Angry Birds Star Wars | PC

angry-birds-star-wars-8-november-0.jpg

تاريخ انتشار: 4Nov 2012
سازنده:Rovio Entertainment
ناشر:Rovio
سبك بازي:Puzzle-platformer
حجم بازي:65Mb
پلتفرم:iOS-Android-PC

Recommended System Requirements:

• Operating System: Win Xp 32
  • CPU: Intel Pentium 4 2.0GHz OR AMD Athlon XP 2500+
  • Memory: 512 MB
  • Graphics Card: NVIDIA GeForce 6200 OR AMD Radeon Xpress 1200 Series
  • DirectX: DirectX 9.0
  • HDD Space: 500 MB

AngryBirds-StarWars-screen.png

angry_birds_star_wars_large_verge_medium_landscape.jpg

angry_birds_star_wars_footage.png

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,284
نام
Matthew
همین الان دانلودش تموم شد واقعا سرگرمی خوبی مثل قبلیاشه

65 مگ ارزش این حرفا رو نداره که بدانلودیش یا نه !!

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بازیش خیلی شبیه شماره ی قبلی یعنی Space هستش با این تفاوت که تعداد شخصیتهاش زیاد شده (فکر کنم بیشتر از 20 تا بود) که هر کدوم قابلیت مخصوص به خودشونو دارن...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
نسبت به Space خیلی تنوع بالا رفته و کم تر آدم خسته میشه;;)
مخصوصا شخصیت اصلی اون قرمزه یک شمشیر داره که خیلی باحاله و توی نسخه های قبلی هیچ وقت هیچ قدرتی نداشت ولی این نسخه داره

کلا این نسخه نسخه خوبی بود

Psycho Man

کاربر سایت
Sep 19, 2012
161
نام
امیرعلی
خدا وکیلی بازیش خیلی باحال تر شده :d

واقعا ارزش دانلود رو داشت :d

به کسایی که دانلود نکردن، پیشنهاد میکنم دانلود کنن :d چون واقعا بهتر شده :d

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
من مشکل دارم با بازی و اجرا نمیشه و میگه مشکل open gl هست ؟؟ اپدیت کارت گرافیک رو هم دانلود کردم افاقه نداد !! چیکار کنم ؟؟ :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
بازیش فرق خاصی با نسخه های قبلی نداره (همون طور که توی این سال ها هم این طور بوده) ولی بعضی از قابلیت های کاراکترهاش خیلی جالب هست و تنوع خوبی بهش داده ! :D از اون مهم تر اینکه بازی توی دنیای Star Wars هست و دیدن پرنده هایی با شکل و شمایل Luke Skywalker , Obi Wan , Chewbacca و ... خیلی جالبه ! :D
کلاً به طرفدارهای Angry Birds و علاقمندان به Star Wars پیشنهاد میشه !

Psycho Man

کاربر سایت
Sep 19, 2012
161
نام
امیرعلی
من مشکل دارم با بازی و اجرا نمیشه و میگه مشکل open gl هست ؟؟ اپدیت کارت گرافیک رو هم دانلود کردم افاقه نداد !! چیکار کنم ؟؟ :d

تا جایی که میدونم، من هم این مشکلو داشتم .

آپدیت کارت گرافیکمو دان کردم ولی افاقه نداد، به جاش رفتم تو یه قسمت از خود ویندوز و از اون جا کارتمو آپدیت کردم :d

اگر اشتباه نکنم، باید بری توی کنترل پنل / Device Manager بعد روی کارت گرافیکت راست کلیک میکنی و گزینه Update رو میزنی ، بعد صبر میکنی تا آپدیت بشه.

حالا اگه مشکلت با این هم حل نشد ، به احتمال زیاد مشکل از یه چیز دیگس :d

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
تا جایی که میدونم، من هم این مشکلو داشتم .

آپدیت کارت گرافیکمو دان کردم ولی افاقه نداد، به جاش رفتم تو یه قسمت از خود ویندوز و از اون جا کارتمو آپدیت کردم :d

اگر اشتباه نکنم، باید بری توی کنترل پنل / Device Manager بعد روی کارت گرافیکت راست کلیک میکنی و گزینه Update رو میزنی ، بعد صبر میکنی تا آپدیت بشه.

حالا اگه مشکلت با این هم حل نشد ، به احتمال زیاد مشکل از یه چیز دیگس :d

الان همین راهی رو که گفتید امتحان کردم و گفت که جدید ترین اپدیت رو کارت گرافیک نصب هست !! :d

چیکار کنیم بالاخره ؟؟ :((

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
واقعا از Stars war خوشم اومد . واقا اون طراحی محیط و قابلیت کارکتر های بازی عالیه . منی که از هیچ کدوم از Angry bird ـها زیاد خوشم نیومد واقعا جذبش شدم .
به همه ی کسانی که مثل من زیاد با این بازی حال نمی کنن پیشنهاد می کنم این شمار رو بازی کنن :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
به طرز عجیبی با این نسخه حال کردم ! :D
یعنی من که نسخه های قبلی رو یه دور تموم میکردم و میذاشتم کنار و اکثر مراحل 1 ستاره و 2 ستاره می موندن ، توی این یکی برای اولین بار دارم مراحل رو 3 ستاره میکنم ! :D منتظر مراحل جدیدتر هستیم !

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
به طرز عجیبی با این نسخه حال کردم ! :D
یعنی من که نسخه های قبلی رو یه دور تموم میکردم و میذاشتم کنار و اکثر مراحل 1 ستاره و 2 ستاره می موندن ، توی این یکی برای اولین بار دارم مراحل رو 3 ستاره میکنم ! :D منتظر مراحل جدیدتر هستیم !

این نسخه انگار کلا به فنای استار وارز حال شدیدی میده ! :D چون من کلا همون نسخه اول رو فقط چند مرحله رفتم و قبلی ها رو هم بازی نکردم حتی. اما بعد از اینکه حسابی با Bad Piggies حال کردم گفتم اینم یه امتحانی بکنم و الانم در پی 3 ستاره کردن مراحل پایانی هستم ! :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
این نسخه انگار کلا به فنای استار وارز حال شدیدی میده ! :D چون من کلا همون نسخه اول رو فقط چند مرحله رفتم و قبلی ها رو هم بازی نکردم حتی. اما بعد از اینکه حسابی با Bad Piggies حال کردم گفتم اینم یه امتحانی بکنم و الانم در پی 3 ستاره کردن مراحل پایانی هستم ! :D
دقیقاً ! :D آدم با دیدن کاراکترها و لوکیشن های Star Wars در شکل و شمایل پرنده ها حس خیلی خوبی پیدا میکنه ! کلاً تنوع و گیم پلی هم خیلی بهتر از قبل شده.
خیلی منتظر اپیزودهای بعدی هستم. آپدیت بعدی هم Episode V هست و اون لوکیشن معروف برفی و Walker ها ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر