصلیه... اما کاش حداقل منطق رنگ سیاه و سفید برای تیره و روشن بودن موها یکم رعایت میشد:D یکم هم بعضی وقت ها انقدر رنگ رنگی لباس نمیپوشیدن:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دقیقا من خودم اولین حسی که از Dororo گرفتم، یه حس مشابه با Mushishi بود! درسته دورورو اکشنه...ولی خیلی شبیه هم هستن!

---

امروز کاور ولوم 93 وان پیس اومد...(یا من امروز دیدم:-" )
بعضی وقت ها رنگ موهایی که اودا انتخاب میکنه(و یا رنگ لباس و ...) بد رو اعصابمه! :| الانم یه جورایی چنین چیزیه!

سانجی موهاش تو طراحی سفیده، ولی زرده! الان یه کاراکتر دیگه با طراحی مشکی داریم ولی زرد در اومده:|

از اونطرف کنجکاوم بدونم چه رنگی باید با آبی ترکیب بشه که رنگ صورتی از آب در بیاد!(این مو صورتیه هم باز طراحیش مشکیه:| )

کلا بعد دیدن ولوم به این پی بردم که اودا با خودش گفته "7کاراکتر روی کاور دارم، باید حتما 7 رنگ مختلف برای رنگ مو انتخاب کنم! " (غیر لوفی هم همه عجیب غریب:-" ... حالا با مو زرده ی رو کاور:-" )
به شخصه این همه رنگ عجیب غریب روی کاور برای مو و لباس و ... یکم زد تو ذوقم:-"
البته یک دلیلش هم مثلا دیدن فن آرت ها و ... قبل مشخص شدن رنگ اصلیه... اما کاش حداقل منطق رنگ سیاه و سفید برای تیره و روشن بودن موها یکم رعایت میشد:D یکم هم بعضی وقت ها انقدر رنگ رنگی لباس نمیپوشیدن:D

هیچ وقت پس مانگای جوجو نخون :D
چون گرگیجه می گیری

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
فعلا تا قسمت 9ه Carole & Tuesday رو دیدم...

آهنگای زیر رو به ترتیب دوست داشتم :D

The Lonliest Girl
Someday I’ll Find My Way Home (این و بالایی با اختلاف خیلی از کم:-" )
Round & Laundry
Move Mountains
4تای بالا تا اینجا آهنگایین که احتمالا زیاد گوششون خواهم داد!(دوتای اولی که خودمو خفه کردم:D ) بقیشون...هرچی میرن پایین تر...کمنتر میشه شانسشون:-"
Whispering My Love
Unbreakable
Dance Tonight

بقیه هم خدا یار و نگه دارشون:-" ، کاش آهنگ با حال و هوای دوتا آهنگ اولم بیشتر بخونند! حس خوبی توی اونا هست:x

دوتا gif از قسمت 9... اسپویل که نیستن ولی با این حال میزارم تو اسپویل:-" فقط اینکه این دو صحنه مخصوصا اولیش بسی هایپ داشتن:D یعنی 50% اینکه با این آهنگ حال کردم به خاطر این دو صحنه ست:D

---

@Z-fan
همون انیمه ش برامون بسه:-"
فصل های اول...مخصوصا اصلا همون پارت 1 که عالی بود:)) هر پنل یک رنگ داشتن کاراکترها...آخرش ما که نفهمیدیم رنگ اصلیشون چیه:)) باز هرچی داریم میایم جلوتر یکم بهتر میشه این موردش:D

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
اینقدر تو کانال یوتیوب DOTA WTF به این انیمه جوجو رفرنس دادند که زدم به سیم اخر ببینم. بعد از تماشای اپیزود اول دیدم که فصل اول رو تموم کردم:D چقدر چسبید. چقدر خوشحال شدم که دیدم 3 فصل دیگه هم داره:D چه دوبله‌ای چه موزیک هایی و چه داستان باحالی. دیگه این مودا مودا مودا گفتن ملکه ذهنم شده:D امیدوارم در ادامه فصل ها همینطوری خوب باشه.
با like نتونستم هیجانم رو نشون بدم! :D
یکدونه مودا مودا مودا... یکدونه هم تو چند انیمه تو دهنا افتاده بود به نام oraaa ora ora ora ora ora:D
یه شاهکار به تمام معنا میشد اگه اینو حذف میکردن:Dهر قسمت یا سکانسی که حضور نداره برام بهترین لحظات داستانه.

View attachment 109661
خداییش نمی تونستم با یه لایک خالی شدت موافقتم رو نشون بدم ! فاجعه است ارن!
اخه چرا؟ :D درسته یکم پخمه هست و فقط زر زر و داد و بیداد میکنه ولی چند جایی خوب کاراکترش به نمایش در اومده... ولی اینکه از قدرتاش درست استفاده نمیکنه یا اصلا توی این چندین قسمت ندیدیم یکمی تو مخه

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
باید اعتراف کنم این فصل در حق فیری تیل اجحاف شده، هر فصل دیگه ای پخش میشد کلی هایپ دور و برش بود با توجه به اینکه فصل آخرشه و کشمکش داستانی که الان توش قرار داره، ولی به خاطر حمله به غول کلا از رده خارج شده (واقعا هم غوله لامصب) شرایط این دو انیمه رو اینطوری مثال بزنم که فرض کن شما شام کلی پیتزا و کباب خوردی بعد بیان بگن بیا این خورشت قیمه(اینجا حکم نون و پنیر داره فکر کنم :| ) رو هم بخور خب مسلما نه اشهایی داری نه علاقه ای :D ولی اگه تو یه وعده دیگه سرو میشد کلی بهت حال میداد
قضیه این بدبخته داستان خوب شده منتها تو بد فصلی داره پخش میشه

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
یه شاهکار به تمام معنا میشد اگه اینو حذف میکردن:Dهر قسمت یا سکانسی که حضور نداره برام بهترین لحظات داستانه.

View attachment 109661
ارن , میکاسا و آرمین شخصیت اصلی مانگا هستن بعد ارن رو حذف میکردن ؟ :)) ایسایاما زنده هست هنوز و مثل شیر بالا سر ساخت انیمه وایستاده , بدون اجازه ش حق هیچگونه تغییری تو داستان انیمه رو ندارن!
پیشنهاد میکنم اگه مشکل داری با ارن دراپ کنی انیمه رو , چون
نقش ارن قراره از الان هم بیشتر و پر رنگ تر بشه در آینده . قدرت یه تایتان دیگه (تایتان پتک) رو هم بدست میاره

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
اخه چرا؟ :D درسته یکم پخمه هست و فقط زر زر و داد و بیداد میکنه ولی چند جایی خوب کاراکترش به نمایش در اومده... ولی اینکه از قدرتاش درست استفاده نمیکنه یا اصلا توی این چندین قسمت ندیدیم یکمی تو مخه

تو داستان ارن همش حدود 3-4 ماه هست متوجه قدرت هاش شده ها! تو همین مدت کم هم تونسته توانایی سخت شدن رو بدست بیاره !
برعکس آنی , راینر , برتولت و زیک که مدت زمان خیلی بیشتری نسبت به ارن هست که قدرت هاشون رو گرفتن و کلی هم تمرین داشتن تو مارلی !

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
مقادیر زیادی اسپویل تو پست آخر میبینم:D ... یعنی درسته اکثرا(همه) شینگی میبینند...ولی اسپویل دیگه مجاز نیست:D (به پست اول مراجعه شود:-" )
ممنون بابت یادآوری , گذاشتم تو اسپویلر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر